Online IIHF Hokeyi Nasıl İzlenir


Eğer hokey ve aren seviyorsanız’IIHF kanalına erişebilecek kadar şanslıysanız, muhtemelen IIHF hokeyini çevrimiçi nasıl izleyeceğinizi bilmek istersiniz. Zürih merkezli, Uluslararası Buz Hokeyi Federasyonu hokey turnuvalarına ev sahipliği yapıyor ve hokey sıralamalarını sürdürüyor. Önemli etkinliklerden biri, bu bahar Slovakya'da gerçekleşecek olan IIHF Dünya Şampiyonası. Etkinlik 10 Mayıs - 26 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşiyor.

Şampiyonayı çevrimiçi olarak IIHF YouTube kanalında izleyebilirsiniz, ancak kanalın coğrafi kısıtlamaları vardır. 2018'de turnuva Danimarka'da düzenlendi, ancak kanal olmadı’İsveç, Kanada, Avusturya, Norveç, Fransa, Rusya, İngiltere, ABD, Hindistan ve hatta Danimarka'da yaşayan herkes için çalışmaz. Avustralya, Almanya, İtalya, İspanya ve Japonya'da işe yaradı, bu yüzden’s karışık bir çanta. Bu kılavuz, dünyanın herhangi bir yerinden IIHF Hokeyi çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizi gösterecektir. İyi olan şey, YouTube'un ücretsiz olmasıdır.’ücretsiz izleyebileceksin.

Coğrafi Engelleme

Geoblocking

İnternette çok fazla güzellik var, ancak çevrimiçi deneyiminizi gerçekten olumsuz yönde etkileyebilecek şeylerden biri coğrafi engelleme. Eğer sen’örneğin Amerika'da, muhtemelen,’t BBC iPlayer'daki içeriğe erişme. Benzer şekilde, çoğu Amerikan ağına ABD dışında erişilemez. Muhtemelen yurtdışındaki ailenizin sizden tamamen farklı bir Netflix kütüphanesi olduğunu fark etmişsinizdir. Çoğu akış hizmetinde, TV ağında ve medya web sitesinde coğrafi kısıtlama bulunan içerik bulunur. Bazen platform trafiği azaltmaya çalışıyor, ancak genellikle lisanslar ve diğer telif hakkı endişeleriyle ilgili.

Youtube bazı ülkelerde engellenir. Bir VPN kullanmak, nerede olursanız olun YouTube'a erişmenizi sağlayabilir ve iletişim kurabileceğiniz coğrafi kısıtlamaları atlamanıza olanak tanır. IIHF hokeyini her yerden böyle izleyebilirsiniz.

Bir VPN ile IIHF Hokeyi Online Nasıl İzlenir

Bir VPN, IP adresinizi (web sitelerinizin ve sağlayıcılarınızın coğrafi konumunuzu tanımlamasını sağlayan adres) gizler ve etkinliğinizi uzak bir sunucuya yönlendirir. Tamamen farklı bir yerdeymişsiniz gibi görünmesi için bir VPN kullanabilirsiniz. Böylece, bir VPN ile YouTube'a her yerden erişebilir ve kısıtlı bir alanda olsanız bile IIFH hokeyini izleyebilirsiniz.

Bir VPN size anonimlik, güvenlik ve gizlilik sağlar, ancak yalnızca iyi bir VPN kullanıyorsanız. Bazı VPN'ler gizlilik verdiğini iddia eder, ancak aslında bir VPN sahibi olma amacını tamamen ortadan kaldıran çevrimiçi etkinliğinizi günlüğe kaydeder. VPN'ler birçok farklı cihazda kullanılabileceğinden,’PC, Mac, Roku, Apple TV, Xbox ve daha fazlasından ihtiyacınız olan hokey içeriğine erişebileceksiniz.

