Rick ve Morty online izlemek için nasıl


Son yıllarda küçük ekrana vuracak en sıcak animasyon komedilerinden biri olan Rick and Morty, çılgın bilim adamı Rick Sanchez ve naif torunu Morty Smith'in istismarını ve kaçışlarını takiben oldukça popüler bir gösteri. Şovun tipik bir bölümünde Rick ve Morty'nin bir tür tuhaf maceraya atılıyor ve genellikle Rick'e tırmanıyor’s uçan araba ve uzak gezegenlere ve paralel boyutlara yolculuk.

Justin Roiland ve Dan Harmon tarafından oluşturulan şov, Roiland'ı hem Rick hem de Morty'nin sesleri olarak canlandırıyor ve aynı zamanda destekleyici rollerde Chris Parnell ve Spencer Grammer'in beğenilerini de içeriyor..

Rick ve Morty'ın 4.Sezonu 10 Kasım 2019'da yayınlanmaya başladı - toplamda 10 bölüm olacak. Rick ve Morty'nin tüm bölümleri, çeşitli bölümler düzenli olarak tekrarlanır ve Adult Swim web sitesinde de kullanılabilir hale getirilir..

Ancak, Rick ve Morty online izlemek değil’t Her zaman olabildiğince kolay - Adult Swim yalnızca Amerikalı izleyiciler tarafından kullanılabilir. Neyse ki, NordVPN gibi bir hizmet kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz..

Rick ve Morty'yi çevrimiçi izlemekle ilgili yaygın sorunlar

Geo-blocking, Rick ve Morty'yi çevrimiçi olarak izlemeyi çok zorlaştıran şeydir.’ABD'de değilsiniz. TV şovlarının, filmlerin ve diğer medyaların hakları farklı şekilde ele alınır ve dünyanın dört bir yanındaki farklı şirketlerin ellerinde olur.’ABD dışındayız ve Rick ve Morty'yi izlemek istiyorsanız, sadece kazanılan Yetişkin Yüzme sitesini ziyaret edin’çalışmıyor.

Bunun nedeni, sitenin konumunuzu otomatik olarak algılayabilmesi ve içeriği engelleyebilmesidir. Sen bile’denizaşırı bir Amerikalı, sen’Bu tür içeriğe erişmeye çalışırsanız Rick ve Morty ve diğer popüler şovları çevrimiçi izlemekten engellenirsiniz. Bu, Rick ve Morty hayranlarının şovdan zevk almasını çok zorlaştırabilir, ancak konunun etrafında bazı yollar var.

Rick ve Morty'yi çevrimiçi izlemek için olası çözümler

Neyse ki, Rick ve Morty'yi çevrimiçi izlemenize yardımcı olacak birkaç geçici çözüm var. Buraya’nasıl yapabilirsiniz s:

  • VPN'ler: Yapabilirsen’Rick ve Morty'yi nerede olursanız olun çevrimiçi olarak izlemeye hazır bulunsun, VPN kullanmak en iyi seçenektir. Bir VPN (sanal özel ağ) internet bağlantınızın kimliğini maskeleyerek çalışır ve sizin gibi görünmesini sağlar’gerçekte bulunduğunuz yerden farklı bir bölge veya ülkede bulunuyorsunuz. Bu, coğrafi engelleme sistemlerini etkili bir şekilde kandırabilir ve Yetişkin Yüzme gibi çevrimiçi kanallara veya diğer bölgelerden Hulu ve Netflix gibi akış hizmetlerine erişmenizi sağlar.
  • Uluslararası TV Kanalları: Rick ve Morty, tüm dünyada çok sayıda hayranı olan dünya çapında popüler bir gösteri. Gösteri birçok ülkede yayınlanıyor,’ABD dışındayken, Rick ve Morty'yi diğer kanallar ve hizmetler aracılığıyla çevrimiçi olarak izlemenin yolları vardır. Örneğin, Kanada'da Rick and Morty, Adult Swim Canada'da gösterilmektedir. İngiltere'de izleyiciler şovu Fox kanalı üzerinden çevrimiçi olarak izleyebilir.
  • Akış Hizmetleri: Rick ve Morty çeşitli akış platformları üzerinden de kullanılabilir. ABD'de, Rick ve Morty'nin ilk üç sezonundaki bölümler Hulu üzerinden çevrimiçi olarak izlenebilir. ABD dışında, diğer ülkelerdeki Netflix kullanıcıları bölümleri bilgisayarlarda, Akıllı TV'lerde, telefonlarda ve diğer bağlı cihazlarda istedikleri zaman izleyebilir.

Rick ve Morty'yi çevrimiçi izlemek için en iyi VPN'ler

Rick ve Morty'yi çevrimiçi izlemek için bir VPN kullanmak istiyorsanız,’doğru olanı seçmek çok önemlidir. Bazı VPN'ler, kanallara erişme ve akış hizmetlerinde coğrafi engelleme ve coğrafi kısıtlamaları aşma konusunda diğerlerinden çok daha etkilidir. Aşağıdaki VPN'ler, Rick ve Morty'yi çevrimiçi nasıl izleyeceğini arayan herkes için en iyiler arasındadır:

1. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

Seçebileceğiniz en iyi genel VPN'lerden biri olan ExpressVPN, süper hızlı, süper güvenilir ve çok güvenlidir. O’Netflix, Hulu ve dünyadaki diğer akış hizmetlerine ve kanallarına tam erişim sunan Rick ve Morty gibi film ve şovlar için mükemmel.

2. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN aynı zamanda olağanüstü güvenlik özellikleriyle tanınan çok yüksek dereceli bir VPN hizmetidir. Rick ve Morty'yi çevrimiçi izlemek ve bunu yaparken tamamen güvenli, güvenli ve takip edilemez olmak istiyorsanız, bu seçim için iyi bir hizmettir. 60'tan fazla ülkedeki sunuculara sahiptir ve çevrimiçi kanallara ve akış ağlarına sınırsız erişim sunar.

3. CyberGhost

CyberGhost hizmet logosu CyberGhost

Son olarak, CyberGhost, Rick ve Morty ve diğer harika şovları ve filmleri çevrimiçi olarak sorunsuz izlemek için kullanabileceğiniz başka bir harika VPN'dir. Bu VPN, Chrome ve Firefox gibi popüler tarayıcılar için uzantılar sunar ve mükemmel müşteri desteği ve gizlilik özellikleriyle birlikte gelir.

Sonuç olarak

Genel olarak, eğer’Rick ve Morty'yi nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi araştırırken, VPN gitmek için harika bir yoldur. İnternet bağlantınızı tamamen şifreler ve size yeni bir IP verir, coğrafi engellemeyi ve bu popüler animasyonlu komediyi izlemeyi zaman zaman çok zorlaştıran diğer sistemleri atlamayı kolaylaştırır..

ABD dışındaki herkes için bir VPN, Rick ve Morty'yi çevrimiçi izlemek için neredeyse gereklidir, çünkü şu ana kadar yayınlanan tüm bölümleri bir ABD sunucusunu kullanarak izleyebileceğiniz Adult Swim gibi kanallara anında erişim sağlar..

Bir VPN ayrıca, şovu tercih etmeyi seçerseniz kimliğinizi korumak da dahil olmak üzere birçok ek güvenlik avantajı ile birlikte gelir.

Daha fazla harika VPN için Netflix için en iyi VPN'lerin tam listesine göz atın.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 + = 45