Mac’te Patlamış Mısır Zamanı Nasıl İzlenir


Mac'inizde film ve televizyon akışını sever misiniz? Görmek istediğiniz başlığı tam olarak bulmak için birden fazla uygulama arasında geçiş yapmaktan bıktınız mı? Popcorn Time, kullanıcıların eğlence dünyasına tek bir yerden erişmesini sağlayan ücretsiz, çok platformlu bir uygulamadır!

Diğer akış hizmetlerinde olduğu gibi, talep kataloğundaki Popcorn Times videosu kullanıcı dostu ve günceldir, ancak kesinlikle büyük olma avantajına sahiptir! O’s hemen hemen istek üzerine video tek bir yerden.

O’Popcorn Time'ın 2016'dan beri kullanıcılarda bu kadar büyük bir patlama gördüğüne şaşırmamak gerekir. Programı Mac'iniz de dahil olmak üzere neredeyse tüm cihazlarınızda almanın yolları vardır. İzin Vermek’Popcorn Time Mac uygulamasının giriş ve çıkışlarına bir göz atın.

Mac'te Popcorn Time Hakkında

Mac'te Popcorn time'ı kullanmak basit, ancak bazı kullanıcılar indirme işlemini biraz karmaşık buluyor. Mac, kullanıcılar bilinmeyen üçüncü taraf uygulamaları indirmeye çalıştığında hoşlanmayan yerleşik bir güvenlik sistemine sahiptir. Bu, Popcorn Time'ı indirme girişiminizin ilk denemede engellenebileceği anlamına gelir.

Mac için Popcorn Time Beta biraz daha fazla çalışma gerektirebilir, ancak sonuç buna değer. Birkaç adım daha ekleyerek, bu kapsamlı isteğe bağlı video kitaplığını sisteminize indirebilirsiniz.

Popcorn Time indir - Mac

Mac'te Popcorn Time'ı indirmek için, önce Popcorn Time web sitesinde uygun indirme sayfasına gitmeniz gerekir.

Popcorn Time indir - Mac

Senden sonra’İndir'e tıkladıysanız, .pkg dosyası indirme listenizde bulunabilir.

Popcorn Time indir - Mac - Yüklemeler

Mac'te Popcorn Time nasıl kurulur

Artık Mac için Popcorn Time'ı indirdiğinize göre, Yüklemeler listenizdeki .pkg dosyasını tıklayarak başlayan yükleme işlemine başlayabiliriz..

Bu noktada Mac'iniz, bilinmeyen bir geliştiriciden üçüncü taraf bir uygulama açamayacağını söyleyebilir.

Mac'te Popcorn Time nasıl kurulur

Telaşa gerek yok! Sistem Tercihlerinize gidin ve Güvenlik'e gidin & Gizlilik Tercihleri.

Güvenlik ve Gizlilik Tercihleri

Dosya hakkında bir bildirim ve Yine de Aç düğmesi olacak. Yine de Aç'ı seçin.

Şimdi, kendinizi Popcorn Times kurulum kılavuzunda bulacaksınız.

Popcorn Times kurulum kılavuzu - giriş

Mac için Popcorn Time kurulumunu tamamlamak için ekrandaki kılavuzu takip etmeniz yeterlidir..

Kurmak

Şimdi sen’uygulamanızı indirdiniz’ortamlara bir göz atın ve önemlerini tartışın.

Popcorn Times ayarlarının yeri

Ayarlar menüsünde,’dil ve tema gibi arayüzde yapılabilecek ayarları bulur. Arayüz ayarlarının altında altyazı boyutu ayarı bulunur. Keyifli bir izleme deneyimi sağlamak için burada yapılabilecek çok karmaşık boyut ayarlamaları var.

Son, ama kesinlikle en az değil, en önemli ayarlar - indirme seçenekleri. Burada yeni bir önbellek klasörü ayarlayabilir ve uygulamayı Popcorn Time uygulamasından çıktıktan sonra önbelleğinizi temizlemeye yönlendirebilirsiniz. Ancak, son onay kutusu gerçekten bakmanız gereken yerdir.

