Online Yetişkin Yüzmek nasıl izlenir


Yetişkin Yüzmek Cartoon Network'tür’s gece programlama bloğu. Her zamanki etik kurallardan ve ana ağının hedef demografisinden farklı olarak, Yetişkin Yüzme, havza sonrası programlama yuvasından tam olarak yararlanır ve kült takipleri kazanan sınır gösterileri konusunda uzmanlaşmıştır..

İle rekabet etmek için 2001 yılında başlatıldı “yetişkin karikatürler” gibi Simpsonlar, Adult Swim, orijinal programlaması ve aynı zamanda sendikasyon gösterileri ile tanındı. Aile adamı ve Amerikan Baba! Fox Network'ten.

Cartoon Network'e öncelikle kablo üzerinden erişilebilir olmasına rağmen, diğer birçok televizyon ağı gibi, içeriğinin çoğunu çevrimiçi olarak (Yetişkin Yüzmek dahil) yayınlamaya başladı. Buraya’s Yetişkin Yüzmek için kordon kesiciler için bir rehber’s zany, transgresif komedi çevrimiçi gösterir.

Hangi şovlar Adult Swim'de?

Aşağıda Yetişkin Yüzmenin bir listesi’s en popüler orijinal programlama.

 • Rick ve Morty (2013 – günümüz): son derece zeki bir bilim adamı ve onun bilim dışı torunu hakkında çok sevilen bilim temalı animasyon dizisi.
 • Eric Andre Gösterisi (2012-günümüz): röportaj tekniği duygusal işkence içeren görünüşte dengesiz Eric Andre'nin ev sahipliğinde çok tuhaf bir sohbet programı.
 • Tim ve eric harika göster harika iş! (2007-2017): halka açık TV'yi huzursuz eden rahatsız edici anti-komedi eskiz şovu.
 • Aqua teen açlık kuvvet (2000-2015): bir grup antropomorfik fast food siparişinin maceralarını takip eden hareketli sitcom

Adult Swim Canlı İzle

Adult Swim, resmi ana sayfasında canlı yayın için kullanılabilir. Programlama, Doğu Saati ve Pasifik Saati ile 20.00'den 18.00'e kadar yayında. Bunun yanı sıra, Yetişkin Yüzmek de ABD'de yayınlanacak birçok eski şovuna sahiptir..

Blok, Sling TV gibi internet tabanlı kablo paketlerinde de mevcuttur. Bu tür hizmetlere abonelikler genellikle pahalıdır ve 40-50 ABD Doları arasında değişmektedir (Sling 25 ABD Doları'ndan başlamasına rağmen), ancak aboneliğinize çok sayıda başka kanal da dahildir.

Son zamanlarda, 4'ünün tümü Yetişkin Yüzme haklarını elde ederek, alt ağların orijinal şovlarını İngiltere'de ilk kez izlenebilir hale getirdi. Hem All hem de Adult Swim web sitelerinde akış ücretsizdir.

Ne yazık ki, bazı bölümler ve şovlar, Adult Swim web sitesinde veya Tüm 4'te VOD akışı için kullanılamıyor, çünkü Hulu ve Netflix gibi diğer bazı hizmetler, şovların haklarını satın aldı..

Telif hakkı hükümleri ayrıca ABD ve İngiltere dışından gelen görüntüleyenlerin Yetişkin Yüzme özelliğini görüntülemelerini de yasaklar. Bu, birçok izleyici, özellikle de yurtdışına seyahat eden ve en sevdikleri Yetişkin Yüzme şovlarına ayak uydurmak isteyen ABD veya İngiltere sakinleri için bir acı olabilir..

Toonami

Toonami başlangıçta Cartoon Network'ün bir parçası olarak piyasaya sürüldü’s akşam programlama ve gençlere hitap etmek için tasarlanmıştır. Bu blokta orijinal programlamaya yönelik bazı girişimler olsa da, Toonami tarihsel olarak çoğunlukla Amerikan ve Japon animasyonlu aksiyon serilerini gösterdi.

