Bulgaristan dışında Nova TV nasıl izlenir


Temmuz 1994'te piyasaya sürülen Nova TV, Bulgaristan'daki Nova Broadcasting Group'un bir parçasını oluşturan oldukça popüler bir ücretsiz televizyon kanalı. Bu özel kanal Bulgaristan'ın sunduğu en tanınmış yapımlardan bazılarına ev sahipliği yapıyor. Anlaştık mı anlaşmadık mı, Big Brother Bulgaristan, Kim Milyoner Olmak ister, ve daha fazlası.

Kadrosundaki diğer şovlar şunları içerir: Kayıp, Seks ve Şehir, ve ev - dünyaca ünlü ABD TV şovları. Bu nedenle, Nova TV'nin Bulgaristan'ın en sevilen televizyon kanallarından biri olduğunu ve ülkedeki ilk ticari TV istasyonu olarak bilinmesini güvenlidir.

Ancak, Bulgaristan dışındaki kanala erişim söz konusu olduğunda, muhtemelen mücadele edeceksiniz. Tüm bunlar coğrafi engelleme olarak bilinen yaygın bir sorun sayesinde gerçekleşir. Neyse ki, bu problemden kaçınmanın yolları var.

Bu nedenle, coğrafi engelleme ve Bulgaristan dışındaki Nova TV'nin nasıl izleneceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.’bilmeniz gereken her şeyi kapsayacağım.

Coğrafi engelleme nedir?

Coğrafi engelleme, coğrafi konumunuza bağlı olarak içeriğe erişiminizin kısıtlandığı bir işlemdir. Birçok video akışı sitesi, genellikle lisanslama amacıyla kitlelerini sınırlamak için bunu kullanır. Esasen, erişmeye çalıştığınız web sitesi veya hizmet, IP adresinizden konumunuzu bileceği için ülke dışında bulunduğunuzu bilecektir..

Neyse ki, coğrafi engellemeyi aşmanın bir yolu var. Sen’makalenin ilerleyen bölümlerinde bunu tam olarak nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz. Ama önce,’Nova TV'yi nasıl çevrimiçi izleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinme zamanı.

Nova TV Nasıl İzlenir

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Nova TV Bulgaristan'daki ilk ticari TV istasyonuydu. Doğrudan Nova Television web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak izlenebilir ve kullandığınız cihazdan bağımsız olarak izlemeyi kolaylaştırır.

Nova TV yıllar içinde kendisini izleyicileri için bir dizi hit gösteriyle Bulgaristan'ın ana kanalı olarak kurdu. Yani, kesinlikle yapmalısın’Ülke dışında olduğunuzda bu şovları kaçırmak zorunda değilsiniz.

Nova TV'de coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişebildiğinizden emin olmak için bir VPN kullanmanız ve Bulgaristan merkezli bir sunucu seçmeniz gerekecek.

VPN almanızın nedenlerini daha ayrıntılı inceledikçe okumaya devam edin.

Neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

Son yıllarda VPN ihtiyacı her zamankinden daha belirgin hale geldi. Özel verilerinize göz kulak olmak isteyen bilgisayar korsanlarının sayısının artmasıyla, kişisel bilgilerinizi zarar görmemesi için gerekli adımları atmanız kesinlikle çok önemlidir.’sallanma.

Elbette, sağlam bir internet güvenlik paketi tüm kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri önlemeye yardımcı olacaktır, ancak bu yine de IP adresinizi herkesin görmesi için görünür hale getirir. Bu, hükümetin ve internet servis sağlayıcınızın (İSS) tam olarak ne yaptığınızı görebileceği anlamına gelir. Torrentleri indirirken veya Kodi gibi programlar gibi üçüncü taraf eklentileri aracılığıyla telif hakkıyla korunan malzemeye erişiyorsanız, kendinizi sıcak suda kolayca bulabilirsiniz..

Bir uyarı mektubu genellikle internet erişiminizi kesmek için ilk adımdır. Ancak, bazı kişiler’o kadar şanslı olmadım ki, çevrimiçi etkinliklerinden dolayı ağır para cezası aldılar. Neyse ki, bir VPN bunun olmasını önlemeye yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra, web trafiğinizin şifrelenmesini sağlar, yani parolalarınız, kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz fırsatçı hırsızlardan uzak durur. Bir sonraki bölüm şu anda piyasadaki en iyi VPN hizmetlerinden bazılarını inceleyecek.

