Zelená kontrola VPN

Zelená VPN vyniká v obchodě Play čistě z důvodu toho, jak malé je stahování a kolik aplikace nabízí, aniž by se na oplátku něco ptala. Zdá se však, že zelená VPN tiše zaznamená téměř vše, co děláte.


To’není to jedna z nejvíce stažených VPN v obchodě Play, ale zelená VPN získává stále pozitivní hodnocení - zatím ji ohodnotilo více než 1 000 uživatelů systému Android.

Aplikace je zcela zdarma, zdá se však, že se jedná o klasický případ “je produkt” cílem je přihlásit a prodat vaše data. Skutečnost, že VPN shromažďuje informace o vás místo toho, aby vás učinila bezpečnějším, je důkazem tohoto hesla.

Bezpečnostní funkce

Jakákoli VPN pouze pro Android je omezena svou podstatou. Zelená VPN má však alespoň základní bezpečnostní funkce:

  • “Vojenská třída” šifrování
  • OpenVPN (UDP / TCP)
  • Na serverech VIP je k dispozici dvojitá VPN (multi-hop)
  • Žádná nadbytečná oprávnění k aplikaci

Naše testy však ukázaly, že se panel nastavení opakovaně nepodařilo načíst nebo spustit, což se objevilo i u jiných uživatelů. Ať už se jedná o závadu u některých modelů telefonů nebo o úmyslné, je to’je jasné, že tam’s nedostatkem základů, jako je ochrana proti úniku DNS nebo přepínač zabíjení (i když Android má nativní funkci VPN vždy zapnutou).

Co’horší je, že jsme provedli několik testů, které zjistily, že mnoho serverů prostě ne’• Maskovat naši IP adresu vůbec, což je nepochybně samotný bod použití VPN na prvním místě. Toto je chyba zabezpečení, která se v nejhorším případě jeví jako škodlivá a v nejlepším případě velmi neospravedlnitelná kontrola.

Vede zelená VPN protokoly?

Jedním slovem: ano. Téměř všechny typy protokolů.

Zatímco jsme museli spoléhat na Google Translate, abychom kompletně prošli Green VPN’s Zásadami ochrany osobních údajů jsme zjistili, že je to překvapivě průhledné a jasné, kolik se shromáždilo.

Green VPN zpočátku tvrdí, že neshromažďuje žádná data ani informace, které do formuláře dobrovolně nezadáte. To zahrnuje dobrovolné dotazníky nebo jakékoli osobní identifikační údaje, které se od vás požadují pro konkrétní aspekt služby (jeho odmítnutí jednoduše omezí váš přístup).

Přezdívka, telefonní číslo a dokonce i avatar nebo profilový obrázek, který používáte při registraci, však považují za spravedlivou hru pro přihlášení a ukládání..

Jde to však dál’Je jasné, že aplikace zaznamenává vaši IP adresu, fyzické umístění, informace o zařízení a protokoly provozu a připojení.

Pro VPN je to jasné ne-ne - ne’Nepoužívejte pro nic citlivého.

Rychlost a výkon

Zjistili jsme, že zelená VPN má nízké rychlosti, a to i pro bezplatnou VPN: došlo k náhlému a zřejmému poklesu rychlosti stahování a rychlosti nahrávání bez ohledu na server (ačkoli servery v okolí byly výrazně lepší).

Zatímco tam je “Urychlit” možnost v seznamu serverů, kliknutím na tuto možnost’Zdá se, že nic nedosáhnu. Možná a “placebo” druhů technologicky důvěřivých.

Dalším problémem je rychlost připojení: skutečně to trvalo asi půl minuty.

Servery uvádějí relativní rychlost vedle svých jmen, ale zdá se, že je to velmi libovolné.

Snadné použití a podpora pro více platforem

Zelená VPN je k dispozici pouze pro Android - žádná služba pro PC nebo MacOS a iOS.

Zelená VPN aplikace je tak holá, jak by mohla být, s jediným přepínačem zapnutí / vypnutí je vše, co můžete přepínat. Karta Nastavení ne’t práce, a to ani tlačítka Accelerate nebo VIP (nebo tak to vypadá).

Nejhorší ze všech, aplikace hasn’Byl aktualizován za více než půl roku a protokol změn je vágní - možná to není’• Produkt s vysokou prioritou i pro samotné vývojáře.

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

Streamující obři moderní doby - Netflix, Hulu, Amazon Fire, Kodi a BBC iPlayer - jsou všichni stejně dobře známí pro obsah omezený na region (známý jako geo-blokování). Jinými slovy, některé televizní pořady a filmy jsou k dispozici v jedné zemi a nikoli v jiné).
Nejlepší VPN tam venku vás mohou dostat kolem všech těchto bloků pomocí digitální změny vaší polohy. Některé z menších VPN mohou také dělat totéž, ale bohužel zelená VPN není jedním z nich a nemohla’Nenechte nás překonat geografická omezení Netflixu.

Zelená kontrola VPN: P2P a torrenting

Zelená VPN ne’Nenabízejte nic zvláštního pro zabezpečení torrentingu na P2P připojení. I když se tak stalo, díky omezeným rychlostem je Green VPN nežádoucí používat i v místě, kde je jinak zaručena bezpečnost torrentu.

Online cenzura v Číně a kdekoli jinde s Green VPN

Možná už jste slyšeli o Velké čínské bráně: zápletka čínské vlády nejen izolovat internet a jeho obsah, ale také blokovat nástroje pro obcházení cenzurních opatření.

I když existují důkazy, které naznačují, že zelená VPN byla ve skutečnosti vytvořena, aby mohla pracovat v Číně, nedoporučujeme ji, protože se údajně jedná o čínskou aplikaci. Minulý rok čínská vláda zeleně VPN zakázala a přestala fungovat. Zatímco to’už tomu tak není, člověk si klade otázku, jaké to bylo.

Zákaznická podpora

Zelená VPN’Zákaznická podpora prakticky neexistuje. Žádná živá podpora nebo časté dotazy.
Obchod Play uvádí e-mailové ID, ale my jsme nebyli schopni dostat žádnou odpověď, dokonce ani týden. Kromě stránky Obchod Play nemají’Zdá se, že nemá vůbec žádnou přítomnost.
Tím se stupnice dále rozšiřují ze zelené VPN’je to laskavost.

Ceny

Zelená VPN je bezplatná VPN, která se udržuje prostřednictvím reklam. Tady není žádný “zkušební verze zdarma” nebo potřebujete politiku vrácení peněz - přesto se zdá, že po použití jejich služeb jste vy’d cítit nárok na nějakou záruku vrácení peněz jen na čas zbytečný pokusem dostat aplikaci do práce.

Sečteno a podtrženo

Zelená VPN je aplikace, od které bychom se měli zdržovat. Existují bezplatné sítě VPN, které nabízejí mnohem více nebo méně shromažďují vaše data.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − 14 =