Recenzia SwitchVPN

Čas od času objavujeme nové VPN služby, ktoré tvrdia, že poskytujú to najlepšie v kybernetickej bezpečnosti. Mnohé z nich sa rozpadnú po bližšom preskúmaní, ale keď sme začali zostavovať výskum pre našu revíziu SwitchVPN, boli sme príjemne prekvapení..


Zdá sa, že táto menej známa služba bublala pod radarom už nejaký čas, takmer ako vo svete VPN’najlepšie strážené tajomstvo. Rýchle prehranie poskytuje skvelý prvý dojem, ale necháva to’s kopať trochu hlbšie ako to.

Pred podrobnejším hodnotením nás ešte čakalo niekoľko ďalších vecí. Napríklad, má jednu z najrozumnejších možností predplatného my’narazil som. Rovnako ako to, že’je tiež pomerne lacné.

Nie je’• všetky broskyne a smotana; SwitchVPN’Flotila servera a výsledná rýchlosť pripojenia nie sú o čom písať domov a jej rozsah vlastných aplikácií nie je’zvlášť výnimočné.

Je SwitchVPN bezpečné používať?

SwitchVPN začína s jeho skvelým začiatkom Šifrovacia šifra AES-256-bit, čo nie je len priemyselný štandard pre kybernetickú bezpečnosť v roku 2020,’je to tiež zlatý štandard pre kybernetickú bezpečnosť, obdobie.

Jednoducho povedané, žiadny útok hrubou silou nemohol preniknúť touto úrovňou šifrovania odteraz až do konca času.

SwitchVPN tiež podporuje veľké množstvo protokolov: OpenVPN, SSTP, IKEv2, L2TP / IPsec a Socks5.

Hlavným záujmom pre našu revíziu SwitchVPN sú prvé tri. OpenVPN je už roky obľúbeným odborníkom na kybernetickú bezpečnosť a je známe, že je úplne spoľahlivý.

IKEv2 a SSTP sú novšie protokoly a niekedy sa považujú za ešte bezpečnejšie ako OpenVPN. IKEv2 je obzvlášť vynikajúci pre mobilných používateľov, zatiaľ čo SSTP je perfektný nástroj pre používateľov, ktorí chcú obísť cenzúru obsahu v represívnych krajinách, ako je Čína..

Nakoniec sme’znovu nadšený, že SwitchVPN obsahuje a hlavný vypínač vo svojom arzenáli. Toto v zásade zaisťuje, že vaše osobné informácie sú chránené aj pri výpadku vášho pripojenia VPN.

súkromia

Je smutné, že SwitchVPN sa nachádza v USA, čo znamená’priamo v srdci aliancie Five Eyes. SwitchVPN tiež prenesie vaše údaje na príslušné orgány, ak sa zistí akékoľvek nezákonné správanie.

To, že to dokážu, znamená, že prihlásia niektoré vaše údaje. Ako my’Ako som už spomenul, umiestnenie v rámci aliancie Five Eyes znamená, že všetkých päť členských krajín má prístup k vašim osobným údajom v ktoromkoľvek bode.

Na strane plus, SwitchVPN nemá’• nedochádza k únikom DNS, IPv6 alebo WebRTC. Takže to’je aspoň plus.

rýchlosť & výkon

SwitchVPN má 250+ serverov v 43 krajinách. To nie je’t ohromujúci počet serverov, ale nie je to tak’ani hrozné.

S ohľadom na to ponúka SwitchVPN pri skúške len málo prekvapení. V skutočnosti to fungovalo presne ako vy’d) očakávať vzhľadom na vyššie uvedené čísla. Inými slovami, to’je dokonale prevádzkyschopný s ničím naozaj sťažovať.

Jednoduchosť použitia & podpora

Aj keď SwitchVPN’Rýchlosti pripojenia sú vo všeobecnosti v poriadku, ich webové stránky sa zdajú neuveriteľne pomalé. Stiahnutie súborov potrebných na inštaláciu trvalo oveľa dlhšie, ako by mali mať.

