Kodi’ye Genesis nasıl kurulur


GÜNCELLEME: Hem Genesis hem de Genesis Reborn durduruldu.

Kodi için hem resmi hem de gayri resmi yüzlerce eklenti var. Ancak, orada’sadece Kodi kullanıcılarının önemli olduğunu düşündüğü bir avuç. Tahmin edebileceğiniz gibi, Genesis Reborn bu eklentilerden biri.

Üçüncü taraf Kodi uzantıları tüm şekil ve boyutlarda gelir. Kodi'yi korumanıza, abonelik tabanlı hizmetlerinizin keyfini çıkarmanıza ve hatta Kodi'yi gerçek akış makinesine dönüştürmenize izin verebilirler. Ancak, Genesis Reborn tamamen başka bir şeydir.

Bu eklenti, geniş bir içerik kütüphanesi getirirken mümkün olduğunca basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Biz’Filmler ve TV şovları hakkında her zaman hoş bir sürpriz olan birçok çalışma bağlantısı ile konuşuyoruz. Başka bir deyişle, bu kullanımı çok basit, ancak son derece güçlü bir eklentidir..

Biz’yapabileceğinden emin ol’t Genesis Reborn'a dokunmak için bekleyin. Öyleyse izin ver’s ondan ne beklemek ve Genesis Reborn'un Kodi'ye nasıl kurulacağını konuşuyoruz.

Giriş - Kodi için Genesis Reborn eklentisi

Genesis Reborn, Web'e dağılmış medya dosyalarına bir geçit görevi görür. Kodi içinde bir arama motoru olarak düşünebilir ve yüzlerce dosyaya kolayca erişebilirsiniz. O’izlemek ilginç bir şey bulmak için size kalmış, bu bağlantıyı tıklayın ve eklenti işin geri kalanını yapacak.

Durumunda’ne tür içerik beklediğinizi öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki bölümü dikkatlice okuyun. Eklentide bulunan çeşitli içerik kategorilerini açıklayacağız’ana menüsü.

  • Filmler: İlk önemli kategori filmler hakkında (tahmin ettiniz). Sen ne’Orada sizi şaşırtacak bulacaksınız. Filmleri türlere, popülerliğe, gişe performansına, çıkış yılına, aktörlere ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsiniz.
  • TV Şovları: Önceki kategoride olduğu gibi, Genesis Reborn izleyecek bir şeyler bulmak için gerçekten güzel bir yol getiriyor. Bu, mevcut yayınları TV ağları, popülerlik ve diğer kişiler tarafından organize etmeyi içerir’s favoriler. Orada’s de denilen kullanışlı bir özellik ‘TV Rehberi’ son bölümleri tarihe göre hızlıca kontrol etmenizi sağlar.
  • Trakt & IMDb: Bu iki hizmetten biriyle ilişkili bir hesabınız varsa, bunları kolayca Genesis Reborn'a bağlayabilirsiniz. Bu, sık kullanılanlar listenizi otomatik olarak çeker ve izlediğiniz filmleri ve TV şovlarını takip edebilirsiniz.’izledim.
  • Yeni Filmler & Yeni TV Şovları: Don’t Elle bir şeyler bulmak için zamanınız mı var? Bir şey izlemekle ilgileniyor’s çok uzun zaman önce serbest bırakıldı? O zaman bu kategori sizin’yeniden arıyorum.
  • Araçlar & Arama: Son olarak, ana menünün altına bir göz atın.’Genesis'e daha derine dalmak isterim. Altyazılar ayarlayacak, Trakt / IMDb hesaplarınızı ekleyecek, sık karşılaşılan sorunları çözeceksiniz - ve özel bir şey de arayabilirsiniz.

Genesis Reborn, ana menüsüne yeni şeyler eklediği için biliniyor, bu yüzden başka içerik kategorileri de görmeyi bekleyin. Ancak, şimdiye kadar size söylediğimiz her şey beklediğiniz bir şey. Bunlar Genesis Reborn'u bu kadar güzel bir eklenti yapan şeylerin temelleri.

Genesis Reborn ne tür içerik sunuyor??

