Recenzia OneVPN

Posledná aktualizácia: 11.12.2018


Hľadáte tú (spoľahlivá služba VPN)? Prečítajte si našu recenziu OneVPN a zistite, či je k dispozícii’je zápas.

OneVPN poskytuje ultrarýchly servis vo viac ako 50 krajinách a podporuje protokoly OpenConnect, OpenVPN a L2TP. Podľa správ OneVPN nemôže v Číne fungovať prostredníctvom svojich klientov - potrebuje podporu protokolu CSTP cez AnyConnect. Toto je dôležitá funkcia pre všetkých tých medzinárodných cestujúcich, ktorí by chceli zostať v kontakte so svojimi priateľmi cez Facebook, Instagram a ďalšie platformy sociálnych médií..

Používanie OneVPN umožňuje neobmedzený prístup k rôznym platformám obsahu (zjavne okrem Netflix). Okrem toho má funkciu blokovania reklám na zastavenie reklám. Ultra rýchle servery OneVPN sú optimalizované na výkon. Cenové plány začínajú na 1 USD mesačne a je k dispozícii bezplatná skúšobná verzia. Aj keď OneVPN s Netflixom a Torrentmi veľmi dobre nefunguje, má veľa bezpečnostných funkcií a poskytuje nepretržitú podporu. Inštalácia tejto služby je veľmi jednoduchá - vyberte plán, zaregistrujte svoj e-mail a použite uprednostňovaný spôsob platby.

OneVPN je nová služba, ale dokázala zostať pred konkurenciou. Najdôležitejším dôvodom toho je, podľa predstavy, veľká investícia. Aspoň to’s dojmom, ktorý získame z ich webovej stránky.

Tento článok s recenziou OneVPN sa pokúsi pokryť rôzne aspekty tejto služby a poskytne vám verdikt - hore alebo dole.

Je OneVPN bezpečné používať?

Používatelia OneVPN môžu využívať niektoré silné funkcie zabezpečenia / ochrany osobných údajov. Táto služba im umožňuje falošne lokalizovať svoju polohu a používať rôzne zdroje, aby sa ubezpečila, že pravda je mimo zvedavých očí. Pre bezpečnosť svojich používateľov táto sieť tiež používa šifrovanie AES-256-bit. Je to veľmi vysoký bezpečnostný štandard používaný americkými vojenskými a inými vládnymi inštitúciami. Okrem toho má tiež prepínač zabíjania, ktorý blokuje všetku sieťovú komunikáciu v prípade prerušeného pripojenia. OneVPN má prísne zásady bez protokolovania, s výnimkou procesu registrácie, ktorý vyžaduje vaše meno a e-mailovú adresu. Bolo by to zlé, ale v skutočnosti to tak nie je’nemusí byť vaše skutočné meno a e-mail.

rýchlosť & výkon

Vo všeobecnosti je rýchlosť pri pripojení k virtuálnej súkromnej sieti pomalšia ako bežná rýchlosť, pretože prevádzka vyžaduje obchádzku. V niektorých prípadoch sa môže skutočne zvýšiť - k tomu dôjde, ak poskytovateľ internetových služieb znižuje rýchlosť. OneVPN má slušný počet serverov rozmiestnených na veľkom území (390+ serverov v 59 krajinách), čo znamená, že sú dobre vybavené na to, aby zvládli veľa používateľov súčasne a rýchlosti by sa nemali’t veľa klesnúť z miesta na miesto. to’Je to vždy dobrý nápad vyskúšať sami, ale naše experimenty preukázali slušné rýchlosti.

Ako sťahovať a inštalovať OneVPN

nainštalovať OneVPN

Ak si chcete stiahnuť a nainštalovať OneVPN, prejdite na https://www.onevpn.com/downloads/, vyberte platformu (Windows, Mac OS X, Android, iOS atď.). V prípade mobilných telefónov je táto aplikácia k dispozícii na iOS a Google Play. V prípade druhého súboru je veľkosť aplikácie 11,21 MB. Na mobilných zariadeniach sa aplikácia sťahuje veľmi rýchlo. Keďže táto aplikácia je bezplatná, používateľ vidí reklamy na platforme. Po inštalácii sa v aplikácii zobrazí zoznam serverov, z ktorých si môžete vybrať. Žiada tiež používateľov, aby poskytli spätnú väzbu a hodnotenie.

