Avira Phantom VPN recenzia


Nie každý môže byť Fantómom opery, ale každý sa môže stať iba fantómom online. Je Avira najlepšou voľbou pre túto úlohu? Aj keď sa zdá, že trendom je, že spoločnosti poskytujúce kybernetické služby zo starej školy dokážu vytvárať iba hrozivé siete VPN, Avira je skutočne rozhodujúcim priemerom pre hornú časť trhu..

Naša posádka to rozdelí v tomto preskúmaní siete Avira Phantom VPN.

Avira Phantom

Bezpečnostné funkcie

Avira Phantom VPN sa zameriava na bezpečnosť ako kľúčovú silu. Medzi vlastnosti patrí:

 • Masívne šifrovanie údajov AES-256 s overením SHA-512
 • Dôstojný výber protokolov tunelovania: OpenVPN pre Windows, L2TP / IPSec pre MacOS, IKEv2 pre iOS
 • Spínač zabíjania (verzia Pro)
 • Podporuje IPv6
 • Vlastné servery DNS

Zahŕňa to základy a robí službu dostatočne bezpečnou pre drvivú väčšinu ľudí.

Uskutočnili sme niekoľko testov úniku v sieti Avira Phantom VPN a nezistili sme žiadne úniky IPv6, DNS netesnosti ani WebRTC netesnosti. Prepínač kill medzitým chráni pred únikom IP v dôsledku prerušeného pripojenia VPN.

Avira Phantom VPN nemá niektoré z najpokročilejších bezpečnostných prvkov najvyšších mien na trhu. Niekoľkými príkladmi sú multi-hop, integrácia Tor alebo tajný protokol. Napriek tomu by sme to urobili’Nedotknite sa toho proti službe - jasne’nie je zameraná na najnáročnejších používateľov.

Vedie Avira Phantom VPN záznamy??

Krátka odpoveď: trochu, ale nie dosť na obavy

Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Avira stanovujú, že spoločnosť nesleduje, ktoré stránky navštevujete, vaše virtuálne alebo skutočné adresy IP alebo “akékoľvek informácie, ktoré vás môžu spojiť s akoukoľvek činnosťou, napríklad stiahnutie súboru alebo navštívenie konkrétnej webovej stránky.” Ale sledujú “diagnostické údaje,” napríklad chyby, môžete to však vypnúť. ďalej, zaznamenávajú použitý objem údajov (čo musia urobiť, aby ho obmedzili pre bezplatnú verziu) a časové pečiatky.

Aj keď VPN sama o sebe nie je’t toľko údajov, Spoločnosť Avira je zo zákona povinná zhromažďovať ďalšie informácie o vás, napríklad účtovné doklady. Tu je citácia z ich Zásad ochrany osobných údajov:

Chceli by sme však zdôrazniť, že sme zo zákona povinní uchovávať určité údaje dlhšiu dobu (napr. Obdobia uchovávania účtovných dokladov sú v súčasnosti 10 rokov (daňový zákon Nemecko))..

Keď sme u toho, Nemecko je členom 14 dozornej aliancie pre oči a 21 Avira VPN’s 38 umiestnení na serveri je v 14 krajinách Eyes. V závislosti od aktivít, ktoré vykonávate, môže ísť o problém ochrany osobných údajov.

Rýchlosť a výkon

Avira Phantom VPN je rozhodne priemerná v oblasti rýchlosti pripojenia. Tu sú podrobnosti.

Pokrytie servera

Platiaci používatelia budú mať prístup k 38 serverovým umiestneniam (12 v USA). že’s celkom 27 krajinami a nejasným počtom serverov. Miesta sú dobre rozmiestnené a pokrývajú Ameriku, Európu, Áziu a Austráliu - rýchlosti pre používateľov v týchto regiónoch by mali byť slušné. tam’Na Strednom východe alebo v Afrike je to však málo pokrytia, takže používatelia v týchto regiónoch môžu chcieť dať Avire vstupenku.

Výsledky skúšky rýchlosti

Avira Phantom VPN test rýchlosti bol vyrobený z Európy s pripojením 75 Mb / s bez VPN.

