Recenzia VPN Liberty Shield


Liberty Shield VPN (predtým známy ako UK Proxy Server) je služba, ktorá ponúka podporu na viacerých platformách a smerovačoch, nič neskrýva a ponúka 48-hodinovú bezplatnú skúšobnú verziu na vyskúšanie služby pre seba pred zaplatením predplatného.

Liberty Shield VPN, jedna z najlacnejších sietí VPN na trhu, vám umožňuje odblokovať stránky z cenzurovaných zdrojov na server Netflix, pričom všetky sú podporované protokolom podľa vášho výberu.

Môžete rýchlo prepínať medzi adresami IP, získavať neobmedzené množstvo dát a inštalovať aplikáciu na prakticky akékoľvek zariadenie, ktoré potrebujete, vrátane získania vopred nakonfigurovaného smerovača VPN, ktorý’Všetky vaše starosti rozšľaháme.

Počet serverov je však nízky, a preto môžete naraziť na problémy s oneskorením’t pripojenie k niekam vo vašom okolí. Môže to byť ťažké, keďže sieť Liberty Shield VPN ponúka ako možnosti iba deväť krajín.

Zdá sa však, že sa zameriavajú na kvalitu pred kvantitou - namiesto toho, aby sa zameriavali na investície do viacerých miest’investovali do väčšej siete v krajinách, ktoré ponúkajú.

Bezpečnosť a súkromie

Tento poskytovateľ VPN sa nachádza v 5 očiach. Konkrétne to’s v Škótsku vo Veľkej Británii, ktoré má veľmi nepriaznivý zákon na ochranu súkromia nazývaný Snooper’s charta. Vďaka tomu je menej citlivé miesto na ukladanie citlivých údajov.

Liberty Shield VPN ponúka dôkladne podrobné zásady ochrany osobných údajov, ktoré presahujú to, čo sa prihlasujú a ktoré nie’t log. to’štandardné veci, ale sú tam’Nie je to plošná politika bez protokolovania, pričom protokoly o pripojení sa ukladajú a používajú s pridruženými spoločnosťami.

Sieť VPN je nakonfigurovaná tak, aby umožňovala pripojenia PTTP (predvolené nastavenie) a L2TP (známe tiež ako IPSec). Liberty Shield VPN tiež podporuje OpenVPN (oba UDP / TCP), ktoré vy’d sa musím postaviť sám. Poskytujú však podporu protokolu a dostupné inštalačné príručky sa dajú ľahko sledovať.

Zatiaľ čo mnohí považujú OpenVPN za najbezpečnejšiu a druhú majú široko ohlásené bezpečnostné zadné vrátka, možnosti L2TP / IPSec a PPTP robia z Liberty Shield VPN životaschopnú voľbu, ak’v krajine, ktorá rozpoznáva a blokuje prichádzajúce pripojenia OpenVPN.

Šifrovanie je 256-bit, čo je priemyselný štandard - možno ste už počuli, že sa označuje ako “vojensko-grade”. Za týmto účelom sme nenašli absolútne nič v ceste únikom WebRTC alebo IPv6 - na niektorých serveroch sa však pozorovalo presmerovanie DNS (t. J. Úniky DNS)..

Nedostatok akýchkoľvek špeciálnych funkcií - multi-hop, Tor over VPN alebo kill switch - je trochu sklamaním, pretože ich zahrnutie by výrazne zlepšilo kvalitu aplikácie a zabralo by to niekoľko zárezov..

Rýchlosť a výkon

Väčšina sietí VPN utrpí pri pripojení obrovský pokles rýchlosti sťahovania a nahrávania, čo sťažuje používanie týchto sietí VPN na streamovanie a torrentovanie..

Liberty Shield VPN však okrem VPN ponúka aj jednoduchý proxy - dáta nie sú’• Odoslané prostredníctvom zabezpečeného tunela, ale server proxy zmení vašu IP adresu na miesto podľa vášho výberu a môžete prehľadávať internet bez zaťaženia, bez straty rýchlosti.

Väčšina sietí VPN sa rýchlo pripája a robí ich takmer nepoužiteľnými, nehovoriac o pomalých. Naša pôvodná rýchlosť nebola’t veľmi rýchlo na začiatku, a výsledky boli srdečné.

Niektoré spoločnosti VPN buď bezplatne obmedzujú údaje ako spôsob, ako zabrániť stresu na svojich serveroch, alebo nabádajú ľudí, aby prešli na platenú možnosť. Náš priemer ukázal, že sieť Liberty Shield VPN si prinajmenšom zachováva 50% pôvodnej rýchlosti, a to aj pri bezplatnom skúšobnom pripojení..

Keďže rýchlosti sú v konečnom dôsledku subjektívnou témou, dajte nám vedieť v sekcii komentárov, ak bola vaša skúsenosť rovnako rýchla!

Ako sťahovať a inštalovať Liberty Shield VPN

Aj keď je webová stránka ľahko použiteľná, proces nastavenia siete VPN Liberty Shield môže byť pre niektorých trochu mätúci.

Softvér nemôžete stiahnuť bez registrácie, a to ani na bezplatnú skúšobnú verziu. Stačí kliknúť na “Získajte VPN,” aj po registrácii vás bude naďalej viesť na stránku nákupu / registrácie, a to aj po prihlásení. Toto je veľmi frustrujúci proces.

Ak si chcete aplikáciu stiahnuť, musíte sa prihlásiť, aby ste sa dostali na svoj informačný panel, odkiaľ prejdete na kartu s názvom Podrobnosti o prístupe, ktorá vám nakoniec umožní aplikáciu stiahnuť..

