Kodi’ye Ares Sihirbazı Nasıl Yüklenir


Kodi, çok çeşitli cihazlarda ve işletim sistemlerinde kullanılabilen harika bir akış uygulamasıdır. Medyanızı görüntülemek için bir merkez görevi görür ve web tabanlı medya içeriğini yayınlamanıza yardımcı olacak eklentileri barındırabilir. Kodi, sahip olmaya değer bir dizi harika özelliğe sahiptir. Kodi ile TV, spor, müzik, TV şovları ve çok daha fazlasına kadar her şeyi görüntüleyebilirsiniz.

Ancak, Kodi uygulamanızdan en iyi şekilde yararlanmak için’Bir veya iki eklenti yüklemeniz gerekir. Bu eklentiler Kodi'yi basit bir medya görüntüleme uygulamasından güçlü bir medya akışı uygulamasına dönüştürebilir. Hem resmi hem de gayri resmi binlerce farklı Kodi eklentisi vardır. Bunları resmi Kodi deposundan veya internetin başka bir yerinden alabilirsiniz. Bu eklentilerden bazıları size TV şovlarına, canlı sporlara ve etkinliklere, filmlere ve daha fazlasına akış erişimi sağlayabilir..

Günlük olarak birden fazla Kodi eklentisi oluşturulur ve mevcut olanların çoğu bir aydan diğerine tanınmayacak şekilde değiştirilebilir veya güncellenebilir.

Ares Sihirbazı böyle bir Kodi eklentisidir ve başlangıçta yalnızca Xbox için yaratılmıştır. Daha sonra, çok sayıda farklı cihazdan erişilebilir hale getirildi. Ares Sihirbazı, zaman içinde en iyi Kodi eklentilerinden biri olarak birçok kupa kazandı; ve ilk günden beri, her Kodi meraklısı için kendine ait bir değeri var.

Ancak, 2018 ortasından itibaren, Ares Sihirbazı artık en popüler Kodi içerik havuzlarının çoğunun gittiği kaynak değil. O’Kodi özelleştirme, optimizasyon ve bakım için yönetimsel bir eklenti olarak yeniden keşfedildi.

Kodi'ye Ares Sihirbazı Eklentisi Nasıl Yüklenir

Kodi için bu adım adım Ares Sihirbazı kurulum kılavuzu, onu cihazınızda kurmanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olacaktır:

İlk olarak Kodi uygulamasını başlatın, ardından Ayarlar dişli çark sol üstteki seçenek.

Adım 1 - Kodi Ayarları

Ardından, Dosya Yöneticisi.

Adım 2 - Kodi Dosya Yöneticisini Aç

Şimdi tıklayın Kaynak ekle sonraki pencerede.

3.Adım - Kaynak ekle'yi tıklayın

Altında tıklayın Yolları girin veya medya konumlarına göz atın bar.

4.Adım - 'Hiçbiri'ni tıklayın

Şimdi sen’dikkat etmeli ve aşağıdaki URL'yi tam olarak burada gördüğünüz gibi yazmalı veya kopyalayıp yapıştırmalısınız: http://ares-repo.eu/

Adım 5 - Ares Sihirbazı URL'sini yazın

İçinde ‘Bu medya kaynağı için bir ad girin’ bölümünde, eklenti için istediğiniz adı girin, ancak daha sonra kolayca tanımlayabileceğiniz bir şey seçtiğinizden emin olun.’sonraki adımlarda aramalısınız. Bu izlenecek yol için biz’kaynağı yeniden adlandırmak “AresWiz”: basit, ancak kolayca tanınabilir.

Şimdi, Kodi ana ekranına dönün (geri tuşuna birkaç kez basmak hile yapmalıdır) ve Eklenti, sonra tıklayın açık kutu simgesi ekranın sol üst köşesinde.

6.Adım - Açık kutu simgesini tıklayın

Seçin Zip dosyasından yükle seçenek.

Adım 7 - Zip dosyasından yükle'yi seçin

Kaynak dosyayı tıklayın’ve bu derste daha önce adlandırılmış (“AresWiz” bizim durumumuzda).

