Kodi’ye Pulse Kurulumu


GÜNCELLEME: Pulse CCM Kodi derlemesi durduruldu.

Eğer sen’bu makaleyi okuyorsunuz’Muhtemelen Kodi'nizi tam özellikli bir akış makinesine dönüştürmenin bir yolunu arıyorsunuz. Pulse sayesinde, bunu birkaç dakika içinde yapabilirsiniz - ama’güvenilir bir rehbere ihtiyacınız olacak.

Eğer yapmadıysan’bilmiyorum, Nabız değil’t Tipik bir Kodi eklentisi. Bunun yerine, bu, kurulumdan sonra Kodi'nizin nasıl göründüğünü ve nasıl davrandığını dönüştüren bir yapıdır. Başka bir deyişle, Pulse otomatik olarak Kodi'yi doldurur’bir sürü eklenti ile kütüphane ve aynı zamanda taze bir boya kat getiriyor.

Eğer sen’Kodi'ye Pulse'un nasıl kurulacağına dair bir rehber mi arıyorsunuz,’doğru yere geldim. Adım adım kurulum kılavuzumuzu sağlamanın yanı sıra,’Ayrıca, yapıların ne olduğu, neden bunları kurmanız gerektiği, gerçekte ne yaptıkları ve daha fazlası hakkında konuşacağım.

Yani, daha fazla uzatmadan,’s Kodi için Pulse eklentisi hakkında konuşmaya başlayın. Önce biz’Bu Kodi yapısının temellerini açıklayacağım.

Tanıtımı - Pulse Kodi Build

Biz’Pulse hakkında birçok sorunuz olduğundan emin olun. Bu yüzden biz’Kurulum yöntemine ulaşmadan önce size bu konuda birkaç şey öğreteceğiz.

Nabız hakkında en kritik bilgi,’Kodi derlemesinden bahsediyoruz. Temel olarak, Kodi için üç tür üçüncü taraf yazılım oluşturma vardır, bu yüzden’onlar hakkında konuşmak için biraz zaman ayırın.

  • Kodi için Eklentiler: Biz’emin ol’Kodi eklentilerini zaten duymuştum. Kodi'ye harici akış kaynakları eklemek için bunları kullanabilirsiniz, bu da TV şovlarını, filmleri, müzikleri ve aradaki hemen hemen her şeyi akışa almanızı sağlar.
  • Kodi için kaplamalar: Kendi başına, Kodi güzel tasarlanmış ve son derece sezgisel bir kullanıcı arayüzü (kullanıcı arayüzü) getiriyor. Ancak, kurabileceğiniz yüzlerce kaplama var. Bunlar Kodi'nizin görünümünü değiştirebilir, yeni menü türleri getirebilir ve çok daha fazlasını yapabilir.
  • Kodi için derlemeler: Son olarak, yapılara geldik. Bunları derilerin ve eklentilerin bir kombinasyonu olarak düşünebilirsiniz. Bir yapı kurduğunuzda, yepyeni bir kaplama elde edeceksiniz - Kodi'nizi çevirme’başka bir şeye dönüşür. Üstüne üstlük sen’önceden yüklenmiş ve kullanıma hazır onlarca eklenti alacaksınız.

Belirtildiği gibi, Pulse bir yapıdır. Yani, Pulse Kodi'nizi nasıl değiştirdiğini merak ediyor olmalısınız’görünüm ve ne tür eklentiler getiriyor? İzin Vermek’öğrenir.

Pulse ne tür bir görünüm getiriyor??

Nabız, Xonfluence adı verilen oldukça popüler bir üçüncü taraf Kodi cildine dayanmaktadır. Öne çıkan yatay ana menüsü, büyük sanat eserleri ve dokunmatik kontrolleri ile tanıyabilirsiniz.

Kodi'ye Pulse yüklediğinizde, içerik kategorileri arasında geçiş yapabileceğiniz yatay bir menü çubuğu göreceksiniz. Bunu yaptığınızda, altında alt kategoriler göreceksiniz. Ve ekranın en altında, önceden yüklenmiş eklentiler göreceksiniz.

Mevcut kategorilerden herhangi birinde (ana menüde) bir an durursanız, iyi tasarlanmış film posterleri görürsünüz. Kodi'nin tepesinde’kullanıcı arayüzü, böylece hızlı bir şekilde belirli bir başlığa atlar ve akışa başlarsınız.

Xonfluence çok akıcı navigasyon sağladığından ve büyük kontrol simgeleriyle geldiğinden, dokunmatik ekranlı cihazlarda harika çalışıyor. Yine de, büyük ekran TV'niz de dahil olmak üzere herhangi bir cihazda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Kodi for Puli ile neler yapabilirsiniz?

Kodi'ye Pulse'u yükledikten sonra,’sunduğu şeylere hayran kalacaksınız. Bu yapı, çok sayıda içerik getiren çok sayıda bağımsız eklenti içerir. Yani, bunu biraz daha açık hale getirmek için,’Nabız içinde bulunan bazı içerik kategorilerine bir göz atacağım.

