Apple TV’de Patlamış Mısır Zamanı nasıl kullanılır


Popcorn Time, Şubat 2014'te piyasaya sürülen ve 2016'da kullanıcı ve işlevsellikte bir patlama yaşayan çok platformlu bir BitTorrent istemcisidir. İstek üzerine video dünyası son birkaç yılda patladı. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce akış platformu var ve çoğu popüler şirket oyuna atlamak istiyor gibi görünüyor. Amazon ve YouTube gibi şirketler ringe girdiler ve kendilerine ait olmayı başardılar. Popcorn Time, bu ücretli abonelik akış hizmetlerine bir alternatiftir.

Tüm bu farklı seçeneklerle, kullanıcıların Popcorn Time gibi bir ürünle neden ilgilendiklerini görmek kolaydır;.

Popcorn Time'ın en büyük özelliklerinden biri de mevcut birçok platformudur. Burada, Popcorn Time'ı Apple TV'nizde nasıl kullanabileceğinizi tartışacağız.

Apple TV'de Patlamış Mısır Zamanı Hakkında

Popcorn Time'ı bir Apple TV'de kullanmak, çoklu abonelik hizmetleriyle uğraşmaktan bıkmış kullanıcılar için mükemmel bir seçenektir. Apple TV'ye Popcorn Time'ı yüklemek için özel bir donanım veya yazılım gerekmez, bu da onu uygun bir seçim yapar.

Ancak, Popcorn time uygulaması resmi iTunes uygulama mağazasında bulunamıyor. Bu, Apple TV'de Patlamış Mısır zamanını indirmek ve yüklemek için belirli bir yöntem olduğu anlamına gelir ve size nasıl olduğunu göstereceğiz’bitti.

Apple TV'de Patlamış Mısır Zamanı nasıl indirilir

Bahsettiğimiz gibi, iTunes üzerinden Popcorn Time'ı indiremezsiniz, bu da dosyayı yan yüklemeniz gerekeceği anlamına gelir. Yandan yükleme, üçüncü taraf uygulamaların arka kapı yöntemleriyle yüklenmesi.

Popcorn Time'ı Apple TV'nize yandan yüklemek için ihtiyacınız olacak:

  • Bir Mac bilgisayar
  • Bir USB kablosu
  • Çalışan bir Apple Kimliği
  • Bir Apple TV

Artık tüm malzemelerinize sahip olduğunuza göre,’indirme adımlarına bakın:

  1. Mac'inizi USB kablosuyla Apple TV'nize bağlayın.
  2. Mac'inize Cydia Impactor gibi bir yandan yüklenen GUI aracı yükleyin.
  3. Saygın bir web sitesi aracılığıyla Popcorn Time IPA dosyasını Mac'inize indirin.

Apple TV'de Patlamış Mısır Zamanı nasıl indirilir

Nasıl kurulur

Artık bir GUI aracına ve Popcorn Time'a sahipsiniz.’s IPA dosyasını Mac'inize indirip yüklemeye başlayabiliriz. Eğer yapmazsan’t Bilgisayarınız ve televizyonunuz USB kablosuyla bağlanmışsa, şimdi bağlayın. Örneğimizde Cydia Impactor kullanacağız.

Apple TV'ye Popcorn Time nasıl yüklenir

GUI aracında, Apple TV'nizi cihazlar listesinde bulup seçin.

GUI aracı

Popcorn Time IPA dosyasını dosyayı ekranına sürükleyerek GUI aracına taşıyın.

Popcorn Time IPA dosyasını GUI aracına taşıma

İstendiğinde Apple Kimliğinizi ve şifrenizi girin, uygulama indirilir.

Apple kimliğinizi ve şifrenizi girin

Uygulama şimdi Apple TV'nizde ve kullanıma hazır olmalıdır!

Patlamış Mısır Zamanını Ayarla

Popcorn Time'ı açtıktan sonra ayarlar menüsüne gitmek isteyeceksiniz.!

