MLB All-Star oyunu 2019 çevrimiçi nasıl izlenir


9 Temmuz 2019'da 90. Yaz Ortası Klasik başlayacak. Kablo aboneliği olmadan MLB All-Star oyununu çevrimiçi nasıl izleyeceğinizi mi merak ediyorsunuz? Öyleyse merak etme artık.

İşte bunu yapmak için en iyi seçenekler.

MLB All-Star oyunu 2019 nerede ve ne zaman gerçekleşecek?

En iyi Amerikan Ligi (AL) ve Ulusal Lig (NL) oyuncuları arasındaki 90. All-Star oyunu, Cleveland, Ohio'daki Progressive Field'da oynanacak. Bu Cleveland'ın oyunu ev sahipliği yapması 6. kez olacak. O’başlangıç ​​tarihi: 19:00 ET, 9 Temmuz 2019.

2019'da hangi kanal Yaz Ortası Klasikini yayınlıyor??

MLB oyunları yayını ESPN, TBS ve Fox Sports, sadece ikincisi Yaz Ortası Klasik ve MLB Dünya Serilerini yayınlama hakkına sahiptir. MLB etkinlikleri çevrimiçi olarak Fox Sports Go TV sağlayıcınızın kimlik bilgilerini gerektiren ve yalnızca coğrafi engelleme nedeniyle ABD bölgesinde çalışan bir uygulama.

Ama eğer MLB All-Star oyunu nasıl izlenir’t bir kabloya sahip ya da 9 Temmuz'da ülke dışına çıkacak?

MLB All-Star 2019'u çevrimiçi izlemenin en iyi yolları

MLB All-Star'ı bu Temmuz ayında çevrimiçi yayınlamak için en iyi seçenekler. Bazılarının diğerlerinden daha pahalı olmasına rağmen, rakiplerine uygun olmayan özelliklere sahip olabileceğini lütfen unutmayın.

1. MLB.TV

MLB All Star 2019

Sadece beyzbol ve başka bir şey istemiyorsanız, bu en iyi bahistir. Her mevsim oyununu canlı olarak izlemenizi sağlar ve Android, Apple, Samsung ve Amazon cihazlarını PlayStation 4 ve Xbox One konsolları, Roku ve Chromecast ile birlikte destekler. Fiyat geliyor $ 24.99 / ay veya $ 99.99 / yıl ile 7 günlük ücretsiz deneme.

ne yazık ki, MLB.TV yayınları yerel ve ulusal kesintilere tabidir, ben. e. bir pazardaki ekip oyunu oynuyorsa. İstediğiniz oyunu canlı olarak yayınlamak istiyorsanız,’bir VPN (Sanal Özel Ağ) gerekir. Bir VPN, IP adresinizi taklit eder, böylece oyunun olmadığı bir yerden geliyormuş gibi davranabilirsiniz’t karartılmış.

NordVPN NordVPN VPNpro derecelendirmesi: 9,6 / 10

2. SlingTV

MLB All Star 2019

SlingTV üç temel paket sunuyor ve Fox Sports'u dahil etmek için en ucuz olanı Sling Blue 25 $ / ay. Bunun için sen’alacağım üç eşzamanlı bağlantı. Daha sonra ekstra paketler veya belirli kanallar da ekleyebilirsiniz - kazandığınız bir şey’t tüm akış platformlarında bulun.

SlingTV birçok cihazı desteklerken, dezavantajı DVR alanının olmamasıdır. Biraz almak için, 50 saat boyunca ayda 5 $ ödemeye hazır olun. Yapabilirsin 7 gün boyunca hizmeti deneyin taahhüt etmek isteyip istemediğinize karar vermeden önce.

SlingTV yalnızca ABD'de kullanılabilir, bu nedenle’Midsummer Classic 2019'u izlemek için bir VPN'e ihtiyacınız olacak.

3. Hulu + Canlı TV

Hulu logosu

Hulu, tek bir paketle $ 44.99 / ay Fox Sports'u içeriyor ancak maalesef HBO gibi bazı premium kanalları atlıyor. İyi yanı, 50 saatlik DVR $ 14.99 / ay için 200'e kadar uzatılabilen. İki cihaz bir Hulu hesabında aynı anda çalışabilir.

Hulu muhtemelen destekliyor en geniş cihaz yelpazesi, yani Yaz Ortası Klasik 2019'u Nintendo Switch veya Echo Show'da yayınlamak tamamen mümkün. Sen’sahip olacak denemek ve görmek için yedi gün cihazınız destekleniyorsa ve bu platformun özelliklerinin yeterli olup olmadığını lütfen. Son olarak, Hulu kendi hediye kartlarını çıkardı, yani anonim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hulu + Live TV yalnızca ABD'de kullanılabilir. Bu nedenle, MLB All-Star oyunu 2019'u yayınlamak için bir VPN kullanmalısınız.

4. PlayStation Vue

MLB All Star 2019

İçin $ 49.99 / ay Fox Sports içeren Essential Live TV + Sports seçeneğine sahip olursunuz. Olurken’s en ucuz seçenek değil, izin verir beş eşzamanlı bağlantı ve 500 program için DVR depolama. Ve sen yapmıyorsun’Hizmet çok sayıda cihazda çalıştığından, tüm bu avantajları elde etmek için bir PlayStation'a bile ihtiyacınız yok.

para iade garantisi 5 gündür, ve ödeme seçenekleri arasında kredi kartı veya Amazon Pay bulunur. Son olarak, beş cihaz bile yeterli değilse, ekranı üçe bölebilirsiniz!

PlayStation Vue, ABD topraklarıyla sınırlıdır, bu nedenle MLB All-Star oyununu kullanarak yayınlamak istiyorsanız bir VPN'e ihtiyacınız olacak.

5. YouTube TV

MLB All Star 2019

YouTube TV maliyetleri $ 49.99 / ay ve bir 5 günlük ücretsiz deneme. Ana pakette Fox Sports'u içerir ve ayda 3 ABD dolarından eklenecek premium kanalların bir listesini içerir. Tüm bunlar için kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz..

YouTube TV ile ilgili en iyi şey sınırsız DVR depolama alanı burada dokuz ay boyunca tüm kayıtları kaydedebilirsiniz. Bu platform aynı zamanda üç eşzamanlı bağlantı. Ancak geri kalanlar gibi YouTube TV de yalnızca ABD'de kullanılabilir, bu nedenle’yurtdışından 2019 MLB All-Star oyunu izlemek için aşağıdaki VPN'lerden birini kullanıyoruz.

MLB All-Star oyununun engelini kaldırmak için en iyi VPN 2019

Hangi ülkede olursanız olun, çevrimiçi MLB All-Star 2019 akışı için en iyi VPN'dir.’9 Temmuz'dan itibaren izleyeceğim.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Kusursuz gizlilik uygulamaları, gelişmiş güvenlik özellikleri ve güvenilir coğrafi engelleme kaldırma yetenekleri NordVPN'i tartışmasız endüstri lideri yapar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu VPN'de her şey sadece 3,49 ABD dolarından başlar.

  • Mükemmel güvenlik
  • Harika sunucu listesi
  • Netflix için harika
  • Torrent için iyi
  • Kullanımı çok kolay
  • Uygun fiyatlar
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2