ShadeYou VPN recenzia

Po prvé, rýchlosť tejto VPN je celkom slušná, čo vám umožní mať rýchle pripojenie k serverom podľa vášho výberu. Bezpečnosť je dobrá v tom, že poskytuje vysoko kvalitné šifrovanie.


Je však potrebné poznamenať, že oba programy, ktoré sú štandardným a prémiovým, neponúkajú rovnakú výšku záruky. Prémiový prémiový plán ponúka vyššiu bezpečnosť. Príjemnou vlastnosťou tejto siete VPN je to, že dostanete jeden deň bezplatnú skúšobnú verziu. Spoločnosť ponúka svojim klientom aj 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Táto VPN neposkytuje prístup k Netflix USA, NBC a CBS, ale nie k BBC iPlayer alebo Netflix UK. Pokiaľ ide o torrentovanie, je to dovolené na serveroch, ktoré sa nachádzajú v Holandsku, Kanade, Švédsku a dokonca aj v Hongkongu.

Dobrou správou je, že veľa ľudí zistí, že táto sieť VPN v Číne funguje dobre, a skutočne poskytuje klientom ďalšiu bezpečnosť, keď sa pripájajú k čínskym serverom..

Mnoho zákazníkov ďalej zistí, že VPN sa dá ľahko nainštalovať a že sa tiež ľahko používa, čo je dobré pre tých, ktorí nie sú technologickými nadšencami a ktorí majú radi jednoduché veci. Upozorňujeme však, že táto aplikácia je k dispozícii iba pre Windows.

Zákaznícky servis je tiež špičkovým nástrojom, ktorý pomáha zákazníkom s ich otázkami a obavami.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto poskytovateľovi služieb VPN, prečítajte si recenziu siete ShadeYou VPN.

Je použitie ShadeYou VPN bezpečné?

Táto VPN podporuje tri hlavné tunelové protokoly, L2TP, PPTP a OpenVPN, kombinované s 256 bitovým šifrovaním AES a 2048 bitovým šifrovaním RSA. Okrem toho prémioví členovia dostanú upgrade na 4096 bitové šifrovanie RSA.

Ďalšou dobrou vecou je ponúkaná funkcia prepínača zabíjania, ktorá pri výpadku pripojenia zachráni vaše údaje pred verejným vystavením.

Objavili sa však správy, že súbor denníka pre štandardné predplatné vykazuje 1024-bitové šifrovanie, aj keď je inzerované pri 2048-bitovom.

Sieť ShadeYou VPN so sídlom v Škótsku má politiku bez protokolov, ale stále spadá do jurisdikcie 5 sietí na zdieľanie údajov Eyes..

Rýchlosť a výkon

Nemožno poprieť, že táto VPN funguje veľmi dobre, pokiaľ ide o rýchlosť.

Testy naznačujú rýchlosť sťahovania približne 100 Mbps a rýchlosť nahrávania 50 Mbps. Nebudete teda mať veľké oneskorenie v porovnaní s využívaním iných služieb VPN, ktoré sú zvyčajne pomalé.

Samozrejme čím bližšie ste k určitému serveru, tým vyššia bude vaša rýchlosť. Ale tieto čísla sú dosť sľubné pre streamovanie a torrentovanie.

Čas pingu bol však iný, pretože pripojenie k ázijským serverom trvalo takmer 300 ms a pri pripájaní sa na americké servery 236 ms..

ShadeYou VPN uvádza pripojenia k serverom v dvanástich rôznych krajinách. Prémioví zákazníci majú prístup na pätnásť serverových umiestnení. Aj keď je počet serverov malý, rýchlosti sa zdali byť dosť slušné, takže sme z toho boli šťastní.

Ako sťahovať a inštalovať ShadeYou VPN

vy’Ak si chcete kúpiť predplatné, musíte sa zaregistrovať.

Raz to’je hotové, vy’Budete mať prístup do prihlasovacej oblasti, ktorá vám umožní prístup k stiahnutiu a nainštalovať aplikáciu ShadeYou.

Nachádza sa v hornej časti webovej stránky v hornej časti ponuky.

Ale všimnite si to’s všetko, čo robí prihlasovacie údaje: umožňujú zákazníkom prístup k odkazu na stiahnutie.

Neexistuje žiadna oblasť klienta, ako má mnoho iných služieb VPN.

Aplikácie a rozšírenia

Mali by ste si byť vedomí, že aplikácia pre sieť ShadeYou VPN bude fungovať iba pre Windows.

