CrypticVPN recenzia

Tvrdenie, že dobré veci prichádzajú k ľuďom s peniazmi, nebolo nikdy pravdivejšie! Aj keď CrypticVPN môže byť v súčasnosti jednou z najlacnejších VPN na trhu, nedokáže sa vyrovnať so svojou extrémne nízkou cenou.


CrypticVPN žije podľa svojho mena, aspoň v tom zmysle, že sú o svojej službe a krypte veľmi kryptické’Je veľmi ťažké zistiť o ňom veľa faktov.

Ak chcete skrátiť dlhý príbeh, CrypticVPN je brzdený množstvom rôznych vecí. Či už je to vlastnosť spoločnosti registrovanej v USA alebo skutočnosť, že nemáte záruku vrátenia peňazí, CrypticVPN sa určite nezdá byť dobrou voľbou pre žiadneho používateľa, ktorý má vážne súkromie. Veci CrypticVPN nie sú dobré ani pre iné oddelenia.

Ako to všetko CrypticVPN odôvodňuje? Účtovaním neobvykle nízkej ceny za službu.

Ale stojí za to cena CrypticVPN za túto cenu? nechať’choďte do toho a pozrite sa, počnúc jeho bezpečnosťou.

Je CrypticVPN bezpečný na používanie?

nechať’začína s protokolmi alebo ich nedostatkom. Jediný protokol, ktorý máte pri používaní CrypticVPN, je OpenVPN. Zatiaľ čo OpenVPN je veľmi dobrý protokol, ktorý má 2048-bitové šifrovanie, existuje veľa nevýhod v tom, že vo vašej VPN máte iba jeden protokol..

Pre jedného, ​​ktorý nemá iný protokol ako OpenVPN, v zásade zaručuje skutočnosť, že CrypticVPN nebude v Číne fungovať. Ak chcete na svojom zariadení iPhone používať aplikáciu CrypticVPN, budete musieť používať aplikáciu OpenVPN iOS..

Veci sa nezlepšujú. Neexistuje tiež žiadny prepínač zabíjania, čo znamená, že budete na milosrdenstvo Crypticu’s server, aby sa náhle neodpojil. Vzhľadom na to, že sme pri našej prvej návšteve zistili, že päť z ich štrnástich serverov bolo dole, je bezpečné povedať, že pri pripojení k počítaču Cryptic budete mať veľa prerušení..

Protokol CrypticVPN zaznamenáva vaše údaje?

Aj keď spoločnosť CrypticVPN tvrdí, že má solídne zásady bez protokolovania, pri pohľade na ich zásady ochrany osobných údajov sa ukazuje, že v prípade “podozrivá aktivita.” Podozrivá aktivita je taký široký pojem, že spoločnosť môže vaše údaje do väčšej miery zapisovať kedykoľvek, kedykoľvek sa im zachce.

Osobne neveríme, že CrypticVPN zaznamenáva viac údajov, ako je bežné pre protokoly VPN (napr. Anonymná štatistika šírky pásma). Avšak, to’Je dôležité byť opatrný, ak vy’svoje služby znova používajú, pretože majú možnosť protokolovať vaše údaje, ak sa tak rozhodnú.

CrypticVPN okrem toho sídli v Spojených štátoch, ktoré sú piatimi očami. USA sú všeobecne známe ako krajiny, ktoré veľmi chránia súkromie, a pri používaní siete VPN v USA je možné, že vaše súkromné ​​informácie budú ohrozené..

Celkovo sa to nezdá, že CrypticVPN je dobrá VPN pre bezpečné prehliadanie webu akýmkoľvek spôsobom. Tak, nechaj’Pozrite sa, či sa dá použiť na iné účely, ako je napríklad prístup k sieti Netflix a torrentovanie.

Rýchlosť a výkon

Z hľadiska rýchlosti sme to zistili slušné rýchlosti mali iba americké servery (75 - 85% našich bežných rýchlostí) a všetky ostatné servery mali výkonnosť podoblasti. Nepodarilo sa nám otestovať každý server na platforme, pretože takmer polovica z nich bola offline, ale tie, ktoré sme testovali, mali iba 10-20% našich bežných rýchlostí, vďaka ktorým bolo ich používanie extrémne frustrujúce..

Nakoniec sa zdá, že budete mať zlý čas pomocou CrypticVPN, pokiaľ nebudete blízko USA. Ľudia v Ázii, Afrike a Austrálii by sa mali CrypticVPN jednoducho vyhnúť a namiesto toho hľadať niečo ako PrivateVPN.

Pokrytie servera

CrypticVPN má servery na 14 miestach. Väčšina z týchto miest má iba jeden server, čo znamená, že nebudete mať veľa možností z hľadiska krajín, ku ktorým sa môžete pripojiť..

Servery sa rozprestierajú na viacerých kontinentoch a nemali by ste mať problém nájsť server vo vašej blízkosti, pokiaľ sa nenachádzate v Južnej Amerike alebo Afrike. Jediná vec, ktorú sme si všimli, je, že ich servery sú často nefunkčné, čo je skutočne hrozné, pretože na každom mieste je iba jeden server a server je dole, čo znamená, že sa musíte pripojiť cez inú krajinu..

