Dokonalá kontrola VPN v oblasti súkromia


Hrubý vzhľad, vysoké ceny a dokonalé súkromie!

Perfect Privacy VPN je založená zo Zugu vo Švajčiarsku. Jej materskou spoločnosťou je spoločnosť Vectura Datamanagement Limited Company. Aj keď to nie je veľká spoločnosť, nepochybne si ponechala svoju známku v odvetví VPN. Perfektné súkromie existuje už od roku 2008 a zdá sa, že odvtedy bol tento softvér VPN všetko, čo potrebujete, dobre a dokonale..

Teraz nám podrobne popíšte, čo sme našli pri spustení testov tejto kontroly VPN s dokonalými súkromiami.

Bezpečnosť a súkromie

Táto služba vám môže poskytnúť všetko, čo potrebujete, aby ste sa cítili bezpečne a anonymne:

 • Vyhradené servery VPN s holými kovmi
 • Zabezpečené protokoly tunelovania (a niekoľko protokolov, ktoré nie sú zabezpečené): OpenVPN, IPSec, PPTP, SSH2, Squid a SOCKS5
 • IPv6 pripravený
 • Neunikajú žiadne úniky DNS alebo WebRTC.
 • Multi-hop Reťazce VPN (kaskádové pripojenia)
 • Tri protokoly VPN VPN Stealth: Stunnel, SSH a Obfsproxy3

Perfektné súkromie VPN Stealth

 • Prispôsobiteľný vypínač zabíjania (Firewall)
 • Filter TrackStop (ochrana pred sledovaním reklamy, odtlačkami prstov v prehliadači, malvérovými infekciami a phishingovými webmi).
 • NeuroRouting AI - jedinečná funkcia na strane servera, ktorá zvyšuje bezpečnosť a anonymitu online zavedením dynamických multi-chopov.

Perfektné súkromie NeuroRouting

Stručne povedané, odpoveď na otázku, či je VPN VPN Perfect Privacy použiteľná, je jednoduchá “Áno.” Ide pravdepodobne o najbohatšiu sieť VPN z hľadiska bezpečnostných prvkov.

Uchováva denník Perfect Privacy záznamy?

Absolútne minimum - prakticky, “žiadny”

Podľa pravidiel ochrany osobných údajov, “nezhromažďujú sa žiadne osobné údaje používateľa, napríklad adresy IP” pri použití VPN. Posilňujú to v časti FAQ, ktorá tvrdí, že žiadny zo serverov neuchováva protokoly, ktoré by vás mohli identifikovať.

Vďaka politike neprihlásenia a jurisdikcii spoločnosti priateľskej k súkromiu (Švajčiarsko) je spoločnosť PP skvelou voľbou.

Jediné, čo zhromaždia, sú vaše prihlasovacie údaje, informácie o platbe a konfiguračné nastavenia. Keď si uvedomíme, že niektorí používatelia to môžu nájsť, spoločnosť Perfect Privacy odporúča používateľom navštíviť ich webové stránky pomocou VPN.

Vyhral si’• V obchode Google Play dokonca nenájdete aplikáciu pre Android kvôli obavám o ochranu osobných údajov. Tento poskytovateľ jednoducho vyhral’t zmieriť sa s agresívnymi pravidlami zhromažďovania údajov a dozoru spoločnosti Google. Aplikáciu pre Android si môžete stiahnuť iba z oficiálnej stránky VPN spoločnosti Perfect Privacy.

Rýchlosť a výkon

Teraz je to sivá oblasť. Rýchlosti sťahovania a nahrávania sa môžu veľmi odlišovať v dôsledku faktorov, ako sú denný čas, zaťaženie servera, vzdialenosť od servera, hardvér a rýchlosť základnej línie..

Testy rýchlosti

Na našom testovacom notebooku sme videli stiahnutie 285,50 Mb / s a ​​rýchlosť prenosu 300,14 Mb / s s latenciou 3ms..

Dokonalá rýchlosť ochrany osobných údajov

Keď sme testovali rýchlosť pomocou bežného nastavenia (OpenVPN), boli rýchlosti dosť ohromujúce, takže v záujme dôkladnosti sme tiež vykonali niektoré testy so zapnutou funkciou Stealth VPN. V niektorých prípadoch sa rýchlosť sťahovania podstatne zvýšila.

