Outlander online nasıl izlenir


Starz'ı tanımlayan türün akışkanlığını pek az kişi övünebilir’ Outlander. Diana Gabaldon'un bir uyarlaması’s Outlander Yazıda etkileyici 8 başlık ve 1 tane daha övünen romanlar, hikaye savaş zamanı dramasının, zaman yolculuğu hikayesinin yanı sıra bir romantizm-fantastik romanın birleşimidir. Gerçekten bir ağız dolusu! Bu seride, ana komplo cihazı Claire Randall’Jacobite yükselmesi sırasında 18. yüzyıl İskoçya'ya yolculuk.

İkinci Dünya Savaşı'nın sona ermesinin ardından, muhteşem İrlandalı aktris ve eski model Caitríona Balfe tarafından yorumlanan Claire, kocası Inverness'te ikinci bir balayında evli bir askeri hemşire. Sürprizine göre, kurgusal Craigh na Dun'daki duran taşlar tarafından zamanında geri taşındı. İkincisi, İskoçya'nın Dış Hebrid'lerinde Neolitik bölgede inşa edilen Callanish Stone'lara dayanarak, Bronz Çağı boyunca çeşitli ritüel anlamlar, uygulamalar ve efsanelerle ilişkilendirildi..

Dördüncü sezonu şu anda sonuçlandı, Outlander en az iki tane daha planlanmış. Yoğun tarihi arsa için, otantik, etek giyen yakışıklı erkekler için ( “altında iç çamaşırı yok”), çarpıcı meme başı takıları veya iyi yönetilen seks sahneleri için’nasıl izleyeceğini göstereceğim Outlander internet üzerinden.

Sıska üzerinde Outlander

Pun elbette amaçladı. İlk sezon ağırlıklı olarak Claire'e odaklandı’Sam Heughan'ın canlandırdığı muhteşem yayla Jamie Fraser'a evlendiği 1740'lı İskoçya'ya geldi. Beklendiği gibi, ikisinin sette tamamlanması günler süren buharlı, yavaş ve hoşgörülü bir evliliğe sahip sahnesi var, ancak bu da etkisinde eşit derecede ödüllendirici.

Eleştirmenler genellikle Outlander, yönetmen her iki sevgilinin samimi bakışını doğru bir şekilde hesaba kattığından… Sanırım bunu anlamak için görmelisin. Yeniden evli evli kadın arsa-twist'in ardından Yaylalılar liderinin’ düşman, Kaptan Jonathan Randall aslında Claire'in atasıdır’çağdaş kocası.

İkinci sezon Claire ve Jamie'ye odaklanıyor’İngiliz kanalının diğer tarafından Jacobites'i engelleme girişimleri. O’büyük spoiler vermek değil inanılmaz zor’bu bölümlerin Fransız mahkemesindeki entrikaya ve iki ana karakterin sezonla ilişkisine odaklandığını söylüyorlar’Culloden Muharebesinde eylem doruk.

3. sezonda Jamie, 20. yüzyıla geri dönmek zorunda kaldığı Claire'e verdiği bir söz verdi. Kişisel bir trajedinin ardından Claire, Jamie'yi aramak için 18. yüzyıla geri döner. Arsa daha sonra ikisini Orta ve Kuzey Amerika'ya ve eski Gürcistan kolonisine götürecek.

Şu anda mevcut olan son sezon, Kuzey Carolina'nın eski Amerikan kolonisinde geçiyor. İki sevgili köleliğin gerçekleri ile yüzleşir ve Cherokees yakınındaki farklı bir yerde kendileri için yeni bir hayat yapmaya karar verir. İkinci grup, bu noktadan sonra arsanın geliştirilmesinde önemli bir rol oynayacak ve bu da Claire ve Jamie kadar karmaşıklaşacak’progeni (zaman yolculuğu) eyleminin önemli bir parçası haline gelir.

Neden izleyemeyebilirsiniz? Outlander

ABD içinde, Starz izlemenize izin veren tek servis olduğundan emin oldu Outlander internet üzerinden. Gerçekten de ağ, serinin üreticileri olabildiğince faydalanmaya çalışıyor. Ne yazık ki, bu telif hakkı lisans politikaları izleyicilerin kendileri için iyi bir haber değildir. Çünkü Starz birinci sınıf bir abonelik kanalı, yalnızca abonelikleri için ödeme yaparak veya Amazon Prime veya Hulu aracılığıyla erişebilirsiniz, hepsi oldukça pahalı olabilir.

ABD dışında şunları yapabilirsiniz:’t erişim elde Outlander Starz, Prime veya Hulu platformlarında’Amerikan IP'si yok. Bunun nedeni, bölgesel telif haklarını zorunlu kılma amaçlı özel, coğrafi engelleme kısıtlamalarıdır. O’stüdyoların ve yapımcıların tek bir ekonomideki çalışmaları için sermayeleştirmeleri yeterli değilse, bunu her bölgede, farklı fiyatlarla tekrar tekrar yapabilmek istiyorlar..