Toto sú rýchlosti na troch rôznych miestach:

Nemecko

Avira Phantom VPN Speed ​​v Nemecku

 • Stiahnuť ▼: 52 Mb / s (pokles o 31%)
 • nahrať: 56 Mbps (25% pokles)

Spojené štáty americké

Avira Phantom VPN Speed ​​v USA

 • Stiahnuť ▼: 27 Mbps (64% pokles)
 • nahrať: 12 Mb / s (pokles o 84%)

Singapore

Avira Phantom VPN Speed ​​v Turecku

 • Stiahnuť ▼: 28 Mb / s (pokles o 63%)
 • nahrať: 5 Mbps (99,33% pokles)

Toto percento vás percentuálne vyjadruje’vidíte vyššie, sú veľmi uprostred balenia. Dôležité je však to, že sú konzistentné: rýchlosti a ping sa primerane menia s rastúcou vzdialenosťou medzi nami a serverom. To znamená, že používatelia pravdepodobne nebudú sklamaní kvôli svojmu regiónu (pokiaľ tomu tak nie je)’je ten, kde je málo serverov).

Jednoduché použitie a podpora viacerých foriem

Bohužiaľ, Avira Phantom VPN tiež inštaluje všeobecného Avira Software Manager, ktorý naozaj funguje ako bloatware. Don’Nebuď prekvapený - ty’teraz tiež šťastný majiteľ skenera identity, ktorý nikdy nemal možnosť sa ho zbaviť.

nainštalovať avira phantom vpn

Webová stránka Avira je užívateľsky prívetivá a nemá’t útoku návštevníka s technickým mumbo-jumbo. To tiež znamená, že pokročilí používatelia budú musieť kopať hlbšie, aby dostali technické odpovede, ktoré im poskytnú’hľadám.

Tu’s zoznam aplikácií Avira Phantom VPN:

 • Windows 7 a novšie verzie
 • Android (4.1, nie’t požiadať o televízory)
 • macOS 10.11 (El Capitan) alebo novší
 • iOS 8 a novšie verzie
 • Chrome (doplnok prehliadača, ktorý funguje ako server proxy)

Smerovače a ďalšie sieťové zariadenia, ako napríklad inteligentné televízory alebo herné konzoly, nie’Nemajú vlastné aplikácie a nie sú podporované. napriek tomu sa môžete pokúsiť o to, aby fungovalo, ak zariadenie používa systém Android, ako to robia niektoré televízory. tam’s tiež žiadna aplikácia pre Linux.

Na druhej strane, Avira Phantom VPN umožňuje neobmedzený počet simultánnych pripojení na jedno predplatné.

Najvýznamnejšie rozdiely medzi verziami Windows a Mac je použitý protokol. Windows a Android majú OpenVPN, zatiaľ čo Mac ponúka L2TP / IPSec namiesto preferovaného IKEv2 / IPSec (videný v iOS).

Aplikácie Avira sa ľahko používajú. Výber je viac-menej obmedzený na prepínanie prepínača kill a výber servera VPN, ku ktorému sa chcete pripojiť.

Ako používať avira vpn

Odblokovanie systému Netflix a ďalších streamingových platforiem

Avira Phantom VPN už neodblokuje Netflix (USA, Austrália, Japonsko, Spojené kráľovstvo, Holandsko, Nemecko).

Avira neposkytuje žiadne záruky a odporúča vyskúšať bezplatnú verziu, aby ste zistili, či získate požadovaný obsah. Koncom roka 2018 - začiatkom roku 2019 už Avira Phantom VPN neodblokuje Netflix (USA, Austrália, Japonsko, Spojené kráľovstvo, Holandsko, Nemecko)..

BBC iPlayer je blokovaný tiež a my nie’Neočakávam veľa úspechov ani na iných streamovacích platformách. Jednoducho povedané, Avira Phantom VPN nie je’nestojí to za nástroj na odomknutie geograficky obmedzených tokov.