Podpora viacerých platforiem

CrypticVPN má momentálne aplikáciu pre PC aj Android. Môžete ho však použiť na akomkoľvek zariadení, ktoré vám umožňuje používať protokol OpenVPN.

To znamená, že je možné používať CrypticVPN v systémoch MacOS, Linux a iOS, pokiaľ ste ochotní stiahnuť všetky potrebné programy a informácie..

Skutočnosť, že CrypticVPN nemá vyhradených klientov pre toľko bežných operačných systémov, je dôkazom malej veľkosti spoločnosti a spôsobuje, že vyzerajú mimoriadne neprofesionálne..

Odblokovanie siete Netflix

Boli sme veľmi nadšení testovaním CrypticVPN na Netflixe, pretože webová stránka hrdo zobrazuje, ako odblokuje Netflix na domovskej stránke. Predstavte si naše sklamanie, keď sme zistili, že CrypticVPN na Netflixe nefunguje.

Počas našich testov, na servery Netflix sa nemohlo pripojiť jediné miesto. Je to škoda, pretože CrypticVPN by mohla byť mimoriadne lacnou možnosťou pre niekoho, kto potrebuje na odblokovanie siete Netflix iba sieť VPN..

P2P a torrenting

To je jedna z vecí, na ktorú sa CrypticVPN dá v súčasnosti použiť. Pri pripojení cez CrypticVPN sme boli schopní ľahko torrentovať súbory a rýchlosti boli takmer rovnaké ako pri prehliadaní webu..

Ak ste niekým, kto chce pre torrentovanie extrémne lacné riešenie VPN, potom pre vás môže pracovať CrypticVPN. Stále však existuje mnoho ďalších možností, ktoré budú pre torrenting omnoho lepšie, ak dokážete vysunúť trochu viac peňazí, ako napríklad TorGuard..

Čína a online cenzúra

Ak máte nejaké vedomosti o tom, ako VPN fungujú, budete už vedieť odpoveď na túto otázku. CrypticVPN používa protokol OpenVPN, ktorý je v Číne zakázaný už dlhý čas.

Na rozdiel od iných sietí VPN CrypticVPN neponúka žiadne alternatívne protokoly, čo znamená, že nebude fungovať v Číne alebo vôbec..

Zákaznícka podpora

nechať’uvidíme, čo má CrypticVPN v obchode podporované:

  • E-mailová podpora
  • Vedomostná základňa
  • FAQ

…A to’je to skoro všetko. Tam je žiadna funkcia naživo, ale tam’je slušná vedomostná základňa dostupná na webovej stránke vrátane pomerne zdĺhavej stránky FAQ.

Naše rokovania s podporou boli celkom bežné. Na všetky naše otázky sme odpovedali v priebehu niekoľkých hodín a ľudia boli vo všeobecnosti nápomocní. Počuli sme však veľa rôznych sťažností rôznych používateľov o ich podpore a o tom, ako často nedokáže napraviť akýkoľvek problém, ktorý majú.

Zdá sa nám, že CrypticVPN pracuje na zlepšení svojej zákazníckej podpory poučením sa z minulých chýb, a to’je krok správnym smerom. Ale tam’Je to ešte ďaleko.

stanovenie ceny

CrypticVPN v súčasnosti ponúka celkom štyri rôzne plány:

  • Dvojdňový prístup s kompletnými funkciami za 0,99 USD
  • 1-mesačný plán na drasticky 3,49 $ mesačne
  • Jednoročné predplatné za 1,25 USD mesačne
  • Celoživotné predplatné celkom 49 dolárov (majú často zľavy, až 19 dolárov)

Jedna vec na zapamätanie je, že existuje žiadna bezplatná skúšobná verzia pre CrypticVPN a neexistuje ani záruka vrátenia peňazí. Pokúšajú sa to napraviť dvojdňovou skúšobnou dobou.

Pokiaľ ide o spôsoby platby, máte na výber PayPal, bitcoín, etereum, Litecoin a PerfectMoney. Nezabudnite však, že služba PayPal nefunguje pre možnosť dvojdňovej skúšobnej verzie.

Spodná čiara

CrypticVPN nie je v žiadnom prípade dobrá VPN. Nielen, že nemá takmer dosť dobrú bezpečnosť, ale je tiež dosť obmedzený na funkcie vrátane prepínača na zabíjanie, schopnosti odblokovať Netflix a schopnosti pracovať v Číne..

Ak ty’ak hľadáte extrémne lacný spôsob odblokovania webových stránok alebo stiahnutia torrentov, môže pre vás CrypticVPN fungovať. Tí, ktorí chcú chrániť svoju anonymitu online a súkromie, by však mali určite zostať čo najďalej. Náš zoznam 10 špičkových sietí VPN je dobrým miestom na nájdenie spoľahlivej siete VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 6