Blok boyunca yayınlanan şovlar arasında’tarihçesi:

 • Ejder Topu Z
 • Ben 10
 • Fullmetal Simyacı: Kardeşlik
 • Gundam Kanadı
 • Naruto
 • Pokémon
 • Samuray Jack
 • Genç Titanlar

Cartoon Network, 1997'deki lansmanından bu yana 2008'de bırakmadan önce Toonami ile oynuyor. 2012'de Adult Swim, Toonami'yi bir Nisan Şakası olarak geri getirdi’Alınan ezici olumlu tepkileri kabul etmeden ve gece yuvasının bir parçası olarak eski haline döndürmeden önce şaka.

Şimdi, Toonami Cumartesi geceleri 9: 00'dan 4: 00'e kadar - en sevdiğiniz aksiyon anime yedi katı saat. Adult Swim ile aynı şekilde, yayın saatleri içinde dünyanın herhangi bir yerinde canlı yayın yapmak mümkündür ve bu şekilde Adult Swim web sitesi üzerinden erişilebilir.

Ana bloğunda olduğu gibi, Toonami şovları ABD dışındaki VOD'da mevcut değildir. Yine de, Yetişkin Yüzmenin aksine, Sky TV'niz yoksa Toonami, İngiltere'de hiçbir şekilde görüntülenemez. (ABD'deki kablo kesiciler Toonami'yi Cartoon Network ve Adult Swim ile aynı şekilde görüntüleyebilir: Sling TV gibi üstten (OTT) internet TV paketleri aracılığıyla.)

Tabii ki, resmi olmayan araçlarla ve ücretsiz olarak, Toonami ve Yetişkin Yüzmek yoluyla akışın belirli yolları var. Biz’Ancak, yalnızca yasadışı olmadıkları için değil, aynı zamanda kötü amaçlı yazılımlara açılan kapılar olduğu için bu yöntemlere başvurmaya karşı dikkatli olun.

Ayrıca, eğer’telif hakkı ihlallerinin rutin olarak cezalandırıldığı bir bölgede bulunduğunuzda, bu resmi olmayan yöntemleri tedarik etmekte ciddi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz..

Yetişkin Yüzmek için VPN

Bahsettiğimiz gibi, Yetişkin Yüzmek VOD bölümü ABD ile coğrafi olarak sınırlandırılmıştır. Ayrıca, eğer’Daha az izin veren bir bölgeden Yetişkin Yüzmek canlı akışını izlemeye çalışıyorsanız,’buna bile erişemiyorum.

Bu sorunların her ikisine de en iyi çözüm bir sanal özel ağ (VPN) kullanmaktır. Bu, veri konumlarınızı uzak bir sunucu aracılığıyla göndererek gerçek konumunuzu gizler ve ardından web barındırıcısını sizi düşünmeye yönlendirir’hep birlikte farklı bir yerde.

Bu veri işlemi, verileriniz IP'nize ulaşmadan bile gerçekleşir.’Amerikan medyasının akışını yasaklayan bir bölgede bulunduğunuzda, bu güvenlik duvarlarını tamamen atlayabilme şansınız yüksek.

Ana önerimiz, bugün piyasadaki en iyi VPN hizmetini tartışmalı olarak sunan ExpressVPN'dir. Bununla birlikte, Adult Swim için bir VPN seçmeden önce birkaç incelemeyi de okumanızı öneririz..

(Yan not olarak,’asla ücretsiz bir VPN sağlayıcısı tarafından ayarılmamanız gerektiğini belirtmek gerekir. VPN hizmetlerinin çalışması pahalıdır ve bu nedenle ücretsiz bir sağlayıcı muhtemelen subpar sunucuları kullanacak veya istenmeyen şifreleme veya bağlantı hızları sağlayacaktır.)

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 85 = 89