OkayFreedom VPN Review

OkayFreedom VPN slibuje, že pomůže udržet vaše aktivity v soukromí a chrání před snooping očima. Může však splnit své sliby? Tato německá služba nabízí mnohem méně serverů, než jaké máte’d dostat se službou, jako je ExpressVPN nebo NordVPN. Nízký počet serverů také znamená, že rychlost a výkon mají velký prostor pro zlepšení.


Pokud jde o ceny, vy’Zjistím, že si můžete skutečně stáhnout OkayFreedom VPN zdarma, ale samozřejmě s přísnými omezeními. Tato služba funguje na většině platforem, i když je to oblast, kterou lze určitě zlepšit.

Pokračujte ve čtení a vy’Objevím vše, co potřebujete vědět o OkayFreedom VPN a zda je vhodné pro vaše konkrétní potřeby.

Je použití OkayFreedom VPN bezpečné?

OkayFreedom využívá protokoly OpenVPN s 256bitovým šifrováním. Že’o jediných informacích, které můžeme získat o této službě VPN, což je vždy špatná věc.

Pokud jsou sítě VPN skutečně zabezpečené, nemají problém s rozstřikováním po celé stránce Funkce nebo domovské stránce. Pokud ne’• Inzerujte to kdekoli na svých webových stránkách, pravděpodobně nejsou příliš bezpečné.

Po provedení testů úniku pro naši kontrolu OkayFreedom VPN služba neodhalila naši přesnou polohu. Tak, že’Je bezpečné říci, že tento poskytovatel VPN pracuje skvěle pro maskování vaší IP adresy a zvýšení vašeho soukromí online.

Udržuje OkayFreedom VPN protokoly?

Naštěstí se zdá, že OkayFreedom VPN myslí na soukromí uživatelů vážně. Podle jejich zásad ochrany osobních údajů je uživatel’s osobní údaje nejsou’t použití služby.

Také dělají následující prohlášení:

Služba OkayFreedom neukládá ani adresy ani obsah, ke kterému má uživatel přístup, IP adresu, kterou jim OkayFreedom přiřadila; ani uživatel’vlastní IP adresu, pomocí které používají OkayFreedom. V důsledku toho není možné, aby Steganos zjistil obsah, ke kterému uživatel OkayFreedom přistoupil. Uložená není ani IP adresa uživatele, ani adresa přístupových serverů.

Rychlost a výkon

Rychlosti VPN serveru OkayFreedom jsme testovali jako standard pro VPNpro tím, že jsme se připojili k různým místům po celém světě a zkontrolovali je pomocí Speedtest.net..

Zde je základní rychlost (bez VPN)’znovu začíná:

základní rychlost - bez zenvpn

 • Rychlost stahování: 243 Mbps
 • Rychlost nahrávání: 247 Mbps

Německo

Rychlost serveru OkayFreedomVPN - Německo

 • Stahování: 30 Mbps
 • Nahrajte 72 Mb / s
 • Úbytek: 88%

USA

Rychlost serveru OkayFreedomVPN - USA

 • Stahování: 17 Mbps
 • Nahrajte 56 Mb / s
 • Úbytek: 93%

Japonsko

Rychlost serveru OkayFreedomVPN - Japonsko

 • Stahování: 14 Mbps
 • Nahrajte 5 Mb / s
 • Úbytek: 94%

Pokud jde o rychlost služby, je rozhodně prostor pro zlepšení. Mnoho serverů, které jsme připojili, výrazně snížilo rychlost připojení. Jedná se tedy o obrovskou nevýhodu pro službu, která funguje poměrně dobře, pokud jde o bezpečnost a online bezpečnost.

Pokrytí serveru

OkayFreedom VPN nabízí relativně nízký počet serverů za nízké měsíční náklady - s 19 pobočkami včetně Itálie, Japonska, USA, Ruska a dalších.

Pokud tedy’Při hledání cenově dostupné služby VPN může OkayFreedom VPN vyhovovat vašim potřebám.

Snadné použití a podpora multiplatform

OkayFreedom VPN je k dispozici pouze pro instalaci do Windows, což znamená, že jste vyhráli’t být schopen použít v jiných operačních systémech, jako je Android a MacOS. Proto pokud ano’při hledání VPN, která vám umožní anonymně streamovat filmy a televizní pořady na zařízeních, jako je Amazon Firestick, jste vyhráli’být schopen to udělat.

Pokud jde o uživatelské rozhraní aplikace pro Windows, můžete’Zjistím, že navigace je poměrně jednoduchá. To usnadňuje výběr serveru a při procházení webu vás chráníme. Problém je však v tom, že nabídka nastavení nabízí minimální možnosti. Nemusí to tedy být podle libosti pokročilejších uživatelů.

