Firestick’te Patlamış Mısır Zamanı nasıl izlenir


En sevdiğiniz televizyon şovlarını ve filmlerini yayınlamak Popcorn Time'dan daha kolay olmamıştı. Popcorn Time, kullanıcıların doğrudan telefonlarında ve bilgisayarlarında akış yapmalarını sağlayan geniş, çok platformlu, ücretsiz bir akış uygulamasıdır.

Popcorn Time, sınırlı katalog ve cihaz kısıtlamaları olan ücretli isteğe bağlı video hizmetlerine çok iyi bir alternatiftir. Artık en iyi şovları ve filmleri tek bir yerde ve bankayı bozmadan bulabilirsiniz.

En iyi yanı, programlarınızı büyük ekranda da izleyebilmeniz için Popcorn Time'ın Firestick'inize indirilebilmesidir.!

Popcorn Time Firestick Uygulaması Hakkında

Popcorn Time harika, sık geliştirilmiş bir .apk dosyasına sahiptir. Bu dosya türü Android için tasarlanmıştır, yani herhangi bir android cihaz bu uzantıya sahip bir programı kullanabilmelidir. Bu nedenle programı Firestick'inize almak çok kolaydır. Popcorn Time Firestick Uygulamasının nasıl indirileceği ve yükleneceği hakkında adım adım kılavuz.

Yüklemek Patlamış Mısır Zaman Firestick üzerinde

Firestick'te Popcorn Time'ı indirmek için biraz kurulum yapmanız gerekecek. Yani, önce Firestick cihazınıza gitmeniz ve ardından Ayarlar.

İçinde Ayarlar bulmak cihaz.

Amazon Fire Stick ayarları - Cihaz

İçinde cihaz bulmak Geliştirici Seçenekleri.

Amazon Fire Stick - Cihaz - Geliştirici Seçenekleri

Altında her iki ayarın da Geliştirici Seçenekleri Hangi üzerinde.

Amazon Fire Stick - Cihaz - Geliştirici Seçenekleri - ADB hata ayıklama

Sonra, uygulamayı bulmanız gerekecek Downloader Firestick'inize indirin ve indirin.

Amazon Fire TV Stick kullanıcısı downloader

İndirdikten sonra, JavaScript etkin Downloader ayarlar.

Downloader artık Android için Patlamış Mısır Zamanı indirme sayfasına gitmek için kullanılabilir. Uygulamayı indirmeye başlayın.

Firestick'e Patlamış Mısır Zamanı nasıl kurulur

Popcorn Time uygulamasını indirdikten sonra Downloader, tıklamanız gerekecek Yüklemek.

Kurulum kendi kendine çalışacak ve bittiğinde sizi bilgilendirecektir.

Artık Firestick'de Patlamış Mısır Zamanı'nın tadını çıkarmaya hazırsınız!

Kurmak

Firestick'inize Popcorn Time yüklendiğine göre, en sevdiğiniz şovları ve filmleri Firestick'inizi taktığınız herhangi bir cihazda kolayca izleyebilirsiniz. Bu oturma odasındaki büyük ekran veya belki de den'deki bilgisayar olabilir. Firestick'inizi nerede kullandığınıza bağlı olarak, Patlamış Mısır Saati ayarlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Akışa başlamadan önce mutlaka onlara bir göz atın.

Ayarlarda tamir edilecek çok şey var. Önbelleğe alınmış seçeneklerinizi, uygulama dilinizi ve altyazı boyutunu / görünümünü ayarlayabilirsiniz.

Firestick'te Patlamış Mısır Zamanı nasıl kullanılır

Firestick üzerinde Patlamış Mısır Zaman uygulamasını kullanmak süper basit! Uygulama indirildikten sonra Firestick'inizde görünecektir. Firestick'inizi Cihazınıza takın ve Popcorn Time uygulamasını açın.

Patlamış mısır zaman yanıyor TV Stick

Açılış sayfası, aralarından seçim yapabileceğiniz popüler filmlerle dolu. Bunun yerine televizyon şovlarını izlemeye karar verebilirsiniz. Türe göre arama yapabilir veya tam bir başlık veya aktör aramak için manuel arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Senden sonra’etrafına baktım ve bir ünvanın üzerine geldin, bir tıkla ver. Bu başlığı bulacaksınız’s bilgi sayfası. Burada bölüm listesine (uygulanabilir olduğunda) bakabilir, incelemelere ve derecelendirmelere bakabilir, çalışma sürelerini görebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz!

Patlamış mısır zaman ateşe TV sopa

Ne izlemek istediğinizi öğrendikten sonra tıklayın Şimdi izle ve keyfini çıkarın!

Sorun Giderme - Popcorn Time iOS'ta çalışmıyor

Herhangi bir programda olduğu gibi, ücretli veya başka bir şekilde, Popcorn Time for Firestick uygulamasıyla ilgili sıkça bildirilen birkaç sorun vardır. En yaygın iki hata ve bazı çözünürlükler şunlardır:

  • Gösteri Listesi Alma Hatası - bu, uygulamayı yeniden başlatarak veya çözmüyorsa çözülebilir’t çalışma, uygulamanın eski bir sürümünü yükleme.
  • Diskte Boş Alan Yok - bu tam olarak neye benzediğini ifade eder. Firestick'inizde daha fazla yer yok. İlk olarak önbelleğinizi temizleyerek başlayabilirsiniz, ancak’t Cihazda daha fazla yer açmak için fazla uygulamaları kaldırmanız yeterlidir. Bu sık karşılaşılan bir sorunsa daha fazla depolama alanına sahip bir cihaza yükseltmek isteyebilirsiniz.

Patlamış Mısır Zamanı için VPN'nin Önemi

Popcorn Time, peer2peer paylaşımı, diğer bir deyişle torrent ile çalışır. Telif hakkıyla korunan içeriği işlerken bir VPN kullanmanız her zaman önemle tavsiye edilir.

Bir VPN veya Sanal Özel Ağ, verilerinizle arayanların gizli gözleri arasında bir engel oluşturarak çalışır. İyi bir VPN ile ISS'niz, dijital ayak iziniz, kişisel verileriniz ve genel çevrimiçi etkinliğiniz tamamen gizlenir. Bu sizi güvende tutar ve hak ettiğiniz gerçek dijital özgürlüğü sağlar.

Bir torrent sitesinde gezinme ve telif hakkıyla korunan materyallerden kaçınma konusunda deneyimli değilseniz, bu özellikle Patlamış Mısır Zamanı için önemlidir. Dijital korsan, ağır bir para cezası ve potansiyel hapis süresi taşır, bu da kabataslak bir bağlantıyı yanlışlıkla tıklamak için ödemek için yüksek bir fiyattır! Bir VPN ile’Peer2peer dosya paylaşım dünyasında zamanınız için yankılar hakkında endişelenmeniz gerekmiyor.

Bir VPN kullanıyorsanız ve Popcorn Time uygulamanızı sorumlu bir şekilde kullanıyorsanız, bunu yapmanıza gerek yok’Bugünkü eğlence akışında en iyinin tadını çıkarmaya başlayın!

Önerilen okumalar:

Patlamış Mısır zamanı için en iyi VPN

Patlamış Mısır Zamanı güvenli midir??

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 2 = 7