Harry Potter filmlerini Netflix’te dünyanın herhangi bir yerinden nasıl izleyebilirsiniz


Bir çok Harry Potter hayranı, sekiz Harry Potter filminin hepsini ele geçirmek için her şeyi yapacak. Bu kategoriye girerseniz, biz’Senin için iyi ve kötü haberlerim var. İzin Vermek’iyi haberlerle başlar. İyi haber şu ki Netflix'te sekiz film de var. Evet, sekiz film için Netflix'te Harry Potter var.

Şimdi biz’size kötü haber vereceğim: filmler tüm Netflix kullanıcıları tarafından kullanılamaz. Tüm Harry Potter filmlerinin yalnızca Fransa ve Belçika'daki Netflix kullanıcılarının kütüphanesinde bulunduğunu doğruladık. Bu,’Fransa veya Belçika'da iseniz,’t Netflix'te Harry Potter filmlerini izleyin. Tüm kasvetli hale gelmeden önce, bu coğrafi kısıtlamanın etrafında bir yol bulduğumuzu eklemeliyiz ve kazandınız’sihirli bir asa ihtiyacım yok.

Netflix, bu içeriğin farklı dağıtım hakları nedeniyle içeriği kısıtlar. Örneğin, Harry Potter filmleri için Netflix anlaşması, erişimin Fransa ve Belçika'daki kullanıcılarla sınırlı olması gerektiğini belirtti. Tüm Netflix kullanıcıları www.netflix.com adresine gitse de, IP adresleri tarafından algılanan ülkelerinde bulunan Netflix sürümüne yönlendirilirler. Farklı Netflix sürümlerinin kütüphanesinde bulunan içerik farklı.

Her ne kadar yapabiliriz’Netflix'in neden Harry Potter filmlerini Belçika ve Fransa'daki kullanıcılarla kısıtlayan bir anlaşma imzaladığını anlatmıyoruz, bir film dizisinin hayranlarının Harry Potter'ın olması gerektiği kadar ilgi çekici olduğunu düşünüyoruz’Bu engele maruz kalmak için yapılmamalıdır. Netflix iş için en iyi hamleyi yapmış olabilir, ancak’Harry Potter hayranları için en iyi hamle, ve biz bu hayranları ile beraberiz.

Bu nedenle, Harry Potter filmlerindeki coğrafi kısıtlamanın nasıl atlanacağını açıkça paylaşacağız. Netflix yabancı IP adresleri nedeniyle kullanıcıları yönlendirdiği için, paylaşacağımız yöntem Netflix kullanıcılarının IP adresini değiştiriyor.

Birini değiştirmek için’s IP adresi için etkin bir VPN kullanılması gerekir. Etkin bir VPN ile IP adresinizi ve böylece konumunuzu Belçika veya Fransa olarak değiştirebilirsiniz. VPN, tam olarak bu amaçla sunucular sağlar. Bir iken’cihazına kullanıcının bulunduğu konum olarak konum verilir, etkin bir VPN ile coğrafi kısıtlama yazılımı tarafından algılanan konum VPN sunucusunun konumu olur. Böylece, kullanıcının seçtiği VPN sunucusu konumunu belirler.

Netflix'te Harry Potter'ı izlemenize yardımcı olacak VPN'ler

Netflix, konumdaki değişiklikleri algılamak için özellikler uyguladığından, her VPN, Netflix coğrafi kısıtlamalarını atlamaktan etkilenmez. Aşağıdaki VPN'ler, Netflix içeriğinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçeneklerden bazılarıdır. Size en uygun olanı seçmenizde yol gösterecek her VPN'in ayrıntılarını sunuyoruz.

1. CyberGhost

CyberGhost hizmet logosu CyberGhost'u ziyaret edin

CyberGhost, Netflix içeriğinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçeneklerden biridir. Bu VPN, kullanıcıların Netflix algoritmaları tarafından algılanmasını engelleyen önemli özelliklere sahiptir. CyberGhost, kullanıcılara ve çeşitli güvenlik protokollerine sunduğu yıldırım hızında bağlantı ile bilinir. CyberGhost tarafından sunulan güvenlik protokolleri arasında OpenVPN ve PPTP bulunmaktadır.

CyberGhost, kullanıcıların 60'tan fazla ülkedeki sunucularla bir cihazla aynı anda yedi cihazı bağlamasına olanak tanır. Bu VPN, 2.900'den fazla sunucuya sahiptir ve bu sunucuların bazıları torrent ve dosya paylaşımı için ayrılmıştır. CyberGhost, kullanıcılara tam anonimlik garanti eden çok katı bir kayıt tutmayan politikaya sahiptir. CyberGhost, Avrupa'nın en gizlilik dostu ülkelerinden biri olan Romanya'da bulunmaktadır..

