Shellfire VPN Review

Shellfire VPN není nijak výjimečná, kromě verze Free a vlastního routeru.


Shellfire VPN je služba, která existuje již od roku 2002, v nejranějších dnech internetu je věcí domácnosti.

Shellfire VPN se sídlem v Německu přichází právě na vnější okraj zemí přidružených k Five Eyes Alliance a uplatňuje politiku bez protokolu, která hasn’Zatím nebyl zpochybněn. Tam’je bezplatná verze, která nabízí veškerou bezpečnost a neomezená data prémiové a prémiové plus verze, ale ne’Pomozte odblokovat streamingové weby jako Netflix, Hulu a BBC iPlayer.

Ať už si vyberete jakýkoli plán, velkou nevýhodou je, že neexistuje více připojení’povoleno současně. Tam’Také to nezaručuje, že to bude fungovat v Číně nebo v jiných omezených zemích a některé servery ne’neumožnit torrentování.

Nakonec neexistují žádné skutečné poutavé prémiové funkce; takže služba je ve srovnání s ostatními možná trochu drahá.

Je použití Shellfire VPN bezpečné?

Hned od netopýra, Shellfire VPN’Domovská stránka i aplikace zaznamenávají zásady bez protokolování.

Zákon v Německu spočívá v dohledu nad daty mezi šedými oblastmi’s, podle uvážení služby VPN, co chce dělat. Za tímto účelem je chvályhodná skutečnost, že síť Shellfire VPN neeviduje ani data o provozu ani připojení. S tím řekl, tam’s Na webu není k dispozici žádný dokument o zásadách ochrany osobních údajů, který vyvolává otázky o skutečné pravdě o postupech protokolování.

Shellfire standardně používá protokol OpenVPN, který mnozí považují za jeden z nejlepších a průmyslový standard. To také znamená dobré šifrování: Verze Free a Premium mají zabezpečení AES-128bitové a 192bitové zabezpečení, zatímco plán Premium Plus nabízí 256bitové šifrování,’d muset se přihlásit k odběru Premium Plus - který, i když je předplacen na dvouletém základě, stále stojí něco přes 5 dolarů za měsíc.

Nicméně, tam’■ žádný přepínač zabíjení - a vzhledem ke skutečnosti, že připojení u bezplatné verze hodně klesá, je to důvod k obavám. Přepínač zabíjení okamžitě zastaví veškerý provoz, pokud dojde k přerušení připojení VPN, což zabrání úniku vaší identity.

Rychlost a výkon

Přestože doporučujeme protokol OpenVPN pro zabezpečení a ukončit protokol PPTP, z hlediska rychlosti byste měli vzít tuto radu a udělat opak.

Shellfire VPN’s rychlosti stále nechávají hodně být požadovaný. Při testování na mnoha serverech v placené verzi se rychlosti výrazně snížily, u serverů nejblíže nám klesly nejméně o 30%.

U bezplatné verze je situace ještě chmurnější a rychlost klesá pod úroveň, kterou je třeba načíst pomocí testu rychlosti.

Jak stáhnout Shellfire VPN

Nastavení je poměrně nekomplikované a přímé. Stáhnete aplikaci, obdržíte v e-mailu bezpečný aktivační odkaz a vy’je dobré jít. Tam’Není moc problémů, se kterými se můžete setkat - web je velmi intuitivní a rozvržený holým způsobem.

Na bezplatné verzi, tam’s 25 sekundovým zpožděním před připojením. Během této doby převezme téměř celou obrazovku (zejména na malém notebooku) a dá vám vědět o prémiových plánech a rozdílech mezi těmi a tím, co’znovu používám.

Aplikace a rozšíření

Shellfire je k dispozici na všech hlavních platformách - Windows, Mac, iOS a Android. Tvrdí, že jejich aplikace pro Mac je mnohem lepší než aplikace pro Windows. jestli ty’jste uživatelem Mac a cítíte významné zlepšení, dejte nám vědět v sekci komentáře!

Pokud ne’Při opětovném použití VPN na routeru se však zdá, že neexistuje žádná možnost pro věci, jako je Amazon Fire TV nebo Kodi. Shellfire VPN však nabízí router Shellfire VPN Box, který má tu výhodu, že porazí “žádná současná spojení.” To’Je také dobré mít, pokud hodně cestujete.