Ak sa však aplikácia nepoužíva, ale použije sa priama sieť VPN, bude fungovať dobre v počítačoch Mac, iOS, Linux a tiež v systéme Android..

Klientom to poskytuje dobré možnosti pri výbere rôznych operačných systémov pri používaní tejto VPN.

Pre Netflix a torrenting

ShadeYou VPN je dobrá voľba pre tých, ktorí radi majú na Netflixe široký výber svojich obľúbených relácií.

Táto VPN umožňuje dobrý prístup k Netflixu (americká verzia), ako aj k NBC a CBS, ale nie k ABC.

Nezabúdajte však, že táto služba VPN neumožňuje dobrý prístup k britskej verzii Netflixu, ani nefungovala na prehrávači BBC iPlayer..

Pokiaľ ide o torrenting, klienti sa môžu zapájať do torrentingu prostredníctvom serverov, ktoré sa nachádzajú v regiónoch Hongkongu, Švédska, Holandska a dokonca aj v Kanade. Dva zo štyroch serverov v USA povoľujú P2P.

Používatelia v Číne môžu používať sieť ShadeYou VPN?

Je úžasné, že táto sieť VPN v súčasnosti skutočne funguje v Číne, prinajmenšom v súčasnosti.

Niektorí zistili, že niektoré mestá v Číne ponúkajú rýchlejšie spojenia ako iné miesta v krajine.

Zabezpečenie je mimoriadne silné pre používateľov v Číne, čo poskytuje skutočný pokoj pre klientov, ktorí používajú túto VPN, aj keď to tak nie je’neznamená, že VPN získala’Nebudem blokovaný neskôr.

Užívatelia v Číne nemajú žiadne úniky DNS, čo naznačuje, že šifrovanie je dostatočne silné. Zdá sa tiež, že čínski používatelia majú ľahký prístup k obľúbenej hre BBC iPlayer s relatívnou ľahkosťou a rýchlym pripojením, ako aj s kvalitným videom..

Ceny a podpora zákazníkov

Na výber sú dva plány. Majte na pamäti, že poistný plán poskytuje vyššiu úroveň bezpečnosti.

Štandardný plán je 2,16 $ mesačne, ale môžete si tiež zvoliť trvanie 1 mesiac a 6 mesiacov.

Prémiový plán je 2,33 USD mesačne, pričom sú k dispozícii aj možnosti 1 mesiac a 6 mesiacov.

Pridané funkcie, ktoré získate z plánu Premium, spočívajú v tom, že vám umožňujú pripojiť sa k 5 zariadeniam (štandardné 3 zariadenia), 25 serverom v 15 lokalitách (štandardné 18 serverov v 12 lokalitách) a vyššiu prioritu pre zákaznícku podporu.

Môžete platiť prostredníctvom hlavných kreditných kariet PayPal, WebMoney a Bitcoin.

‘podpora’ v sekcii ShadeYou’s Webová stránka obsahuje časté otázky, správy, spätnú väzbu a podmienky používania. Ukazuje tiež stav siete, čo používateľom umožňuje aktualizáciu zaťaženia servera.

Ak chcete získať pomoc, môžete im poslať správu pomocou zelených pruhov v pravom dolnom rohu obrazovky. Nemusíte však dostať okamžitú pomoc, pretože nejde o funkciu živého chatu, ale o pohodlnejší spôsob, ako im poslať e-mail.

Konečný rozsudok

ShadeYou VPN’s šifrovanie je dobré, ale keďže sme zistili, že súbor denníka naznačuje použitie šifrovania, ktoré je nižšie ako inzerované, váhame ho odporučiť ako spoľahlivé a spoľahlivé..

Okrem toho sa klienti tešia dobrej konektivite a nemajú skúsenosti s pádmi alebo rušením serverov s príliš veľkou prevádzkou.

Táto sieť VPN umožňuje zdieľanie súborov typu torrent a P2P. Cez túto sieť VPN je možné tiež navštíviť niekoľko streamingových serverov.

Je potrebné uviesť, že táto služba VPN je celkovo celkovo dobrou cenou. to’Je príliš zlé, že majú iba aplikáciu pre používateľov systému Windows.

Zákaznícky servis je obmedzený, ale webová stránka sa ľahko naviguje.

my’d odporúčať, pokiaľ odstránia zjavné nezrovnalosti v bezpečnostnom šifrovaní.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 + = 60