P2P a torrenting

Avira nevie’• Pri prezentácii siete Phantom VPN nespomínajú torrenting, aj keď samotná služba nie je nezákonná a sieť VPN umožňuje zdieľanie súborov P2P. Na ich fóre bola pred časom otázka, ktorá sa pýta na priamu odpoveď - je povolené striedanie v sieti Avira Phantom VPN?

Avira Phantom VPN torrent

Odpoveď je “Áno.” že’Je to dobrý prvý krok, pretože vďaka iným vlastnostiam je táto funkcia dobrou voľbou pre torrenting: bezpečnostné prvky sú solídne a rýchlosti sú slušné. Asi jediný faktor, ktorý by nás zastavil, je skutočnosť, že Nemecko je známe, že pomerne prísne presadzuje autorské práva. S tým povedal, Avira’Vďaka minimálnej ťažbe je riziko dosť malé.

Mimochodom to tiež znamená, že používatelia môžu namiesto streamingových služieb, ako je Netflix, používať Avira Phantom VPN v kombinácii s Kodi alebo Popcorn Time..

Online cenzúra v Číne a inde

Na základe názorov na fórach a recenzií používateľov sme dospeli k záveru zatiaľ čo Phantom niekedy v Číne pracuje, častejšie ako nie’sklamanie.

Dokonca ani Avira sama o sebe neuvádza verziu Pro ako nástroj, ktorý vám zaručí slušné spojenie v Číne a posledná odpoveď používateľa na otázku vedomostnej základne o Phantome.’V Číne sa uvádza, že nič nefunguje.

avira vpn v Číne

Avira nevie’Nemám tzv “tajný protokol” vyhnúť sa Číne’s použitím kontroly hlbokých paketov. V dôsledku toho je pravdepodobné, že orgány sú schopné zastaviť dopravu Avira identifikáciou protokolov tunelovania. V Číne a ďalších krajinách s obmedzeným prístupom sú v zásade lepšie nástroje. Skontrolujte namiesto toho zoznam najlepších VPN pre Čínu.

Zákaznícka podpora

Avira Phantom VPN ponúka nasledujúce možnosti riešenia problémov:

 • E-mailová podpora
 • Bezplatné telefónne číslo
 • Vedomostná základňa
 • FAQ
 • Videá a návody
 • Diskusia

tam’nie je možnosť živého rozhovoru. E-mailová podpora funguje slušne dobre a používatelia môžu očakávať odpovede na otázky do 1-2 dní.

stanovenie ceny

avira phantom vpn price

S Avira Phantom máte možnosť vyskúšať takmer všetko zadarmo (okrem prepínača podpory a podpory) a rozhodnite sa, či áno’ste ochotní na to minúť peniaze.

Avira ponúka tri cenové plány:

 • 1-mesačný plán pre všetky zariadenia: $ 10
 • 1-mesačný plán pre iOS a Android: $ 5.99
 • Jednoročný plán pre všetky zariadenia: 78 USD ($ 6.50 / mesiac)

V porovnaní s priemernými cenami špičkových sietí VPN sa Avira stáva dosť nekonkurenčnou, pretože za rovnakú cenu môžete získať oveľa výkonnejší a bezpečnejší softvér, napríklad ExpressVPN alebo NordVPN..

Bohužiaľ, tam’nie je to skutočne anonymná možnosť platby, ako je bitcoín. Používatelia môžu platiť iba kartou alebo PayPal, z ktorých ani jeden z nich nie je ideálny pre ľudí vo vysokých stávkach.

Spodná čiara

Avira Phantom VPN je omnoho lepšia ako to, čo ponúka väčšina antivírusových spoločností. V skutočnosti je to veľmi slušný nástroj, ktorý je vhodný pre bezpečnosť, ako aj pre činnosti ako torrenting. Ak chcete niečo pre Netflix alebo iný streamovaný obsah - hľadajte inde.

Ak je Phantom z Aviry stále vo vašej mysli, choďte do toho a vezmite si ich veľkorysú bezplatnú verziu na roztočenie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − 87 =