Çernobil HBO Miniseries nasıl izlenir


Game of Thrones bu ay finaline ulaştığında, birçok izleyicinin HBO aboneliklerini iptal etmeyi düşündüğü bildirildi. Ama o kadar hızlı değil!

Sopranos, The Wire, Six Feet Under ve Game of Thrones gibi eleştirmenlerce beğenilen şovlara ev sahipliği yapan HBO'nun sizin için aboneliğinizi canlı tutmaya değecek yeni bir mini dizisi var: Çernobil.

İşte ofiste bazı meslektaşlarımız şovu “on yılın en iyisi.” Yeni HBO mini dizileri “Taze” % 96'dan fazla onaylı Rotten Tomatoes derecesi IMDB'de daha da üst sıralarda yer alıyor ve Metacritic'te en iyi Kullanıcı Puanına sahip. Ve bu küçük bir başarı değil.

Nükleer felaket 1986 yılından bu yana insan ruhunu çok iyi kavradı.’Çernobil felaketi hakkında kaç kitap, film ve video oyunu yapıldığını (veya buna dayalı olarak) saymak zor. HBO’s serisi çıtayı çok yükseltiyor.

Benzeri olmayan bir drama

Çernobil serisi, 26 Nisan 1984'te gecenin ortasında, 4 numaralı reaktör patlamasından hemen sonra sonuçları gösteriyor..

Gerçek hayattaki bilim adamı Valery Legasov'un (Jared Harris, mükemmel) ardından Bakanlar Konseyi’ başkanı Boris Shcherbina (Stellan Skarsgârd, hatasız) ve kurgusal bilim adamı Ulana Khomyuk (Emily Watson ayık ve nokta) milyonlarca yaşamı korumak için mümkün olan tüm kaynakları dağıtırken “bu gezegende daha önce hiç bulunmamış bir şey” tüm zamanlar Sovyet gizlilik ve aşırı yönetimcilik kültürüyle karşı karşıya.

Şov yaratıcısı Craig Mazin olağanüstü bir başarıya ulaşıyor - ustaca gerginlik ve drama yaratmak için tarihi olaylara mümkün olduğunca sadık bir hikaye sunmak ve mevcut zeitgeist ile çarpıcı bir şekilde yankılanan bir mesaj vermek.

Akut Radyasyon Sendromunun insan vücudu üzerindeki etkileri midenizi birkaç kez döndürecektir. Yine de Yönetmen Johan Reck’s kamera asla ürkütücüden uzak durmaz, ama sadece nerede ve ne zaman’s kesinlikle gerekli. Zarafet ve verimlilikle hareket eder, mümkün olduğunca insanlara yakın kalır. Her zaman, etraflarındaki hava görünmez, sessiz bir katile dönüşüyor.

Etraftaki her TV seti ve radyo mükemmel Rusça'da cızırtı yaparken aktörlerin nasıl İngilizce konuştukları veya ahşapla çerçevelenecekleri zaman bazı pencerelerin nasıl plastik olduğu konusundaki tartışmaları unutun.

Çernobil bundan çok daha fazlasıdır (daha fazla bilgi için aşağıdaki podcast'e bakın). O’bir zorunluluktur. Bahane yok. Bahaneniz coğrafi engelleme yapsa bile.

Şimdi izin ver’Kazandığınızdan nasıl emin olabileceğinizi görün’t mini dizileri herkes kaçırmaz’hakkında konuşuyor.

&# 65279;&# 65279;

Coğrafi engelleme ile ilgili sorun

Öncelikle, kolay yol: Çernobil, Pazartesi günleri ABD'de saat 9'da HBO'da ve Birleşik Krallık'ta Sky Atlantic ve NOWTV'de her Salı gecesi saat 9'da yayınlanıyor. Bu yayıncılardan biriyle aboneliğiniz varsa ve ABD veya İngiltere'de yaşıyorsanız, şovu zaten izleyebilmeniz gerekir. Ve eğer sen’orada mısın ve sığınak’henüz görmedim, ne bekliyorsun?

Dünyanın geri kalanı için mesele şu ki HBO, IP'nizi yerelleştirmek ve içeriğine belirli ülkelerden erişmenizi durdurmak için IP'nizi kontrol eden coğrafi engelleme önlemlerini kullanır.

Yine de paniğe gerek yok. Orada’Bu coğrafi engelleme önlemlerini atlamanın basit ve etkili bir yolu.

Bir VPN kullanmak, IP'nizi taklit etmenize ve ABD veya İngiltere'deymiş gibi görünmenize olanak tanır.

İster coğrafi olarak engellenmiş bir ülkede yaşıyor olun, ister güneşin altında hak ettiği bir tatilin tadını çıkarıyor olun ve sahilde Çernobil hakkında bir gösteri (her birinin kendi tercihlerine göre, kimi yargılayacağız?) size yardım etmek için buradayız. Buraya’göstermek:

  • HBO kısıtlamalarını her yerden engelleyin: iyi bir VPN tipik olarak çok çeşitli ülke konumlarından sunuculara sahiptir ve coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmeden önce bu konumlardan herhangi birinden bir sunucuya bağlanmayı kolaylaştırır.
  • ISS izlemeden veya üçüncü taraf izlemeden kaçının: VPN'ler gerçek IP adresinizin yerini aldığından, üçüncü tarafların web etkinliğinizi izlemesini veya çevrimiçi yaptıklarınızı size bağlamasını önlemenize yardımcı olurlar.
  • Müdahaleci reklamları önleme: İnternet'te sürekli olarak belirli bir hizmeti kullanıyorsanız, reklam ajansları çerezlerinizi, ilginizi çekebilecek reklamları göndermek için kullanabilir. Bir VPN kullanmak ideal olarak sizinle ilgili ne kadar bilgiye sahip olduklarını sınırlamalıdır.

