Kodi’ye Phoenix nasıl kurulur


Not: 2017 ortasından itibaren, Kodi için Phoenix eklentisi kapatıldı telif hakkı sahiplerinin ve korsanlıkla mücadele gruplarının yasal baskısının artması nedeniyle. Eğer sen’Mevcut ve çalışan bir Phoenix alternatifi arıyorsanız, popüler Exodus, Fusion ve Covenant eklentileri için kurulum kılavuzlarımıza göz atın.

Kodi, favori içeriklerini kendi hızlarına ayak uydurmak isteyen film, müzik ve TV şovlarının hayranları için popüler bir ücretsiz medya oynatıcı uygulamasıdır. Eskiden Xbox için yapılmış olan Kodi, geniş bir erişim elde etti ve erişilebilirliğini geliştirdi. Artık Windows, Mac ve Amazon Fire Stick cihazları da dahil olmak üzere tüm büyük medya platformlarını içeriyor.

Farklı kişiler tarafından medyayla ilgili farklı amaçlar için kullanılan Kodi, herkes için her şey olabilecek birkaç uygulamadan biridir. Eşi görülmemiş çok yönlülüğü nedeniyle Kodi, kullanıcılarına müzik videolarından filmlere ve canlı hava durumu güncellemelerine kadar her şeyi sunabilir.

Kodi kendi içeriğine sahip olmasa ve kendi içeriklerinizi eklemenizi gerektirse de, eklenti özelliği vardır. Bu durum, korsanlıkla mücadele gruplarının yanı sıra insanlardan hem olumlu hem de olumsuz dikkat çekmektedir. Diğer birçok akış uygulaması gibi Kodi de üçüncü taraf eklentileri için sürekli eleştiriliyor. Bunlar hem resmi hem de resmi içeriklere erişmenizi sağlar.… daha az resmi… kaynaklar. Böyle Kodi eklentilerinin bir örneği Phoenix idi.

Phoenix, bugüne kadarki en iyi ve en başarılı Kodi eklentilerinden biriydi. Kodi'nin resmi desteğinden yararlanmamasına rağmen, Phoenix en çok yönlü üçüncü taraf eklentilerinden biriydi. Ne yazık ki, zamansız bir ölüme yol açan tartışmaların kendi adil payına sahipti. Aşağıda daha fazlası.

Kodi'ye Phoenix nasıl kurulur

2017 ortasından itibaren, Phoenix yıkıldı. YKod'u medya merkezine artık Phoenix'i yükleyemiyorsunuz. Trajik, biliyoruz. Yine de’dünyanın sonu değil - aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var.

Kodi'de Phoenix'e iyi bir alternatif mi arıyorsunuz? Covenant, Fusion ve Exodus kurulum yönergelerimize bakın.

Herhangi bir Phoenix alternatifi var mı?

Eskiden en iyi Kodi eklentilerinden biri olarak anılan Phoenix, kullanıcılara çok sayıda multimedya içeriğine erişim izni verdi. Kodi'de Phoenix'i kullanarak filmlerden canlı TV şovlarına, ABD ve İngiltere dahil dünyanın herhangi bir yerinden spor etkinliklerine kadar her şeyi aktarabilirsiniz..

Phoenix eklentisi, Canlı TV akış özelliği ile alternatiflerinin çoğundan daha iyi performans gösterdi. Seçim için bir grup kategori vardı. Bunlar, tümü yüksek kaliteli içerik sunan Sports, For Kids ve Phoenix'in en son sürümlerini içeriyordu..

Kodi için Phoenix en çığır açan ve popüler eklentilerden biri olsa da, şu anda çalışan birçok Phoenix alternatifi var. Bunların birçoğu da gayri resmi ve dünyanın birçok ülkesinde yasa dışı kabul edilen korsan içerik içerebilir (daha sonra daha fazla).

Ayrıca, neredeyse aylık olarak yeni Kodi eklentileri ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu demek değil ki’Birinin kapanması ve sizi izlemek için hiçbir şey bırakmaması konusunda endişelenmenize gerek yok. Senin altında’milyonlarca insan tarafından çok sayıda mevcut içeriği için kullanılan en popüler Phoenix alternatiflerinden birini hem resmi hem de daha az bulacaksınız:

  • göç: hiç bitmeyen bir eğlenceli içerik listesine sahip bir eklenti.
  • CC Bulut TV: yüksek kaliteli canlı TV akışı eklentisi.
  • Sözleşme: uluslararası içerikleri görüntülemek için en iyisi.
  • Fox Sports Go: canlı spor akışı için en iyi resmi eklentilerden biri.
  • Popcornflix: sayısız filmi izlemek için ücretsiz ve yasal bir eklenti.

Neden bir VPN kullanmalısınız?

Bu gün ve çağda, aramızdaki en dik vatandaşlar bile Phoenix ve alternatifleri gibi gayri resmi Kodi eklentilerini kullanırken sapık telif hakkı bildirimleri olasılığını düşünmelidir. Çok sayıda üçüncü taraf Kodi eklentisi, çok sayıda korsan içeriğe ev sahipliği yapma eğilimindedir. Bu,’telif hakkı yasası tarafından korunan hiçbir şeyi yayınlamamak.

Sanal özel ağlar (VPN'ler) internete özel olarak ve İSS'nizle herhangi bir veri paylaşmadan göz atmak için kullanılır. Güvenli oluşturarak “tünel” iki sistem veya bilgisayar arasındaki bağlantı, VPN'ler bilgilerinizin başka bir taraf tarafından şifresinin çözülmesini önler. Bu, internette gezinmenize ve Kodi içeriğini anonim olarak yayınlamanıza olanak tanır.

Elbette, tüm VPN'ler Kodi için eşit derecede uygun değildir. Kodi'yi kullanırken ücretsiz VPN'lerden olabildiğince uzak durmanız gerekirken, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda premium VPN uygulaması vardır. Kodi için en iyi VPN'ler hızlı, güvenilir, son derece güvenlidir ve sıkı bir kayıt tutmama politikasına sahiptir. Ayrıca, çok çeşitli cihazlarla uyumlu bir VPN seçtiğinizden emin olun. Sonuçta, favori şovunuzu sadece Amazon Fire Stick'te değil, akıllı telefonunuzda da yayınlamak isteyebilirsiniz..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 7