LiquidVPN Recenzia

Pri surfovaní po sieti, aj ako jednotlivci, je potrebné zvýšiť bezpečnosť. Jedným z týchto poskytovateľov zabezpečenia je LiquidVPN - nakoľko sa im darí? nechať’Zistite v tomto preskúmaní LiquidVPN.


LiquidVPN je malý, ale veľmi inovatívny poskytovateľ VPN.

Jeho servery sú umiestnené v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve, Kanade, Holandsku, Švédsku, Švajčiarsku, Singapure a Rumunsku.

Skvelá správa o LiquidVPN je jeho schopnosť ľahko obísť geobloky na Netflixe. Táto služba umožňuje peer-to-peer (P2P) pripojenia a tiež torrenting aktivity.
Ďalej nechajme’pozri sa na LiquidVPN’s ďalšími dôležitými aspektmi a to, či táto sieť VPN stojí za váš čas a peniaze.

Je LiquidVPN bezpečné používať?

LiquidVPN využíva OpenVPN, SSTP, PPTP a L2TP s protokolom IPSec (Internet Protocol Security) na šifrovanie, ktoré sú štandardom všetkých odvetví. Ako predplatiteľ máte voľnosť pri výbere ktoréhokoľvek z protokolov priamo od klienta’s rozhranie.

LiquidVPN tiež ponúka a “Modulačná IP” vlastnosť. Funguje to tak, že sa vaša IP adresa zmení na zdieľanú IP adresu pri každom pripojení k webovému serveru. Takže predtým, ako sa webová stránka načíta úplne, by užívateľovi bolo pridelených niekoľko adries IP, a preto je pre používateľa ťažké určiť jednu adresu IP. V súčasnosti je LiquidVPN jediným poskytovateľom, ktorý ponúka modulačné IP adresy.

Táto VPN tiež prešla testom úniku IP po použití testov ipleak.net, doileak.net a test-ipv6.com na testovanie únikov, takže si môžete byť istí, že táto VPN je zabezpečte nepriepustnosť.

Ako sťahovať a inštalovať LiquidVPN

Na rozdiel od iných služieb VPN sa pred použitím svojho klienta nemusíte zaregistrovať na webových stránkach LiquidVPN.

  • Ak chcete nainštalovať LiquidVPN, musíte si najprv stiahnuť súbor .exe.
  • Po stiahnutí spustite inštaláciu a kliknite na “Ďalšie.”
  • vy’Zobrazí sa výzva na výber cieľového priečinka. V ďalšom okne vyberte umiestnenie odkazu a kliknite na “Ďalšie.”
  • Pred dokončením inštalácie’Zobrazí sa výzva na inštaláciu terminálového prístupového bodu (TAP). TAP je ďalší nástroj na pomoc klientovi pri dobrej práci. Pri inštalácii TAP zvoľte iba virtuálny ethernetový adaptér TAP.
  • Keď ty’Po dokončení inštalácie kliknite na “Skončiť.”
  • Spustite klienta a kliknite na tlačidlo OK “pripojiť” - vaše pripojenie je zabezpečené.

Aj keď na iných platformách môžu existovať malé rozdiely pre klientov, základná myšlienka je rovnaká.

rýchlosť & výkon

Prvá vec, ktorú by ste si mali všimnúť o VPN, je to, že zníži rýchlosť vášho pripojenia. Pripojenie k serveru vo vašom okolí však bude mať oveľa menší vplyv na výkon.

Pri rýchlostných skúškach LiquidVPN taktoval primerane vysoké rýchlosti za čas odovzdania aj stiahnutia. Čísla boli približne rovnaké, či už sme sa pripojili k americkým alebo európskym serverom.

LiquidVPN pre Netflix a torrenting

V súčasnosti LiquidVPN funguje dobre s Netflixom.

Toto je zriedkavé víťazstvo, ale nechaj to’nie je príliš nadšený. Netflix vždy neúnavne pracuje na blokovaní VPN a uspel takmer vždy. Ale zatiaľ aspoň viete, že LiquidVPN je možnosť streamovania.

LiquidVPN tiež podporuje P2P pripojenia pre torrenting. Dobrou správou je, že to umožňujú na všetkých svojich serveroch, nielen na špecializovaných serveroch.

Používatelia v Číne môžu používať LiquidVPN?

Čína je jednou z mála krajín, ktoré úplne prevzali kontrolu nad používaním internetu v krajine. Väčšina webových stránok v sociálnych sieťach a streamingových platforiem nie je v Číne prístupná.

Ak teda navštevujete Čínu, pred vstupom na jej územie musíte mať nainštalovanú sieť VPN. Neexistujú žiadne recenzie od používateľov (aspoň žiadnych, o ktorých vieme), že by mohli používať LiquidVPN v Číne, čo z neho robí ťažké odporúčať ako VPN pre “lezenie cez Firewall.”

aplikácie & rozšírenie

LiquidVPN má klientov vyvinutých pre všetky obvyklé platformy vrátane stolových operačných systémov a mobilných zariadení.

LiquidVPN je možné manuálne nastaviť pomocou smerovačov DD-WRT a službu je možné použiť aj s klientmi OpenVPN. Konfiguračné súbory sú ľahko dostupné na stiahnutie a proces nastavenia je ľahko sledovateľný. V časti pomoc na tejto webovej stránke sa uvádza podrobné vysvetlenie spôsobu použitia oboch.

stanovenie ceny

LiquidVPN ponúka tri typy programov predplatného:

  • pomocník: tento plán stojí 7,00 dolárov mesačne. Môžete však platiť ročne a stojí to 57 dolárov (4,75 dolárov mesačne). Pre tento plán sú povolené iba 2 súčasné spojenia.
  • Cestovný bojovník: to’sa ponúka za 10,00 $ mesačne, čo sa stáva 69 dolárov ($ 5,75 mesačne) pri ročnom platení. V pláne Road Warrior sú povolené 4 súčasné spojenia. Ponúka servery v 11 krajinách a prístup k súboru 2 168 IP adries.
  • konečný: tento program stojí 18,00 dolárov mesačne, čo predstavuje 105,96 dolárov (8,83 dolárov mesačne) pri ročnom platení. Plán Ultimate umožňuje 8 súčasných pripojení a rovnako ako Road Warrior ponúka servery v 11 krajinách a skupinu 2 168 IP adries. Môžete platiť prostredníctvom kreditných alebo debetných kariet, PayPal a Bitcoin..

Zákaznícka podpora

LiquidVPN má pomerne dobrú zákaznícku podporu.

E-mailová doba odozvy je priemerná, odpoveď trvá približne hodinu a vaše problémy sa vyriešia po odpovedi na váš dotaz..

Oni majú žiadny live chat sekcii, ale to sa dá prehliadnuť, pretože e-mailová odpoveď je menej ako hodinu. Sekcia Svojpomoc, Časté otázky a Začíname je však prvotriedna a veľmi podrobná.

Spodná čiara

Vývojári LiquidVPN urobili službu podľa očakávaní (nie príliš vysokých). Žiadne úniky IP, plynulé torrentovanie, streamovanie Netflix a podrobná sekcia pre svojpomoc.

Služba však nemá zabudovanú funkciu prepínača zabíjania, na jej aktiváciu však môžete použiť skript.

Sídlia v USA, takže sú súčasťou Päť očí, takže ak sú vaše informácie o prehliadaní požadované zákonom, sú povinné ich zverejniť..

Táto sieť VPN sa odporúča iba na bežné prehliadanie webu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 + = 32