Roku’da Patlamış Mısır Zamanı nasıl kullanılır


Popcorn Time, isteğe bağlı video akışı için kullanılan ücretsiz, çok platformlu, açık kaynaklı bir uygulamadır. O’2016'da arayüzünde ve kullanılabilirliğinde büyük iyileştirmeler yapıldığından beri en popüler akış uygulamalarından biri. Şimdi, sadece Netflix ve Amazon Prime gibi en iyi akış seçenekleriyle değil, aynı zamanda büyük video koleksiyonunun çoğu rakibi geride bırakıyor.

Popcorn Time'ın ücretsiz olduğunu, herhangi bir abonelik tabanlı uygulamadan daha fazla seçeneğe sahip olduğunu ve çoğu cihazda mevcut olduğunu düşündüğünüzde,’Giderek daha fazla insanın mevcut çok sayıda VOD hizmetinden geçiş yapmayı seçmesine şaşmamak gerek.

Popcorn Time'ın birçok platformda mevcut olduğunu biliyoruz, ancak bugün’Roku üzerindeki kullanımını tartışacağız.

Roku'da Patlamış Mısır Zamanı Hakkında

Bir Roku cihazında Popcorn Time'ı kullanmak daha basit ve bir şekilde daha derinlemesine seçeneklerden biridir. Roku'da Popcorn Time'ı kullanmayı öğrenmeye çalıştığınızda biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak bu’sadece uygulama uygulamayı yüklemeye çalışırken karşılaşabileceğiniz farklı engelleri aşmak için birçok farklı şekilde kullanılabileceği için.

Bu aslında iyi bir şey çünkü kurulum için farklı seçeneklere sahip olmak’senin için daha yüksek bir şans’Size uygun bir kurulum seçeneği bulabileceksiniz. İzin Vermek’ana indirme ve yükleme yöntemlerinden birkaçına göz atın.

Plex ile Patlamış Mısır Zamanı

O zamandan beri’Popcorn Time için Roku'ya özgü bir uygulama yok, uygulamayı Roku cihazımızda almanın başka bir yolunu bulmalıyız. Bir seçenek, Popcorn Time kanalını Roku'da bulunan bir uygulama olan Plex üzerinden indirmektir..

Nasıl indirilir - Plex yöntemi

 • Plex Media uygulamasını bilgisayarınıza indirin, ardından uygulamayı açın.Roku'da Popcorn Time nasıl indirilir - Plex yöntemi
 • Plex'te Popcorn Time kanalını bulun ve uygulamayı takip ederek kurun’s yönleri.
 • Plex'i Roku cihazınıza indirin.

Popcorn Time'ı Roku –Plex yöntemi üzerine yükleme

 • Roku cihazını kullanarak bilgisayarınızdan televizyonunuza akış yapmak için Popcorn Time ile Plex'i kullanın.
 • Bu yöntemle ek kurulum gerekmez.

Ekran Dökümüyle Patlamış Mısır Zamanı

Screen Casting, Popoku Time'ı Roku ile kullanmanın bir başka basit yoludur. Bu, indirme ve yükleme kılavuzlarının işletim sisteminize özel olacağı anlamına gelir.

Roku'da Popcorn Time nasıl indirilir - Mac yöntemi

 • İşletim sisteminiz için indirme bağlantısını bulun.Roku'da Popcorn Time nasıl indirilir - Mac yöntemi
 • İndir'i seçin.
 • İndirilen dosyanızı açın ve ekrandaki kurulum istemlerini izleyin.Popcorn Time yükleyici - girişPopcorn Time yükleyici - kurulum tipi
 • Not - üçüncü taraf bir uygulamanın indirilmesine izin vermek için güvenlik ayarlarınızı değiştirmeniz istenebilir. Bu, Sistem Tercihleri ​​menüsünden yapılabilir.Sistem Tercihleri

Roku'da Popcorn Time nasıl indirilir - PC yöntemi

 • İşletim sisteminiz için indirme bağlantısını bulun.Roku'da Popcorn Time nasıl indirilir - PC yöntemi
 • İndir'i seçin
 • İndirilen dosyayı açın ve uygulamayı yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin.Popcorn Time varış yeriPatlamış mısır zaman kurulum sihirbazı - son adımPopcorn Time kurulum için ek görevler

Kurmak

Roku cihazınıza akış yapmaya başlamadan önce,’Popcorn Time uygulamanızın ayarlarına girmek isteyeceksiniz.

