Apex Legends Gecikme Düzeltme: 8 yöntem


Apex Legends son zamanlarda yeni battle royale hissi olarak ortaya çıktı. Yani’Bazı insanların oyunu oynarken problem yaşayabileceklerine şaşmamalı, en sinir bozucuları.

Apex Legends oynarken’Yeniden doğma sırasında zaman zaman gecikmeler, titreme ve lastik bantlanma yaşayacaksınız.

Bu, oyuncuların oyuna katılmasını, zorluk çekmeden sorunsuz bir oyun deneyimi ile daha fazla ilgilenenleri engelleyebilir..

Oyunun tüm beklentileri aştığını düşündüğünüzde sunucular iyi performans gösterse de, sağlam bir oyun bağlantısı kurmak zor bir olasılık olabilir.

Respawn çözümler üzerinde çalışıyor olsa da, oyun deneyiminizden gecikmeyi azaltmayı önlemek için birkaç düzeltme.

En iyi 8 Apex Legends gecikme düzeltmesi

Apex Legends gecikme sorunlarını azaltmanın veya düzeltmenin birkaç yolu vardır:

1.Minimum sistem gereksinimlerini karşılayın

Oyunun tadını çıkarmak için cihazınızın minimum gereksinimleri karşılaması gerekir:

 • İŞLETİM SİSTEMİ: 64-bit Windows 7
 • İŞLEMCİ: Intel i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Dört Çekirdekli İşlemci
 • VERİ DEPOSU: 6GB
 • GPU: Nvidia GeForce GTX 640 / Radeon HD 7730 R9 290
 • GPU RAM: 1GB
 • Sabit Disk: Minimum 22 GB boş alan

2. Önerilen sistem gereksinimlerine yükseltin

% 100 deneyim için sisteminizi aşağıdakilere yükseltmeyi düşünün:

 • İŞLETİM SİSTEMİ: 64-bit Windows 75
 • İŞLEMCİ: Intel i5 3570K veya eşdeğeri
 • VERİ DEPOSU: 8GB
 • GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • GPU RAM: 8GB
 • Sabit Disk: Minimum 22 GB boş alan

3. Diğer cihazları azaltın

Sen’Oynarken bant genişliğinizin Apex Legends'a öncelik verdiğinden emin olmak isteyeceksiniz.

İşlem sırasında diğer cihazların kullanılmasından kaçınmak mantıklıdır, internet bağlantınızdan gücü kesecek olanlar. Yönlendiriciniz yanlış cihaza öncelik veriyorsa başınız belada olabilir.

Diğer tüm cihazların bağlantısını kesip oyununuzu yeniden başlatarak temiz bir sayfa oluşturun.

4. Arka plan indirmelerini durdurun

Oynarken, genellikle varsayılan olarak açık olan otomatik güncelleme özelliğini kapatmayı içeren herhangi bir şey indirmekten kaçının.

Siz güncellemelerin gerçekleşmesini durdurarak’seni oynuyoruz’oynamak için daha fazla bant genişliğine sahip olacak!

5. Oyunu yeniden başlatın

Oyunu kapatın ve yeniden başlatın.

Titreşim durduysa, sorunu mümkün olduğunu daha hızlı çözmüş olabilirsiniz.

6. Sisteminizin güncel olduğundan emin olun

Bu ipucu yalnızca kare hızı ve performans sorunlarının isyan ettiği PC içindir..

Sen’oyunu kusursuz oynamak için nispeten yüksek bir spec ve modern bir sistem gerekir.

7. Apex Efsanelerini Yeniden Yükleyin

Bu son çaredir, ama umutsuz zamanlar umutsuz önlemler gerektirir!

Yukarıdaki düzeltmelerden hiçbiri işe yaramadıysa, Apex Legends gecikmesini düzeltmek için temiz bir silme ve yeniden yükleme gerekebilir.

8. VPN ile gecikmeyi azaltın

Sizden bağımsız olarak, İnternet Servis Sağlayıcınız (İSS), ağdaki yükü azaltmak için bant genişliğinizi kısıtlarken süreçteki pinginizi önemli ölçüde artırabilir..

Bir VPN (Sanal Özel Ağ) kullanarak, bağlantınızı seçtiğiniz bir konumda uzak şifreli bir sunucu üzerinden yönlendirebilir, böylece IP adresinizi değiştirebilir ve ISS'nizin bağlantı hızınızı azaltmasını önleyebilirsiniz.

Bizim göz atın “Oyun için En İyi VPN” trafiğinizi aynı anda güvence altına alırken ISS bant genişliği daralmasını önlemenize yardımcı olabilecek bir dizi VPN listesi.

Apex Efsaneleri Nedir?

