Recenzia IVPN

IVPN je solídna, rýchla a spoľahlivá služba VPN, ktorá prichádza s množstvom vynikajúcich funkcií a kontroluje všetky správne políčka.


IVPN začína skvele - s vynikajúcim cenovým plánom a prísľubom bezpečného pripojenia. Tento softvér pochádza od Privatus Limited a bol vytvorený už v roku 2009, takže’s už nejakú dobu.

Veci stále vyzerajú dobre, keď idete na ich pekné a ľahko použiteľné webové stránky. Spoločnosť opäť rozširuje svoju vlastnú úroveň bezpečnosti, pričom sa snaží zdôrazniť, že pri registrácii nie je potrebné poskytovať žiadne informácie umožňujúce identifikáciu osôb - veľké plus. Poskytujú celý rad možností zabezpečenia, spoľahlivých bezpečnostných protokolov a šifrovania. Dôkazom toho je osviežujúci dôraz na súkromie spoločnosť’s umiestnením Gibraltáru.

Medzi ďalšie oblasti, ktoré sa môžu pochváliť patrí patrí žiadne úniky, vedenie záznamov, ponúka rýchle servery, a nespočetné množstvo ďalších funkcií. Majú však iba 70+ serverov naprieč 20+ krajín - ty’d očakávam viac, aj keď sú všetky kovové. Naše hodnotenie IVPN sa pokúša zistiť, či existuje’s akýmikoľvek pozitívami uvedenými na webovej stránke IVPN.

Bezpečnosť a súkromie

Tento nástroj berie bezpečnosť vážne. Všetky ich pripojenia sú šifrované niektorými z najvyšších dostupných úrovní šifrovania, čo znamená, že všetka prevádzka prebiehajúca v ich sieťach je prakticky nemožné hacknúť..

Šifrovanie AES-256 so 4096-bitovými RSA kľúčmi je také silné, že ho nemôžu dešifrovať ani vlády.

IVPN tiež ponúka a hlavný vypínač, niečo, čo tvrdia, je jedným z najbezpečnejších v okolí. Prepínač zabíjania je nevyhnutný pre akúkoľvek službu VPN - spojenia nevyhnutne poklesnú, čo potenciálne používateľa vysiela’s IP adresa cez web. Prepínač zabíjania tomu zabráni tým, že zastaví všetku komunikáciu.

Táto služba tiež Ochrana proti úniku IPv6 a DNS a ponuky OpenVPN, IKEv2 / IPSec a WireGuard bezpečnostné protokoly.

Nakoniec IVPN ponúka AntiTracker - ich vlastnú reklamu a blokovanie sledovania. jeho “hardcore režim” môže úplne zakázať všetky pokusy o snooping od spoločnosti Google a Facebooku.

Celkovo sa nám páči to, čo tento nástroj ponúka z hľadiska bezpečnosti.

IVPN podporuje WireGuard

WireGuard môže byť nový OpenVPN. Táto otvorená zdrojová aplikácia a protokol je riešenie bezpečného sieťového tunelov novej generácie že’má v budúcnosti nahradiť IPSec a OpenVPN. to’je registrovaná ochranná známka spoločnosti Jason A. Donenfeld od spoločnosti Edge Security, výskumnej a konzultačnej spoločnosti odborníkov v oblasti hackerov.

Čím je podpora IVPN WireGuard iná ako ostatní konkurenti’? Pre jedného, ​​pre IVPN používateľa’s iba jedno kliknutie - nie je potrebná žiadna ťažkopádna manuálna konfigurácia. Ako preferovaný protokol musíte jednoducho vybrať WireGuard.

Pod možnosťou WireGuard je samozrejme upozornenie, ktoré vysvetľuje, že tento protokol sa stále vyvíja a experimentuje. Tak to’s neodporúča sa pre kritické situácie, keď je bezpečnosť nevyhnutná.

Hoci IVPN nie je’Pokiaľ ide o jednu z našich obľúbených sietí VPN, určite si ceníme snahu zostať v obraze a inovatívne.

Zaznamenáva IVPN vaše údaje?

IVPN nezhromažďuje ani neeviduje žiadne osobné údaje o svojich užívateľoch.

Vykopali sme sa hlbšie a zistili sme, že to tak nie je’ani používať cookies - to’Je to skvelá správa pre všetkých zúčastnených. Spoločnosť pripúšťa uchovávanie používateľských mien, hesiel a platobných informácií ale vo všetkej úprimnosti je to štandard pre väčšinu sietí VPN.