Genel olarak, Kodi eklentileri belirli içerik türlerinde uzmanlaşmıştır. Yani,’Kodi'nin aynı şeyi yapması için Genesis Reborn eklentisini görmek şaşırtıcı değil.

Bu tamamen filmler ve TV şovları ile ilgili. Ama, biz’sadece son Hollywood gişe rekorları kıran şeylerden bahsetmiyoruz. Bu eklenti gerçek bir medya kütüphanesi ve çok çeşitli içerikler getiriyor.

Senin olsun’Bollywood filmleri, Avrupa sineması ve hatta Japon anime - yeniden’hepsi burada. Bu, çocuklarınız için animasyonlu filmler de içerir, bu nedenle’ailenizin her üyesi için bir şey var.

Genesis Reborn'a Alternatif Var Mı?

Alternatifler söz konusu olduğunda, birkaç ilginç seçenek bulabilirsiniz. Exodus ve Covenant adlı eklentileri denemenizi öneririz.

Sen ne’Bakalım, Çıkış ve Antlaşma, Genesis Reborn'a çok benziyor. Bunun nedeni, üçünün de aynı çekirdek kodunu paylaşmasıdır - bu nedenle aynı ana menüleri ve benzer düzeni getirirler. Ancak,’t aynı içeriği sunma.

Bu eklentilerin her biri farklı Web kazıyıcılarına dayanır. Bu demektir ki’kazandığınızlardan birinde unvanları göreceksiniz’t diğerlerinde bulmak. Bununla birlikte, güçlü önerimiz Kodi için Genesis Reborn eklentisiyle başlamaktır - çünkü bu belki de üçünün en kapsamlısıdır..

Genesis Yeniden Doğdu Herhangi Bir Ülkede?

Ne yazık ki, bazı ISS'ler Kodi söz konusu olduğunda oldukça kısıtlayıcıdır. Bu uygulamayı kullanırken Web bağlantınızı daraltırlar ve bu Genesis Reborn'u kullandığınızda da olur.
Mesele şu ki, bu eklentinin birçok kaynağı korsanlıkla ilgilidir. Bu nedenle ABD, Avustralya, İngiltere ve birçok AB ülkesindeki İSS'ler bu eklentiyi kullanan kişileri arıyor olabilir.

Don’Endişelenmeyin - bu hızlı bir şekilde çözülebilecek bir şeydir. Yani, biz’İlk önce Genesis Reborn'u Kodi'ye nasıl kuracağınızı öğreteceğiz ve sonra biz’VPN uygulamaları hakkında konuşacağım. Bu makalenin geri kalanını dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

Neden bir VPN kullanmalısınız??

VPN (Sanal Özel Ağ) uygulamaları, Web trafiğinizi anonimleştirmenin en iyi yolu olarak kabul edilir. Bu nedenle, her Kodi kullanıcısının en büyük müttefiki.

Bunlar, dünya çapında dağılmış çok sayıda güvenli sunucu getiren abonelik tabanlı servislerdir. Birine bağlandığınızda, tüm Web trafiğiniz anında şifrelenir. Bunun anlamı, çevrimiçi konumlarınızın ISS'nizden gizlenmiş olmasıdır.

Sonuç olarak, VPN'ler yeni içerik türlerinin engelini kaldırır ve ISS tarafından dayatılan kısıtlamaya karşı savaşabilirler. Bu, Kodi'yi telif hakkı ihlali bildirimi alma korkusu olmadan kullanmak anlamına gelir. Daha da iyisi, Genesis Reborn gibi eklentiler kazandı’Herhangi bir Web kaynağından akış yapmakta zorlanıyorsanız.

VPN'ler sadece Kodi ile kullanılamaz. Bunları herhangi bir masaüstüne veya mobil cihaza yükleyebilir, böylece kimsenin özel verilerinizi toplamamasını sağlayabilirsiniz. Günlük olarak duyduğumuz gizlilikle ilgili sayısız skandalın ardından, bu kesinlikle harika bir anlaşma gibi görünüyor.

Önerilen okuma:

Kodi için en iyi VPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1