Apex Legends, Fortnite kazanan formülünü büyük bir başarıyla takip etti.

50 milyondan fazla oyuncu platform ile’takım oyunu ve özel yeteneklere sahip çeşitli benzersiz karakterlere odaklanan bir oyunu örneklemek için.

Senin olsun’bir oyun veterineridir veya sadece yeni bir şey denemek için Apex Legends caddede olabilir. O’Takımların son kadroyu korumak için farklı ortamlarda yarıştığı birinci şahıs atışlarına odaklanan bir battle royale platformu.

Oyun tüm iyi konsollarda mevcut ve Fortnite ile karşılaştırmalar yapsa da, çekici bir çekiciliği olan birkaç nüans var. Sen’dişli için temizleyen bir adaya düştüler, ancak her zaman takım odaklı bir kurulumla ilgilendiler. Hiçbir solo mod onu çok etkileşimli hale getirmez, burada her oyunda genellikle 20 kişilik 3 grup yarışır.

Bir ton oyun içi araçla, bu harika platformla herkes için gerçekten bir şey var. Apex Legends, Cebelitarık, bir yürüyüş tankı ve görünmez gidebilecek bir ninja askeri gibi Wraith gibi özel hareketleri olan sekiz farklı karaktere sahiptir..

Her takım için doğru karakterleri seçmek stratejik bir süreçtir.’beceri setleri birbirini tamamlayan savaşçıları isteyeceğim.

Apex Efsaneleri neden bu kadar popüler oldu??

Battle Royale oyunları zaman zaman yalnız ve sinir bozucudur, burada birden fazla oyuncu bir adaya bırakılır ve oraya kadar savaşır’hiçbir şey kalmadı. Bununla birlikte, dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncu bu doğanın oyunlarını oynuyor.

Orada’kitlelere hitap eden gerçekten rastgele bir deneyim hakkında bir şey ve bu doğal karakteristik savaş royale oyunlarını oyun topluluğunun ön saflarına fırlattı.

Ancak bir adaya düşmek, ihtiyacınız olan her şeyi hemen bulmak ve sonraki yirmi dakikayı rekabetinizin üstesinden gelmek için harcamak her zaman en keyifli deneyim değildir.

Lobilerde gerçek oyunlardan daha fazla zaman harcamak da eğlenceli değil, ama neyse ki Apex Legends, yeni estetikleriyle yukarıda belirtilen zorlukların bazılarını ele alıyor.

Titanfall evreninde geçen oyun, lansmanından sonraki üç gün içinde akıllara durgunluk veren 10 milyon oyuncuya çarptı! O’o zamandan beri kitlesini genişletmeye devam etti ve popülaritesinin ana nedeni oyuncuları ortak bir hedefe doğru birleştirmek.

Apex Legends insanları öldürmeyi daha zorlaştırıyor, ama orada’hareket hakkında bir şey var’s hızlı ve akıcı. Çekim oldukça sezgiseldir ve doğru bir şekilde yürütüldüğünde’diğerlerinden farklı olarak bir memnuniyet duygusu.

Platformun efsanelerinin kendi kişilikleri vardır, aşırı karmaşık olmayan işlemlere sadece doğru düzeyde karmaşıklık ekler. Ancak oyuncuların geri gelmesini sağlayan en büyük şeylerden biri ping sistemidir..

Bu, etkileşim kurabilen iletişim etrafında döner.’t Daha kolay ve anlaşılır olmayın. Ping sistemi buna göre çalışır: bir şeye ping atabilir ve oyuncuların bir kombinasyonuna bildirim gönderebilirsiniz.

Ne’harika, bağlama duyarlı olmanın yanı sıra neredeyse her şey üzerinde çalışıyor. Birisi bir iniş noktası önerdiğinde, diğer oyuncular orada oynamayı onaylamak için o noktaya ping atabilir.

Bu, ekip çalışmasına, özellikle de diğer oyuncularınızla ilişki kurmanıza yardımcı olur. Bir silah, cephane, yer, düşman ve çok daha fazlasına ping atın. Ama sen’mümkün olduğunda ping'i azaltmak isteyeceksiniz, özellikle de’oyun içinde gelişmek.

Ping'e aşırı bağımlı olmak, Apex Efsanelerini bu kadar benzersiz kılan sezgi ve karmaşıklığı ortadan kaldırabilir, bu nedenle mümkünse ping'i azaltmayı ve iyi bir mücadelenin sınırları içinde kalmayı unutmayın..

Bununla birlikte, Ping, mikrofon kullanamamanın üstesinden gelen ve sonuç olarak oyunculara sonsuz güç ve bilgelik veren sağlam bir sistemdir..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2