Recenzia VPNReactor

Niektorí z nás potrebujú pri prehliadaní webu trochu viac bezpečnosti a pokoja. Lacné a menej známe spotrebiteľské VPN nie’• Vždy disponujte funkciami, ktoré potrebujeme, a môže byť náročné posúdiť sami, či vaša služba robí všetko, čo potrebujete..


že’to je dôvod, prečo dnes’prinášam vám recenziu VPNReactor, samozvaného “najvýkonnejšia VPN, aká bola kedy vytvorená!”

Otázka znie, či VPNReactor dodržiava svoj humbuk’som si vytvoril pre seba? Dúfame, že na túto otázku odpovieme touto recenziou VPNReactor.

Prehľad

VPNReactor je údajne výkonná služba VPN navrhnutá tak, aby ponúkla najbezpečnejšie a najúčinnejšie dostupné riešenie súkromného prehliadania. Pri kontrole siete VPNReactor sme zistili, že pri testovaní pripojenia sa zdá, že služba nevypúšťala niektoré informácie DNS.

Bohužiaľ sme neboli’Ak sa pokúsime otestovať ich bezplatnú službu, nebudeme sa môcť pripojiť k serverom. Klient by nám umožnil prihlásiť sa do služby, ale automaticky by sa odpojil na 30%, bez ohľadu na zariadenie alebo typ pripojenia, ktoré sme vyskúšali.

Ako už bolo povedané, zákazníci online, ktorí boli schopní službu skutočne využiť, majú o tom veľa dobrých vecí, o ktorých my’O sekunde budem hovoriť viac.

Táto služba je ponúkaná na obmedzenom počte platforiem vrátane MacOS, Windows a hŕstky mobilných systémov. Podpora zariadenia je pomerne štandardná a neexistuje’Na tomto fronte sa toho veľa nezmieňuje.

Pri skúmaní nášho prehľadu VPNReactor sme si všimli, že samotná služba má celý rad cenových bodov. Spravidla vám poskytujeme väčší počet podporovaných protokolov alebo použiteľných serverov, keď idete do vyšších cien.

Na druhej strane sa zdá, že VPNReactor je aspoň čiastočne účinný pri odblokovaní obsahu v USA Netflix. V rámci služby je povolené aj torrentovanie, aj keď je stále potrebné zvážiť právne obavy.

Klient sa tiež ľahko používa, s jednoduchými tlačidlami a nastaveniami v jednoduchej angličtine.

Takže, bez ďalších okolkov, nechaj’s preniknúť do šikovného hodnotenia našej VPNReactor.

Je VPNReactor bezpečný na používanie?

Táto otázka má mnohostranný charakter. Na posúdenie VPNReactor sme’Zameriavam sa na skutočné bezpečnostné prvky, ako aj na právne dôsledky’Pri používaní služby sa budete musieť obávať.

Najprv je potrebné šifrovanie. VPNReactor tvrdí, že používa 128-bitové šifrovanie podporované širokým spektrom protokolov. Zoznam je rozsiahly, čo sme považovali za veľmi dobrý bod. Podporované protokoly zahŕňajú:

 • OpenVPN
 • PPTP
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • IKEv2
 • HTTPS
 • a ďalšie

Aj keď šifrovací štandard v porovnaní s mnohými konkurentmi trochu chýba, široká škála podporných protokolov je pekná, takže môžete mať určitú kontrolu nad typom pripojenia VPN, ktoré budete používať..

Keď sme však službu testovali na úniky, zistili sme, že služba skutočne odhalila niektoré z našich informácií o DNS, čo znamená, že’Nie je to také bezpečné, ako by sme dúfali v kontrolu nášho VPNReactora. Celkovo táto služba určite chýba spoločnosti, ktorá tvrdí, že je najvýkonnejšou VPN, akú kedy bola vytvorená.

Skutočné šifrovacie štandardy a široká škála podporovaných protokolov však stále nie sú’• úplne mimo uplatnenie.

Pokračujeme v recenzii VPNReactor’znovu sa pozriem na niektoré právne veci, ktoré máš’Pravdepodobne budete chcieť mať na pamäti pri používaní služby.

Po prvé, spoločnosť má sídlo v USA, čo znamená, že podliehajú jurisdikcii 14 očí. To znamená, že akékoľvek údaje o vašej totožnosti alebo návykoch prehliadania, ktoré zhromažďuje vláda alebo aktéri LEA, sa môžu zdieľať s niekoľkými ďalšími krajinami, na ktoré sa vzťahuje jurisdikcia..

Toto je, samozrejme, skutočne len problém, ak chcete porušiť medzinárodné zákony svojimi návykami prehliadania, ale je to tak’Je stále dobré mať na pamäti, ak vy’novinár zakrývajúci nespravodlivosti počas totalitného režimu.

Ďalšími zaujímavosťami sú spoločnosť’skutočné zásady ochrany osobných údajov a ich filozofia pri protokolovaní údajov. Na účely preskúmania nášho VPNReactor my’Teraz prejdem túto informáciu.

Spoločnosť uchováva záznamy o svojich obchodných transakciách, ako aj o niektorých údajoch o pripojení, až päť dní. Dáta o pripojení, ktoré zhromažďujú, sú udržiavané na strane klienta a nie sú’• prihlásení kdekoľvek na svojich skutočných serveroch. Skutočnosť, že niektoré z týchto informácií zaznamenávajú, je trochu mizernejšia, ale je to tak’Je pekné, že spoločnosť je transparentná pri zhromažďovaní údajov.

Nakoniec tam’je pár vecí, ktoré vy’Ak budete chcieť, nezabudnite’idem s VPNReactor, ale určite by to malo byť z hľadiska bezpečnosti viac ako dosť’príliš znepokojený únikom DNS.

rýchlosť & výkon

Ako rýchlo to je? Pri kontrole VPNReactor sme sa pokúsili stiahnuť svojho klienta, aby sme otestovali jeho bezplatnú službu v snahe dať si referenčnú hodnotu, na základe ktorej posúdime výkon služby..

Bohužiaľ, ako už bolo spomenuté, klient sa nepripojil, a to ani potom, čo sme sa mohli prihlásiť do služby z viacerých zariadení.

nechať’s pozrite sa na testy rýchlosti, aby ste získali dobrý nápad na preskúmanie v našom VPNReactor.

Recenzia VPNReactor

Toto bol základný test, ktorý ukázal dosť štandardné prenosové rýchlosti a ping.

Recenzia VPNReactor

A tu’je test zozadu VPNReactor’s bezpečnostné služby. Ako vidíte, nebolo’To má veľký vplyv na ping, ale rýchlosť sťahovania bola asi 15% základnej značky. Toto je výrazné spomalenie výkonu, čo je obrovské nie, keď vaša služba tiež únikuje informácie DNS a stojí príslovečnú vetvu a nohu v porovnaní s konkurenčnými službami VPN..

Napriek tomu, ak nie ste’príliš znepokojený rýchlosťou sťahovania a vy’Pohodlne s úrovňou zabezpečenia, ktorú poskytuje VPNReactor, stále to môže byť služba VPN pre vás.

Ako ho stiahnuť a nainštalovať

Jedna dobrá vec, ktorú my’s potešením vložiť hodnotenie VPNReactor je, že služba je neuveriteľne ľahko nainštalovateľná a použiteľná.

Recenzia VPNReactor

Na titulnej stránke ich webových stránok si všimnete odkazy na stiahnutie pre všetkých svojich rôznych klientov. Po stiahnutí môžete prejsť rýchlou malou inštaláciou, aby ste mohli službu začať používať.

Budete si musieť zaregistrovať účet, aj keď ste vy’iba využívam ich bezplatnú službu, čo je trochu prchavosť. Registrácia účtu vyžaduje potvrdenie e-mailom, takže vy’Ak budete chcieť, budete chcieť použiť odhodený e-mail’obávam sa o súkromie.

Po nainštalovaní aplikácie a vy’Po nastavení účtu môžete spustiť klienta a začať zabezpečovať pripojenie.

Ako vidíte, rozhranie je veľmi jednoduché. Pred pripojením sa budete musieť zadať informácie o svojom účte a prihlásiť sa. Akonáhle narazíte “pripojiť,” klient zobrazí indikátor priebehu zobrazujúci priebeh pripojenia.

Recenzia VPNReactor

Existujú karty na prístup k nastaveniam účtu a na prezeranie ďalších plánov, čo je výhodné, ak máte v úmysle inovovať svoj účet. Celkovo je rozhranie pekné a orezové, s jednoduchou a efektívnou funkčnosťou.

aplikácie & rozšírenie

Táto služba má podporu klientov pre systémy MacOS a Windows, ako aj iOS a Android. Je to celkom štandardné a to’Je to hanba, ktorá neexistuje’• väčšia podpora platforiem ako Amazon Firestick alebo smerovače s podporou VPN.

To už bolo povedané’Je viac ako pravdepodobné, že táto úroveň pokrytia zariadenia bude pre bežného používateľa VPN viac ako dostatočná.