OkayFreedom VPN pro Netflix

Na webu OkayFreedom uvádí, že může videa odblokovat. To však není’T konkrétně zmínit, že můžete použít pro Netflix. Při testování pro tento účel jsme zjistili, že to nebylo’vůbec efektivní. Připojili jsme se k americkému serveru na OkayFreedom a Netflix byl schopen identifikovat, že používáme VPN.

Přesto jsme zjistili, že jsme mohli využít OkayFreedom pro přístup k službám na vyžádání poskytnutým likes Velké Británie’s Kanál 4 a ITV.

Pokud tedy’Chcete-li získat přístup k jakékoli z těchto služeb mimo Spojené království, měli byste být schopni to snadno udělat s OkayFreedom.

OkayFreedom VPN pro torrenting

Pokud jde o používání OkayFreedom VPN pro torrentování, důrazně doporučujeme, abyste tak učinili s opatrností. Na webu OkayFreedom se uvádí, že můžete VPN využívat pro účely stahování P2P. Rovněž však uvádí, že stahování jakéhokoli materiálu chráněného autorskými právy bez předchozího povolení je zakázáno.

Z tohoto důvodu’je bezpečné říci, že OkayFreedom VPN by neměla’být použit pro torrenting. Místo toho byste se měli rozhodnout pro VPN, u které bylo prokázáno, že pro tento účel funguje efektivně.

Zákaznická podpora

OkayFreedom VPN má na webu pouze vyhrazenou sekci Časté dotazy / podpora a e-mailovou podporu. I když je tato stránka snadno vyhledatelná a navigovatelná, pokud jde o zákaznickou podporu, OkayFreedom VPN má dostatek prostoru pro zlepšení.

Tam’je slušný počet často kladených otázek, které by mohly poskytnout pouze odpovědi, které hledáte. Ale to’o tom, kde pozitiva končí z hlediska podpory. Poté, co kontaktovali zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu, mnoho lidí zjistilo, že odpověď trvalo několik dní. Někteří nedostali žádnou odpověď. Pokud tedy narazíte na nějaké naléhavé dotazy, možná budete jen chvíli čekat, až vaše problémy vyřešíte..

Ceny

Pokud jde o stanovení ceny, je to’to stojí za zmínku ty ne’Nemám možnost zakoupit měsíční tarif - pouze rok’s předplatné předem.

S tím bylo řečeno, že měsíční náklady vyjdou na pouhých 2,50 $ za měsíc, když berete v úvahu roční náklady 29,95 $, bez možnosti současného použití zařízení. Zatímco to’je to cenově dostupné’je také docela omezená.

Za předplatné můžete platit přes PayPal, kreditní kartou nebo bankovním převodem.

OkayFreedom VPN nabízí také bezplatnou verzi - ale datový limit je pouze 500 MB každý měsíc. Toto je nesmírné množství, které vás láká k upgradu na prémiovou verzi, abyste mohli plně využít neomezený provoz. Tato bezplatná verze je také podporována reklamami, což může být pro mnoho uživatelů mimo provoz, přestože je zdarma. Mnoho dalších bezplatných služeb VPN, jako je Windscribe, nabízí mnohem štědrší měsíční příspěvek, aniž by zobrazovalo žádné reklamy.

Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s OkayFreedom VPN, existuje 30denní záruka vrácení peněz. To je povzbudivé, protože musíte platit celý rok dopředu. Takže alespoň jste vyhráli’nebuďte se službou, kterou vy’po zbytek předplatného nebudete spokojeni.

Sečteno a podtrženo

Celkově lze říci, že OkayFreedom’Díky snadnému použití a nízkým nákladům je skvělá volba pro ty, kteří hledají základní VPN, která dělá to, co říká na plechovce. Skutečnost, že mají bezplatnou verzi, je také skvělá, protože to vám může poskytnout chuť přesně toho, co můžete očekávat při instalaci této konkrétní VPN.

Pokud jde o podporu, OkayFreedom má jasně prostor pro zlepšení. To vše vychází ze skutečnosti, že jejich časté dotazy na webu / FAQ / podpora jsou velmi omezené. Zlepšení obratu ze zákaznického servisu by s tím bezpochyby pomohlo.

Celkově lze říci, že můžete získat lepší hodnotu za peníze jinde, když vezmete v úvahu nevýhody, které přicházejí s předplatným VPN OkayFreedom VPN. Ale pro ty, kteří hledají běžnou VPN pro lehké prohlížení webu, můžete’s touto VPN se nedaří.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 47 = 55

map