Po stiahnutí je inštalácia rýchla, ale ak sa chcete prihlásiť aj do svojho účtu, musíte sa prihlásiť do aplikácie.

Podpora viacerých foriem

Liberty Shield VPN vám umožňuje nainštalovať ich VPN cez počítače PS3, Xbox, Wii, Windows a telefóny Windows, Android, Mac a iOS a dokonca predávať predkonfigurované smerovače, vďaka ktorým sa celé vaše internetové pripojenie zmení na jedno zabezpečené pomocou VPN.

To znamená, že môžete použiť akékoľvek zariadenie, ako je napríklad Kodi box alebo Amazon Fire TV, a použiť router VPN Liberty Shield, ktorý vám pomôže odblokovať čokoľvek, čo potrebujete’chcem.

Rozhranie je do značnej miery rovnaké na všetkých platformách, okrem niektorých protokolov, ktoré sa líšia - telefóny iPhone, skvele, neumožňujú aplikácii mať natívne pripojenie OpenVPN a vyžadujú inštaláciu samostatnej aplikácie, oficiálneho klienta OpenVPN a spustenie. prostredníctvom nej VPN.

Liberty Shield VPN pre Netflix

Ako už bolo spomenuté, Liberty Shield VPN je rebrandom britského proxy servera. To znamená, že na jedinú vec, na ktorú sa môže Liberty Shield VPN vždy spoľahnúť, je odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu a webových stránok.

Podarilo sa nám preskočiť z Veľkej Británie na sieť Netflix do siete Netflix v USA a späť, s 15-sekundovým oneskorením pripojenia bez zníženia kvality HD.

Vďaka vysokej rýchlosti a šifrovanému pripojeniu je Liberty Shield VPN dobrou voľbou na obídenie systému Netflix’s proxy zákaz.

To isté sa dá povedať, ako sa hovorí v predchádzajúcej časti, pre Kodi a ďalšie streamingové služby (Hulu, Amazon Prime Video a dokonca aj YouTube).

Liberty Shield VPN pre torrenting

Jediným rozdielom medzi sieťou VPN na streamovanie a sťahovanie torrentov je to, či sú na ich serveroch povolené pripojenia P2P a či obmedzujú údaje BitTorrent..

Keď Liberty Shield VPN otvára celý internet, otvára sa spolu s ním aj svet skúmania torrentov. Na mnohých miestach’Zistím, že konkrétne sledovače a stránky torrentov sú zakázané.

S Liberty Shield VPN môžete obísť oba bloky ľahko, takmer na všetkých serveroch. Keďže sa Liberty Shield sústredil na zlepšenie svojich niekoľkých serverov namiesto zvýšenia dosahu vo viacerých krajinách, servery ponúkajú rovnakú funkcionalitu.

Je Liberty Shield VPN dobrý pre používateľov v Číne?

Čína je známa svojou veľkou bránou firewall, v ktorej je internet masovo cenzúrovaný, a dokonca aj neautorizované siete VPN sú zakázané (čím sa samotný účel siete VPN stáva neúčinným)..

Keďže Liberty Shield bol v podstate založený s cieľom uľahčiť britským turistom, ktorí sa púšťajú z krajiny, aby mali prístup k rovnakým zdrojom, aké mali doma.’je ideálny na to, aby ste sa obracali na vlády cenzúry. Šifrovací model je tu robustný’Je to solídny výber serverov a rýchlosti sú spoľahlivé s takmer 100% prevádzkovou dostupnosťou.

Ak by ste však povedali, že cieľom je zapojiť sa do politického disentu, mali by ste mať radšej VPN s osobitným zameraním na ochranu slobody prejavu, než jednoducho odblokovať webové stránky..

podpora

Zatiaľ čo tam’je to živá telefónna horúca linka, najmä ak narazíte na problémy smerovača, naša skúsenosť nás, žiaľ, dostala do kontaktu s nejakým personálom,’Pokiaľ ide o VPN, zdá sa, že je veľmi skúsený.

Na druhej strane však existuje’systém predaja lístkov, možnosti živého chatu, príručky nastavenia prakticky pre všetky platformy, ktoré si viete predstaviť, rozsiahla sekcia FAQ a Blog, ako aj fyzická adresa, ktorá vzbudzuje dôveru.

stanovenie ceny

Podľa toho, čo ponúka, by mnohí mohli povedať, že Liberty Shield VPN je trochu nákladná.

Najmenej, čo môžete zaplatiť, je 7,58 $ mesačne, prostredníctvom ročnej možnosti. Pri platbe mesačne je poplatok 9,09 dolárov. že’nie je to výhodné pre obchod a vzhľadom na to, že môžete platiť iba prostredníctvom dvoch typov kreditných kariet, všetky výhody idú z okna, keď zvážite výhody a nevýhody oproti stanovovaniu cien a možným obmedzeniam, ktoré predstavujú možnosti platby.

Spodná čiara

Liberty Shield VPN je v konečnom dôsledku bezpečný a bezpečný softvér, ktorý dokáže, čo chcete, ale nemusí byť pre vás najlepší, ak’nie sú rezidentmi Spojeného kráľovstva alebo sú spoplatňované v dolároch (alebo v inej mene ako libra).

Cenovka je ťažšia ako výhody na displeji a existujú obavy týkajúce sa nejednotnej bezpečnosti. Možno to nie je pre každého, ale ak chcete niečo bez zvončekov a píšťaliek a aby ste zaistili neobmedzený prístup k vašim obľúbeným webovým stránkam s vysielaním, Liberty Shield VPN by mohla byť tá pravá pre vás..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − = 61