Eğer sen’yabancı ülkelere seyahat ediyorsanız, bölgesel Netflix'te alabileceğiniz kadar şanslı olabilirsiniz. Bununla birlikte, başka bir şey yoksa, gösteri, insanları iyi prodüksiyonları izlemeye teşvik etmek yerine, coğrafi engelleme ve lisanslama politikalarının nasıl önlendiğinin en iyi örneğidir..

Nasıl İzlenir Outlander ABD dışında çevrimiçi.

Bir Starz, Hulu, Prime veya Netflix hesabınız olsun,’nasıl izleyeceğinizi öğrenmenize yardımcı olacağım Outlander konumunuz ne olursa olsun çevrimiçi. Gösteriye erişmelerini sağlayan bir Starz veya benzeri bir aboneliği olanlar için, bir VPN hizmeti ABD dışındaki yerlere seyahat ederken platforma bağlanabilmelerini sağlayacaktır..

Öte yandan, eğer yapmazsan’Bu premium aboneliklerden birine sahip değilseniz, ancak Netflix'iniz varsa, bir VPN hizmeti kullanıyorsanız diziyi çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Sen ne’Netflix'inizin göstermesi için yapmalısınız Outlander konumunuzu taklit etmek için VPN kullanmaktır. Kanada'daki Netflix, çoğu Latin Amerika ülkesi, Avrupa ülkelerinin çoğu ve birçok Asya ülkesi, yalnızca bu bölgelerde Starz serisini yayınlama hakkını elde etti.

İnternet trafiğinizi şifrelemenin yanı sıra, VPN, trafiğinizi özel bir sunucu ağı üzerinden yeniden yönlendirerek web üzerindeki gerçek konumunuzu maskelemenize olanak tanır. Bu uygulamanın büyük bir avantajı, teorik olarak istediğiniz ülkeden gelen bir IP adresinden yararlanabilmenizdir..

Ancak, tüm VPN hizmetleri akış için yeterli hıza sahip olmadığı ve bazılarının diğerlerinden daha az güvenli olduğu için,’yayınlamak için kullanabileceğiniz en iyi VPN'lerin bir listesini yaptık Outlander hem ABD'de hem de dışında.

1. Astrill VPN

Astrill VPN hizmet logosu Astrill VPN'i ziyaret edin

Genel olarak, VPN hizmetleri internet bağlantınızı önemli ölçüde yavaşlattığı için kötü şöhretlidir. Ancak, Astrill VPN'de durum böyle değildir. Aslında, Astrill şu anda piyasada bulunan en hızlı VPN'lerden biridir.

60 ülkede 320'den fazla sunucuyla,’kazandığın içerik yok’t Engellemeyi kaldıramıyor. Mükemmel gizlilik ve güvenliğin yanı sıra, bu VPN, konumunuzu değiştirerek ve verilerinizi güvenli bir şekilde şifreleyerek istediğiniz hemen her şeyi akışa almanızı sağlar..

2. TorGuard

TorGuard servis logosu TorGuard'ı ziyaret edin

TorGuard, Netflix gibi özel şirketlere veya devlet kurumlarına ait olsun, coğrafi çitleri atlamak kadar etkilidir.

Organizasyona rağmen’ABD'deki konumu, uygun fiyatı ve mükemmel güvenlik paketi TorGuard'ı en iyi VPN hizmetleri arasında düzenli hale getirdi. Ayrıca, orada bulursanız canlı destekleri son derece yararlıdır’yapabileceğin bir şey’kendi kendinize çözmeyin.

3. Ivacy VPN

Ivacy VPN servis logosu Ivacy VPN'i ziyaret edin

Buradaki üç taneden Ivacy, alabileceğiniz en uygun fiyatlı VPN'dir, bu da coğrafi engellemeyle engellenmemiş içeriği yayınlayabilmeniz için mükemmel bir değer seçeneği yapar.

Her ikisi de Ivacy kadar popüler olmasa da’Dikkat çekici güvenlik ve şifreleme özellikleri, iyi bağlantı hızlarının yanı sıra 4K içeriği gittiğiniz her yere aktarabilmenizi sağlar.

Bunun nereden geldiği çok daha fazla

Daha doğrulanmış iki mevsim ile’nasıl izleyeceğini öğrendiğin zaman hakkında Outlander internet üzerinden. Baş geliştirici Ronald More, bu iki mevsimin büyük ölçüde Gabaldon'daki beşinci ve altıncı kitaplara dayanacağını doğruladı.’s serisi, yani Ateşli Haç ve Kar ve Küllerin Nefesi, Orada’onlar için iyi bir şans’taze tutmak için kendi fikirlerinden bazılarını da karıştıracağım.

Seçtiğiniz VPN'den bağımsız olarak, ikincisi izleyebilmenizi sağlayacaktır Outlander her neredeysen. Eğer yapmazsan’Ücretli aboneliklerden herhangi birine erişemezseniz, Kodi veya Project Butter ile bir VPN kullanmak, Claire ve Jamie'nin eşler arası maceralarını yayınlarken güvenliğinizi garanti eder.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − = 53