Popcorn Time medya kütüphanesi

Bu menüde, Popcorn Time uygulamanız için tüm temel kurulum seçeneklerini bulacaksınız.

Patlamış Mısır Saati ayarları

İlk olarak, arayüz altında varsayılan dil ayarımız vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 15 seçenekle, muhtemelen ihtiyaçlarınıza uygun bir dil seçeneği olacaktır..

Hala arayüz altında - temayı da değiştirebilirsiniz, ancak uygulamanın eski sürümlerinin yalnızca klasik temayı sunduğunu bilirsiniz.

Ardından, yazı tipi boyutunu ayarlamanıza izin veren altyazı ayarlarımız var. Altyazılarınızı normalden çok büyük veya çok küçük olarak değiştirebilirsiniz. Görüntüleme sırasında en rahat boyutu bulana kadar aradaki tüm boyutlarla uğraşabilirsiniz..

Ayarlar menüsündeki son birkaç seçenek en önemli iki seçenek olabilir. İlk ikisi önbelleğinizi içerir. Varsayılan bir alan yayılacak olsa da, önbelleğiniz için hangi klasörü atayacağınızı seçebilirsiniz. Ayrıca, Popcorn Time Apple TV uygulamasından her çıktığınızda önbelleğinizi temizlemesini isteyebilirsiniz.

Son seçenek, “VPN'im kapalıysa indirmeden önce beni uyar” otomatik olarak seçilir. Bunun nedeni, Popcorn Time'ı kullanırken bir VPN kullanmanın önemidir. İsterseniz bunun seçimini kaldırabilirsiniz, ancak daha sonra uygulamadaki dosyaları indirirken her zaman bir VPN kullanmanın neden bu kadar önemli olduğunu tartışacağız..

Yayın Akışı

Artık Apple TV'nize Popcorn Time'ı indirdiğinize ve ayarlarınızın hepsinin çalıştığına göre,’akışı tartışmak.

Apple TV için Popcorn Time'da yayın yapmak son derece kolaydır. UI, Netflix gibi popüler akış uygulamalarına çok benzer. Popüler öğelerin açılış sayfasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca filmlere, TV şovlarına veya türe göre de arama yapabilirsiniz. Veya izlemek istediğiniz şeyi yazmak için arama çubuğunu kullanın!

Bir seçeneğe karar verdiğinizde o programın veya filmlerin açılış sayfasını bulacaksınız. Eğer bir TV şovuysa, soldaki mevsimlerin ve bölümlerin bir listesi verilecektir. Hem TV şovları hem de filmler size kapsamlı bir arsa özeti, incelemelere, zaman ve yayın istatistiklerine ve bir türe bağlantı verecektir..

Patlamış Mısır Zamanı film tanıtımı

Tam filmi veya bölümü seçtikten sonra’görmek istediğinizde, dil ve kalite açılır seçeneklerini açılış sayfasının sağ alt köşesinde bulabilirsiniz. Seçimlerinizi yapın ve seçin “Şimdi izle.”

Patlamış Mısır Zamanı için VPN'nin Önemi

Popcorn Time, herhangi bir BitTorrent uzantısı gibi, uygun koruma ile kullanılmalıdır. İşlerin yasadışı kopyalarını indirmek için bu torrent uygulamalarını kullananlar var. Bu nedenle, bu uygulamalar ve bunları kullananlar yoğun bir şekilde izlenmektedir. Endişeniz varsa, yanlışlıkla yasadışı bir dosya indirebilirsiniz veya’Verileriniz, konumunuz, kişisel bilgileriniz ve çevrimiçi etkinliğinizin bir yabancı tarafından izlenmesi fikri gibi, bir VPN kullanmanız gerekecektir..

Güvenilir bir VPN sağlayıcısı bulmak için Popcorn Time için En İyi VPN listemize göz atabilirsiniz.

Uygun koruma ve biraz çalışma ile, Apple TV için Popcorn Time ile en sevdiğiniz programları kolayca izleyebilirsiniz!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 60