Kodi’de Patlamış Mısır Zamanı nasıl izlenir


Kodi, bilgisayarlar, telefonlar, tabletler, TV'ler ve hatta Ahududu PI gibi çok sayıda cihaz ve platformda kullanılabilen açık kaynaklı bir medya merkezidir. Hızla dijital çağda daha popüler yazılım parçalarından biri haline geliyor.

Popcorn Time, kullanıcılara ücretsiz olarak büyük bir film ve televizyon şovu kataloğu sağlayan çok platformlu bir yazılımdır. Kodi'ye eklenti olarak kullanıldığında Popcorn durdurulamaz bir eğlence platformu haline gelir.

Burada Kodi'de Popcorn Time'ı nasıl indireceğinizi tartışacağız.

Patlamış Mısır Zamanı Kodi Eklentisi Hakkında

Kodi, eğlence için ustaca bir yazılım parçası olarak kabul edilir. Müzik akışı, fotoğraf albümleri düzenleme, film akışı ve televizyon şovları akışı için kullanılabilir.

Kodi için Popcorn Time eklentisinin kurulumu basittir ve kullanımı keyiflidir! Tek yapmanız gereken, indirmeden önce minimum miktarda kurulum yapmaktır. İzin Vermek’bir göz atın.

Kodi üzerinde Patlamış Mısır Zaman indir

Kodi'de Popcorn Time'ı indirmek için önce birkaç ayar yapmanız gerekir. Kodi'de şuraya gidin: Ayarlar>Sistem ayarları>Uzman Modu>Eklentileri ve Bilinmeyen Kaynaklar'ı açın.

Bu, üçüncü taraf bir uygulama olduğu için Popcorn Time'ı indirebilmenizi sağlar.

Bir uyarı kutusu açılırsa, Evet.

Şimdi Kodi ana ekranına dönün ve Ayarlar>Dosya Yöneticisi>Kaynak ekle

seçmek “Yok.”

Şimdi girin “https://dimitrology.com/repo/,” hatırlayabileceğiniz bir şey verin ve tıklayın tamam.

Kodi üzerinde Patlamış Mısır Zaman indir

Kodi'ye Popcorn Time nasıl kurulabilir

Kodi ana ekranına dönün ve şunu seçin: Eklentileri.

Tıkla Paket Yükleyici Simgesi (açık bir karton kutuya benziyor) sol üst köşede.

seçmek Zip Dosyasından Yükle ve aşağıda gösterilen dosyayı tıklayın.

Kodi'ye Popcorn Time nasıl kurulabilir

Bir bildirim kutusunun açılmasını bekleyin. Markop 159 Repo Etkin.

seçmek Repo'dan yükle ve aşağıda gösterilen dosyayı seçin.

depodan yükle

Tıklayın Yüklemek.

Yükleme işleminin geri kalanı kendi kendine tamamlanacaktır. Gördüğün zaman “Kodi Popcorn Time eklentisi etkin” Kodi'de Patlamış Mısır Zamanını kullanmaya hazır olduğunuzu bildiğinize dair bildirim!

Kurmak

Artık Kodi'ye Popcorn Time'ı resmi olarak yüklediğinize göre, uygulama ayarlarıyla tamir edebilirsiniz.!

Popcorn Time'daki ayarlar harika çünkü program dilini, önbellek ayarlarını ayarlamanıza ve keyifli bir izleme deneyimi sağlamak için altyazı ayarlarında gerçekten karmaşık ayarlamalar yapmanıza izin veriyorlar.

Ayarlara göz attıktan ve sizin için en iyi özellikleri seçtikten sonra, bir dönüş için Patlamış Mısır Zamanını alma zamanı!

Kodi'de Patlamış Mısır Zamanı nasıl kullanılır

Kodi'de Popcorn Time uygulamasını kullanmak çok kolay. Yükleme işleminden geçtikten sonra, şu adrese giderek Popcorn Time uygulamanızı bulabilirsiniz: Ayriyeten Kodi menüsünde. Aslında, Kodi'ye indirdiğiniz eklentilerin bulunduğu yer burasıdır.

Patlamış Mısır zamanını açtığınızda video açılış sayfası ile karşılaşacaksınız.