Bez ohľadu na to, keď boli súbory doručené, proces inštalácie bol rýchly a ľahký. Jednoducho nastavte aplikáciu tak, aby fungovala’ll sa automaticky nakonfiguruje; potom, vy’znova v prevádzke. Všetko na webe je dosť ľahké nájsť, aj keď v technických aspektoch je často nedostatočný FAQ.

Samozrejme, nie každý používateľ pozná žargón kybernetickej bezpečnosti, ale sú tu nejaké informácie, ktoré by sme chceli mať ľahší prístup. Ich podporný tím je však pohotový a dobre informovaný - poskytli nám všetky informácie, ktoré sme potrebovali.

stanovenie ceny

my’znovu zapôsobila SwitchVPN’s cenami - to’Je to určite jedna z lacnejších možností.

Existujú dva základné balíčky: SwitchVPN a SwitchVPN Plus. Jediný rozdiel je v tom, že prvý umožňuje dve súčasné spojenia, zatiaľ čo druhý balík umožňuje päť.

Je to celkom rozumné, pretože mnohí používatelia pravdepodobne budú potrebovať iba dve súčasné spojenia (na notebooku a telefóne)..

Cena základného balíka je 5,95 dolárov za jednorazové predplatné a 3,33 dolárov mesačne za dvanásť mesiacov. Balík Plus je 9,95 dolárov za jeden mesiac a 5,82 dolárov / mesiac za dvanásť.

Ešte lepšie, vy’sú schopní platiť rôznymi metódami. Zahŕňa to bežné možnosti, ako sú PayPal a kreditné / debetné karty, ale zahŕňa aj bitcoíny, čo samozrejme umožňuje prísnejšie zabezpečenie.

Zlou správou je, že SwitchVPN neponúka bezplatnú skúšobnú verziu, aj keď poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

SwitchVPN pre Netflix

to’Je ťažké vedieť, čo si vyrobiť z SwitchVPN’s schopnosťami odblokovania geograficky obmedzených streamovacích služieb.

Z akéhokoľvek dôvodu to malo často problémy s obchádzaním Netflixu’s Detektory VPN. Na druhú stranu, to fungovalo dobre s BBC iPlayer.

Toto upozorňuje na zlé správy pre streaming fanúšikov, ktorí chcú mať prístup k rôznym knižniciam alebo ktorí jednoducho chcú držať krok so svojimi obľúbenými programami na cestách do zahraničia.

Samozrejme, že’nie je koniec sveta; že to príležitostne znamená, že prístup k Netflixu by vyžadoval iba trochu pokusu a omylu. Napriek tomu pokus a omyl nemusia byť niečo, s čím sa každý chce vyrovnať - stačí si vybrať, čo si na Netflix pozerať, aj tak!

SwitchVPN pre torrenting

SwitchVPN aktívne podporuje torrenting. Na svojej domovskej stránke sa uvádza, že v podstate umožňuje používať P2P sieť na všetkých jej serveroch.

Nezabúdajte však, že torrentovanie materiálov chránených autorskými právami je nezákonné a že spoločnosť SwitchVPN si vyhradzuje právo ukončiť vaše predplatné, ak sú podané sťažnosti týkajúce sa takejto aktivity..

Je to dobré pre používateľov v Číne?

V súčasnosti nie je jasné, ale zdá sa, že SwitchVPN nemá “tajnosť” Protokol na obídenie ostražitého oka Deep Packet Inspection. To je dôvod, prečo by sme v spojení s používateľmi VPN s vysokým podielom atmosféry v Číne odporúčali osvedčenejšiu VPN na obídenie Veľkej brány firewall..

aplikácie & rozšírenie

SwitchVPN’Dostupnosť aplikácií je v tomto smere mierne sklamaná’s k dispozícii iba pre štandardný rad Windows – macOS – iOS – Android.

Existuje mierna útecha v tom, že SwitchVPN môže byť nastavený manuálne na iných platformách, ale toto nie je’t najjednoduchšia vec.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 12 =