Silicon Valley Online nasıl izlenir


Silikon Vadisi, HBO’s CBS'ye en güçlü cevap’s Big bang teorisi, kendi Silikon Vadisi start-up'ı Pied Piper'ı kuran beş gencin hayatını anlatan bir komedi televizyon dizisidir. CBS eşdeğerinin aksine, Silikon Vadisi prömiyerinden bu yana tutarlı eleştiriler aldı.

Gösteri, arkasındaki insanların yanında çağdaş teknolojiye sürekli olarak anlayışlı ve komik bir bakış sunuyor. Bu yazıda biz’Serinin kısa bir genel görünümünü sunacak ve nasıl izleyeceğinizi göstereceğim Silikon Vadisi internet üzerinden.

İnsanlar neden sever? Silikon Vadisi

Şu anda, beşinci sezonunda, Silikon Vadisi altıncı ve muhtemelen son sezonu HBO tarafından 2020 yılına kadar ertelendi.’s başka bir TV dizisine olan bağlılığı, Barry. En tartışmalı yönlerinden biri Silikon Vadisi teknoloji dünyasının son derece hassas bir tasviri. Kişisel blogunda Bill Gates, orijinal Bay Area'nın son derece sadık parodisine ve lampooningine itiraf etti. Microsoft,’kurucusu ayrıca, şovda sunulan destansı başarısızlıkların, zaferlerin ve eğlencenin kasırgaları hakkında başka bir tartışmalı konuya izin verdi: Silikon Vadisi arkadaşlarının çoğu’t Dikkat et çünkü hissediyorlar’özellikle onlarla dalga geçiyor.

Bill Gates’ yorum Richard Hendricks'i canlandıran ana oyuncu üyesi Thomas Middleditch tarafından tekrarlandı. Thomas, arkadaşlarının ve hayranlarının sık sık’t California teknoloji endüstrisinin ruhu için ne kadar doğru olduğu için gösteriyi izleyin. Çoğu bunu hissediyor’mesleki yaşamlarının en kötü anılarını canlandırıyor. Başka bir şey yoksa, bu nasıl izleneceğini bulmak için yeterli sebep Silikon Vadisi internet üzerinden.

Nedir Silikon Vadisi hakkında?

İlk sezonu Silikon Vadisi Richard'ın Pied Piper adlı geliştirdiği sıkıştırma uygulamasına odaklanıyor. Richard, kendisini Piper'e tamamen adamak için büyük teknoloji şirketi Hooli'de kodlayıcı olarak görevinden ayrılıyor. Peter Gregory'nin oynadığı milyarder kurucusu Christopher Evan Welch, Richard'ı tohumlamayı kabul etti’yazılımını geliştirmede yardımcı olması için Bertram Gilfoyle, Dinesh Chugtai ve Jared Dunn'ı işe alırken,.

Sezonun geri kalanı Richard'a odaklanıyor’eski şirketi eski çalışanlarını tersine çevirerek fikrini ondan çalmaya çalışıyor’s algoritması Nucleus adı altında. Hooli girişimlerinde başarılı ve her iki şirketin de ürünlerini TechCrunch etkinliğinde sunmaları planlanıyor. Sadece büyük spoilerden uzak duruyoruz, kazandık’t Bu gösterinin iflasını açıklamak. Söylemeye gerek yok, Pied Piper projenin ve ekibin doğru finanse edilmesine odaklanan ikinci sezona yapıyor’nin Hooli tarafından yapılan sahte bir telif hakkı ihlali iddiasıyla mücadele etme çabası.

Üçüncü sezon uygulama lansmanını görür ve birçok kullanıcı yüklerken, bunlardan birkaçı karmaşık arayüzü nedeniyle kullanmaya devam eder. Bununla birlikte, Pied Piper, Dinesh'ın platformda içerdiği marjinal bir özelliğe dayanarak şanslarını tersine çevirmenin bir yolunu bulur. Dördüncü sezon Richard'da büyük bir değişiklik görüyor’tamamen cep telefonu şebekesi ile çalışan, merkezi olmayan, eşler arası bir İnternet üzerinde çalışmaya başladığı için Şu anda mevcut olan son sezonda, Pied Piper grubu Richard üzerinde çalışmak için büyük bir geliştirici ekibi tutuyor’ın yeni İnternet fikri.

Neden yapabilirsin’izle Silikon Vadisi internet üzerinden

Devletin kısıtlamaları veya belirli medyaya bölgesel haklar nedeniyle, konumunuza bağlı olarak bazı içeriğe erişimi kısıtlamak için coğrafi engelleme kullanılır. Çoğu zaman, bu fiyat ayrımcılığının uygulandığı kötü niyetli bir uygulamadır. Bunun bir örneği Netflix’ ABD'deki aboneliklerinden daha pahalı olan ancak görüntüleyenlerine daha az başlık sunan Avrupa'daki hizmet. Özellikle çok seyahat ediyorsanız, coğrafi engelleme sıkıntı yaratabilir. Bu filtreler nerede olduğunuzu umursamıyor’aboneliğinizi ödüyorsunuz, bunun yerine şu anda bulunduğunuz yer.

