Kodlar’da CellarDoor TV nasıl kurulur


Kodi dünyadan biri’Tüm favori içeriğinizi saklamanın, izlemenin ve dinlemenin en popüler yolları. Temalar, eklentiler ve çok daha fazlasını içeren sonsuz özelleştirme seçenekleri ile’yazılımın tam olarak nasıl çalıştığını görmek için sade ve basit’beğendim.

Platformun yazılım geliştiricileri - XBMC Foundation tarafından resmi olarak onaylanan resmi eklentileri olsa da,’Ayrıca, özel yapımlar yoluyla da tüm üçüncü taraf eklentilere sahip olabileceğinizi göreceksiniz. Bunlar, birçok film, TV şovu ve çok daha fazlasını içeren bir düğmeyi tıklayarak zengin içeriklere erişmenizi sağlar..

CellarDoor TV, şu anda yüklenebilecek en popüler özel üçüncü taraf yapılardan biri oluyor. Ama, tam olarak nedir? Hangi özellikleri sunuyor? Okumaya devam edin, biz’Bu soruları daha derinlemesine inceleyeceğiz ve bu harika özel Kodi kurulumunu hiçbir zaman kurulumunuzda nasıl çalıştıracağınızı göstereceksiniz. Buraya’bilmen gerekenler.

CellarDoor TV nedir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, CellarDoor TV, Kodi sürümünüze yükleyebileceğiniz özel bir üçüncü taraf yapıdır. Kurulduktan sonra,’popüler olan popüler eklentilere ve içeriğe erişebilecek’t Kodi'nin stok sürümünde mevcut. Yani, eğer’medya yazılımından en iyi şekilde yararlanmak için, bu özel yapı kesinlikle uzun bir yol kat edecek.

Android TV kutuları, Windows cihazları ve diğerleri gibi birçok cihaza kolayca kurulabilir,’mevcut en popüler yapılardan biri olduğunu ve’nedenini görmek kolaydır. Sonuçta, aynı anda yüklediği çok sayıda eklenti, eğlence düzeltmenizi almak için seçebileceğiniz çok sayıda eklentiye sahip olduğunuz anlamına gelir.

CellarDoor TV, Flixnet, Elysium, UK Turks Playlists, Covenant ve çok daha fazlasını içeren popüler eklentilere erişmenizi sağlar. Yani, kazandığınızda bu kesinlikle çok güçlük çekiyor’t Bu eklentilerin her birini ayrı ayrı manuel olarak yüklemeniz gerekir.

Bir sonraki bölümde biz’Komple derinlik kılavuzumuzla, yapının cihazınıza yüklenmesini sağlamak için tam olarak neler yapabileceğinizi ele alacağız. Adım adım talimatlarımızı verdiğimiz için okumaya devam edin.

Kodi'ye CellarDoor TV Kurulumu

  • Seçtiğiniz cihazda Kodi uygulamasını başlatın
  • Tıkla ayarlar simgesi (⚙) sonra tıklayın Sistem ayarları
  • Daha sonra ihtiyacınız olacak bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamalara izin verildiğinden emin olun, aksi halde kazandın’t yapıyı kurabilme
  • O zaman bir adım geri gitmelisin, Dosya Yöneticisine tıklayın->Kaynak ekle->
  • Aşağıdaki URL'yi yazın: http://cellardoortv.com/repo/ sonra basın tamam, bundan sonra ihtiyacınız olacak dosyayı tanıyabileceğiniz bir şey olarak adlandırın (URL'yi yazdığınız kutunun altına)
  • Daha sonra ihtiyacınız olacak ana menüye dönün, Eklentiler menüsünü tıklayın, bundan sonra ihtiyacınız olacak açık kutu simgesini tıklayın
  • Tıklayın Zip Dosyasından Yükle, daha sonra az önce adlandırdığınız klasöre geçin, respository.cdrepo.zip daha sonra bir CellarDoor TV Repo mesajının görünmesini beklemeniz gerekir.
 • Depodan yükle'yi tıklayın->CellarDoorTV deposu->Program eklentileri->CDTV Sihirbazını Yükle->Yüklemek
 • Daha sonra ihtiyacınız olacak bekle “Eklenti yüklü” İleti, bundan sonra seçtiğiniz ayarları etkinleştirebilirsiniz. Devam et ve görmezden gel “Yapı Menüsü” seçenek
 • Ana menüye dön Eklentileri tıklayın->Program Eklentileri->CellarDoorTV Sihirbazı->CDTV Derlemeleri. Yapı seçiminizi yapın, standart kurulumu tıklayın ve bekleyin
 • Daha sonra, Kodi'nin kapanmasını beklemeniz gerekecek veya uygulamayı veya cihazınızı manuel olarak yeniden başlatabilirsiniz. Daha sonra derlemeniz kurulacak!

Yükleme işlemi tamamlandıktan ve yeniden başlattıktan sonra, son aşamaların tamamlanması biraz zaman alabilir..

Neden bir VPN kullanmalısınız?

Kodi gibi platformlarda üçüncü taraf eklentileri kullanma söz konusu olduğunda,’korunmak için inanılmaz derecede önemlidir, böylece’Kendinizi yasanın yanlış tarafına girerken bulmak. CellarDoor TV'de bulunan eklentilerin çoğu, telif hakkıyla korunan malzemeye erişim sağlar ve bu nedenle ISS'niz bu tür malzemelere ödeme yapmadan erişirken yakalanırsanız, kendinizi bir sorun yığını haline getirebilirsiniz..

Ancak, çevrimiçi gezinirken kendinizi nasıl korursunuz? Siz sorabilirsiniz. Şey, sen’Cevabın Sanal Özel Ağ olarak bilinen bir VPN biçiminde geldiğini göreceksiniz. Çevrimiçi gizlilikle ilgili tüm endişeleriniz için mükemmel bir çözüm sunan,’IP adresi maskeleme, katı şifreleme protokolleri ve çok daha fazlası gibi özelliklerden yararlanabileceksiniz - her biri siber suçluları ve diğer gözetleme gözlerini kişisel bilgilerinizden uzak tutmak için el ele çalışıyor.

Kodi için En İyi VPN listemize göz atın

Ancak, tüm VPN'lerin eşit yaratılmadığını unutmayın. Hem ücretsiz hem de ücretli araçlar vardır, ancak ikincisi muhtemelen daha iyi bir seçenektir.’herhangi bir kısıtlama olmaksızın en iyi özelliklere erişmek istiyorum. Sen’bir abonelik olmadığını bulur’bankayı da yıkmak zorunda değilsiniz - NordVPN ve TorGuard gibi maliyet etkin seçeneklerle sırasıyla sadece 3.49 $ ve 4.17 $!

Sonuç

Yani, işte burada! Sen’Şimdi CellarDoor TV'nin tam olarak ne hakkında olduğunu keşfettik ve umarım kurulum işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Her şey hazır ve çalışır hale geldiğinde,’İstediğiniz zengin içeriklere erişebileceksiniz’t Kodi'nin stok versiyonu ile yapabilme.

Yani, eğer’erişiminiz olan kütüphaneyi önemli ölçüde artırmak istiyorsanız, kesinlikle’t CellarDoor TV ile hayal kırıklığına uğratmak. Ancak, herhangi bir içerik akışından önce cihazlarınıza bir VPN yüklemeyi unutmayın.’güvende olmak üzgün olmaktan çok daha iyi!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 79 = 87