Son seçenek, programı VPN olmadan kullandığınızda Popcorn Time'ın sizi uyarmasına izin verir. Popcorn Time ile bir VPN kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Bu ayar temelde annenizin bir fırtınaya gitmeden önce şemsiyenizi almanızı hatırlatan eşdeğeridir.

Biz’Popcorn Time için bir VPN'nin önemini daha ayrıntılı tartışacağız, ancak hem VPN kullanmanızı hem de bu ayarın işaretli tutulmasını önemle tavsiye ediyoruz.

Popcorn Times ayarları

Mac'te Patlamış Mısır Zamanı

Popcorn Time, Mac'teki uygulamanızdan akış yapmayı çok basit hale getiren dahili bir video oynatıcıya sahiptir!

Popcorn Time'ın UI'si Netflix'e çok benziyor ve tür veya program türü aracılığıyla kolay arama yapılmasına izin veriyor. Açılış sayfasının sağ üst köşesinde bulunan manuel arama işlevini de kullanabilirsiniz.

Popcorn Times medya kütüphanesi

İlgilendiğiniz bir şovu veya filmi bulun ve bir tık verin. Sen’o zaman bu programda olacağım’bölümler arasından (varsa) seçim yapmanıza ve incelemeler de dahil olmak üzere programın istatistiklerini görmenize olanak tanıyan s sayfası.

Popcorn Times filmi tanıtımı

Bir kere sen’Son kararınıza gelirseniz, Şimdi İzle düğmesinin yanındaki dil ve kalite ayarlarının doğru olduğundan emin olun, ardından Şimdi İzle'yi tıklayın!

Sorun Giderme - Popcorn Time Mac'te çalışmıyor

Mac için Popcorn Time ile sık sık bildirilen birkaç hata var. Buraya’Kısa bir liste ve düzeltmeleri.

  • Uygulama kazandı’t çalışma / açık - o’uygulama sürümünde sorun yaşıyor olabilir. Güncellemeyi veya farklı bir sürüme indirmeyi deneyin. Ayrıca, indirdiğiniz dosyanın .to veya .io ile biten gibi güvenilir bir web sayfasından geldiğinden emin olun..
  • Veri yükleme hatası - bu muhtemelen bir bant genişliği veya güvenlik duvarı sorunudur. İnternet bağlantınızı yeniden başlatmayı ve Popcorn Time'ın güvenilir bir uygulama olarak listelenmesini sağlamayı deneyin!
  • Popcorn Time kullanırken diğer elektronik cihazlar Wifi'den atıldı - Bunun nedeni büyük olasılıkla bant genişliği kullanımıdır. Bunu önlemek için Popcorn Time'ı kullanarak cihaza bant genişliği kullanım limiti belirleyebilirsiniz..

Popcorn Time alternatifleri - Mac

Mac için Popcorn Time'a bazı alternatifler:

  • Streamio
  • DuckieTV
  • WebTorrent

Patlamış Mısır Zamanı için VPN'nin Önemi

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Popcorn Time ile birinci sınıf bir Mac VPN kullanmak önemlidir. Popcorn Time, muazzam bir video kataloğuna hızlı, kolay ve ücretsiz erişim sağlamak için torrentin gücünü kullanır. P2P ile dosya indiren herhangi bir programda olduğu gibi,’meraklı gözlerden ve siber suçlulardan korunuyor.

Bunu yapmanın en iyi yolu bir VPN veya Sanal Özel Ağ kullanmaktır. İyi bir VPN ile konumunuz ve kimliğiniz anonimleştirilir. İnternette tamamen gizli ve özgürsünüz. Bu sizi sadece dijital kötü adamlardan korumakla kalmaz, aynı zamanda sizi korsan eserleri indirme suçlamalarından korur.

O’torrent kullanırken telif hakkı yasalarına uymak önemlidir, ancak bir VPN ile, yanıltıcı bir başlığı veya bağlantıyı tıklayıp çok bin dolarlık para cezasıyla sonuçlanmaktan endişe yoktur..

Patlamış Mısır Zamanı, modern çağ için talep üzerine video. O’Bir akış uygulamasında isteyebileceğiniz her şey ve iyi bir VPN'den uygun koruma ile endişelenmeden tadını çıkarabilirsiniz.!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − = 90