Amerika Birleşik Devletleri dışındaysanız, orada’sana garanti yok’izleyebileceksin Silikon Vadisi. Netflix'in aksine, HBO’s akış platformu çok daha genç ve söyleyebilirim’yetişmeye çalışıyor. HBO Now ile ilgili en talihsiz yön,’Bölgesel hak kısıtlamaları nedeniyle ABD dışında kullanılamaz. Şovunuzu HBO Go ile izleyebilirsiniz.’bunun için ayrı, bölgesel bir abonelik satın almanız gerekir. O’Ziyaret ettiğiniz her ülkede yalnızca görmek için HBO Go aboneliği satın almak sürdürülebilir değil Silikon Vadisi.

Nasıl İzlenir Silikon Vadisi ABD dışında çevrimiçi.

HBO Now içeriğini ABD dışında yayınlamanıza izin veren iki yöntem vardır. Birincisi Kodi veya Popcorn Time gibi uygulamaların kullanılmasını içerir. Now hesabınızı Kodi'ye bağlayabilmenize rağmen, konumunuz yine de platforma erişmenizi engelleyecektir. Sonuç olarak, yalnızca Silikon Vadisi eşler arası akış yoluyla. Bölgeye bağlı olarak’seyahat ediyoruz, o’torrent kullanımı ve telif hakları yasalarının bu konuda söyleyecekleri bir şey olabilir. Eşler arası akış için Kodi veya Popcorn Time gibi uygulamaları güvenle kullanmak istiyorsanız, bir VPN zorunludur.

Bir VPN'ye sahip olmak, HBO Now hesabınıza ABD dışında da evinize dönmüş gibi erişmenizi sağlar. HBO Now'a kaydolmak için bir VPN hizmeti kullanabilirsiniz.’Amerika Birleşik Devletleri'nde değilsiniz. Bu, VPN hizmetlerinin İnternet trafiğinizi seçtiğiniz bir sunucu üzerinden şifrelemesi ve yeniden yönlendirmesi nedeniyle mümkündür. Bunun anlamı, mevcut konumunuz kullandığınız VPN sunucusunun maskelenirken, İSS'lerin web'de ne yaptığınızı söyleyememesidir. Popcorn Time gibi uygulamalarla bir VPN kullanmak, trafiğinizde casusluk yapan biri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan en sevdiğiniz programı izleyebileceğinizi garanti eder.

Buraya’s bir coğrafi kısıtlamaları atlamanızı sağlayacak en iyi VPN sağlayıcılarının listesi:

1. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN, orada en güvenli, en uygun fiyatlı ve güvenilir VPN hizmeti arasındadır. 60 ülkede 5700'den fazla sunucu listesi, iş veya eğlence amaçlı seyahat ederken coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmenizi sağlar.

Onun olup olmadığı’s HBO Now, Netflix veya BBC iPlayer, NordVPN kullanırken hiçbir şey yolunuza çıkmayacak. Kill switch ve şifreleme algoritmaları, internet trafiğinizin kendinizin kalmasını sağlar.

2. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

Nord'a çok benzeyen ExpressVPN, en yüksek düzeyde veri şifreleme ve koruma düzeylerinden birini sunarken, aynı zamanda coğrafi olarak engellenen tüm içeriğe erişim sağlar.

Sunucu sayısı Nord'un yarısından az olsa da’s, bağlantı hızları HD akış yetenekleri içinde. Performansları yalnızca 7/24 taleplere cevap veren yıldız müşteri hizmetleri ile eşleştirilir..

3. Astrill VPN

Astrill VPN hizmet logosu Astrill VPN'i ziyaret edin

Coğrafi olarak engellenen favori TV dizilerinizi izlemek için kullanabileceğiniz bir diğer premium VPN hizmeti Astrill VPN'dir. Müşteri desteği, güvenliği ve platformlar arası uyumluluğu üst düzey bir rakip olarak yerini garanti ediyor.

Buradaki en performanslı VPN'lerden biridir ve endüstri üstü bağlantı hızları sunarlar, ancak abonelikleri Nord ve Express'ten biraz daha pahalıdır.

Bir gösteri’VPN değerinde

Şimdi nasıl izleyeceğinizi öğrenmiş olmanıza rağmen Silikon Vadisi dünyanın her yerinden çevrimiçi olarak’s İnternet trafiğinizin izlenmediğini garanti etmez. Beş ve On Dört Göz gibi küresel istihbarat toplama organizasyonlarının yükselişiyle birlikte’Çevrimiçi olurken özel verilerimizi korumayı kendimiz üstlenmemiz çok önemli hale geliyor.

Bir HBO Now aboneliği satın almak isteyip istemediğinizi, HBO'yu kullanın’seyahat ederken akış hizmeti veya Kodi ve Popcorn Time gibi uygulamaları güvenli ve özel bir şekilde kullanabildiğinizden emin olun..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 51 = 52