OneVPN je optimalizovaný pre Windows 7, 8 a 10. Kliknite na ktorúkoľvek z platforiem a začnite sťahovať túto aplikáciu. Veľkosť aplikácie je 44 MB a sťahovanie trvá približne 3 minúty. Rýchlosť sťahovania bude samozrejme závisieť od rýchlosti vášho bežného pripojenia. Potom kliknite na aplikáciu a nainštalujte ju. Potom prijmite zmluvné podmienky. Inštalácia aplikácie OneVPN trvá niekoľko minút a po jej dokončení sa zobrazí okno so žiadosťou o povolenie vykonať niekoľko zmien v počítači.

Ako sa to používa

Kliknite na panel úloh a prejdite do aplikácie OneVPN. Kliknite na otvorenú aplikáciu a potom vyplňte svoje e-mailové ID a heslo. Aplikácia Windows vám umožňuje zvoliť ľubovoľné miesto na maskovanie vašej identity. K dispozícii je 50 plus umiestnení, ktoré sú zobrazené so zodpovedajúcimi časmi pingov. Ping označuje čas potrebný na vytvorenie spojenia medzi vami a hostiteľom. Pri registrácii máte tiež možnosť zvoliť si svoj protokol. V pravom rohu aplikácie sa nachádza ikona ozubeného kolieska. Kliknite na ňu a vyberte požadované nastavenie.

OneVPN pre Netflix

V roku 2016 Netflix sťažil používanie sietí VPN na streamovanie jeho obsahu. Hlavným dôvodom je ochrana autorských práv. Používatelia, ktorí používajú staršie VPN, budú mať ťažkosti s prístupom do katalógu Netflix. Tí, ktorí používajú bezplatné VPN, sú Netflixom takmer vždy blokovaní. S platenými službami’je celkom zasiahnutý a chýba. OneVPN vás dovoľuje - koniec koncov, táto služba je relatívne nová a ešte musí byť zablokovaná.

Existujú aj niektoré ďalšie veľmi dobré streamingové platformy dostupné online ako BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime a HBO. Hulu je zábavná spoločnosť spoločne vlastnená spoločnosťami Fox, Comcast a Walt Disney. Aj keď vám OneVPN nezíska prístup ku všetkým týmto položkám, môžete použiť Kodi’S tieňovými doplnkami môžete sledovať väčšinu tohto exkluzívneho obsahu. Kodi je populárna softvérová aplikácia, ktorá streamuje obsah veľmi vysokou rýchlosťou. Ak chcete sledovať svoje obľúbené relácie anonymne, použite OneVPN spolu s Kodi. Táto služba funguje veľmi dobre na niekoľkých platformách, ako sú Android, iOS, Windows atď. A je k dispozícii iba za 1 $ mesačne.

JedenVPN na torrenting

Torrenting sa používa na zdieľanie súborov (hudba, filmy, atď.) Medzi veľkým počtom používateľov. Tento druh zdieľania sa nazýva P2P zdieľanie a sám osebe nie je nezákonný. Stiahnutie obsahu chráneného autorskými právami sa však považuje za nezákonné a môže viesť k problémom. OneVPN vám pomáha sťahovať tieto súbory anonymne maskovaním vašej polohy a adresy IP a je kompatibilný s rôznymi operačnými systémami, ako sú Android, iOS a Windows..

Môžete použiť OneVPN v Číne?

Táto otázka je dôležitá pre všetkých tých medzinárodných cestujúcich, ktorí chcú mať prístup na Facebook, Instagram a ďalšie populárne stránky sociálnych médií. Čína neumožňuje Facebooku a Google operovať v Číne z dôvodov bezpečnosti údajov.