İlk adım bir VPN hizmeti seçmektir. Yazılımı yükledikten sonra, istediğiniz sunucuya bağlanabilirsiniz - istediğiniz içeriğin engellenmediği bir bölgede bir tane seçin - ve şimdi sadece IIHF YouTube kanalına gitmeniz gerekiyor. ExpressVPN, IPVanish ve NordVPN, IIHF içeriğini görüntülemenize izin veren üç VPN sağlayıcısıdır.

1. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu

Diğer seçeneklerden daha pahalı olmasına rağmen, ExpressVPN çok güvenli ve özel tarama sunar. Ağ, 90'dan fazla ülkeye yayılmış 2.000'den fazla sunucu içeriyor. Windows, Mac, iOS, Android ve Linux dahil olmak üzere cihazlarınızın çoğu için ilgili uygulamaları da bulabilirsiniz. Ayrıca YouTube'un engellendiği Çin'de de çalışır.

VPN'ler yeniden yönlendirme nedeniyle İnternet'inizi yavaşlatır, ancak ExpressVPN hala çok hızlıdır. Tek dezavantajı, ücretsiz bir deneme olmamasıdır. Böylece yapabilirsiniz’t Test edin ve beğenip beğenmediğinizi görün. ExpressVPN bunun için biraz uğraşıyor. Onlar yok’t Kullanıcı etkinliğini günlüğe kaydetme. Şifrelemeler herhangi bir VPN'in en güçlülerinden bazılarıdır. İngiliz Virgin Adaları'nda bulunan’t Diğer VPN'lerin uyması gereken bir şey olan veri saklama yasalarına tabidir. ExpressVPN ayrıca 7/24 canlı sohbet desteği de dahil olmak üzere iyi müşteri desteğine sahiptir.

2. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

ExpressVPN gibi NordVPN'in de büyük bir ünü vardır. Gizliliğe ve güvenliğe ne kadar öncelik verdiği bilinir. Sıfır günlüğe kaydetme politikası, kill-switch, DNS sızıntı koruması ve Çift VPN - anonim olarak göz atmak istediğiniz tüm güvenlik özellikleri.

NordVPN'in 60 ülkede bulunan 5.700'den fazla sunucusu var. IIHF Dünya Şampiyonası'na olabildiğiniz her yerden erişmekte sorun yaşamazsınız. Aynı anda altı cihaza kadar bağlayabilirsiniz, böylece’içerik akışını yaptığınız tüm farklı cihazlarda çalışır. NordVPN de oldukça hızlı. Sen yapma’VPN'in akışınızı çok yavaşlattığı konusunda endişelenmenize gerek yok. NordVPN eskiden olduğundan daha yavaştı, ancak şirket hızını rekabetçi bir orana çıkarmak için çok çalıştı ve bu iş işe yaradı.

3. IPVanish

IPVanish hizmet logosu IPVanish'i ziyaret edin

IPVanish, IIHF hokeyine hemen hemen her yerden erişmenizi sağlayan biraz daha ucuz bir seçenektir. IPVanish ile ilgili en büyük olumsuzluk, güvenilir bir canlı sohbet sunmamaları ve şirketin ABD merkezli olmasıdır. ABD'de bulunan VPN'lerin kendilerine bağlı gizlilik endişeleri vardır, ancak bu’IIHF Dünya Şampiyonasını izlemenizi engelleme.

IPVanish'in 60'tan fazla ülkede binin üzerinde sunucusu var. Coğrafi olarak engellenen içerik akışı için mükemmeldir. Ayrıca, kayıt tutmama politikası, güçlü şifreleme ve uygun indirme hızları vardır.

Bu sağlayıcıların üçü de hile yapacak olsa da, favorimiz ExpressVPN idi, çünkü hızlı, güvenli ve özel. Dünyanın herhangi bir yerinde IIHF Hokeyi tamamen anonim olarak izleyebileceksiniz. Ancak NordVPN de mükemmel bir seçimdir. Her ikisi de mükemmel gizlilik ve güvenlik sunar.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 40 = 49