Všeobecne sa ukázalo, že všetky tri možnosti (Stunnel, SSH a Obfsproxy3) ponúkajú rýchlejšie sťahovanie ako pri vypnutom StealthVPN. Možnosti tajnosti SSH a Obfsproxy3 tiež ponúkali oveľa lepšie rýchlosti nahrávania.

Londýn, Spojené kráľovstvo so Stunnel, SSH a Obfsproxy3

dokonalá rýchlosť ochrany osobných údajov - Londýnsky server so zapnutou technológiou Stunnel

 • Stiahnuté: 59 Mb / s (21% základnej línie)
 • Odovzdané: 9 Mb / s (3% základnej línie)

dokonalá rýchlosť ochrany osobných údajov - Londýnsky server so SSH

 • Stiahnutie: 66 Mbps (23% základnej línie)
 • Odovzdané: 49 Mb / s (16% základnej línie)

dokonalá rýchlosť ochrany osobných údajov - Londýnsky server s Obfsproxy3

 • Stiahnuť: 49 Mbps (17% základnej línie)
 • Odovzdané: 144 Mb / s (48% základnej línie)

Podobné tendencie sme zaznamenali vo väčšine našich testov na amerických a európskych serveroch. Rýchlosti VPN samozrejme závisia od mnohých rôznych faktorov, v neposlednom rade od vašej základnej rýchlosti pripojenia, vzdialenosti od servera VPN a ďalších..

Pokrytie servera

Perfect Privacy má 50+ serverov v 26 krajinách, väčšinou v Európe a USA, ale aj na niekoľkých miestach v Ázii (Japonsko, Singapur, Hongkong), Austrálii a jeden v Egypte. Celkovo vzaté, slušný, ale nie veľmi pôsobivý zoznam serverov.

Jednoduché použitie a podpora viacerých foriem

Vo všeobecnosti to môžeme povedať’s pomerne ľahko použiteľným VPN pre dokonalé súkromie. Klientske rozhranie však vyžaduje face-lift ASAP. to’ako keby návrh prišiel priamo z minulého storočia.

Perfect Privacy má aplikácie pre:

 • windows
 • MacOS
 • Android

Webová stránka má však príručky, ako nastaviť službu na:

 • iOS
 • linux
 • BlackBerry
 • Amazon Fire TV Stick
 • pfsense
 • eBlocker
 • Malinový koláč
 • Smerovače: Vilfo, AsusWRT-Merlin, DD-WRT, Tomato od Shibby a DrayTek

Pozreli sme sa na klienta Windows. Po spustení klienta sa zobrazí nasledujúce upozornenie:

Ako používať Perfect Privacy VPN

Toto kontextové okno sa zobrazí, ak je brána Windows Firewall zakázaná alebo nie je k dispozícii.

Potom sa prihlasovacia obrazovka zobrazí ako predvolená karta systému Windows nastavenie okno.

perfektné nastavenie ochrany osobných údajov v pn

Zadajte svoje poverenia a kliknite na ikonu Prihlásiť sa na spustenie relácie VPN v rámci Perfect Privacy. Na tejto obrazovke si môžete tiež vybrať medzi dvoma hlavnými protokolmi VPN: IPsec alebo OpenVPN. Ale to’Toto nastavenie je možné kedykoľvek zmeniť po prihlásení.

Akonáhle stlačíte Zavrieť Ak chcete skryť okno Nastavenia, zobrazí sa Správca VPN Perfect Privacy.

perfektné súkromie NY server

V hornej časti nájdete niektoré základné údaje, ako napríklad či’znovu sa pripojí, vaša aktuálna adresa IP a názov domény vášho servera. Dve písmená, F a D, znamenajú Firewall (kill switch) a ochranu proti úniku DNS.

Potom príde zoznam serverov. Existuje päť stĺpcov: Krajina, Server, Ping, Dostupná šírka pásma a Akcia (Pripojiť / Odpojiť a zobraziť).

