Bullguard VPN Review

Společnost BullGuard VPN je prezentována skvělými lidmi, kteří vám přinesli stejný antivirový program, který nyní spolupracuje se společností NordVPN. Výsledek? Jednoduché, spolehlivé, rychlé a bezpečné řešení pro podezřelé situace na internetu.


V této recenzi společnosti BullGuard VPN jsme’Zaměřím se na to, jak se hromadí s jinými produkty. Pro koho je to dobré a kdo by měl směřovat k lepším alternativám? Celkově společnost BullGuard spustila dobře známou VPN, která nabízí řadu řešení za cenu, která není příliš strmá.

Zabezpečení a soukromí

Po spojení s NordVPN si můžete být jisti, že společnost BullGuard VPN bude mít některé z nejlepších bezpečnostních protokolů:

 • Podpora pro Protokoly IKEv2 / IPSec a OpenVPN (TCP / UDP)
 • Šifrování AES-256
 • Zásady bez protokolování
 • Funkce zabíjení

To vše teoreticky zní dobře a vypadá dobře na papíře, takže jsme je testovali.

Nepodařilo se nám zjistit žádné úniky DNS - protože používá své vlastní servery DNS -, ale zůstává problémem NordVPN’Server s úniky WebRTC, které byly objeveny na konci roku 2018. NordVPN to napravil pluginy prohlížeče, ale BullGuard VPN ne’nemám ty, takže my’d opatrně pokračujte zde.

Protokolová vaše data protokol BullGuard VPN?

Téměř všechny VPN jsou nyní na trhu jako “nulové protokoly,” takže vidět tuto omítkou po celé jejich reklamě a sociálních médiích je sotva povzbuzující, zejména při vyšetřování ke kontrole.

Společnost BullGuard VPN’s Zásady ochrany osobních údajů jsou křišťálově čisté. Většina sítí VPN také uchovává určitou formu protokolů, obvykle protokoly připojení, ale server BullGuard VPN ne’Ani to neučiníte, pokud se rozhodnete zachovat pouze platební informace.

To je zvláště dobré vzhledem k tomu, že by došlo k určitým přirozeným obavám ohledně BullGuard VPN’jurisdikcí je Spojené království, člen aliance pro sdílení dat Five Eyes. V tomto případě tam’s žádná data ke sdílení, začít.

Rychlost a výkon

Při provádění testů rychlosti pro VPN se zaměřujeme na tři věci: rychlost připojení, rychlost stahování a rychlost odesílání.

Společnost BullGuard VPN ve všech těchto ohledech překonala naše očekávání, ale neměli bychom’Nebuďte příliš překvapeni, vzhledem k NordVPN’s zálibou v tom, že mají některé z nejrychlejších serverů v oboru.

Zaznamenali jsme maximální ztrátu rychlosti 20%, což je pozoruhodně méně než průměrná VPN, kde byste měli štěstí, že si ponecháte 40% (pokud ovšem nečtete recenze a jaro pro ty nejlepší nebo temné koně).

Velkou roli v tom samozřejmě hrají servery, ale tam’V rámci společnosti BullGuard není reálný způsob, jak přepínat servery’Automaticky vás připojím k nejrychlejšímu.

Snadné použití a podpora multiplatform

BullGuard VPN podporuje všechny “velké čtyři” provozování softwarových zařízení:

 • Okna
 • Operační Systém Mac
 • iOS
 • Android

Bohužel neexistuje žádný způsob, jak načíst VPN do routeru nebo jakékoli vlastní aplikace pro prohlížeče nebo Kodi a Amazon Fire. Rozvržení je však jednoduché a intuitivní a připomíná elegantní design samotné NordVPN.

Existují dvě hlavní nabídky: Servery a Nastavení. Servery Menu umožňuje vybrat zemi podle vašeho výběru (ale ne server). Mezitím, Nastavení vás přivede k věcem, jako je přepínač kill a přizpůsobení pro něj, jako je přidání určitých aplikací a vyloučení jiných, v podstatě funguje jako mechanismus rozděleného tunelování.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích služeb

Možná už víte o notoricky známém zákazu proxy serveru Netflix. To způsobuje nepříjemnou chybu, která vás odpojí od jakékoli televizní show nebo filmu’při použití sítě VPN znovu sledujte Netflix. Ano, Netflix je zběhlý v detekci - a blokování - VPN a samotných proxy serverů.

