Dünyanın her yerinden MasterChef Australia nasıl çevrimiçi izlenir


Her yıl binlerce kişi MasterChef Australia'nın kıskanılacak konumu için Avustralya ve dünyanın geri kalanıyla yemek pişirme becerilerini sergiliyor. MasterChef Avustralya, İngiliz MasterChef'in Avustralya versiyonudur ve yıllar boyunca şovun yarışmacıları ve kazananları için profesyonel yemek pişirme kariyerlerine yönelik bir fırlatma rampası olarak hizmet vermiştir..

Binlerce kişi, canlı gösteriye devam eden 50 yarı finalistin seçildiği üç hakem paneline sesleniyor. Duygular, gerginlik ve baskı yoluyla, bir yemek kitabı yayınlayıp 250.000 dolar kazanan bir kazanan ortaya çıkar. MasterChef Avustralya ilk kez 2009'da yayınlandı ve dünyadaki hayranların gözdesi haline geldi. Ağ Ten'in şov için özel hakları vardır ve Avustralya'daki hayranlar şovun canlı bölümlerini her hafta Pazar'dan Perşembe'ye kadar izleyebilir. Ten Play, MasterChef Australia'nın isteğe bağlı video iş ortağıdır. Ancak, Ten Play'e yalnızca Avustralya'daki görüntüleyenler erişebilir.

Avustralya dışından hayranlar Ten Play'de MasterChef Australia'ya erişmeye çalıştıklarında,, “Bu video şu anda bu coğrafyada kullanılamıyor”. Bu hata iletisi, Ten Play algoritmaları IP adresinizin Avustralya'dan olmadığını fark ettiğinden, bu hata iletisini getirir.

Konumlarına bakılmaksızın herkesin istediği eğlenceye erişmesine izin verilmesi gerektiğine inanıyoruz, ancak MasterChef Australia'nın dağıtım hakları aksini söylüyor. Ancak, nerede olursanız olun şovu aktarabileceğiniz yöntemler geliştirdik.

Avustralya dışında ücretsiz olarak MasterChef Australia nasıl izlenir

Ten Play'in Avustralyalıların MasterChef Australia'yı çevrimiçi olarak izleyebilecekleri çevrimiçi kanal olduğunu belirledik. Şimdi Avustralya dışındaki hayranların en iyi Avustralya yemek şovunun canlı bölümlerini nasıl aktarabileceğine dair ayrıntıları paylaşmaya devam edeceğiz.

Coğrafi kısıtlama, yabancı IP adresleri olan kişilerin dünyanın belirli bölgelerinden içeriğe erişmesini önler ve bu, eğlence içeriğinden çalışma materyallerine kadar değişebilir. Bir VPN ile, IP adreslerini erişime izin verilen bir ülke olarak değiştirebilirsiniz. VPN'ler, kullanıcıların bu amacı gerçekleştirmeleri için birkaç IP adresi ve sunucu sağlar.

Cihazınızın IP adresini bir VPN ile bir Avustralya IP adresine değiştirebileceğinizi belirledikten sonra, size bunu yapmak için etkili olan VPN'lerden bazılarını sunuyoruz. Şu anda piyasada çok fazla VPN olmasına rağmen, Ten Play içeriğinin engellemesini kaldırma gibi görevlerde etkili olmadıklarını unutmayın. Dikkat çekici bir şekilde, bu VPN'leri bulduk ve dünyanın her yerinden Ten Play'deki favori şovlarınıza kesintisiz erişim garantilendi.

1. BulletVPN

BulletVPN servis logosu BulletVPN'i ziyaret edin

BulletVPN yaklaşık 19 ülkede kullanıcılara sunucu sunmaktadır. Merkezi Estonya'da bulunan BulletVPN, Avustralya, Brezilya, ABD, Almanya ve Fransa gibi ülkelerde sunuculara sahiptir. BulletVPN kullanıcılarının da sınırsız bant genişliği garantisi vardır. BulletVPN, kullanıcılarına son teknoloji güvenlik ve gizlilik özelliklerine sahip OpenVPN gibi standart protokoller sunar.

BulletVPN'in diğer dikkat çekici özellikleri, farklı işletim sistemleri tarafından desteklenen cihazlarla uyumluluğunu içerir. Bu işletim sistemleri Android, Mac, iOS ve Windows'u içerir. BulletVPN'in de günlük kaydı yok politikası vardır. Estonya'da bulunan bu VPN hizmeti, 30 günlük para iade garantisi teklifi içeren bugün piyasadaki en iyi fiyatlandırma sistemlerinden birini sunuyor.

2. Astrill VPN

Astrill VPN hizmet logosu Astrill VPN'i ziyaret edin

Astrill VPN, dünyanın 320'den fazla ülkesinde sunuculara sahiptir ve kullanıcılara yüksek hızlı bağlantı ve kill anahtarı gibi güvenlik özellikleri sunar. Kill switch, kullanıcıların sağlaması için en iyi VPN'ler tarafından sunulan gerekli bir özelliktir’ bağlantı kesildiğinde aktiviteler asla ortaya çıkmaz.
Astrill VPN'de 320+ sunucu vardır ve kullanıcılar aynı anda beş cihaza kadar bağlanabilir.

Yazılım aynı zamanda çeşitli işletim sistemleriyle de uyumludur ve LiveChat, telefon, e-posta ve Skype aracılığıyla bekleme müşteri desteğine sahiptir. Astrill VPN, diğerleri arasında OpenVPN ve OpenWeb gibi protokoller sunar.

Astrill VPN, Ten Play içeriğinde coğrafi kısıtlamanın kilidini açmanın yanı sıra, kullanıcılara Netflix'te coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişim de sağlar. Astrill VPN kullanıcıları aynı anda 5 cihaza kadar bağlanabilir. Astrill VPN, Çin'in Büyük Güvenlik Duvarını atlayarak bile mükemmel şifreleme sağlar.

3. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN, gerçek olamayacak kadar iyi olarak adlandırılabilecek özellikler sunuyor. Bu özellikler, yalnızca en iyi VPN'ler tarafından sağlanan gerekli bir güvenlik özelliği olan bir kill switch'i içerir. Bu VPN ayrıca OpenVPN ve IPSec gibi en iyi protokollerden bazılarını sunar. NordVPN ayrıca 58'den fazla ülkeye yayılmış 5.700'den fazla sunucuya kullanıcı sunuyor.

Ayrıca NordVPN'in Netflix gibi dikkate değer platformları engellediğini ve bir seferde altı cihaza kadar bağlantıya izin verdiğini belirtmek gerekir. NordVPN kullanıcıları ayrıca 7/24 müşteri desteğini ve kullanım kolaylığını övdü. NordVPN, akıllı TV'lerden Android akıllı telefonlara kadar farklı işletim sistemleriyle çalışan cihazlarda da çalıştırılabilir. Ayrıca NordVPN'in kullanıcılarını koruduğunu da belirtmeliyiz’ günlüksiz politikası ile tamamen anonim etkinlikler. NordVPN'nin fiyatlandırma sistemi de etkileyici, pazardaki en iyilerden biri.

Son düşünceler

MasterChef Australia'yı Avustralya dışından akış olarak izlemek için yukarıda belirtilen üç yöntemden biri kadar etkili bir VPN'e ihtiyacınız var. Aboneliği yapmadan önce bir VPN'nin Ten Play içeriğinin engellemesini kaldırabileceğini onaylamalısınız.

VPN'ye abone olduktan sonra, Avustralya sunucusundan Ten Play'i ziyaret edin. VPN'lerin genellikle belirli bir ülkede birkaç sunucusu vardır. Eğer sen’VPN'nin en iyi Avustralya sunucusundan emin değilseniz, müşteri hizmetleri ekibine sorabilirsiniz. Bazı sunucular belirli platformlara özel olarak uyarlanabilir. Avustralya sunucusuyla Ten Play'i ziyaret ettiğiniz anda, MasterChef Australia'nın canlı bölümlerini çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz..

Özetle, ister Avustralyalı bir göçmen olun, ister Avustralya eğlencesini özellikle çekici bulan biri olun, MasterChef Australia'yı izlemek için bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır. Bu amaca hizmet edebilecek en iyi VPN'lerden bazılarını vurguladık.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − 42 =