Office çevrimiçi nasıl izlenir


Ofis, 2005'ten 2013'e kadar NBC ağında yayınlanan bir İngiliz sitcomunun çok popüler bir Amerikan versiyonudur. Ofisten dokuz sezon toplam 201 bölüm üretildi. Gösteri Greg Daniels tarafından geliştirildi ve Ricky Gervais ve Stephen Merchant tarafından yaratılan aynı adlı İngiliz şovuna dayanarak.

Gösteri bitiminden bu yana biraz zaman geçmesine rağmen, dünyadaki hayranlar arasında popüler olmaya devam ediyor. Siz de görmek ister misiniz? Pekala, hadi’nasıl yapabileceğinizi görüyorum.

Ofisi online izlemek

Ofis başlangıçta NBC'de yayınlandı, ancak gösteri sona erdiğinden beri’NBC.com, iTunes, Microsoft gibi çeşitli hizmet ve ağlarda kullanılabilir.’s Zune Marketplace ve son olarak Netflix ve Comedy Central. Bu, ABD merkezli izleyicilerin şovu izlemek için birçok yolu olduğu anlamına geliyor, ancak Amerika dışındaki kişiler şovu çevrimiçi bulmak için mücadele edebilir.

Bunların hepsi hak sorunları yüzünden. Amerika dışındaki herkes Comedy Central veya US Netflix gibi hizmetlere erişemez - seçenekler sınırlı olabilir.

Comedy Central gibi ağlar coğrafi engellemeyi kullanır. Bu sistem, bir görüntüleyicinin servise nereden erişmeye çalıştığını otomatik olarak algılar ve ardından ABD dışındaki herhangi birine erişimi engeller. Bu, İngiltere, Avustralya, Kanada ve diğer ülkelerdeki izleyicilerin ve başka bir yerde seyahat eden veya başka bir yerde yaşayan Amerikalıların istedikleri bölümleri bulmakta zorlanabilecekleri anlamına gelir.

Office'i çevrimiçi izlemek için çözümler

Office'i çevrimiçi izlemenin birkaç yolu vardır.’şova normal kanallar ve hizmetler üzerinden erişilemiyorsa:

  • Uluslararası TV kanalları - birçok popüler şov gibi, Ofis dünyanın birçok ülkesinde büyük bir takip kazandı. Yabancı TV ağları ve kanalları zaman zaman The Office bölümlerinin yeniden yayınlanmasını gösteriyor, bu yüzden’Daha fazla bilgi edinmek için bölgenizdeki TV programlarını incelemeye değer.
  • Akış hizmetleri - Tıpkı uluslararası kanallar gibi, bazı akış hizmetleri kütüphanelerinde bu popüler sitcom'a sahiptir, ancak bu bir ülkeden diğerine değişebilir.

Söylemeye gerek yok, Netflix gibi hizmetlerde çevrimiçi akış en uygun olanıdır. Ancak, bu platformlar tarafından kullanılan coğrafi engellemeyi atlamak için ekstra bir şeye ihtiyacınız olacak - ideal olarak bir VPN.

Bir VPN, sanki’başka bir ülkede bulunuyoruz. Dahası, iyi bir VPN hangi ülkeyi seçmenize izin verecektir. Bu aracı kullanarak yalnızca ABD'de bulunan içeriğe erişebilirsiniz, örneğin.

Office'i çevrimiçi izlemek için en iyi VPN'ler

Bu işlemin ilk adımı sizin için doğru VPN'yi seçmektir. VPN'ler farklı şekillerde gelir, bazıları hız ve akışa odaklanırken, diğerleri gizlilik, güvenlik ve anonimlik ile daha fazla ilgilenir.

The Office'i bir VPN ile izlemek söz konusu olduğunda, hızı ve coğrafi kısıtlamalı hizmetlerin engellemesini kaldırma yeteneğini önceliklendiren bir VPN sağlayıcısına odaklanmanız gerekir. İşte bu konuda en iyi VPN'lerden bazıları:

  • ExpressVPN - şu anda mevcut olan en iyi VPN'lerden biri olan ExpressVPN, süper hızlı bir hizmet sunarak ismini karşılıyor. ExpressVPN, hız ve basitliği öncelik listesinin en üstüne koyuyor ve tüm dünyada binlerce sunucu sunuyor. Bu, küresel olarak içerik engellemesini kaldırmak için harika bir araçtır.
  • CyberGhost - genellikle Netflix, Amazon Prime ve Comedy Central gibi akış hizmetlerine ABD dışındaki konumlardan güvenilir bir şekilde erişmek isteyen insanlar için en iyi VPN'lerden biri olarak kabul edildi. En sevdiğiniz programları izlemek için mükemmel performans sunar ve kaliteden ödün vermez.
  • NordVPN - şu anda mevcut olan en uygun fiyatlı VPN'lerden biri, ancak kalite pahasına değil. NordVPN tarafından sağlanan güvenlik rakipsizdir ve bu sağlayıcı piyasadaki en büyük sunucu listesine sahiptir.

Ofis son zamanların en komik TV şovlarından biridir, bu yüzden’Bu kadar çok insanın izlemek, en komik anları yeniden yaşamak ve Michael Scott ve Dunder Mifflin çetesinin geri kalanını yakalamak istediği doğal. Bunu yapmanın en iyi yolu, bir VPN kurmak, ABD tabanlı bir sunucu kullanmak ve yukarıda belirtilen sitelerden veya akış platformlarından birini yüklemektir..

ExpressVPN ve CyberGhost gibi VPN'lerin kullanımı çok kolaydır, bu yüzden’VPN yüklemek ve Office'i birkaç saniye içinde izlemeye başlamak çok basit. Sadece bu değil, VPN'ler de sayısız diğer şov ve filme erişmenizi sağlar, ayrıca internet bağlantınız için üstün koruma ve anonimlik sunar.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 79 = 85