Netflix se obejdou pouze ty nejlepší VPN (nebo ty, které se na to konkrétně zaměřují)’s hlídat a odstranit omezení jejich blokování z obsahu. Naštěstí pro nás je BullGuard VPN jedním z nich, který srazil geo-omezení na Netflix, Hulu, HBO atd..

Nicméně, protože servery jsou vybrány pro vás a tam aren’V případě dedikovaných serverů jsme zjistili, že se někdy může stát, že se náhle nebudete moci streamovat a budete vyzváni k opětovnému připojení. To platí zejména o sledování obsahu na iPlayeru BBC.

P2P a torrenting

Dobrá VPN musí v dnešní době a v době nekontrolovatelného a rozšířeného pirátství být schopna vám pomoci se zabezpečeným torrentováním prostřednictvím umožnění připojení P2P a zajištění toho, že vaše stahování torrentů nebude’• zpětně sledujte vaši skutečnou IP adresu.

Ano, některé sítě VPN nakonec zobrazují vaši skutečnou IP adresu na torrent klientovi, odkud byste mohli být vystaveni jakémukoli tlaku od filmových studií po právní upozornění.

Společnost BullGuard VPN opět zajistí, že budete mít klid a nedělat’O nic z toho se nemusíte starat, protože je povoleno připojení P2P a ochrana na vojenské úrovni.

Online cenzura v Číně a jinde

I když možná víte o Velké čínské zdi, možná nevíte o Great Firewall - moderní zázrak v cenzuře a online sledování, kde čínská populace nemá’Nemám přístup ke všemu, co není online’• vládou sankcionovaná, včetně VPN samotných.

VPN jsou blokovány něčím známým jako Deep Packet Inspection, což činí bezpečnostní protokoly zbytečnými. To’s uvedlo, že OpenVPN je cíleno nejvíce. VPN, které mají Čínu na cílovém trhu, používají tajný režim a protokoly k jejich obcházení.

Společnost BullGuard VPN však údajně Čínu na svém cílovém trhu nepovažuje.

Zákaznická podpora

Osvěžitelně je BullGuard VPN jednou z mála VPN s hvězdnou podporou zákazníků - dokonce i živou podporou. BullGuard VPN poskytuje:

 • 24/7 bezplatný live chat
 • Časté dotazy a nápověda
 • Fórum
 • Instalační příručky
 • E-mail a podpora vstupenky
 • Fyzické adresy (regionální)

Jejich služba je rychlá, pohotová a zdvořilá a průvodci jsou preventivní a proaktivní při řešení problémů a pomáhají uživatelům.

Protože samotný produkt je k dispozici v mnoha jazycích, je i podpora. Tam’s live chat ve francouzštině, němčině, švédštině a tak dále.

Ceny

BullGuard VPN má tři předplacené modely s platbou každé dva, tři a tři roky:

 • 1 rok: 85 $ (přibližně 7,00 $ / měsíc)
 • 2 roky: 136 $ (přibližně 5,66 $ / měsíc)
 • 3 roky: 171 $ (přibližně 4,75 $ / měsíc)

Naši pravidelní čtenáři je mohou považovat za průměrně průmyslový a v případě nabízených služeb více než přiměřený.

Uživatelé mohou platit kreditními kartami a PayPal, a to’je to trochu zklamáním, protože nevidíme žádné možnosti kryptoměny. Nicméně, tam’s také jedinečná možnost přenosu bankovním převodem.

Platba je zajištěna a politika vrácení peněz má podobu neuvěřitelných 30denních záruk vrácení peněz.

Sečteno a podtrženo

BullGuard VPN je fantastický produkt, který na rozdíl od podobných antivirových balíků VPN nevypadá’Nutí vás také získat samotný antivirový program. Nakonec to’Musím udělat nějakou práci, abych se oddělil od NordVPN, ale prozatím to bude’je to solidní služba, která ne’• Nechte toho hodně být, zvláště pokud jde o bezpečnost.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − 24 =