Jedna ďalšia vec, ktorú by ste mohli chcieť vziať na vedomie, je, že počet simultánnych zariadení na rovnakom účte je obmedzený na 1. Toto je pomerne prísne v porovnaní s niektorými konkurentmi, ale nie je to také zlé, ak vaša aktivita prehliadania nevyhovuje.’nevyžadujú viac simultánnych bezpečných pripojení.

Je to dobré pre torrenting, Netflix a Čínu?

Takže teraz, pre náš prehľad VPNReactor, sme’Oboznámim sa s niektorými funkciami, vďaka ktorým je klient všestranný. Ide o veci, ako je to, či je VPN použiteľná z Číny, alebo nie’s efektívne odblokovanie obsahu pre Netflix.

Pokiaľ ide o Netflix, my’s potešením vám oznamujeme, že táto služba sa zdá byť účinná pri odblokovaní obsahu uzamknutého pre oblasť v službe Netflix. To je obrovské plus, pretože spoločnosť Netflix sa stále zlepšuje pri zákroku v službách, ako sú tieto.

Na menej šťastnú poznámku, zatiaľ čo služba tvrdí, že je použiteľná z vnútornej strany Číny, samotná webová stránka je neprístupná. Aj keď sa zdá, že služba je dostatočne bezpečná na to, aby sa dostala cez Veľký firewall, používatelia v Číne budú musieť nájsť iný spôsob, ako skutočne pristupovať na webovú stránku, aby si mohli stiahnuť a používať klienta, čo samozrejme prevyšuje účel začať.

A čo torrentovanie? Pri skúmaní nášho prehľadu VPNReactor sme zistili, že zatiaľ čo pre torrentovú činnosť bola nádejná široká škála protokolov a rôznych platobných možností, pokrytie servera iba v 3 krajinách bolo trochu obmedzené. Používajte ho podľa vlastného uváženia, ak sa chcete nad touto službou prepínať.

podpora

Spoločnosť ponúka podporu prostredníctvom rozsiahlej znalostnej knižnice, ktorá je k dispozícii registrovaným používateľom. Je to trochu mizerné, pretože si vyžaduje prihlásenie vždy, keď chcete získať prístup k podporným kanálom.

Znalostná základňa a rozsiahla sieť často kladených otázok a návodov nie sú ničím prekážkou a všetky informácie sú aktuálne a transparentné.

Nevýhodou však je spôsob, akým VPNReactor riadi priamu zákaznícku podporu. Majú k dispozícii podporu prostredníctvom podporných lístkov, ktoré odporúčajú. Majú tiež e-mailovú podporu s rôznymi úrovňami priority na základe vášho prihlásenia.

Je to trochu mastné a nie je’• veľmi spravodlivé, pokiaľ ide o používateľov, ktorí platia za dolné plány. Napriek tomu sme v priebehu preskúmania VPNReactor zistili, že podpora bola skutočne rýchla a užitočná, keď sme sa dostali cez túto stránku.

stanovenie ceny

Toto je ďalší veľký. Okrem bezplatnej služby ponúka VPNReactor niekoľko rôznych platených odberov, ktoré vám umožňujú prístup k ďalším protokolom a umiestneniam servera:

 • Program zadarmo ponúka iba obmedzené protokoly PPTP a OpenVPN a jediný server so sídlom v USA.
 • Základný plán za 7,99 dolárov mesačne ponúka širšiu škálu umiestnení serverov.
 • Plán Max za 9,99 dolárov mesačne vám okrem všetkých funkcií lacnejších programov umožňuje prístup ku všetkým protokolom..
 • Program Pro vám umožňuje prístup k vyhradeným serverom IP za 17,99 dolárov mesačne.

Tieto ceny sú v skutočnosti dosť slušné v porovnaní s veľkou konkurenciou. Aj keď to tak nie je’Pokiaľ je to najlacnejšie, určite to nie je najdrahšia sieť VPN, najmä pre vyhradený plán IP.

Spodná čiara

Aj keď hodnotenie VPNReactor našlo niekoľko nedostatkov s touto službou, ktoré by mohli byť pre používateľov s väčšou pozornosťou na bezpečnosť veľmi znepokojivé, celková skúsenosť bola pomerne solídna a účinná pre celý rad aplikácií..

Hlavnými problémami so službami sú nedostatok prispôsobenia, potreba platiť za predplatné s cieľom získať prístup k ďalším dobrým funkciám a skutočnosť, že webová stránka nie je z Číny prístupná..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 + = 54