IP adresinizin engellemesi Craigslist’ten nasıl kaldırılır?


Craigslist.org adresinden yasaklandınız mı? Biggie yok! IP adresinizin Craigslist ile olan engellemesinin nasıl kaldırılacağına ilişkin adım adım kılavuzumuzdaki ilanlara yalnızca birkaç dakika içinde nasıl geri döneceğinizi öğrenin..

Craigslist internetten biri’Her ay 50 milyardan fazla benzersiz sayfa görüntülemesini çeken ve yalnızca ABD'de 60 milyon kullanıcıya sahip olan en popüler siteler. O’s web tasarımından sıhhi tesisat kadar küçük işletmelerin reklamını yapmak için kullanışlı bir yer, ayrıca ürün satın almak ve satmak ve benzer düşünen bireylerle bağlantı kurmak için bir forum.

Ama orada’s sık sık bir av. Bazı durumlarda, kullanıcılar sitenin hesabınızı kilitlediği ve gönderilmesini imkansız hale getiren Craigslist engelleme olarak bilinenle karşılaşır. Bu, bazı işletmeler için yıkıcı ve bireyler için can sıkıcı olabilir, bu yüzden neden oluşur ve eğer yaparsanız ne yapabilirsiniz?’Craigslist IP'nin neden engellendiğini kendinize soruyorum?

Craigslist IP'niz neden engellendi?

Eğer sen’Craigslist'in IP adresimi neden engellediğini merak edenlerden biri, don’t panik. Büyük olasılıkla,’t Sitedeki davranışlarınız nedeniyle seçilmemiştir. Onun yerine’senden çok daha muhtemel’ve platformun düşmüş faulü’s çeşitli filtreler.

Milyonlarca düzenli afiş çeken bir site olarak, Craigslist spam'ı önleme konusunda çok endişe duyuyor. Bu nedenle, site’Şartlar ve Koşullar, spam olarak nitelendirilenler ile ilgili birkaç maddeyi içerir.

Her zamanki gibi, çoğu insan’t kendilerini tanıyın&Kaydolurken Cs, yani craigslist kullanırken, “Bu IP otomatik olarak engellendi” mesajlar oldukça stresli olabilir.

Craigslist T ne yapar?&Cs uygun site kullanımı hakkında diyor?

IP adresinizin Craigslist'ten nasıl kaldırılacağını ele almadan önce’Yasağın neden uygulanmış olabileceğini biraz anlamak önemlidir. İşte burada T&Soruna neden olabilecek Cs:

 1. Dış araçları kullanmak için “Kazımak” Craigslist listelerinden içerik. Bu, esas olarak Craigslist reklamlarının ne kadar popüler olduğunu izlemek için analitik kullanabilen pazarlamacılar için geçerlidir, ancak bazen akıllı telefon uygulamaları siteyi sizi düşünmeye kandırabilir’verilerini çalmak.
 2. Gönderme “yanıltıcı” mesajlar - bu oldukça belirsizdir ve genellikle işletmelerin yanmasına neden olur. Bu yüzden işleri mümkün olduğunca doğru tutun.
 3. Yasa dışı içerik yayınlamak - yasalar ülkeden ülkeye değişiklik gösterdiğinden bu değerlendirmek zor olabilir. Bazen telif hakkı gibi şeylerle ilgili ABD yasaları Avrupa'daki kullanıcılara uygulanır ve bu da sonsuz karışıklığa neden olur.
 4. Craigslist'in ihlali “yasak içerik” liste - kanunları çiğnemenin yanı sıra, Craigslist ayrıca silahlar, cinsiyet, tehlikeli maddeler, alkol veya tütün, reçeteli ilaçlar, kişisel bilgiler, evcil hayvanlar, sahte eşyalar ve piyango biletleri de dahil olmak üzere birçok konu hakkında yayın göndermeyi kısıtlıyor.
 5. Pazarlama materyali olarak görülmesi - kullanıcıların içerik yayınlaması da yasaklanabilir. “asıl amacı bir web sitesine trafik çekmek.” Dış bağlantıları dahil etmek sorun olabilir.

Craigslist kurallarını ihlal ettiğinizde ne olur??

Bu yönergelere kötü davranırsanız, Craigslist oldukça uzlaşmaz olabilir. Şirketin tek hakkı “erişiminizi / lisansınızı / hesabınızı engelleme, filtreleme, yeniden kategorilere ayırma, yeniden sıralama, silme, geciktirme, tutma, atlama, doğrulama veya sonlandırma” - bir dizi kötü ceza.

Ayrıca şirket, bazı suçlar için ihlal edenlere para cezası uygulayabilir. Örneğin, istenmeyen telefon görüşmeleri yapmak için diğer reklamlar hakkında bilgi kullandığınız tespit edilirse, site size 500 ABD doları para cezası verebilir.

Temel olarak, Craigslist, çoğu kullanıcının zar zor farkında olduğu bir mevzuat ve gereksinimler mayın sahasıdır. Yani’insanlar hakkında soru sormak bize sürpriz değil “IP adresimi engelleyen Craigslist.” Neyse ki, eğer’Craigslist IP'nin neden engellendiğinden endişe duyuyorsanız, çözümler elinizin altında. İzin Vermek’Durumunuzu mümkün olan en kolay şekilde nasıl çözeceğinize.

IP adresinizin engellemesi Craigslist'ten nasıl kaldırılır?

Orada’Bir Craigslist IP'sinin engellenmesinin temel nedeni değiştiği için bir Craigslist hesabının engellemesinin tek bir yolu yoktur. Bununla birlikte, her durumda gerçek blok aynıdır: Craigslist, suçlunun IP adresini günlüğe kaydeder ve cezaları için bir zaman sınırı belirler (veya tekrarlayan suçlular için toplam hariç tutma).

İşte hile yapabilecek denemek için birkaç taktik:

1. Gönderme sıklığınızı azaltın

Eğer sen’Craigslist'ten engellendiniz ve size fazla mesainin sebebi olduğunu bildiren bir bildirim aldınız, çözüm oldukça kolaydır. Bu durumda, site’adlı kişinin filtreleri sizi spam gönderen olarak belirledi ve otomatik olarak kısa süreli bir IP engellemesine yol açtı.

Bunun tek yolu, gönderme stratejinizi değiştirmektir. Kabaca kaç yayının spam olarak nitelendirildiğini bilmelisiniz (yani, yasaklanmadan hemen önce gönderdiğiniz miktar). Bu yüzden gelecekte bu seviyenin altında kalın.

2. Craigslist yasaklı içerik listesine aşina olun

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Craigslist IP'imin neden engellenmesinin cevabı sitenin basit bir ihlali olabilir’s hüküm ve koşulları. Yasaklanmış içeriklerin listesi oldukça kapsamlıdır ve’t ins ve çıkışları bilmek’s yakalanmak son derece kolay.

Sitede yayınlamaya devam etmeden önce, şartlar ve koşullar üzerinden bir veya iki saat geçirdiğinizden emin olun. Yasaklanan içerik listesine önceki yayınlarınızla çapraz referans verin ve yanlış yaptığınız yeri işaretleyin. Ardından, gelecekte aynı tuzaklara düşmekten kaçınmanın yollarını planlayın.

3. Güvenli olmayan kablosuz ağlardan yayın göndermeyi durdurun

Bazı durumlarda, Craigslist'in IP adresimi tamamen harici nedenlerle engellediğini görebilirsiniz. Bu durumlarda,’çevrimiçi yaptığınız şey değil, kötü niyetli aktörlerin Craigslist hesabınıza erişip erişemeyeceği.

Güvenli olmayan genel wifi kullanımı, Craigslist'in kaçırılması için çok yaygın bir nedendir. Bilgisayar korsanları ağın üzerine gelip “koklamak” güvenli olmayan ağlar üzerinden gönderilen veriler, giriş ayrıntılarınızı izleme ve topladıkları bilgileri Craigslist kişiniz olarak kullanmak için kullanma.

Aynı zamanda, genel IP adreslerini paylaşıyorsanız, diğer kullanıcılarınızın günahlarından muzdarip olabilirsiniz. Birisi Craigslist'e spam göndermek için aynı IP'yi kullandıysa, serpinti yakalanabilirsin.

Yani halka açık wifi önemli mesajlar yapmaktan kaçının. Ayrıca, hareket halindeyken çalışmanız gerekiyorsa, IP adresinizi anonimleştirebilecek sağlam bir Sanal Özel Ağınız olduğundan emin olun..

4. Tam bir önbellek temizliği gerçekleştirin

Eğer sen’hala neden Craigslist IP bloke olduğunu merak ediyor, basit bir teknik düzeltme olabilir. Yapılacak ilk şeylerden biri, tam bir önbellek temizlemektir.

Bu neden yardımcı oluyor? IP adresinizin kara listeye alınmasına neden olan Craigslist'in ihlali, sisteminizde yüklü olan kötü amaçlı yazılımlardan veya çerezlerden kaynaklanıyor olabilir ve bu konuda hiçbir şey bilmiyor olabilirsiniz..

Tarayıcı önbelleğinizi ve çerezlerinizi temizlemek burada yardımcı olabilir. Ondan sonra’tamamlandığında, tarayıcınızı yeniden başlatın ve tekrar oturum açmayı deneyin. Hesabınıza hemen erişebilirsiniz.

5. Modeminizi açma ve kapatma

İkinci teknik düzeltme daha da basittir, ancak yalnızca dinamik IP adresleri olan kişiler için geçerlidir. Modeminizi her açıp kapattığınızda bu adresler değişir; bu, teorik olarak Craigslist yasağını çalışmaz hale getirir.

Sadece modeminizin fişini çekin, internete tekrar giriş yapın ve tarayıcınızı çalıştırın. Eğer sen’şanslıysanız, yasak ortadan kalkmış olmalı. Sürecin işe yaradığına dair daha fazla güvence istiyorsanız, IP'nizi görüntüleyen çevrimiçi [url = https: //www.ipchicken.com/] araçlar [/ url] kullanılabilir. Modemi açıp kapatmadan önce ve sonra kullanın. Adres değişirse,’işteyim.

6. Yüksek kaliteli bir VPN yükleyin

Craigslist'e giriş yaptığınızda bu IP otomatik olarak engelleniyorsa iletiler hala görünüyorsa,’Endişelenme. Hesabınıza tekrar erişim kazanmanın daha iyi bir yolu var. Aslında, bu muhtemelen en güvenilir seçenek.

Sanal Özel Ağları (VPN) kullanmak kullanıcıların IP adreslerini istedikleri zaman değiştirmelerine olanak tanır. Birçok VPN, Craigslist IP engelleyicisini geçici olarak çözmesi garanti edilen benzersiz adresler sunar.

Böyle güvenilir bir VPN seçin ve sisteminize yükleyin. VPN korumasına katılın, ardından tarayıcınızı yükleyin. Craigslist'e geri döndüğünüzde, IP engelleme mesajları geçmişte kaldı.

Craigslist'in engellemesini kaldırmak için en iyi VPN

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Kusursuz gizlilik uygulamaları, gelişmiş güvenlik özellikleri ve güvenilir coğrafi engelleme kaldırma yetenekleri NordVPN'i tartışmasız endüstri lideri yapar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu VPN'de her şey sadece 3,49 ABD dolarından başlar.

 • Mükemmel güvenlik
 • Harika sunucu listesi
 • Netflix için harika
 • Torrent için iyi
 • Kullanımı çok kolay
 • Uygun fiyatlar

Gelecekte Craigslist bloklarından kaçınmak için teknoloji hilelerini karıştırın

Eğer sen’Craigslist IP'nin neden engellendiğini merak ediyorum, artık merak etmeyin. Artık sitenin kullanıcıları neden engellediğini ve korkunç IP engelleme bildirimini aldığınızda ne yapmanız gerektiği konusunda iyi bir fikriniz olmalı..

Hesabınızı geri yüklemek için ne gerekiyorsa yapın (biz’d ilk adım olarak bir VPN yüklemenizi öneririz). Ama bundan daha fazlası, neden yasaklandığınızı öğrenmek için zaman ayırın. Bu şekilde, yayınlarınızın Craigslist sansürleyicileriyle iyi bir şekilde çalıştığından emin olabilirsiniz.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − = 31