Adım 8 - Areswiz Kaynak Zipini Seçin

Adlı zip dosyasını seçin script.areswizard-0.0.x.zip ve Tamam'ı tıklayın.

9.Adım - o.o.x zip dosyasını seçin

Kodi eklentisindeki Ares Sihirbazınızın otomatik olarak indirilip yüklenmesini bekleyin, bu işlem bir veya iki dakikadan fazla sürmez. Sen’bildirimi ekranın sağ üst köşesinde’bitti.

…Ve şu’s! Kodi medya merkezinizde Ares Sihirbazı'nı açtınız! Şimdi Kodi yapabilirsiniz & en iyileriyle rahatlayın.

2018'de Ares Sihirbazı nedir?

Peki, Ares Wizard'ın özellikle neler sunması gerekiyor? Yeni başlayanlar için’kapsamlı bir Kodi bakım paketi, içerik oluşturuculardaki son baskıdan sonra video, müzik ve oyun eklentilerini sans. Yine de sunduğu optimizasyon, yedekleme ve özelleştirme Kodi topluluğunda rakipsiz.

Sayısız Kodi kullanıcısı arasında hala favori olan birçok yönetim ve bakım aracı vardır. İçerik depoları kaybolduğunda bile, Ares Sihirbazı'nın sunabileceği çok şey var: performansı optimize edebilir, Kodi arabelleğe alma sorunlarını düzeltebilir, internet hız testleri gerçekleştirebilir, verilerinizi yedekleyebilirsiniz ve çok daha fazlası.

Ares Sihirbazı'nın alternatifleri var mı?

2017 yılında, Ares Sihirbazı ile ilişkili olası potansiyel tehditler, Avrupa Birliği de dahil olmak üzere bir dizi ülkeyi engellemeye karar verdi. Aslında, en yüksek Avrupa Birliği mahkemesi, Ares Sihirbazı'nı veya popüler eklenti için mahkum olan üçüncü taraf içerik araçlarını kullanmanın yasadışı olduğunu bile ilan etti. Bununla birlikte, başlangıçta kapatılmış olmasına rağmen, Ares Sihirbazı, yasadışı olduğu iddia edilen tüm medya depolarının dahili bir şekilde temizlenmesinin ardından yeniden ortaya çıktı ve Kodi optimizasyon aracı olarak kendini yeniden keşfetti.

Ancak, eğer’Ares Sihirbazı'na benzer bir içerik eklentisi arıyorsanız, hala seçebileceğiniz benzer eklentiler havuzunuz var. Aşağıda buna alternatif 8 eklenti bulunmaktadır:

  • Sözleşme
  • göç
  • Kodi Bae
  • Noobs ve İnekler
  • Dimitrology

Neden bir VPN kullanmalısınız??

Herhangi bir gayri resmi Kodi eklentisini kullanmak, işlevlerinden bağımsız olarak, potansiyel olarak tehlikeli bir meseledir. Bu tür eklentiler genellikle telif hakkıyla korunan malzemelere erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güvenli kabul edilenler bile yanlış yönlendirilmiş bir telif hakkı ihlali bildirimi veya veri izleme uygulamalarının hedefleri olarak ortaya çıkabilir.

Kendinizi potansiyel tehlikelerden korumak için,’Ares Sihirbazı dahil, resmi olmayan Kodi eklentilerinden herhangi birini kullanırken bir VPN hizmeti kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. VPN'ler, verilerinizi ve ağ bağlantılarınızı şifreler, ayrıca çevrimiçi trafiğinizi kimliğinizi gizleyen ve gerçek konumunuzu taklit eden bir sunucu üzerinden yönlendirir.

Bazı VPN'ler diğerlerinden daha iyi olsa da, çoğu durumda VPN'ler hiçbir korumadan daha iyidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olduğunda, VPN hizmetiniz için doğru seçimi yapmak ilk başta göz korkutucu görünebilir. Korkma, yine de, biz’yardım için buradayız! Kodi kullanırken sizi güvende tutmak için bazı değerli okumalar:

Kodi için en iyi VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map