Ahoj VPN recenzia

Ahoj VPN je bezplatný produkt pre jednoduché potreby. Pokiaľ to neurobíš’Nepotrebujem VPN pre všetko vážne, toto urobí.


S viac ako 10 miliónmi stiahnutí v obchode Play, Hi VPN veria používatelia na celom svete. Je táto dôvera dobre zarobená alebo nesprávne umiestnená? Koniec koncov, populárne príslovie tvrdí, že “Ak ty’za to neplatíte’produkt.” nechať’uvidíme, koľko to platí pre Hi VPN.

Bezpečnosť a ochrana osobných údajov: Ahoj kontrola VPN

Ahoj VPN je obmedzená z hľadiska zabezpečenia, ktoré sa dá očakávať od bezplatnej služby VPN. V skutočnosti v tom zmysle’je trochu overachiever. Tu sú tieto vlastnosti:

  • Plné šifrovanie (AES)
  • OpenVPN (UDP / TCP)
  • Shadowsocks
  • Rozdelené tunelovanie

tam’Bez prepínača kill, to sa však dá očakávať v prípade aplikácie pre Android - operačný systém má natívnu funkciu prepínania kill s názvom Always-On VPN. Ak je pre vás dôležité súkromie, nezabudnite ho zapojiť.

Šifrovanie AES prostredníctvom OpenVPN je prakticky nerozbitné, ale existuje’je to ďalšia, tajomnejšia voľba protokolu v službe Shadowsocks. Pre tých, ktorí si neuvedomujú, je to protokol vytvorený za účelom obchádzania pokročilých pokusov o blokovanie prenosu VPN. Inými slovami, malo by to urobiť Hi VPN užitočným v krajinách ako Čína, Saudská Arábia a na iných cenzorických miestach (hoci sa neodporúčame používať v Číne - viac o tom neskôr).

A nakoniec, Hi VPN ponúka možnosť vylúčiť niektoré aplikácie z práce pod VPN. Toto sa nazýva rozdelené tunelovanie a je to veľmi užitočná funkcia, ktorá používateľom poskytuje veľkú flexibilitu.

Zabezpečuje Hi VPN záznamy??

Stručne povedané: áno, a dosť veľa

Ahoj VPN má pravidlá ochrany osobných údajov, ktoré jasne a zreteľne špecifikujú všetko, dokonca aj pomocou tabuľky, ktorá pomáha zhrnúť a objasniť.

Jednoducho povedané, Hi VPN sa skutočne prihlási a môže ich zdieľať s právomocami. Tieto informácie zahŕňajú vašu IP adresu, miesto atď.

To neprekvapuje:

  • Ahoj VPN vlastní čínska spoločnosť Hawk Internet Co., čo znamená, že čínske úrady majú prístup ku všetkým údajom, ktoré prechádzajú cez VPN’s servery
  • Služba je financovaná prostredníctvom cielených reklám, čo znamená zber a zdieľanie údajov s tretími stranami

Ak si to’s súkromím, ktoré potrebujete, nie’t dokonca pozrieť v smere Hi VPN.

Rýchlosti a výkon: Ahoj VPN prehľad

Ahoj VPN má dobré rýchlosti pre bezplatnú VPN: pokles rýchlosti sťahovania a rýchlosti nahrávania je primeraný a konzistentný so vzdialenosťou medzi používateľom a serverom..

Ak má byť zoznam Google Play verný, Hi VPN ponúka “desiatky tisíc” serverov. že’je to očividne klamlivá lož. V najlepšom prípade môžu byť čísla v stovkách.

Väčšina serverov je k dispozícii iba pre platených používateľov a je k dispozícii iba s predplatným za prémiu. Užívatelia bezplatnej verzie tak získajú tri servery (Singapur, Nemecko a New York v Spojených štátoch). Aj keď vás tieto prémiové servery môžu lákať, verte nám, keď vám povieme, že existujú výrazne silnejšie služby VPN, na ktoré môžete minúť svoje peniaze.

Jednoduché použitie a podpora viacerých platforiem

Ahoj VPN je produkt iba pre Android - tam’s Žiadna aplikácia pre Windows, Mac alebo iOS.

Môžete si ho stiahnuť z Obchodu Play alebo, ak nemáte’nechcete, aby bol prepojený späť s vaším osobným účtom a informáciami o kreditnej karte, môžete si dokonca stiahnuť súbor Hi .APK Hi VPN priamo z webových stránok..