Ayrıca CyberGhost'un 45 günlük para iade garantisi sunduğunu ve popüler işletim sistemleriyle uyumlu olduğunu belirtmek gerekir. CyberGhost ayrıca bir öldürme anahtarına sahiptir.

2. Astrill VPN

Astrill VPN hizmet logosu Astrill VPN'i ziyaret edin

Ayrıca, Astrill VPN'in Netflix'teki içeriğin engellemesini kaldırmak ve kullanıcıların etkinliklerini özel ve son derece anonim tutmak için etkili olduğunu doğruladık. Astrill VPN'nin dikkate değer özellikleri arasında, kayıt tutmama politikası tarafından sağlanan tam gizlilik ve kullanıcılara sunulan çok sayıda IP adresi bulunmaktadır. Astrill VPN yaklaşık 90.000 IP adresine sahiptir, bu da diğer birçok tanınmış VPN'i aşan bir rakamdır.

Astrill VPN'in 259 sunucusu Belçika, Fransa, İngiltere, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere yaklaşık 55 ülkede satılmaktadır. Mevcut sunucular da Astrill VPN'nin bir başka dikkat çekici özelliği olan düzenli olarak güncellenmektedir. Ayrıca Astrill VPN'nin, özelleştirilmiş VPN protokolleri, StealthVPN ve RouterPro VPN gibi üst düzey güvenlik özelliklerine sahip olduğunu doğruladık. Ayrıca size Astrill VPN'in diğerleri arasında Mac, Android, iOS ve Linux cihazlarıyla uyumlu olduğunu söylemeliyiz.

3. PrivateVPN

PrivateVPN servis logosu PrivateVPN'i ziyaret edin

50'den fazla ülkede bulunan yaklaşık 100 sunucusuyla PrivateVPN, Harry Potter filmlerini kısıtlama olmadan izlemek için mükemmel bir seçimdir. Kullanıcılar ayrıca sunulan ultra hızlı bağlantı hızı nedeniyle bu VPN ile çok az gecikme süresinden veya gecikme süresinden emin değiller.

PrivateVPN kullanıcıları, özellikle fiyat aralığı ile sunulan hizmet kalitesini övüyor. 15 aylık planla, PrivateVPN kullanıcıları her ay 3 dolardan daha az öderler. PrivateVPN ayrıca Bitcoin'i bir ödeme yöntemi olarak kabul eder ve bir öldürme anahtarına sahiptir; bu iki özellik, en iyi gizlilik ve güvenliği sağlamak için özellikle gereklidir. Özel VPN'nin güvenlik özellikleri arasında 2048 bit şifreleme ve AES-256 bulunur.

Tek bir PrivateVPN lisansı ile aynı anda altı cihaza kadar bağlantı yapılabilir. PrivateVPN'in Windows, Android, Mac, Linux ve iOS cihazlarıyla mükemmel çalıştığını da belirtmeliyiz. Özel VPN müşteri destek ekibi tarafından da sorunlar derhal çözülür.

Bu kılavuzdaki odak noktamız Netflix'in engellemesini kaldırmak olduğundan’Harry Potter filmlerinde coğrafi kısıtlama ve bunun için Fransa ve Belçika'daki sunuculara ihtiyaç duyulduğunda, özellikle yukarıdaki VPN'lerin bu konumlarda göreve eşit sunuculara sahip olduğunu doğruladık..

Tercih ettiğiniz VPN'yi seçtikten sonra servise abone olun. Bir sonraki adım VPN'yi kurmak ve etkinleştirmektir. Ardından, ister Fransa'da ister Belçika'da en etkili VPN sunucusunu seçin ve bu sunucu ile Netflix'te oturum açın. Bu amaç için müşteri destek ekibinden en uygun sunucuyu isteyebilirsiniz. Netflix konumunuzu duruma göre Fransa veya Belçika olarak görecek ve Harry Potter filmlerini kütüphanenizde bulacaksınız.

Özet: Netflix'te bir VPN ile Harry Potter'ı izleyin

Netflix'in tüm Harry Potter filmleri var, ancak bunları yalnızca Fransa ve Belçika'daki kullanıcılara gösteriyor. Bir VPN ile konumunuzu Fransa veya Belçika olarak değiştirebilir ve Harry Potter filmlerini yayınlama ayrıcalığının tadını çıkarabilirsiniz.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 74