Gom VPN Review

Gom VPN by bylo lepší, kdyby se neobchodovalo jako s VPN, ale spíše jako proxy / odblokovač. Dokonce i pak’Není to skvělá a hraniční scammy.


Gom VPN přichází pouze jako rozšíření Chrome. Nenabízí vám mnoho zabezpečení, ale odblokuje některé weby s omezeným přístupem nebo cenzurované stránky. Nicméně, to’Je to docela drahé za to, co dělá, a také zdvojnásobí jako víceúrovňový marketingový (pyramidový) systém.

Je Gom VPN bezpečný?

Gom VPN uvádí, že vaše připojení je šifrováno, ale je’není jasné, jaký druh šifrování to je. Přes nabídku a “synopse” jejich politiky ochrany soukromí tam, kde se říká, že ne’• sbírat údaje identifikující osobu (a že je nikdy nebudou prodávat za účelem zisku), skutečné zásady ochrany osobních údajů stanoví úplně jinak.

Web Gom je nesmírně vágní a postrádá smysluplné informace, ale zdá se jasné, že služba je velmi málo funkčních a ve skutečnosti nejde vůbec o VPN..

Stručně řečeno, neměli byste’Nevěřte své bezpečnosti pouze pro Gom.

Rychlost a výkon

Protože se síť Gom VPN snaží udržet vše jednoduché, nemá funkci přepínání polohy. Zdá se také, že síť VPN společnosti Gom má pouze americké servery.

Během našich testů jsme zjistili, že technologie Gom VPN není dostatečně dobrá, pokud jde o rychlost. Při vyzkoušení zkušební verze jsme zaznamenali až 50% snížení rychlosti stahování a až 80% snížení rychlosti nahrávání.

Gom VPN test rychlosti

Naše standardní rychlost, jak je ukázáno výše, byla měřítkem, podle kterého jsme testovali připojení, ale sledujte, co se stane, když se připojíme k síti VPN Gom.

Gom VPN test rychlosti

To prostě nejsou dostatečně dobré rychlosti na “VPN” to také nenabízí nic pro bezpečnost.

Jak stáhnout Gom VPN

To je zábavná část. Abyste si mohli stáhnout VPN VPN, stačí:

  • Vydejte se na web Gom VPN.
  • Klikněte na Nainstalovat nyní přejděte do Internetového obchodu Chrome.
  • Jednoduše klikněte Přidat do Chromu.

Jakmile to uděláte, budete moci používat VPN bez jakékoli registrace jednou. Až se však podruhé připojíte, budete se muset zaregistrovat ke svému účtu Google nebo ke svému e-mailu, abyste mohli zahájit svou 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Aplikace a rozšíření

Jak jsme již uvedli výše, technologie Gom VPN je k dispozici pouze jako rozšíření Chrome. Zatímco mnoho VPN se snaží snížit své náklady tím, že jsou k dispozici pouze na několika platformách nebo jako rozšíření, skutečnost, že’Je k dispozici pouze v prohlížeči Chrome, což z něj dělá proxy službu než VPN.

Skutečnost, že Gom je k dispozici pouze v Chromu, je nekvalitní a má nízký rozpočet. Bylo by v pořádku, kdyby se VPN podařilo uplatnit svůj výkon a zabezpečení, ale neučiní tak, jak bylo mnohokrát uvedeno výše.

Gom VPN pro Netflix

Na webu Gom VPN je uvedeno, že Gom lze použít k odblokování Netflixu. To však neplatí, protože jsme se opakovaně snažili a nemohli jsme nic streamovat.

Vzhledem k tomu, že server Gom VPN má servery v USA, není schopen provozovat ani BBC iPlayer. Zkusili jsme to s Hulu, ale také to nefungovalo. Pokud chcete pro streamování dobré VPN, doporučujeme hledat jinde.

Gom VPN pro torrenting

Gom VPN můžete použít pro torrenting pomocí webtorrent klienta. To by vás vystavilo únikům WebRTC, protože weboví tvůrci pracují prostřednictvím WebRTC. Jinými slovy, torrentování pomocí sítě Gom VPN pravděpodobně není bezpečné.

Funguje síť Gom VPN v Číně?

I když můžeme’t tvrdí, že znát odpověď na tuto otázku, použití VPN v Číně je high-stakes činnost. Určitě bychom se toho zdrželi pomocí technologie Gom VPN.

Pokud chcete VPN, která vám bude spolehlivě pracovat v Číně a zaručí vám úplnou bezpečnost úřadů, podívejte se na NordVPN.

Podpěra, podpora

Za prvé, Gom VPN nemá podporu živého chatu, což není překvapením s ohledem na velikost VPN. Celkově jsme zjistili, že podpora je vstřícná a nesetkali jsme se s nimi tolik problémů.

Tým podpory měl slušné znalosti o svém produktu, ačkoli nebyli schopni odpovědět na určité otázky, jako je například protokol Gom VPN, který používá.

Jednou z oblastí, kde nás Gom opravdu zklamal, byla znalostní báze na jejich webových stránkách. Když jsme se k tomu pokusili, zjistili jsme, že to bylo dole. Ve skutečnosti jsme museli e-mailovou podporu, abychom dostali odpovědi na všechny naše dotazy. Nejsme si jistí, zda je jejich znalostní báze vždy dole, ale rozhodně to nevypadá dobře.

Ceny

Gom VPN se zdá izolovaně levná. Můžete ji získat za 3,99 $ měsíčně, pokud platíte ročně, nebo 4,99 $ za měsíc, pokud platíte za jeden měsíc. Bohužel můžete snadno najít levnější a výkonnější VPN. Ve skutečnosti můžete získat některé z nejlepších služeb za zhruba tolik.

Gom má “Zlato” verze, která vám umožní soukromou IP a nabízí odkaz na ostatní uživatele produktu. Za každého doporučeného uživatele získáte 2 $ a další 2 $ za každého uživatele, kterého doporučí. Abyste mohli vstoupit do tohoto schématu, musíte zaplatit poplatek za předplatné ve výši 19,99 $ / měsíc. Je zřejmé, že to plácne víceúrovňového marketingového systému a nezvyšuje naši důvěru v Gom VPN.

Sečteno a podtrženo

Jediné, co může Gom udělat správně, je odblokování webových stránek na internetu za nízkou cenu. Bohužel existuje mnoho dalších služeb, které mohou udělat totéž zdarma nebo za velmi nízkou cenu.

Don’nekoupím to, období.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 46 =