Çernobil'i izlemek için en iyi VPN'ler nelerdir?

1. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN, Çernobil'i izlemek için en iyi VPN'ler arasından HBO'ya ve en iyi seçimlerimize erişmek için mükemmeldir. Çok düşük abonelik fiyatları, yaklaşık 5.000 ABD sunucusu ve gizlenmiş sunucu sunmak için yaygın olarak popüler.

Bu sağlayıcının tadını çıkarıyoruz’Aklınıza gelebilecek her büyük platform için kullanımı kolay özel uygulamalar.

NordVPN ayrıca Çin gibi internet kısıtlamaları olan ülkelerde de çalışmaktadır. Rakipsiz güvenlik özellikleri ve çok sayıda sunucu listesi sayesinde,’coğrafi kısıtlamalı içeriğin engelini kaldırabilir ve güvenli ve özel bir şekilde akış gerçekleştirmenize izin vererek, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak Çernobil'i izlemek için ideal bir sağlayıcıdır..

2. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

Temel bağlantınız en hızlı değilse ve’akış söz konusu olduğunda hız arıyor, bu sizin için ideal seçim.

ExpressVPN, HBO'nun sorunsuz bir şekilde engelini kaldırır ve bununla başa çıkmak için rakipsiz bağlantı hızları sunar. O’NordVPN'den daha pahalıdır, ancak bölgesel HBO kataloglarına erişmek için bir dizi özellik ve ABD / İngiltere sunucusu sunmaktadır. Neyse ki, ExpressVPN Çin'de de çalışıyor.

3. PrivateVPN

PrivateVPN servis logosu PrivateVPN'i ziyaret edin

PrivateVPN, HBO'ya erişmek için üçüncü tercihimizdir, çünkü daha küçük sunucu ağına rağmen,’HBO engellemeyi kaldırmak ve çevrimiçi Çernobil akışı için hala çok etkili. Bu VPN ayrıca tüm gizlilik ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru güvenlik ayarlarına sahiptir.

4. Astrill VPN

Astrill VPN hizmet logosu Astrill VPN'i ziyaret edin

Genel olarak, VPN hizmetleri internet bağlantınızı önemli ölçüde yavaşlattığı için kötü şöhretlidir. Ancak, Astrill VPN'de durum böyle değildir. Aslında, Astrill şu anda piyasada bulunan en hızlı VPN'lerden biridir.

60'tan fazla ülkede 320'den fazla sunucuyla,’kazandığın içerik yok’t Engellemeyi kaldıramıyor. Mükemmel gizlilik ve güvenliğin yanı sıra, bu VPN, konumunuzu değiştirerek ve verilerinizi güvenli bir şekilde şifreleyerek istediğiniz hemen her şeyi akışa almanızı sağlar..

HBO Alternatifleri

Eğer yapmazsan’sahip değilim’istemiyorum ya da yapamaz’Çernobil akışı için bir HBO aboneliği satın almak, sen’yasal olarak, seçeneklerin dışında yeniden. Gösterinin haklarının yerel TV istasyonlarınızdan biri tarafından satın alınacağı ve yayınlanacağı varsayımsal günü beklemek dışında. Ancak bu, gösterinin tadını çıkaramayacağınız anlamına gelmez.

İzlemek için en çok istediğiniz şovu bulabileceğiniz alternatif akış web sitelerinden oluşan bir seçkimiz var. Sadece bu web sitelerinin birçoğunun müdahaleci reklamlar kullanarak kendilerini finanse ettiğini unutmayın.

Ne yazık ki, onlar’ayrıca zaman zaman kötü amaçlı yazılım kaynağı.

Eğer sen’güncellemenin aslında Adobe'den geldiğinden kesinlikle emin değilsiniz, don’t Bu web sitelerinden bazılarının sunacağı Flash güncelleyiciyi indirin.

VPN bu nedenle bir seçenek değil, en azından bu sitelerde gezinirken bir zorunluluktur.

Favori içeriğinizi aramanıza yardımcı olabilecek iyi bir torrent izleyici bulmak için torrent bölümümüzü de ziyaret edebilirsiniz. Biz yapabiliriz’t HBO'yu izlemenin yasadışı yollarını destekleme’Çernobil mini dizileri, biz de don’t cihazınıza kötü amaçlı yazılım bulaşmasını istemez. ISS'nizin sizi takip etme riskinden kaçınmak ve ağır bir para cezası ile sonuçlanmak istiyorsanız, torrentleri dikkatli kullanın ve her zaman bir VPN açıkken.

Uyarı!

VPN olmadan iş yapmak sorun

BitTorrent çoğu ülkede yasal olmakla birlikte, telif hakkıyla korunan içeriği indirmek değildir. Don’Bunu yaparken yakalanmayın - VPN kullanın!

Torrenting İçin Şimdi Bir VPN Seçin ▸

Sonuç olarak

Orada’iyi bir VPN servisinin yapabileceği kadar az’HBO ABD veya İngiltere kütüphaneleri gibi coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olmak için.

Yakın geçmişimizdeki en karanlık sayfalardan birini yeniden yaşamak veya harika bir dolgu içermeyen gerilim filminin tadını çıkarmak ve ertesi gün kahve makinesinin etrafındaki konuşmalara katılmak isteyip istemediğinizi, yukarıda listelediğimiz VPN'lerin her biri burada Yardım.

Birini seçmek zorunda olsaydık, makul fiyatlandırması, güvenlik özellikleri ve neredeyse tüm coğrafi kısıtlı içeriğin engelini kaldırma yeteneği nedeniyle NordVPN olurdu..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 9