Čo’s, IVPN publikovala etický manifest rôznych druhov - niečo, čo sme nemali’Medzi poskytovateľmi VPN to zatiaľ nevideli. Vo vyhlásení sa požaduje spravodlivá a morálna súťaž, ktorá nemá’• používať sledovače, pixely, reklamy na sledovanie, platené recenzie alebo falošné sľuby a nabáda tiež k tomu, aby sa zabránilo akémukoľvek konfliktu záujmov. Neskôr IVPN pokračuje príkladom a uvádza, že štyri zo siedmich hlavných marketingových metód sa považujú za neprijateľné. Bude zaujímavé zistiť, či táto výzva na morálne konanie nebude mať vplyv na iných poskytovateľov VPN.

Rýchlosť a výkon

Rýchlosť je ponúkaná ako jeden zo silných oblekov. V skutočnosti by bolo ťažké nájsť službu VPN sľubujúcu vyššiu rýchlosť. však, “sľubné” je tu kľúčové slovo.

Urobili niekoľko vecí, aby zvýšili svoju rýchlosť, vrátane investovania do niektorých lepších serverov DNS na trhu, optimalizácie ich firmvéru a softvéru na použitie v ich vlastných natívnych systémoch. Užitočné je samozrejme aj umiestnenie serverov po celom svete. Naše testy na túto kontrolu IVPN však odhalili dosť pomalé rýchlosti sťahovania, najmä zo servera v Hongkongu.

Avšak, s malou sieťou’musia byť zasiahnutí a chýba, najmä v porovnaní s niektorými z popredných poskytovateľov. To znamená, že niektoré servery sa môžu preplniť a spomaliť tak.

Pokrytie servera

V čase písania správy má IVPN viac ako 70 serverov v 20+ krajinách. Tieto čísla prirodzene znamenajú, že niektoré regióny budú nedostatočne pokryté a budú trpieť z hľadiska rýchlosti, aj keď všetky IVPN’Servery sú čisté. Takže pokiaľ nie’Po opätovnom umiestnení v Severnej Amerike alebo Európe nemusí byť tento poskytovateľ najvhodnejší.

Jednoduché použitie a podpora viacerých platforiem

IBVPN poskytuje 2 alebo 7 súčasných spojení so štandardným a profesionálnym členstvom, tiež vám poskytujú aplikácie pre tieto platformy:

 • windows
 • MacOS
 • iOS
 • Android

Tento nástroj je možné nakonfigurovať aj pre smerovače, Linus a NAS. K dispozícii je tiež vopred nakonfigurovaný smerovač Vilfo.

Používanie IVPN je neuveriteľne jednoduché. Keď ste v aplikácii, stačí vybrať server, ktorý chcete použiť. Každá z nich je zreteľne označená aktuálnou rýchlosťou. biť “pripojiť” dostane vás online a vy’Po pripojení vás upozorníme.

Hlavná stránka IVPN

Firewall môžete zapnúť a vypnúť sami, ak sa rozhodnete, ale z väčšej časti sa vypne automaticky pri odpojení od IVPN serverov.

V sekcii predvolieb je veľa doplnkov, ktoré si môžete pozrieť a zahrnúť napríklad automatické pripojenie VPN z prihlásenia, pripojenia na konkrétne servery, výber portu, nastavenia brány firewall, preferencie protokolu OpenVPN a ďalšie..

Nastavenia IVPN

Rozhranie je v skutočnosti jedným z najjednoduchších spôsobov použitia, pretože je vysoko na zozname použiteľnosti a funkčnosti.

Odblokovanie systému Netflix a ďalších streamingových platforiem

S toľkými servermi v USA by ste si predstavovali, že by to fungovalo pre Netflix. Je smutné, že testy na túto kontrolu IVPN ukazujú, že’nie je tomu tak. Niektorí používatelia hlásia úspech s Netflixom, ale určite to nie je spoľahlivé riešenie - s nízkym počtom serverov sotva prekvapenie.

Vyhral si’nebudete môcť používať na sledovanie obsahu Netflix.

IVPN vyniká v poskytovaní sady nástrojov, ktoré všetci spolupracujú, aby zaistili bezpečnosť používateľov pri online a streamingových platformách.’neprišiel do tej vízie. Netflix sa stal veľmi dôvtipným pri blokovaní VPN. V skutočnosti existuje skutočne iba niekoľko nástrojov, ktoré vám umožnia prezerať a streamovať obsah z Netflixu.

Ak ty’pri hľadaní VPN, ktorá vám môže pomôcť získať prístup k Netflixu z inej krajiny ako USA, môže byť lepšie pozerať sa za hranice IVPN.

P2P a torrenting

Pred použitím tejto siete VPN na zdieľanie prostredníctvom rovnocenných počítačov je potrebné vedieť niekoľko vecí.

Prvá vec, ktorú treba poznamenať, je, že sťahovanie torrentov nie je nezákonné, a preto je IVPN radi, že svojim používateľom umožňuje používať torrent klientov. Niektoré problémy sa však objavujú v dôsledku skutočnosti, že používatelia majú tendenciu zdieľať obsah chránený autorskými právami. IVPN zjavne od amerických zákonodarcov dostáva veľa právnych oznámení týkajúcich sa ich politiky povoľovania zdieľania P2P.