Patlamış Mısır Saati ayarları menüsü

Bu menüde dil, altyazı, önbellek ve VPN uyarı seçeneklerinizi ayarlayabilirsiniz. Bu, Popcorn Time'ı kullanırken genel kullanıcı memnuniyetinizi artırmak ve güvenliğinizi korumak için yararlı olabilir.

Patlamış Mısır Saati ayarları

Nasıl patlamış mısır Roku akışı

Artık bilgisayarınıza Popcorn Time'ı indirdiğinize göre, ekranınızı Roku cihazınıza yayınlamak için bu sistemi kullanabilirsiniz.

PC kullanarak Roku'ya yayınlama

 • Televizyonunuzu ve Roku'nuzu güçlendirin
 • Bilgisayarınızı açın ve “Windows Tuşu + P.” Bu ekran değiştiricinizi gösterir.
 • Roku seçin.
 • Televizyonunuzda yayınlama istemini kabul edin ve Roku cihazınızda Popcorn Time'ı kullanmanın tadını çıkarın.

Mac kullanarak Roku'ya yayınlama

 • İTunes mağazasından Mirror for Roku uygulamasını indirin.

Roku için ayna

 • İndirildikten sonra Mac ve Roku'nuzun aynı yönlendirici kanalında olduğundan emin olun. Artık Patlamış Mısır Zamanınızı doğrudan Roku Cihazınıza yansıtabilirsiniz!
 • Not - Bu ücretsiz bir uygulama değildir. Patlamış Mısır zamanınızı Roku deneyimi için tamamen ücretsiz tutmak istiyorsanız, yukarıda belirtilen Plex yöntemini kullanmanızı öneririz.

Patlamış Mısır Zamanı için VPN'nin Önemi

Patlamış Mısır Saati, herhangi bir BitTorrent uzantısı gibi dikkatli kullanılmalıdır. Yasal olsa da, bu uygulamalar kullanıcıların içeriği yasadışı olarak indirmelerine izin verebilir. O’bir kullanıcının yanlışlıkla rastlayabileceği gri bir alan. Yasadışı içeriğe yolculuk kazara ve görünüşte masum olsa da, ceza serttir. Telif hakkıyla korunan korsan çalışmalar, büyük para cezalarıyla federal bir suçlama ve hatta hapishanede harcanan zamanla sonuçlanabilir..

Bu nedenle, herhangi bir torrent uygulamasını kullanırken her zaman bir VPN kullanmalısınız. Bir VPN sizi sadece kimlik hırsızlarından, bilgisayar korsanlarından ve diğer siber suçlulardan koruyamaz. Bir VPN, çevrimiçi durumdayken sizi diğer yargı gözlerinden koruyabilir.

VPN'ler size gerçek dijital anonimlik sağlar ve çevrimiçi deneyiminizi özel bir internet özgürlüğü tatiline dönüştürür.

Biz’Popcorn Time için En İyi VPN'lerin bir listesini derlediniz ve tek yapmanız gereken VPN sağlayıcınızı seçmek.

Artık, Popcorn Time'ı sorumlu bir şekilde nasıl kullanacağınızı bildiğinize ve uygun koruma ile, yeni, ücretsiz isteğe bağlı video uygulamanızın tadını çıkarmaya hazırsınız. Zevk almak!

Önerilen okumalar:

Patlamış Mısır Zamanı güvenli midir??

Popocorn Time için bir VPN'ye ihtiyacım var mı

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1