Şimdi Almanya dışında TV izleme


Şimdi Almanya dışında TV izlemeyi öğrenmek ister misiniz? Bu ağda sahip olduğunuz çok çeşitli seçenekleri kaçırıyor musunuz? Bayan şovları gibi “Deutschland sucht den Superstar”, “Cobra 11 için Alarm - Die Autobahnpolizei”, veya RTL, RTL II, Vox ve Nitro gibi tüm ağlar? Dünyanın herhangi bir yerinden tüm TV Now kanallarını nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için bu kılavuzu izleyin.

TV Now kanalları

TV Şimdi RTL’s akış platformu. Web siteleri aracılığıyla,’On kanala erişebileceksiniz:

  • RTL
  • Vox
  • RTL II
  • nitro
  • N-TV
  • RTLplus
  • Süper RTL
  • Toggo Plus
  • NowUS
  • İzleme kutusu

Almanya, telif hakkı korsanlığı konusunda son derece katı. O’Karaborsa faaliyetlerini denetlemek için mevcut mekanizmalar nedeniyle çevrimiçi içerik aktarmak veya akışını sağlamak tehlikelidir. Bu nedenlerden dolayı, Almanca içerikli güvenli ve kişisel navigasyon için VPN gereklidir.

Artık web tüm dünyada olduğu için, dikkate almadan elde ettiğimiz özgürlüğe güvenme eğilimindeyiz. Herhangi bir içeriğe istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişmenin kolay olduğunu düşünüyoruz. Ne yazık ki, bu fikir yanlış. İnternette daha önce bölgesel kısıtlamalar almış olabilirsiniz. Eğer onlar sinir bozucu’En sevdiğiniz şovlara uymaya çalışan bir gurbetçidir veya yerel haberlerinizi daha önce alıştığınız kanaldan takip edebilirsiniz. Aynı şey yolcular veya her zaman yolda olanlar için de geçerlidir. Belki birkaç nedenden dolayı’kültürlerini daha iyi tanımak veya dillerini öğrenmek için farklı ülkelerden gelen TV kanallarını merak ediyorlar. Öyle değil’ne olduğu önemli değil’durumda; o’Bulunduğunuz yere bağlı olarak içerik ayrımcılığıyla yüzleşmek.

Birçok şirket, çeşitli nedenlerle coğrafi engelleme olarak adlandırılan bir teknoloji kullanmaktadır. Bunlar çoğunlukla karları veya lisans sözleşmeleriyle ilişkilidir. Coğrafi engellemenin kullanımına karşı açık yasalar olmasa da bunu yapmaya devam ediyorlar..

Coğrafi engelleme nedir ve nasıl çalışır??

Web'deki her cihazın çevrimiçi bir Protokol adresi veya IP'si vardır. Aygıt bir sunucudan bağlantı istediğinde, sunucu, isteğin yanı sıra IP adresini de nerede alabileceğini bilmek için alır.’den geliyor. IP sunucuları büyük gruplarda yerel sunuculara dağıtılır ve bu sunucular müşterilere verir. IP adresi bilgisayarı gösterir’s konumu. IP adreslerini orijinal konumlarıyla ilişkilendiren birkaç veritabanı ve şirketler bunları engellenen her içerik için IP listesi oluşturmak üzere kullanabilir.

Coğrafi engellemenin bir yolu var mı?

Coğrafi engellemeyi atlatmanın en iyi yöntemi bir VPN veya Sanal Özel Ağ kullanmaktır. Bir VPN, trafiğinizi seçtiğiniz bir ülkede bulunan bir sunucuya yönlendirir. Akıllı telefonlara, tabletlere ve diğer birçok mobil cihaza kolayca kurulabilirler. Bu kılavuz, en etkili VPN'yi bulma, yükleme ve son olarak TV'nizi VPN'inizi kullanarak şimdi Almanya dışında nasıl izleyeceğiniz konusunda size yol gösterecektir..

Adım # 1 - Bir VPN Seçmek

Çevrimiçi yabancı kanallara erişmek için uygun birçok VPN hizmeti vardır. Bir VPN'nin sahip olması gereken önemli seçeneklerden biri, Almanya'dan coğrafi olarak engellenen içeriği hedeflediğiniz için sunucu konumunuza karar verme yeteneğidir. Hedef ülkenizde ne kadar sunucuya sahip oldukları da tüm hizmetlerin yayınlamadığı çok önemli bilgilerdir.

CyberGhost

CyberGhostCyberGhost, kolay bir arayüz, geniş bir coğrafi sunucu dağıtımı ve reklam blokları ve kötü amaçlı web sitesi izleme gibi ekstra güvenlik için kullanılabilen birkaç farklı seçeneğe sahip yaygın bir VPN hizmet seçimidir. O’özellikle bu ülkede zorunlu olan açık günlük kayıtları politikası nedeniyle Almanya için en etkili VPN'lerden biridir. Ayrıca, göz atma verilerinizi şifreli tutan OpenVPN şifreleme sunar.

CyberGhost'un bir başka büyük avantajı, ek bir güvenlik katmanı ekleyerek Bitcoin ile ödeme seçeneğidir. Ayrıca, sen’kripto ile ödeme yaparken gerçek adınız veya detaylarınızla kayıt yaptırmanız gerekmez.

Eğer sen’karar vermeden önce denemeye istekliyken, CyberGhost kişisel bilgilerinizi istemeden aynı anda yedi cihaza kadar izin verebilir.

CyberGhost incelememize göz atın

PrivateVPN

PrivateVPNBu VPN elli iki ülkeden daha fazlasına sahiptir ve tam IPv4 ve IPv6 DNS sızıntı korumasının yanı sıra güvenlik duvarı tabanlı bir kill anahtarı ile üretilmiştir. PrivateVPN’s web'in bağlantısını kestiğinde kill switch internet bağlantınızı düşürür. Güvenlik ve müşteri değerlendirmesi ile ilgili olarak,’Almanca içerik akışı için iyi bir seçim.

Astrill VPN

Astrill VPN İncelemesiBu VPN hizmeti, özellikle güçlü şifreleme arayan kişiler için mükemmeldir. AES-256-bit askeri sınıf şifreleme ve Astrill VPN kullanıyorlar’s güvenliği ayrıca sunulan çok sayıda protokol sayesinde artırılmaktadır. Seçenekler SSTP ve PPTP'den StealthVPN, OpenWeb, OpenVPN, Cisco IPSec ve L2TP / IPSec'ten IKEv2 / IPsec'e kadar değişir.

Astrill VPN, indirme ve yükleme hızlarını korumak için mükemmeldir, bu da onu inanılmaz derecede sağlam bir seçim haline getirir. Bu VPN'yi ayrıca, Xbox'larınız, PlayStation'larınız, akıllı TV'leriniz ve akıllı telefonlarınız gibi ağa bağlı tüm cihazları koruyan bir yönlendiriciye de kurabilirsiniz..

ExpressVPN

ExpressVPNExpressVPN, tutarlı ve istikrarlı bir hizmet sunmak için mükemmel bir tanınır ve bu da onu genel olarak en iyi seçeneklerden biri haline getirir. Çin ve İran gibi ülkelerde, az sayıda VPN tedarikçisi sansür taramasını geçecektir. Çin'de hükümet, çoğu VPN bağlantısını engellemek için sürekli bir çaba harcıyor; ancak ExpressVPN sürekli olarak bu politikanın üstesinden gelmeye hazırdır.

ExpressVPN ayrıca mükemmel müşteri desteği, sınırsız bant genişliği, hız ve bağlantılarda kararlılık sunar.

NordVPN

Şimdi Almanya dışında TV izlemeNordVPN, TV'yi şimdi Almanya dışında izlemek isteyen herkes için birkaç önemli araç sağlayan tutarlı bir başka seçenektir. Bunlar arasında bağlantınızı iki kez şifreleyen Çift VPN bulunur. NordVPN sıfır günlüklüdür ve 60 ülkede 5.700+ sunucuya sahiptir. Çok sayıda sunucu, daha az yük ve daha yüksek bağlantı kalitesi anlamına gelir;’yakınınızda bulunmayan bir sunucu bulabileceksiniz.

NordVPN, hem yüksek düzeyde güvenlik hem de hız sağlayabilen nadir VPN'lerden biridir.

NordVPN yorumumuza göz atın

Adım # 2 - Kayıt ve 6play web sitesine giriş

VPN'inizi seçip yükledikten sonra,’TV'yi nasıl izleyeceğimize dair kılavuzumuzdaki adımların çoğunu zaten gerçekleştirmiştim.

Artık VPN'inizi normalde TV Now Almanya'dan izliyormuş gibi kurabilirsiniz: sadece bir Alman VPN sunucusuna bağlanın ve’neredeyse gitmek için iyi misin.

Şimdi now.de tv adresine gidin, giriş yapın veya bir hesap edinin ve’En sevdiğiniz Alman şovlarının tadını çıkarmak için yeniden!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − = 89