Preto majitelia IVPN žiadajú od svojich používateľov, aby využívali servery so sídlom mimo USA, aby sa predišlo problémom.

Online cenzúra v Číne a inde

Krátka odpoveď je, že IVPN sa môže v Číne používať, a to aj napriek veľkej bráne Firewall - hoci to niekedy vyžaduje trochu riešenia.

Vo všeobecnosti môžu zákazníci z Číny využívať službu VPN bez problémov jednoduchým použitím buď servera USA na západnom pobreží USA alebo využitím funkcie multihop. Systém multhophopov, ktorý táto sieť VPN používa, umožňuje používateľom rozhodnúť sa, z ktorej krajiny sa odošlú žiadosti a do ktorej krajiny, z ktorej dostanú svoje informácie.

Zákazníci z Číny môžu využívať službu VPN jednoduchým pripojením k serveru na západnom pobreží USA alebo využitím funkcie multihop.

V niektorých prípadoch Čína’s Veľký Firewall získava lepšie z tejto siete. V takom prípade majú používatelia možnosť urobiť krok ďalej tým, že povolia obfsproxy z aplikácie Windows alebo Mac OSX. Toto nastavenie zakrýva všetku komunikáciu, ktorá smeruje do IVPN a prichádza z nej’s servery.

Stručne povedané, to znamená, že šifrované informácie sa budú ďalej skramblovať, aby sa skryla skutočnosť, že boli šifrované službou VPN. Bohužiaľ nie je možné povoliť túto funkciu na smartfóne.

Zákaznícka podpora

Používatelia IVPN nájdu veľa spôsobov, ako získať pomoc:

 • Podpora 24/7 Live chat
 • E-mailová podpora
 • Spoľahlivá vedomostná základňa
 • Dobrý zoznam často kladených otázok
 • Diskusné fóra
 • Sociálne médiá

Najrýchlejší spôsob, ako sa udržať zamestnancov v IVPN, je cez internet Funkcia 24/7 live chatu. Vyskúšali sme čet pre túto recenziu IVPN a skúsenosti boli celkovo pozitívne.

Ďalším spôsobom, ako sa pýtať, je použitie nástenky v spoločnosti’s webová stránka, a nakoniec, IVPN prevádzkuje a živý Twitter účet kde sa môžu klásť otázky. Pre všeobecné témy to’je to dobrý spôsob vyšetrovania. Pre veľmi špecifických sprievodcov a návody môžu používatelia nájsť niektoré možnosti priamo na webových stránkach.

Existujú Sprievodcovia nastavením pre všetky dostupné operačné systémy a aplikácie, Existujú príručky o ochrane osobných údajov a existuje dlhý zoznam často kladených otázok.

stanovenie ceny

Na výber sú dva cenové plány, z ktorých každý je k dispozícii mesačne alebo ročne:

 • Štandardné mesačné - 6 dolárov mesačne
 • Štandardné Ročné - 5 dolárov mesačne
 • Pro mesačne - 10 USD mesačne
 • Pre Ročné - 8,33 dolárov mesačne

Cenové plány IVPN sa líšia počtom povolených simultánnych zariadení - to’s 2 pre Standard, 7 pre Pro. Používateľ Pro tiež získa dve ďalšie funkcie - presmerovanie portov a multi-hop.

Sme presvedčení, že ak viete, že ste vyhrali, štandardný plán by nemal byť prijatý dlhšie ako mesiac alebo dva’Nepremeškajte vyššie uvedené funkcie Pro. Keď už hovoríme o druhom, je to’s ročným plánom alebo ničím, pretože môžete získať omnoho lepšiu VPN za podobnú cenu za mesiac. Úprimne povedané, aj ročný plán Pro je príliš drahý.

Existuje a 3-dňová skúšobná verzia čo je v skutočnosti záruka vrátenia peňazí. Pridanie do “pravidelný” Vrátenie 7 dní vám dáva desať dní na premýšľanie o vašom vzťahu so spoločnosťou IVPN.

Spodná čiara

IVPN je pozoruhodná služba VPN. Hoci sú servery VPN malé a nízke, VPN sa môže pochváliť niekoľkými vynikajúcimi bezpečnostnými údajmi a ideálmi. Sú umiestnené v jurisdikcii priateľskej k VPN a nie’t mať veľa v ceste protokoly.

Táto služba obsahuje aplikácie pre všetky hlavné zariadenia a môže používateľom pomôcť mnohými dôležitými spôsobmi, napríklad zabezpečením bezpečnosti pri torrentovaní alebo obchádzaním online cenzúry v Číne..

IVPN však nie je najuniverzálnejšou službou v okolí - vyhrala’Napríklad vám umožní streamovať Netflix USA, ale určite má svoje miesto! Keby to bolo trochu lacnejšie…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 16