Vrátim sa k pôvodnej otázke, s určitými obmedzeniami, OneVPN v Číne funguje celkom dobre. Protokol CSTP v kombinácii s AnyConnect poskytuje dobré výsledky pri obchádzaní Veľkej brány firewall v Číne. Skutočnosť, že tento poskytovateľ služieb VPN má sídlo v Hongkongu, by však mal byť dostatočným dôvodom na to, aby sme sa rozhodli pre niečo iné.

aplikácie & rozšírenie

onevpn aplikácie

OneVPN je plne kompatibilný s mnohými platformami a zariadeniami. Má vlastné aplikácie pre Windows, Mac a Android. Používatelia iOS a ďalší budú musieť na pripojenie k sieti OneVPN používať inú aplikáciu.

OneVPN tiež podporuje platformy Amazon Firestick, Kodi a ďalšie platformy. OneVPN tiež spolupracuje s niekoľkými druhmi smerovačov, ako sú Belkin, Asus, D-Link atď. Pri používaní OneVPN v týchto smerovačoch zostanú údaje bezpečné a šifrované..

podpora

Podpora OneVPN

OneVPN má podporu chatu 24/7. Spoločnosť však musí urobiť okno rozhovoru užívateľsky príjemnejšie. Aj keď je ľahké písať správy, ich odosielanie je trochu ťažké. Podpora chatu je obsadená ľuďmi a nie robotmi, takže interakcie s touto spoločnosťou sú teplé. Okrem toho existuje niekoľko článkov a často kladených otázok, ktoré môžu používateľovi pomôcť nájsť odpovede na jeho otázky. Na stránkach OneVPN je ľahké nájsť odpovede na zložité technické otázky. Na získanie týchto odpovedí nie je potrebné sa prihlásiť.

stanovenie ceny

OneVPN ceny

Na výber sú tri plány a každý z nich má jedinečné výhody. Oni sú

  • Mesačný plán: platba 7,95 dolárov mesačne. Môžete sa prihlásiť z 5 rôznych zariadení a ušetriť 20%.
  • Šesťmesačný plán: zaplatením 4,95 dolárov mesačne môžu používatelia ušetriť až 50%.
  • Štvorročný plán: tento plán vám poskytuje maximálne úspory (87%) a používatelia iba platia 1 USD mesačne ako poplatky za predplatné.

Plán Šesť mesiacov a Štyri roky je dodávaný s 5 povolenými simultánnymi pripojeniami. Všetky plány obsahujú nasledujúce funkcie:

  • Blokovanie reklám
  • NAT firewall
  • Anti-malware
  • Posilňovač rýchlosti
  • Neobmedzená šírka pásma
  • Jeden prúd
  • 7-denná záruka vrátenia peňazí.

Existuje aj niekoľko spôsobov platby. Používatelia môžu uskutočňovať platby prostredníctvom kreditných kariet alebo svojich účtov PayPal. Hlavné akceptované karty sú Visa, MasterCard a American Express. Platby sa môžu uskutočňovať aj v bitcoinoch. Okrem toho môžu používatelia uskutočňovať platby prostredníctvom platobných stien, Alipay a darčekových kariet. Celkovo vzaté, to’s množstvom príležitostí platiť anonymne.

Zrátané podčiarknuté naše hodnotenie OneVPN

Aby som to zhrnul, OneVPN je dynamická platforma, ktorá svojim používateľom ponúka mnoho výhod. V prvom rade chráni anonymitu svojich používateľov maskovaním ich identity. Je to tiež bezpečná a bezpečná platforma, preto existuje malé riziko krádeže akéhokoľvek druhu údajov - osobných alebo finančných.

OneVPN je veľmi obľúbený medzi zahraničnými cestujúcimi, študentmi a všetkými tými, ktorí majú radi prístup k sieti Netflix a iným obľúbeným webovým stránkam. Aj keď existujú určité obmedzenia v prístupe k službe Netflix, OneVPN je vynikajúcou aplikáciou na torrentovanie a prístup k iným platformám obsahu. Je kompatibilný s Windows, Mac, iOS, Android a Linux. Bude tiež pracovať so smerovačmi. Cena, táto aplikácia je pomerne cenovo dostupná a prichádza so sedemdenným plánom záruky vrátenia peňazí. Ceny začínajú od $ 1 mesačne a až na 7,95 dolárov mesačne.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 67 = 71