  • TV Şovları: İlk kategoriniz’ll see TV şovları ile ilgili. Pulse, bu tür içerik için Covenant, Placenta ve Neptune Rising gibi oldukça popüler eklentilere dayanır. TV şovlarına türe, yükleme tarihine, popülerliğe ve daha fazlasına göre göz atabilirsiniz..
  • Çocuk bölgesi: Çocuğunuz varsa,’Pulse'un hemen hemen tüm popüler karikatürleri getirdiğini bilmek mutlu olacak. Bunu mümkün kılmak için Cartoons8, Kids Tube ve B99TV gibi eklentilere güvenebilirsiniz.
  • Spor Dalları: Orada’Böyle popüler bir yapının’t Spor alanına ayrılmış. Bu kategoride,’Planet MMA, Sports Hub, Rising Tides, WWE On-Demand ve diğerleri gibi eklentiler bulacaksınız.
  • Canlı tv: Evet, doğru okudunuz. Cerebro IPTV, Made in Canada IPTV ve FilmOnSimple gibi resmi olmayan eklentiler sayesinde - hem büyük hem de karanlık TV programlarını izleyebilirsiniz.

Tabii ki, bu değil’t Darbe’içerik kategorileri sona erdi. Filmler, fitness ve müzik ile ilgili gruplar bulacaksınız. Söylemeye gerek yok, sen’En azından birkaç uygulanabilir seçenek olmadan neredeyse hiç bitmeyecek.

Nabız için alternatif var mı?

Olmaz’yapabileceğini söylemek adil olmaz’t Kodi için Pulse eklentisine uygun alternatifler bulmak. Kodi'nin yaptıklarını geliştiren çok sayıda geliştirici var, bu yüzden önünüzde birkaç seçeneğiniz var.

En popüler yapılar arasında aşağıdakileri bulabilirsiniz: Titanyum, Durex Build, Misfit Mods Lite, BK Nox ve BK Links. Ancak, bunların hepsi getirdikleri içerik açısından oldukça benzer.

Yapabileceğinden beri’t İki Kodi derlemesini aynı anda kurup çalıştırın, hangisini kullandığınıza karar vermeniz gerekir.’denemek istiyorum. Ardından, diğerlerini alternatif olarak saklayın.

Nabız herhangi bir ülkede engellendi mi??

Bu olmadığı için’t Tipik bir Kodi eklentisi, Nabız hiçbir ülkede engellenmez. Bu, Pulse'yi Kodi'ye herhangi bir engel olmadan yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Ancak, orada’akılda tutulması gereken başka bir şey var.
Bu derleme, içeriğini sunmak için birçok resmi olmayan eklentiye dayandığından, bu eklentiler sizi sıkıntıya sokabilir. Bunlar resmi olmayan eklentilerdir ve bazıları İSS'niz (İnternet Servis Sağlayıcısı) tarafından engellenmiş olabilir. Ayrıca, bunların çoğu telif hakkı ihlali anlamına gelir.

Güçlü tavsiyemiz, kendinizi korumak için bir VPN uygulaması kullanmaktır. Aslında, bir VPN kullanmak bugünlerde zorunlu hale geldi ve her Kodi kullanıcısı bunun farkında olmalı.

Neden bir VPN kullanmalısınız??

O’Kodi'yi herhangi bir dijital koruma olmadan kullanmanın sizi derhal belaya sokabileceğini anlamak son derece önemlidir.

Kodi kullanıcılarının karşılaştığı en yaygın sorun telif hakkı ihlalidir. Basitçe söyledim, orada’Hangi kaynaklardan film ve TV şovları yayınladığınızı bilmenin hiçbir yolu yoktur ve bunların çoğu korsanlıkla ilgili bağlantılardır. Bu nedenle, ISS'niz korsan bir film izlediğinizi görür ve’s bir telif hakkı ihlali bildirimi nasıl alırsınız.

Başka bir yaygın sorun coğrafi olarak engellenen içerikle ilgilidir. Eğer sen’ABD veya İngiltere gibi belirli bir ülkede değilseniz,’sınırlı sayıda çalışma bağlantısı göreceksiniz. Orada’s İlgili bir IP adresiniz yoksa bunlara erişmenin yolu yok.

Tüm bu sorunlara son derece etkili bir çözüm VPN uygulamalarıdır. Bunlar abonelik hizmetleri olarak gelir ve gerçek IP'nizi gizlemek, size sanal bir IP almak ve trafiğinizi şifrelemek için tasarlanmıştır. Bu, çevrimiçi etkinliğinizin tamamen anonimleştirileceği anlamına gelir.

Kendinize büyük bir iyilik yapın ve her zaman bir VPN'i Kodi'nizle birleştirin. Sonuçta, bu ev sineması yazılımından en iyi şekilde yararlanmanın tek yolu budur.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 71