Ak sa chcete pripojiť alebo odpojiť, kliknite na ikonu sviečka ikona (Pripojiť / Odpojiť) vedľa miesta.

V dolnej časti VPN Manager sú štyri tlačidlá:

 • Servery Ping: na zobrazenie latencie pre všetky servery v zozname, aby ste si mohli zoznam podľa toho objednať;
 • nastavenie: predstaví okno Nastavenia;
 • prestať: odpojenie VPN a ukončenie programu;
 • minimalizovať: skryť VPN pred zobrazením.

Aj keď ide o relatívne ľahko použiteľnú aplikáciu, máme s ňou niekoľko problémov.

Je dosť nepríjemné, že musíte ukončiť svoje súčasné pripojenie, aby ste sa mohli pripojiť k inému serveru. Počas našich testov týkajúcich sa kontroly VPN v systéme Perfect Privacy sme zaznamenali aj nechcené zmrazenie. Potom, čo sme nechali spojenie zapnuté, po chvíli sme to nemohli’• odpojte sa od servera alebo vypnite softvér VPN.

Ďalšou nepríjemnou chybou je, že prepínanie funkcie Stealth VPN niekedy spôsobí, že klient prestane.

Ak zavrieme oči na staromódny dizajn a príležitostne zamrzne, tento klient VPN je celkom pôsobivý. Dodáva sa s množstvom funkcií a možností prispôsobenia.

Perfektná konfigurácia VPN v oblasti súkromia

Okrem základného nastavenia perfektného súkromia je v okne Nastavenia ďalších päť kariet:

 • Nastavenia programu
 • Firewall a DNS
 • IP a porty
 • Kaskádovanie a tajnosť
 • ostatné

V tomto zmysle je táto sieť VPN pre skúsených používateľov lepšia. Napríklad, môžete nastaviť tri spôsoby zabiť prepínač / firewall a DNS úniku ochranu. Našťastie existujú popisy na pomoc začínajúcim používateľom.

nastavenia vpn - firewall a dns

Nie všetky možné nastavenia sú dostupné prostredníctvom klienta. Ale nie’t panika, pretože Členská oblasť oficiálnej webovej stránky má iba informačný panel. Tu môžete nakonfigurovať Filter TrackStop, NeuroRouting, použitie adresy IP s náhodným ukončením a presmerovanie portov.

Stručne povedané, toto nemusí byť najmodernejšia aplikácia na trhu, ale môžete si pohrať s veľkým množstvom nastavení zabezpečenia a oveľa viac. V skutočnosti je to jedna z najlepšie vybavených aplikácií VPN, ktoré sme skontrolovali.

Odblokovanie systému Netflix a ďalších streamingových platforiem

Môžeš’• Už nikdy dôsledne nepoužívajte technológiu VPN s dokonalou ochranou súkromia pre Netflix USA. Vyskúšali sme všetky servery a zlyhali.

Je to však tak možné sledovať Netflix UK dôsledne. Musíte sa pripojiť k internetu London2 server po zapnutí funkcie Stealth VPN a vyberte jednu z možností Stunnel alebo Obfsproxy3. Zrieknutie sa zodpovednosti: protokol utajenia by nemal’neovplyvní vašu schopnosť obísť bloky Netflix IP, ale vieme to’nehádam sa s realitou.

Perfektná ochrana osobných údajov VPN pre Netflix

Nakoniec to bola jediná knižnica Netflix, ku ktorej sme sa dostali bez problémov.

Zistili sme to tiež Aplikácia BBC iPlayer nemá’t práca bez ohľadu na to, ako tajne sme sa pokúsili získať prístup k videám.

Pozitívnejšie je, že Perfect Privacy vám umožní streamovať svoje obľúbené NBC a Comedy Central relácie.

Ak je Netflix hlavným dôvodom, prečo chcete VPN, pozrite si náš zoznam najlepších VPN pre Netflix.

P2P a torrenting

Ak chcete mať slušné súkromie a bezpečnosť, určite vám odporúčame technológiu Perfect Privacy VPN na torrentovanie, ale s jednou výhradou. Zdieľanie súborov P2P nie je podporované na amerických a francúzskych serveroch.

Na torrentovanie však môžete použiť väčšinu ďalších miest Perfect Privacy. Holé kovové servery spolu s vynikajúcimi funkciami ochrany osobných údajov by vám mali poskytnúť všetku ochranu. Okrem toho služba ponúka presmerovanie portov (dôležité pre nasadenie) a proxy server SOCKS5.

Poskytovateľ musí povedať toto:

Perfektná ochrana osobných údajov VPN pre torrenting

Niektoré recenzie tiež siahajú až k volaniu VPN s dokonalou ochranou súkromia ako najlepšej VPN na torrentovanie. Zatiaľ čo’Je to veľmi solídna voľba, najlepšia VPN na torrentovanie nie je.

Online cenzúra v Číne a inde

Áno, v Číne môžete používať Perfect Privacy. to’Je vybavený všetkými potrebnými funkciami (StealthVPN, NeuroRouting a multi-chmeľ), aby sa ubezpečil, že Veľký Firewall so všetkými jeho zlými nástrojmi (ako napríklad Deep Packet Inspection) dokáže’nedostanem sa k tebe.

Tieto úžasné vlastnosti nie’V Číne sa hodí len to. Existuje viac krajín, v ktorých je používanie VPN obmedzené, ťažká cenzúra a tresty - prísne. Perfect Privacy VPN sa javí ako dobrá voľba, ak si chcete uplatniť svoje právo na online anonymitu.

Pre informáciu je v Hongkongu iba jeden server. Používatelia v Ázii však majú na výber aj servery v Singapure a Japonsku.

Zákaznícka podpora

Dlhý príbeh je krátky’s žiadna podpora živého chatu k dispozícii. Aj keď je to zvyčajne bolestivá nevýhoda, zdá sa, že dokonalé súkromie napraví jeho efektívnu, rýchlu a užitočnú e-mailovú podporu. Pri používaní služby VPN sa môže veľa pokaziť. Preto sa musíte uistiť, že vybraná služba VPN má slušnú podporu, pokiaľ možno vrátane možnosti živého rozhovoru.

Tento poskytovateľ ponúka pre podporu zákazníkov tieto platformy:

 • Fórum
 • E-mailová adresa
 • Podporné lístky
 • TeamViewer

Vo všeobecnosti sa zdá, že tím technickej podpory Perfect Privacy reaguje a plní svoju úlohu.

stanovenie ceny

perfektné plány na ochranu súkromia

Perfect Privacy je jedným z najdrahších nástrojov na trhu. Cenové plány sú:

 • 1 mesiac pre neobmedzený počet zariadení: $ 12,99
 • 1 rok pre neobmedzený počet zariadení: 11,99,99 dolárov ($ 9,99 / mesiac)
 • 2 roky pre neobmedzený počet zariadení: 214,95 dolárov ($ 8,95 / mesiac)

Vysoké ceny online bezpečnosti a súkromia, ktoré sú súčasťou tejto siete VPN, samozrejme odôvodňujú ceny. Napriek tomu existujú podobné služby VPN (napríklad NordVPN) s dostupnejšími cenovými plánmi.

Ak sa nakoniec rozhodnete pre dokonalé súkromie, vy’Ocením rozmanitosť platobných možností. Existuje viac ako 60 platobných možností dostupné cez Paymentwall. To tiež znamená anonymný alternatívy, ako sú kryptomeny, vrátane Bitcoin.

Perfektné súkromie prichádza s 7-denná záruka vrátenia peňazí, ale pozorne si prečítajte pravidlá pre vrátenie platby. Ak na zakúpenie predplatného použijete darčekovú kartu, kupón, krypto (bitcoín) alebo hotovosť, nie je možné získať vrátenie platby.

Spodná čiara

Na konci nášho preskúmania VPN s technológiou Perfect Privacy sme dospeli k záveru, že táto služba je nepochybne jednou z najlepších v oblasti zabezpečenia a ochrany osobných údajov. Zašli by sme tak ďaleko, že by sme povedali, že ide o jednu z najetickejších sietí VPN na súčasnom trhu. Preto by tí, ktorí chcú, aby služba mala prístup k streamovacím platformám, mali hľadať inde.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 + = 77