Aplikácia je pomerne intuitívna a neexistujú žiadne pokročilé funkcie. Môžete sa pripojiť stlačením tlačidla a zmeniť server z inej ponuky. V hornej časti sa môžete pohybovať aj v ponuke a nastaviť, ktoré aplikácie chcete chrániť VPN a ktoré chcete vylúčiť.

Odblokovanie systému Netflix a ďalších streamingových platforiem

Používatelia sa pozerajú na VPN, aby im pomohli obísť geografické obmedzenia zavedené streamujúcimi gigantmi, ako sú Netflix, Hulu, Amazon Fire a BBC iPlayer. Výsledkom je, že nie všetok obsah je k dispozícii všade na svete rovnakým spôsobom.

Prekvapivo vám aj bezplatná verzia Hi VPN umožní prístup do siete Netflix v USA. Dobré rýchlosti sú tu veľmi pozitívnym doplnkovým bonusom - ak máte polovičné slušné pripojenie, sledovanie Netflix prostredníctvom Hi VPN by malo byť dobrým zážitkom..

Ahoj VPN recenzia: P2P a torrenting

Pokiaľ je nám známe, P2P a torrenting aren’t blokovaný na všetkých dostupných serveroch, aj na tých bezplatných. Ahoj VPN ponúka OpenVPN a Shadowsocks, čo sú dobré možnosti pre torrentovanie. Ak to urobíte, uistite sa, že ste s VPN vždy pripojení, a uvedomte si, že Hi VPN nie je najdôveryhodnejší anonymný nástroj..

Online cenzúra v Číne a inde prostredníctvom Hi VPN

Čitatelia už možno počuli o Veľkom čínskom firewalle: táto krajina si medzi sebou a internetom sveta vybudovala digitálnu stenu. VPN môže pomôcť používateľom obísť takéto prekážky a protokol Shadowsocks, ktorý ponúka Hi VPN, je vynikajúci v tom.

Spoločnosť, ktorá stojí za Hi VPN, je čínska spoločnosť, a preto by sme dôrazne neodporúčali používať VPN v tejto krajine. Čínske spoločnosti VPN môžu fungovať iba preto, že dodržiavajú pravidlá, čo znamená, že vaše údaje nebudú s touto službou v bezpečí.
Hi VPN môže byť vhodnejšia pre používateľov v iných cenzorných krajinách.

Zákaznícka podpora

Bohužiaľ, Ahoj VPN’Zákaznícka podpora je takmer neexistujúca. Možnosti zahŕňajú:

  • Časté otázky s niektorými základnými odpoveďami v rámci aplikácie
  • Formulár spätnej väzby s e-mailovou adresou

To znamená, že’s žiadna živá podpora vo forme chatu alebo horúcej linky. že’to samozrejme nie je ideálne, ale vôbec neočakávané.

stanovenie ceny

Ako už bolo spomenuté, Hi VPN je v podstate bezplatná VPN. Napriek tomu existujú prémiové servery, ku ktorým máte prístup zakúpením predplatného. Platobné plány sú ako také:

  • 1 mesiac: 14,50 dolárov
  • 1 rok: 96 dolárov (8,00 dolárov mesačne)

tam’je tiež bezplatná skúšobná verzia pre VIP plán, ale neexistujú žiadne pravidlá pre vrátenie platby ani záruka vrátenia peňazí. Bezplatná skúšobná verzia potrvá 3 dni, po ktorých budete mať’Budú sa automaticky účtovať poplatky za mesiac.
V prípade bezplatnej siete VPN nie je Hi VPN zlé, ale cena predplatného je úplne poburujúca. Ani tie najlepšie služby VPN na trhu nie sú k dispozícii’t stojí rovnako ako Hi VPN.

Spodná čiara

Ahoj VPN je slušná bezplatná VPN s dobrými rýchlosťami a schopnosťou okrem iného odblokovať Netflix. Vďaka protokolu Shadowsocks to je’je celkom dobrý spôsob, ako prekonať online cenzúru, a mohol by byť dobrou voľbou pre každodenných používateľov - za predpokladu, že môžu niesť nepretržité reklamy..

Pri všetkom, čo povedalo, by sa mal každý, kto sa stará o svoje súkromie, vyhýbať tomuto nástroju. Zhromažďuje o vás veľa údajov a nehanbí sa ich zdieľať s autoritami. Ešte horšie je, že spoločnosť za Hi VPN má sídlo v Číne, čo robí aplikáciu hroznou najmä pre túto krajinu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + = 17