Jóga VPN recenzia

Rovnako ako my’Rád by som začal s prehliadaním siete Jóga VPN jasnejšou poznámkou, čo je jednoduché’s zadarmo pošle chill down naše chrbtice.


Väčšina ľudí si je vedomá, že na zabezpečenie svojich informácií potrebujú sieť VPN, ale dlhodobé predplatné môže byť drahé. Rovnako ako pri všetkom bezplatnom, aj to robí z Yoga VPN vzrušujúcu vyhliadku. Nemá však žiadny web a informácie o obchode App Store / Google Play sú veľmi nejasné.

Výsledkom je veľké množstvo chýbajúcich informácií týkajúcich sa bezpečnostných protokolov Yoga VPN a šifrovacieho softvéru. Aj keď môžeme otestovať rýchlosť pripojenia VPN a ručne skontrolovať, pre ktoré aplikácie je k dispozícii, stále existujú určité veci’t privy, a to’je zlou praxou vynechať takéto informácie vopred.

Napriek tomu sme spustili gamut a dali sme Yoga VPN spravodlivý proces. Skontrolovali sme, či neobsahuje všetko, čo by z toho mohol užívateľ získať: odblokovanie Netflixu, torrentovanie a miera odozvy svojho tímu podpory. Ak sa chcete dozvedieť viac o Yoga VPN, prečítajte si viac.

Je používanie Yoga VPN bezpečné?

Čiastočne z dôvodu skutočnosti, že sieť Jóga VPN nemá svoju vlastnú webovú stránku, ktorá by mohla obsahovať časť FAQ, nie sú k dispozícii dostatočné informácie o technických aspektoch tejto siete VPN..

Preto nemôžeme s istotou povedať, aké šifrovacie šifry používa technológia Yoga VPN. my’d dúfam, že podporuje štandardné šifrovanie AES-256-bit, ale bez akejkoľvek formy potvrdenia v tejto veci jednoducho nemôžeme s istotou povedať.

Podobne spoločnosť za serverom Yoga VPN nezverejňuje žiadne informácie o protokoloch podporovaných touto službou. Toto je ďalšia veľká chyba, pretože bez toho, aby sme vedeli niečo o technológii, ktorá je za tým, to je’je jednoducho nemožné posúdiť jeho schopnosti pri zabezpečovaní vašich osobných údajov.

Nakoniec, Yoga VPN nevytvára žiadne nároky na prepínač zabíjania, ktorý chráni vaše údaje v prípade prerušenia vášho pripojenia.

Každá VPN používa šifrovaciu šifru a každá VPN musí podporovať jeden alebo viac protokolov, ale protokolov, ktoré nie’t inzerovať zabiť prepínač všeobecne don’Nemám ho vôbec. To je takmer určite prípad Yoga VPN.

súkromia

Jóga VPN je registrovaná v Hongkongu. Môže to byť trochu sklamaním, pretože Hongkong je pod kontrolou ľudí’Čínska republika - jeden zo sveta’s naj represívnejšími krajinami za slobodu siete.

Horšie však je, že v podstate zbiera akékoľvek informácie, ktoré sa jej páčia. Všetky vaše denníky a lokálne súbory sú protokolované VPN, a dokonca to otvorene uvádza, že to’ll všetky tieto informácie radi odovzdáme.

Skutočnosť, že táto služba tvrdí, že chráni vaše osobné údaje, je preto neprimeraná.

rýchlosť & výkon

Jednou z mála informácií, ktoré spoločnosť Yoga VPN zverejňuje, je jej serverová flotila, ktorá podľa nej pokrýva 10 krajín alebo 30 krajín a zahŕňa buď 500 individuálnych proxy alebo viac ako 1 000 individuálnych proxy..

Ako vidíte, tieto informácie sú pre každého málo užitočné, najmä vzhľadom na to, že tieto špecifikácie produktov boli zverejnené približne v rovnakom čase.

Nemáme’Obzvlášť veriť ani jednej z čísiel, ktorá nás privádza k rýchlosti. Jednoducho, Jóga’Rýchlosti sú v modernej službe VPN neprijateľné.

Jednoduchosť použitia & podpora

Ako sme už uviedli, služba nemá svoju vlastnú webovú stránku. To znamená, že nemá svoju vlastnú sekciu FAQ alebo vedomostnú základňu a tiež nemá funkciu živého chatu.

Vývojári poskytujú e-mailovú adresu, na ktorú sa majú obrátiť v prípade výskytu problému. Aby sme boli brutálne úprimní, pomocou tejto e-mailovej služby sme sa ich opýtali, ktorá šifrovacia šifra používa technológia Yoga VPN a my’ešte od nich nič nepočuť. Urobte z toho, čo budete chcieť.

Jóga VPN pre Netflix

Napriek Yoga VPN’s katastrofálnymi rýchlosťami sťahovania (ktoré sme testovali na YouTube), sa jej v skutočnosti podarilo obísť geografické obmedzenia v USA Netflix a BBC iPlayer.

Pri testovaní jeho skutočných schopností pri kontrole siete VPN v Jóge sme zistili, že obsah streamovaný službou je primerane dobrý štandard. To je dosť prekvapujúce vzhľadom na testy rýchlosti.

Jóga VPN pre torrenting

Na mobilnom zariadení sa neriadi veľa ľudí, ale je to tak’Každopádne je to otázka, ktorá sa oplatí krátko pokryť. Odpoveď znie nie, jóga VPN nepodporuje torrenting alebo P2P pripojenie v najmenšom.

Je to dobré pre používateľov v Číne?

Rozhodne nie. Je tu založená sieť Jóga VPN a zdieľa protokoly bez ohľadu na súkromie. Pokus obísť veľký čínsky firewall s VPN zaregistrovanou na čínskom území je katastrofálny nápad.

Aplikácie a rozšírenia

Pokiaľ ide o dostupnosť, jóga VPN takmer len dosahuje holé minimum (raz). Je k dispozícii pre systémy iOS a Android bez pridanej podpory pre stolné zariadenia alebo Windows Phone.

Čiastočne preto’s podporou siete VPN iba pre mobilné zariadenia neposkytuje spoločnosť Yoga žiadnu podporu smerovačom, čo znamená, že nemôže obísť geografické obmedzenia na Amazon Firestick a iných podobných televíznych zariadeniach. Znamená to tiež, že nemôžete používať Joga VPN pre Kodi.

Možno by ste si mali pozrieť tieto príručky:

Najlepšie VPN pre Amazon Fire Stick

Najlepšie VPN pre Kodi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + = 17