Popcorn Time medya kütüphanesi

Burada mevcut popüler filmler listesinde gezinebilir veya farklı bir yöntem kullanarak arama yapmaya karar verebilirsiniz. Arama yapmanın bir yolu, film sayfasına benzeyen televizyon sayfasına geçmek. Ayrıca türe göre arama yapabilir veya tam olarak aradığınızı bulmak için manuel arama çubuğunu kullanabilirsiniz..

Bazı başlıklara daha iyi bakmak için resimlerine bir tık verin. Bu sizi o film veya TV şovunun açılış sayfasına götürür. Bu sayfa, seçtiğiniz program hakkında harika bilgilerle doludur. Burada programın uzunluğunu, ilk yayınlanma tarihini, derecelendirmeyi / incelemeleri ve bir bölüm listesini görebilirsiniz. Ayrıca şov veya film hakkında daha iyi bir fikir vermek için bir arsa özeti de var.

Patlamış Mısır Zamanı film tanıtımı

Bir kere sen’Bir seçim yaptık, akışa hazırlanabilirsiniz. İlk olarak, Şimdi İzle düğmesinin yanındaki açılır menülerdeki ayarları kontrol etmek isteyeceksiniz. Bu menüler, dilinizin yanı sıra akış kalitenizi de ayarlamanızı sağlar. 1080 HD kalitesinde akış yapmak isteyebilirsiniz veya belki de yavaş bir bağlantıdaysanız ve 480p hızında akış yapmak isteyebilirsiniz. O’seçim senin!

Kararlarınız verildikten ve ayarlarınız iyi göründüğünde, Şimdi izle Popcorn Time ile yayın yapmaya başlamak!

Tamamlayıcı bilgiler - Popcorn Time Kodi

Kodi ve Popcorn Time'ın ikisi de açık kaynak. Bu, kullanıcıların bilmesi gereken birkaç şey anlamına gelir. Bu programların sürümleri sık sık değişecektir. Bu, Popcorn Time sürümünüzün Kodi sürümünüzle eşleştiğinden emin olmanız gerektiği anlamına gelir.

Patlamış Mısır Zamanını Kodi ile bir eklenti olarak kullanmak biraz daha fazla iş olabilir, ancak Kodi'nin masaya getirdiği her şeyi düşündüğünüzde, gerçekten ev sinemaları, partiler veya günlük eğlence için mükemmel bir eğlence gücü uygulaması oluşturabilirsiniz..

Patlamış Mısır Zamanı için VPN'nin Önemi

VPN'ler veya Sanal Özel Ağlar, modern dijital dünyada çok önemlidir. En iyi durumlarda bile, verilerinizi izlemeye, bilgilerinizi çalmaya veya uygun olmayan şekilde eklemeleri hedeflemeye çalışan insanlar daima orada olacaktır.

P2P paylaşımı ile çalışan Popcorn Time gibi bir program kullanarak çeşitli risklere karşı daha savunmasız olduğunuzu kabul etmek önemlidir..

İyi bir VPN, sizi telif hakkı sorunlarıyla ilgili yasal olanlar da dahil olmak üzere çeşitli P2P paylaşım tehlikelerinden koruyabilir.

Saygın bir VPN size askeri düzeyde şifreleme ve gerçek dijital anonimlik sağlayacaktır. Kimse sizi, İSS'nizi, dijital ayak izinizi veya başka bir şeyi göremez’çevrimiçi özel tutmak istiyorum. Sanal Özel Ağları kullanarak gerçek özgürlüğü yaşayabilirsiniz.

Bir VPN ararken, kayıt tutmama politikası ve harika incelemelere sahip bir tane bulduğunuzdan emin olun.

Güvenilir bir VPN sağlayıcısı bulmak için Popcorn Time için En İyi VPN listemize göz atabilirsiniz..

Sonuç

Popcorn Time ile akış, sınırlı kataloglara sahip birkaç ücretli isteğe bağlı video uygulamasının gerekliliği etrafında gezinmek için harika bir yol olabilir. Popcorn Time diğer akış uygulamalarını yener!

Yükleme adımlarını izlerseniz, yazılımınızı sorumlu bir şekilde kullanır ve kendinizi bir Sanal Özel Ağ ile korursanız, bu programlarla yaşayabileceğiniz eğlencenin sınırı yoktur. Popcorn Time ve Kodi - eğlence cenneti.

Önerilen okumalar:

Popcorn Time için ücretsiz VPN

Patlamış Mısır Zamanı güvenli midir??

Popcorn Time için bir VPN'e ihtiyacım var mı

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =