ABD IP Adresi nasıl alınır


Amerika Birleşik Devletleri internet gelişiminin ön saflarında yer almaktadır. Web tabanlı şirketlerin çoğu ABD'de bulunuyor. Orada bulunmayanlar bile neredeyse kesinlikle ABD'de hizmet veriyor. HBO GO, Crackle vb. Hizmetlerin tümü yalnızca ABD'dir, yani yalnızca bir ABD IP adresiniz varsa erişilebilir..

ABD dışında bulunan Netflix gibi web siteleri ve hizmetler bile, belirli telif hakkı yasaları nedeniyle dış kullanıcılara tam bir içerik kitaplığı sağlayamayabilir. Bu nedenle, Netflix gibi web sitelerine tam erişim için bir ABD IP adresine ihtiyacınız var.

Bazen içerik coğrafi olarak engellenir, yani’bir kullanıcıya göre yeniden kısıtlanır’s coğrafi konumu. IP adresinizi değiştirerek, konumunuzu etkili bir şekilde gizlersiniz ve trafiği seçtiğiniz bir konum üzerinden yönlendirirsiniz. Bu, sizin için uygun olmayan içeriğe erişmenizi sağlayabilir.

ABD IP adresi nasıl alınır

Windows bilgisayarda ABD IP adresi almak için atabileceğiniz adımlar şunlardır.

  1. Bir VPN indirin ve kurulumda verilen talimatları izleyerek kurun.
  2. Yüklendikten sonra uygulamayı açın. Oturum açmak için kimlik bilgileriniz istenecek.
  3. Giriş yaptıktan sonra, sunucuların bir listesini ve üzerindeki konumlarını gösteren bir harita göreceksiniz. Haritaya ABD'de yerleştirilmiş olan raptiyeyi tıklayabilir veya listeden ABD sunucusunu seçebilirsiniz.
  4. Bir kez seçildiğinde, ABD'deki pim yeşile dönecektir.
  5. Uygulama penceresini kapatın. IP adresiniz bir ABD IP adresiyle değiştirildi.

ABD IP Adresi Almak İçin En İyi VPN'ler

VPN'lerin çoğu, birkaç varyasyonla aynı sürece sahiptir. Birçok VPN hizmeti mevcut olsa da, bazıları diğerlerinden daha iyi. Şimdi sizi bulunduğunuz yeri taklit etmek ve ABD'den bağlıymış gibi görünmek için kullanabileceğiniz en iyi VPN'lerden bazılarına götüreceğiz.

1. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

ExpressVPN en iyi VPN hizmetlerinden biridir, çünkü güvenlik, performans, destek ve özellikler gibi bir VPN'nin gerçekleştirmesi gereken tüm görevlerde sağlam performans sağlar. VPN topluluğundaki güvenliği nedeniyle övülür.

Express VPN, macOS, Windows, Android, iOS ve Linux dahil olmak üzere tüm genel İşletim Sistemlerinde de mevcuttur. Ayrıca 7/24 canlı sohbet desteği ve Netflix ve torrentler için büyük destek var. Ancak, tüm bu avantajların bir dezavantajı var:’s, ayda 8.32 $ 'dan başlayan ve aylık 12.95 $' a kadar giden.

2. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN, sektördeki belki de en iyi güvenliğe sahip olsa da, ExpressVPN ile karşılaştırıldığında biraz daha kısa sürüyor. ABD dahil 58 ülkede sunucuları vardır ve tüm büyük platformları ve cihazları destekler.

NordVPN ayrıca 7/24 canlı sohbet desteği sunar. ExpressVPN gibi, ABD IP adresleri için kullanılabilen Netflix kütüphanesine de erişim sağlar. Ayrıca Hulu gibi ABD merkezli diğer hizmetlere de erişmenizi sağlar. NordVPN'in ayda 3.49 $ 'dan başlayan harika bir fiyatı var.

3. IPVanish

IPVanish hizmet logosu IPVanish'i ziyaret edin

IPVanish karışık bir çanta. Bazı çok harika özelliklere sahip, ancak VPN'nin fiyatlandırması göz önüne alındığında oldukça sorunlu olabilecek birkaç sorunu da var. IPVanish'in ele aldığı ana sorun, iyi güvenlik, hız ve özelleştirme seçeneklerine sahip olmasına rağmen, bu bölümlerin her birinde NordVPN veya ExpressVPN tarafından aşılmasıdır..

Bunun kötü bir VPN hizmeti olduğunu söylemiyoruz; o’Aslında, harika bir tane. Ancak ExpressVPN veya NordVPN ile yapışmayı öneriyoruz. Ayrıca, IPVanish'in Çin için iyi bir desteği olmadığını hatırlamak önemlidir, bu yüzden Çin internet sansüründen kaçınmak için kullanmayı planlıyorsanız uzak durun.

4. TorGuard

TorGuard servis logosu TorGuard'ı ziyaret edin

TorGuard aynı zamanda harika bir VPN hizmetidir. Çok güçlü şifreleme teknolojisi, bir öldürme anahtarı ve en kaliteli VPN'den beklediğiniz her şey dahil en iyi güvenlik özelliklerinden bazılarına sahiptir..

Ayrıca Çin'deki Büyük Güvenlik Duvarını atlayabildiği için Çin'deki insanlar için harika bir VPN'dir. Ancak fiyatlandırma planları çok kafa karıştırıcı. Anlayabildiğimiz kadarıyla, planları aylık 4,17 $ 'dan 9,99 $ / ay' a değişir ve bu da onları oldukça rekabetçi kılar.

5. PrivateVPN

PrivateVPN servis logosu PrivateVPN'i ziyaret edin

PrivateVPN listedeki diğer VPN'lerden daha küçük olmakla birlikte ExpressVPN veya NordVPN'de bulunan bazı özelliklerden yoksundur. Uygun güvenlik protokollerine ve iyi şifrelemeye sahiptir. Orada en hızlı VPN olmayabilir, ancak oldukça kullanışlı.

Bununla birlikte, bir VPN hizmeti için ideal bir yer olmayan İsveç'te bulunmaktadır, çünkü bu hizmetlerin sıklıkla kullanıldığı telif hakkı ihlallerine karşı güçlü bir duruşa sahiptirler. Bununla birlikte, Netflix ABD'ye erişmek ve tüm içeriği orada kullanılabilir hale getirmek için kullanılabilir.

PrivateVPN'in öne çıkmasının ana nedeni fiyatlandırmasıdır. Çok ucuz, $ 3.82 / ay'dan başlayıp 7.67 $ / ay'a gidiyor. Yapmayan insanlar için iyi bir anlaşma’üst düzey güvenlik gerektirmez, ancak ABD Netflix kütüphanesine ve diğer coğrafi konum hizmetlerine erişmek gibi görevler için bir VPN gerektirir.

Ve şu’s! Yukarıda listelenen bu şaşırtıcı VPN'lerden birini kullanarak ABD IP adresinizle, ABD'deki insanların yapabileceği her şeyin tadını çıkarabilirsiniz..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 2 =