VIP72 VPN Review

Bylo by obtížné najít na trhu VPN horší obchod než VIP72.


Jeden pohled na webovou stránku VIP72 by měl zabránit tomu, aby kdokoli používal tuto bohem hroznou službu VPN / proxy. Vypadá to jako digitální fosilie, nabízí velmi málo informací a představuje vše v angličtině, takže to ani zlomil ani MacGyver..

přihlašovací obrazovka webové stránky vip72

Tato služba byla spojena s nechvalně známým botitu Bunitu a by neměl’nikomu nedůvěřovat. Přečtěte si naši úplnou recenzi VIP72, abyste se dozvěděli více, ale ujistěte se, že jste tomuto dali tvrdý průchod.

Bezpečnostní funkce

Tam’důvod se domnívat, že VIP72 je mechanismus doručování malwaru.

VIP72 můžete používat prostřednictvím internetu Klient se systémem Windows OpenVPN nebo SOCKS. Úroveň zabezpečení je velmi nejistá, protože webová stránka o něm nemá prakticky žádné informace. OpenVPN je obecně považován za solidní tunelovací protokol, ale to záleží na šifrovací šifře, která se s ním používá.

Navíc - a to je velké “navíc” - tam’důvod se domnívat, že VIP72 je mechanismus doručování malwaru. Analýza provedená populární společností proti malwaru společnosti Malwarebytes Labs z roku 2015 odhalila, že za šíření trojského koně Bunitu je zodpovědný VIP72.’ počítače do strojů na botnetu. To může způsobit, že se stanete nevědomým účastníkem kybernetického útoku nebo horšího.

Proto je to’je irelevantní, že VIP72 nabízí funkci Double VPN nebo že OpenVPN šifruje vaše data pomocí výkonné šifry AES-256 - riziko nestojí za to.

Zajišťuje protokol VIP72 VPN protokoly?

Nemáme vůbec žádnou důvěru v tvrzení o nulovém zaznamenávání na webu.

to je nejasné, ze které země VIP72 funguje. Některé zprávy tvrdí, že VIP Technologies je společnost se sídlem v USA, nicméně jazyk (ab) použitý na webových stránkách naznačuje jiný původ. Je proto těžké říci, jaké zákony musí společnost VPN dodržovat.

Na webu je dokument zásad ochrany osobních údajů, ale je to’je to velmi špatně napsané a neinformativní nemáme vůbec žádnou důvěru v tvrzení o nulovém zaznamenávání na webu.

Rychlost a výkon

VIP72 tvrdí, že IP adresy (SOCKS) jsou k dispozici ve 178 zemích, což navrhuje, že se spoléhají spíše na virtuální servery, než na skutečné, holé kovové servery. Zároveň se zdá, že jejich servery OpenVPN jsou umístěny v Lotyšsku, Německu, Švýcarsku, Nizozemsku, Švédsku, Spojených státech, Malajsii, Panamě, České republice a Lucembursku. To naznačuje, že rychlost bude pravděpodobně trpět v Asii, Austrálii a Africe.

Znovu, my bychom’Nevěřím VIP72’s přísliby “křičela spojení” - zejména pokud existují vyzkoušené rychlé VPN služby jako Surfshark nebo ExpressVPN.

Snadné použití a podpora multiplatform

VIP72 má pouze jednoho vlastního klienta, který je určen pro:

  • Okna

Podle webových stránek můžete také používat VIP72 v systémech MacOS, Linux a BSD prostřednictvím WINE, což je typ softwaru, který umožňuje spouštění aplikací systému Windows na jiných operačních systémech. Tohle je hrozné řešení, pokud’nejedná se o uživatele Windows.

A co snadnost použití? Snímky obrazovky aplikace ukazují velmi zastaralý a neintuitivně vypadající program. To je ještě horší skutečností, že VIP72 má hroznou zákaznickou podporu a žádné návody ani časté dotazy.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

Existují zprávy, že VIP72 je schopen odblokovat Netflix, přesto se zdá, že nemají žádný důkaz, který by to podporoval. Řekneme to: mnohem pokročilejší služby VPN než VIP72 se vzdaly podpory Netflixu díky streamovacímu obři’s robustní úsilí o blokování serveru. Zdá se nepravděpodobné, že tato chabá VPN vás dostane kamkoli blízko toho hezkého obsahu na Netflix USA.

I když věříme v pochybné zprávy, VIP72 je strašně drahý a existují mnohem lepší (a levnější) VPN pro přístup k Netflixu.

P2P a torrenting

Podle zpráv, VIP72 VPN umožňuje P2P (BitTorrent) provoz na všech serverech kromě těch, které se nacházejí v USA. To je dobrý začátek, ale když se domníváte, že služba poskytuje, vše spadne malá ochrana před únikem IP adresy kvůli zranitelnostem operačního systému nebo jednoduše kvůli výpadkům připojení VPN (VIP72 nemá přepínač zabíjení).

Proxy serveru VIP72 SOCKS lze nastavit na úrovni klientských počítačů, které by mohly způsobit problémy s bezpečností. Nakonec, my’znovu nuceni vrátit se k tomu, že tam’s nemá smysl vybírat tento špatný a drahý nástroj, pokud existují levnější a lepší možnosti pro torrentování.

Online cenzura v Číně a jinde

Don’Nepoužívejte VIP72 v Číně nebo v jiné zemi, kde je používání VPN omezeno.

Don’Nepoužívejte VIP72 v Číně nebo v jiné zemi, kde je používání VPN omezeno. Tento nástroj má slabé bezpečnostní funkce a nejasné zásady ochrany osobních údajů, což může být nebezpečné - zejména pokud vy’novinář, politický aktivista nebo zapojený do jiných citlivých činností.

Mluvíme-li konkrétně o Číně, také bychom to neudělali’t Doporučujeme VPN VIP72, protože:

  • Má to málo umístění serveru v Asii (rychlost může být špatná)
  • Má to žádný stealth protokol, což by mohlo způsobit, že jeho schopnost obejít cenzuru v Číně nebude spolehlivá

Zákaznická podpora

Ještě další pokles VIP72 VPN spočívá v tom, že jejich zákaznická podpora téměř neexistuje. Dostupné možnosti kontaktu jsou:

  • E-mailem
  • ICQ (pamatujte si ICQ?)

Podpora prostřednictvím e-mailu je k dispozici pouze pro předplatitele a na webu není k dispozici žádný zdroj svépomoci. Tam, kde dobré VPN nabízejí časté dotazy a návody, má VIP72 pouze neinformativní bláboly.

Ceny

Soutěžící o nejhorší obchod na trhu VPN.

Cena VIP72 by byla nepřiměřená iu prémiových služeb VPN (což rozhodně není)’t). Zde jsou cenové plány:

  • 1 týdenní plán pro jedno zařízení: 9,00 $
  • 1-měsíční plán: 25,01 $
  • Roční plán: 265 $ (22 $ ​​/ měsíc)

VIP72 má v cenovém oddělení pouze dvě možnosti výkupu: proces registrace ne’Nevyžadujte žádné osobní údaje a můžete platit v bitcoinech.

Kromě toho my’d říci, že se jedná o uchazeče o nejhorší řešení na trhu VPN.

Sečteno a podtrženo

Naše VIP72 VPN recenze má jednoznačný závěr: don’Za žádných okolností to nekupujte. Jedná se o jeden z nejtemnějších dostupných nástrojů a cena je absurdní. Místo toho pokračujte a dopřejte si jednu z těchto prémiových služeb VPN.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 2 = 7