Snapchat engellemesi nasıl kaldırılır


Snapchat konumunuzda yasaklandı mı? Artık değil! Snapchat'in engellemesini nasıl kaldıracağımızla ilgili kılavuzumuz, en iyi arkadaşlarınıza ve en kötü düşmanlarınıza anında snap göndermeye nasıl başlayacağınızı gösterir.

Snapchat, mesajlaşma ve görüntü gönderme için popülerdir. Dünyanın getirdiği hikayeleri keşfederken en sevdiğiniz hikayeleri ve enstantaneleri toplamanızı sağlar’ın en iyi etkinlikleri ve yayıncıları.

Uygulama iletişimi kolay ve eğlenceli hale getirir. Ancak,’bazı bölgelerde erişilemez olması talihsiz. Bazı ülkeler, siber güvenlik nedeniyle Snapchat ve diğer sosyal uygulamaların kullanılmasına izin vermez. Çin gibi bir ülkede Snapchat'e erişemezsiniz, örneğin.

Kolejlerin, üniversitelerin ve bazı işyerlerinin Snapchat kullanımını kısıtlaması talihsiz bir durumdur. Bu gibi durumlarda,’Snapchat engellemesini nasıl kaldıracağınızı bilmiyorsanız uygulamayı kullanmayın.

Bazı ülkeler ve kurumlar Snapchat'i neden kısıtlıyor?

Çoğu işveren ve okul, kurumu her kim kullanıyorsa ısrar ediyor’ın internete erişim ağı sadece amaçlanan çalışma için kullanmalıdır. İnternetin başka amaçlarla kullanılması, zaman ve kaynak kaybı olarak kabul edilir. Bu yüzden çoğu kurum Snapchat gibi sosyal medya sitelerine erişimi engelliyor.

Çin ve Bangladeş gibi ülkeler, internet düzenlemeleri nedeniyle Snapchat kullanımını yasakladı. Örneğin Çin, korumak için interneti sansürler. “siber egemenlik.”

Bu tür internet sansürü, yabancı ülkelerden gelen olumsuz veriler olarak kabul edilen her şeyi engelliyor. Ayrıca bazı web sitelerine erişimi kısıtlar, ancak en çok etkilenen sosyal medya uygulamaları ve web siteleri. Bir ağ yöneticisi, diğer yandan, birkaç tuşa ve birkaç fare tıklaması ile herhangi bir siteye veya hizmete erişimi engelleyebilir..

Neyse ki, Snapchat'in engelini nasıl kaldıracağınızı ve her yerde nasıl kullanacağınızı öğrenmenin kolay bir yolu var.

Snapchat engellemesi nasıl kaldırılır

Bazı ülkelerdeki internet sansürü güçlü olduğundan ve kırılmaz görünebileceğinden, birçok Snapchat kullanıcısı buna nasıl erişeceğinden endişe ediyor. Güvenilir bir VPN aracı kullanarak Snapchat'e dünyanın herhangi bir yerinden erişmek mümkündür.

Bir VPN istemcisi, herkese açık internet bağlantıları üzerinden kurulan şifreli ve güvenli bir ağ sağlar. Bu, kullanıcıların gerçek kimliklerini internet üzerinden gizlemelerini sağlar. İyi bir VPN, internet faaliyetlerinizi internet servis sağlayıcınızdan ve hükümetten gizler.

VPN ayrıca iş, okul, ISS'niz veya hükümet tarafından yönetilen sansürden kaçmanıza ve konumunuzu gizlemenize olanak tanır. Özetle, bir VPN coğrafi olarak engellenen herhangi bir içeriğe erişim açar. Bu, Snapchat'e engellendiği yerlerden erişmek için mükemmel bir araç olmasını sağlar.

VPN hizmetleri internet bağlantınızı bir şifreleme katmanıyla kapsar. Bu nedenle, yalnızca sitelerin engelini kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda kişisel gizlilik ve veriler için koruma sağlar.

Snapchat'in engellemesini kaldırmak için en iyi VPN'i seçme

Akış için en iyi VPN

Ana amaç, Snapchat'i okul wifi veya iş wifi üzerinde kullanmayı öğrenmektir. Bununla birlikte, bir VPN'in başka amaçlarla kullanılabileceğini de unutmayın. Snapchat ve diğer sosyal ağların engellemesini kaldırmanın yanı sıra, VPN'yi de düşünmeniz gerekebilir.’s diğer nitelikleri.

Önerimiz, piyasadaki en güvenli ve güvenilir VPN olan NordVPN'yi kullanmaktır.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Kusursuz gizlilik uygulamaları, gelişmiş güvenlik özellikleri ve güvenilir coğrafi engelleme kaldırma yetenekleri NordVPN'i tartışmasız endüstri lideri yapar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu VPN'de her şey sadece 3,49 ABD dolarından başlar.

 • Mükemmel güvenlik
 • Harika sunucu listesi
 • Netflix için harika
 • Torrent için iyi
 • Kullanımı çok kolay
 • Uygun fiyatlar

Hala çitin üzerinde mi? Buraya’en iyi VPN ararken nelere dikkat etmelisiniz:

Bağlantı hızı

Seçtiğiniz VPN hizmeti size hızlı, şifreli bağlantılar sağlamalıdır. Hız doğruysa, Snapchat tabanlı videolar veya diğer video içeriği gönderirken veya görüntülerken sorun yaşamamalısınız. Bununla birlikte, genel hızınızın başlangıçtaki bağlantı hızınıza bağlı olarak değişeceğini unutmayın..

Çoklu platform desteği

Snapchat yalnızca Android ve iOS cihaz platformlarında kullanılabilir, ancak bir VPN düşünebilirsiniz’s çoklu platformları destekleme yeteneği. Çoğu insanın masaüstü aygıtları vardır, bu nedenle masaüstü işletim sisteminizi destekleyen bir VPN araması mantıklıdır - Windows, Mac, Linux, vb..

Aynı VPN ile bir cihazdan diğerine geçiş yapma esnekliği, hangi cihazı kullanmayı seçerseniz seçin, web sitelerinin engellemesini kaldırmanıza ve akış hizmetleri ve oyun sunucuları için internet bağlantınızı korumanıza yardımcı olabilir..

Müşteri desteği

Bazen VPN bağlantılarınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz ve bu, Snapchat'i kullanmayı zor veya tamamen imkansız bulabileceğiniz anlamına gelir. Bu gibi durumlarda, VPN hizmetiyle ilgili yeniden bağlanmak veya soru sormak için hızlı yardıma ihtiyacınız olabilir.

VPN sağlayıcısı, bu nedenle, özel müşteri desteğinin yanı sıra sağlayıcının web sitesinde sık sorulan bir soru bölümüne sahip olmalıdır. Müşteri desteği hızlı bir şekilde yanıt verebilmeli ve gerektiğinde yardım sunabilmelidir.

Global sunucu kapsamı

Bir Snapchat hayranı olarak, çok sayıda akış videosu izleyecek ve bol miktarda akışlı müzik dinleyeceksiniz. Bazı içerik sağlayıcıları, içeriği yalnızca belirtilen bölgelerle dinlemeyi veya görüntülemeyi kısıtlasa da, küresel bir VPN ağı tüm içeriğe erişmenizi sağlar. VPN'nin, içeriği engellemenin daha esnek bir yolunu sağlamak için olabildiğince çok ülkede sunucuları olmalıdır..

Fiyat

Önde gelen VPN'ler, daha az VPN'lere kıyasla biraz daha pahalı olabilir. Ancak, maliyet genellikle sunulan hizmetle eşleşir. Ayrıca, istediğiniz cihazda iyi çalışırlarsa kullanışlı olabilecek ücretsiz VPN hizmetleri de vardır..

Tüm etkenler göz önüne alındığında, bir VPN Snapchat'in kullanımını kolay ve güvenli hale getirirken, diğer internet etkinlikleri için aynı güvenlik ve içerik erişimini sunar. Bunu akılda tutarak, burada’s VPN kullanarak okul wifi, çalışma wifi veya kısıtlı bölgelerde Snapchat nasıl kullanılır:

 • İlk olarak, en iyi VPN sağlayıcılarını gözden geçirmeniz ve ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz birini seçmeniz gerekecektir..
 • Bir fiyatlandırma planı seçerek ve kullanıcı kimlik bilgilerini (VPN kullanıcı adı ve şifresi) alarak VPN hizmetine kaydolun
 • Ardından VPN istemcisini cihazınıza yükleyin
 • Yükledikten sonra VPN'yi başlatın ve bölgeniz dışındaki bir sunucuya bağlanın. (VPN, seçebileceğiniz sunucuların bir listesiyle birlikte gelir)
 • Sunucuya bağlandıktan sonra Snapchat uygulamasını indirin. Android cihazlar için uygulamayı Google Play Store'dan indirin. İOS kullanıcıları için uygulamayı App Store'dan indirin.
 • Snapchat'i cihazınıza yükleyin, e-posta adresinizi kullanarak bir hesaba kaydolun veya zaten bir hesabınız varsa giriş yapın. Artık VPN'nizi aktif tuttuğunuz sürece Snapchat'i kullanabilirsiniz.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 32