Hangi VPN kullanmalıyım?

Hangi VPN servisinin kullanılacağını seçmek söz konusu olduğunda, emrinizde birçok farklı seçenek vardır. Bu karar verme sürecini gerçekten zorlaştırabilir. Neyse ki, bu bölüm özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Hangi VPN'in kullanılacağına dair seçimlerimizi verirken okumaya devam edin.

1. Windscribe VPN

Windscribe VPN hizmet logosu Windscribe'i ziyaret edin

Bu belirli VPN sağlayıcısıyla, aralarından seçim yapabileceğiniz iki seçeneğiniz vardır. İlk önce’ücretsiz sürümü hakkında konuşmak. Aylık 10 GB'lık cömert bir ödenek ile Windscribe Free, ücretsiz VPN hizmetleri söz konusu olduğunda en iyi seçeneklerden biridir. Windscribe çoğu’s rakipleri çok daha katı bir ödenek sunuyor. Yani, bu bağlamda, Windscribe kesinlikle kesinlikle.

10 GB, web'e nadiren göz atan kullanıcılar için genellikle fazlasıyla yeterli olsa da,’Normal kullanıcıların kendilerini hiçbir zaman sınıra ulaştığını bulabileceklerini söylemek güvenlidir. Neyse ki, Windscribe ayrıca sınırsız kullanımın tadını çıkarabileceğiniz, daha fazla konumdan yararlanabileceğiniz ve diğer ek avantajlardan yararlanabileceğiniz bir Pro sürümü de sağlar..

Yani,’bütçeniz dahilinde uyuyorsa ücretli servise yükseltmeyi düşünmeye değer. Windscribe ayda sadece 4,08 ABD dolarından satılmaktadır.

2. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN şüphesiz şu anda dünyanın en popüler VPN sağlayıcılarından biridir. Ortalamanın üzerinde hızlar, 60 ülkede 5.700'den fazla sunucu seçeneği ve mükemmel güvenlik gibi büyük avantajlar sunarsanız,’Ödediğiniz fiyat için en iyi ürünü aldığınızdan emin olun. NordVPN, akış hizmetleri için de harika, yani’Bulgaristan dışındaki Nova TV gibi kanallara kolaylıkla erişebilecek.

Olumsuz tarafı orada’ücretsiz sürümü yok, bu nedenle internetin seyrek kullanıcıları için, bu en uygun seçim olmayabilir. Öte yandan NordVPN'in 30 günlük para iade garantisi var.

Yani,’iyi düşünmeye değer - özellikle onlar ayda sadece 3,49 $ mevcut paketleri var gibi.

3. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

Muhtemelen aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi ücretli VPN sağlayıcısı olan ExpressVPN, web üzerindeki VPN incelemelerinde en üst sırada yer alıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş sunucu listesi ve sağladığı hızlı ve güvenilir bağlantı göz önüne alındığında bu hiç de şaşırtıcı değil.

Torrent ve Netflix gibi amaçlar için, ExpressVPN şüphesiz en iyi hizmetlerden biridir. Hizmeti tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz ve herhangi bir sorun yaşarsanız 7/24 canlı sohbet desteği vardır. Bununla birlikte, premium hizmet ile genellikle premium maliyet gelir.

ExpressVPN ayda 8.32 $ 'dan satın alınabilir, bu da bazıları için biraz pahalı olabilir. Ancak, bütçenize düşerse, dikkate almaya değer.

Sonuç

Bu, Bulgaristan dışında Nova TV'yi nasıl izleyeceğimize dair eksiksiz rehberimizi tamamlıyor. İlerlemenin en iyi yolu şüphesiz bir VPN kullanmaktır - tek yapmanız gereken seçiminizi yapmak, Bulgaristan'da bir sunucu seçmek ve gittiğinizde!

Önerilen VPN hizmetlerimizden herhangi biri, coğrafi engelleme sorununu çözmek için mükemmel bir çözümdür. Yakında, sen’Dünyanın neresinde olursanız olun tüm favori içeriğinizin tadını çıkaracaksınız!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 80 = 83