Rozhraní, zejména na Windows, se liší od elegantního vzhledu my’od VPN očekávám. Přeplněné krabice s nízkým rozlišením tvoří většinu obrazovky a zanechávají spoustu prázdného prostoru, takže software se cítí omezenější, než je.

Shellfire VPN pro Netflix

Od některých Shellfire’Nejspolehlivější servery jsou v USA, streamování obsahu Netflix v USA je velmi proveditelné.

Dokonce i ve verzi zdarma, která umožňuje pouze připojení k německému serveru nebo k serveru ze Spojených států, se nám podařilo obejít Netflix.’s Zákaz VPN.

Shellfire VPN pro torrenting

Shellfire ne’• inzerovat torrenting jako prioritu kdekoli na svých webových stránkách nebo v častých dotazech.

Přesto nám pokus a omyl vedl k závěru, že zatímco některé servery blokují torrent, jiné fungovaly dobře.

Nicméně s tím, že tam’Je to přinejmenším patrný pokles rychlosti u bezplatné verze, každodenní torrenting nemusí být proveditelný, pokud nezaplatíte upgrade na Premium Plus.

V době psaní byl finský server jedním z nejlepších pro torrenting, kterého jsme mohli snadno zjistit kontaktováním Shellfire VPN’s podporou. Spojení s podporou však nebylo’t nejjednodušší, jak to mohlo’Byl jsem - více o tom v sekci níže.

Podpěra, podpora

To by mohlo být místo, kde by Shellfire VPN ztratila nejvíce známek. Tam’je to jednoduchý, nenáročný formulář na webu - žádný živý chat nebo přímý kontakt a průměrná doba odezvy během našich testů (a shromažďování od jiných uživatelských recenzí) se zdá být alespoň den nebo dva, jen pro jednoduché dotazy.

Zde jsou dostupné možnosti podpory:

  • Podpořte vstupenky
  • FAQs

Zdá se, že existuje možnost live chatu, ale ukáže se, že se jedná o jednoduchý kontaktní formulář.

Sekce nápovědy na webu se také jeví jako zaměřená na lidi, kteří možná ještě nikdy nepoužili VPN a chtěli by’Nevím, na co víc se zeptat. Všechno bylo shrnuto a nebyly poskytnuty žádné technické podrobnosti.

(V aplikaci pro Android se zdá, že FAQ zobrazuje pouze dvě otázky, jednu o protokolování dat a druhou o tom, co je to VPN, což se zdá být trochu irelevantní, jakmile’už jsem ji nainstaloval).

Bonus však poukazuje na Shellfire VPN za transparentnost jejich postupů, nedostatky a ujištění, že se na nich pracuje.

Ceny

Cenové plány jsou následující:

  • Zdarma plán s omezenými funkcemi
  • Měsíční plán: 11,95 $
  • Roční plán: 90,95 $ (7,58 $ / měsíc)
  • Dvouletý plán: 135,95 $ (5,66 $ / měsíc)
  • Shellfire Box 1 rok (PremiumPlus): 113,95 $ (9,50 $ / měsíc)
  • Shellfire Box 2 roky (PremiumPlus): 157,95 $ (6,58 $ / měsíc)

Shellfire je jednou ze vzácných služeb VPN, které vám umožňují zakoupit si dvouletý plán. Za platbu 140 dolarů každé dva roky’Zajistil jsem klid s vědomím, že jste vyhráli’najednou zasáhne cenový nárůst.

Vaše měsíční platba může být (o pár centů méně) 12 dolarů, 8 dolarů nebo 6 dolarů - za měsíční, roční a dvouletý plán.

Existují možnosti výběru platebních metod, včetně systému PayPal a dokonce i systému placení za telefon (kromě běžných možností VISA, MasterCard, American Express a BitCoin).

Ony’pokud to budete chtít, můžete také vrátit peníze do 14 dnů’nespokojeni, žádné otázky. To je dobré znamení; ten, který jde dlouhou cestou k budování důvěry, zejména se zapojenými penězi.

Je však třeba říci, že je to neuvěřitelně drahé pro rozhodně průměrnou VPN. Ačkoli verze Free je docela slušná.

Sečteno a podtrženo

Shellfire VPN je velmi průměrný, ne zvlášť důvěryhodný a poněkud na drahém konci. Pokud ne’znovu používáme verzi Free, my don’to nedoporučuji.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =