Kanada ve ABD dışında HGTV nasıl izlenir


HGTV (Ana Sayfa & Garden Television) çok uluslu kablolu yayın ve uydu TV kanalları ailesine aittir ve ABD ve Kanada'da büyük bir takipçiye sahiptir. Neden? Peki, ev geliştirme ve mülk ile ilgilenen herkese hitap ediyor - bu da dünya çapında nüfusun büyük parçalarını içeriyor.

Orada’bir sorun: HGTV izlemek için cevap şirket tarafından karmaşık’kullanımı “jeo-engelleme” - Kanada ve ABD içindeki kişilere erişimi kısıtlamak. Ama tahmin edebileceğiniz gibi, bir çözümümüz var. HGTV'yi ulaşamayacağı blokları nasıl atlayacağınızı keşfetmek için okumaya devam edin.

HGTV'de ne tür içerik bulacaksınız?

HGTV, genellikle pratik bir yönelimle, evler ve bahçeler etrafında temalı orijinal programlama konusunda uzmanlaşmıştır. Bu yüzden DIY hayranları ve arka bahçeleriyle deney yapmayı seven insanlar için kullanışlı olma eğilimindedirler.

Ancak, kanalın bazılarının kısa bir özeti’En popüler şovları, programlarının garajlarını genişletmesi gereken insanlardan daha geniş bir çekiciliğe sahip olduğunu göstermektedir:

 • Flip veya Flop - eski karı koca Tarek ve Christina El Moussa'nın yer aldığı bu kült şov, 2008 mali çöküşünden sonra Kaliforniya'daki zorlu iş koşullarında gezinmeye çalışırken emlakçıları takip ediyor.
 • Love it or List It - Kanadalı bir gösteri, Love veya List Bu önemli bir karar vermek zorunda olan çiftlere sahiptir: mevcut evlerine sadık kalmaları veya ihtiyaçlarına daha uygun yeni bir tane seçmeleri.
 • Rehab Addict - Uyuşturucu bağımlılığından kurtulmakla ilgisi olmayan Nicole Curtis'in ev sahipliğini yaptığı Rehab Addict, tarihi mülkleri geri yüklemek yerine onları nasıl yenileyeceğiyle ilgili ilginç bir gösteri..
 • Sahil Bargain Hunters - saf kaçış, Sahil Bargain Hunters aileleri takip ediyor ABD'de sahil özellikleri bulmaya çalışırken - genellikle sıkı bütçeleri ve çok özel talepleri ile.

Ne’dünyanın her yerinde HGTV izleme sorunu?

Geoblocking

Gördüğünüz gibi, HGTV'deki şovların çoğu, evlerin satın alınmasına veya yenilenmesine dayanıyor, bu da çoğumuzun ilgili olabileceği bir şey. Ama biz’HGTV'ye erişim ABD ve Kanada dışında genellikle çok zor.

o’çünkü kanalın sahipleri rutin olarak “coğrafi blokları.” Bu dijital engeller, çevrimiçi TV'ye ve filmlere belirli konumlardaki kişilere erişimi kısıtlar. Kitleleri, kârları artırmak ve dijital hak sahiplerinin çıkarlarını korumak için segmentlere ayırmak için yaygın olarak kullanılırlar. Ancak sıradan TV hayranları perspektifinden, onlar gerçek bir sıkıntı.

Coğrafi bloklar genellikle Netflix gibi çok uluslu devler ile ilişkilidir, ancak HGTV gibi nispeten mütevazi içerik sağlayıcıları bile onlara bağımlı hale gelir. Bu, yurtdışında yaşamak zorunda olan ve en sevdikleri HGTV şovlarını ve ayrıca ABD tarzı emlak programlamasının tadını çıkarmak isteyen dünyadaki insanlar için yetişmek isteyen Amerikalılar ve Kanadalılar için sorunlara neden oluyor..

Fakat her şey kaybolmaz. Mülk temelli eğlence sorunlarınızın çözümü elinizin altında. Eğer öyleyse oku’Kanada ve ABD dışında HGTV izlemeyi öğrenmek istiyorum. Herkes yapabilir ve çok az teknik bilgi gerektirir - Rehab Addict'teki usta inşaatçıları kopyalamanın aksine.

Kuzey Amerika dışında HGTV nasıl izlenir: ev geliştirme hayranları için bir rehber

HGTV'yi temel Kuzey Amerika pazarlarının dışında izleyebilmek için izleyicilerin şirketi atlamanın yollarını bulmaları gerekiyor’s coğrafi engelleme. O’bu kadar basit. Neyse ki, bunu yapmanın birkaç yolu vardır: Sanal Özel Ağlar (VPN'ler) ve proxy'ler.

Görüşümüze göre, VPN'ler gitmek için en iyi seçenektir. Hem proxy'ler hem de VPN'ler IP adresinizi anonimleştirerek ve trafiği şifreleyerek çalışır, ancak VPN'ler sisteminizden ayrılan her veri paketini kapsarken proxy'ler çok daha sınırlıdır.

VPN'ler aren’t HGTV ile kurulumu zordur. Buraya’nasıl yapılır:

 1. VPN seçeneklerinizi araştırın - doğru VPN'yi seçmek sürecin en önemli parçasıdır. Sen ne zaman’akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için, Netflix gibi akış şirketlerini yönetmede güvenilir bir geçmişe sahip şirketleri arayın (birkaç öneri için aşağıya bakın). Ayrıca hız ve sunucu seçimine de öncelik verin. İdeal olarak, mümkün olduğunca çok sayıda Amerikan ve Kanada sunucusuna sahip bir VPN seçin’Kuzey Amerika yayın sitelerinin engellemesini kaldıracaksınız ve Amerikan veya Kanada IP adresine ihtiyacınız olacak.
 2. Uygun bir paket arayın - herkesin sevdiği içeriği izlemek için bir yıllık VPN aboneliği satın alması gerekmez. Eğer sen’Sadece birkaç hafta yurtdışına seyahat ediyorsanız, kısa süreli VPN paketleri daha mantıklı olacaktır. Aynı şey,’yetişmek istiyorum. Ve en iyi VPN'lerin çoğu abonelikleri konusunda esnektir. Don’t olmayan bir ödeme paketine bağlanmak’senin için çalışmıyor.
 3. VPN istemcisini indirin - cihazlarınıza uygun bir sağlayıcı seçin. Akıllı telefonunuz ve dizüstü bilgisayarınız varsa, birden fazla cihaza hitap eden bir VPN kullandığınızdan emin olun. Bu şekilde, HGTV'yi telefonunuzla işe gidip gelirken ve evde bilgisayarınız üzerinden izleyebilirsiniz..
 4. Bir sunucu seçin ve oturum açın - indirme işlemi tamamlandığında VPN istemcisini etkinleştirin ve giriş bilgilerinizi girin. Şimdi, Kuzey Amerika'da saygın bir hıza sahip bir sunucu seçin ve bağlan düğmesine basın. Anında, trafiğiniz bu sunucu üzerinden yönlendirilir. HGTV söz konusu olduğunda, bir Amerikan veya Kanada sakini gibi görüneceksiniz..
 5. HGTV akış sitesine gidin ve izlemek istediğiniz şovların keyfini çıkarın.

HGTV erişimi için mükemmel VPN'i seçin

Akış için en iyi VPN

Muhtemelen söyleyebilirsin’karmaşık bir süreç değil. VPN'ler çok erişilebilir ve kullanımı kolaydır. Zor olan aslında güvenebileceğiniz kişiyi bulmaktır. İşte size önerdiğimiz birkaç seçkin seçenek:

 1. NordVPN - NordVPN, 5.700+ sunucudan oluşan bir ağın yanı sıra gizlilik ve coğrafi engelleri atlatma konusunda mükemmel bir rekor.
 2. ExpressVPN - NordVPN ile ve endüstri sıralamasında düzenli olarak ilk 2'de yer alan ExpressVPN, kağıt gibi makas gibi coğrafi blokları kesebilme özelliği ile ünlüdür..
 3. PureVPN - oldukça popüler bir VPN seçeneği olan PureVPN nispeten hızlı ve mükemmel bir değerdir - ve HGTV coğrafi bloklarını parçalamalıdır.
 4. IPVanish - IPVanish adının önerdiğini yapar ve mutlak anonimlik sağlar. Linux veya iOS kullanıcıları için kullanışlı olabilen neredeyse her akla gelebilecek cihazı karşılar.

ABD dışındaki HGTV'ye nereden bağlanabilirsiniz?

Artık Kuzey Amerika TV'sine erişmek için VPN kullanmanın değerini bildiğinize göre,’s HGTV'yi ateşleme zamanı. Ama kanalı nereden izleyebilirsin’denizaşırı yeniden merkezli?

Bunu yapmak için en iyi yer kanal’canlı akış sayfası. Bu, ABD ve Kanada dışındaki herkes için coğrafi olarak engellenir, ancak VPN'iniz meşgulken,.

Alternatif olarak, kanala Amazon Fire Stick veya Apple TV üzerinden erişebilirsiniz. Bu gibi durumlarda,’Android ve iOS cihazlarla uyumlu, kazandınız’herhangi bir sorunla karşılaşma.

Eğlence rutininize bir DIY makyaj verin ve HGTV'de çekiçleyin’s coğrafi engelleme taktikleri. Bir VPN ile yayıncıların yolunuza koyduğu her çitin üzerinden geçebilirsiniz.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =