Spotify engellemesi nasıl kaldırılır

Favori müziğinizi istek üzerine akışa geri alabilmek için Spotify'ın engellemesini kaldırmanın en iyi yolunu mu arıyorsunuz? Öğrenmek için okumaya devam edin.


Spotify en iyi müzik akış platformlarından biridir. Akış hizmeti, 20 milyondan fazla parçanın bulunduğu bir kütüphaneden müzik çalmanızı sağlar. Ancak, herkes bu parçalara erişebilecek durumda değildir ve bazı insanlar’t Coğrafi kısıtlamalar nedeniyle hizmeti bile kullanamazsınız.

Yalnızca Spotify 65+ ülkede faaliyet göstermektedir, ve çalabileceğiniz müzik listesi de bulunduğunuz yere göre değişir.

Spotify'ın engelini etkili bir şekilde kaldırmak için’VPN veya Sanal Özel Ağ kullanmanız gerekecek. Dünyanın en iyi VPN'lerinden biri olan NordVPN'i şiddetle tavsiye ediyoruz.

Her şeyi sektördeki en iyi VPN'lerden biriyle edininNordVPN'den yararlanın’s büyük sunucu listesi, kusursuz gizlilik kaydı ve su geçirmez güvenlik özellikleri - hepsi sadece 3,49 $ / ay. NordVPN'i edinin

Bu kılavuzda,’Nerede olursa olsun Spotify'ın engellenmesini nasıl kaldıracağınızı göstereceğim’engellendi ve bir VPN kullanarak bölgenizde kısıtlanmış müziğe nasıl erişebileceğiniz.

Spotify üzerindeki engellemeyi kaldır

Spotify yalnızca belirli yerlerde belirli müzikleri çalmak için lisanslıdır ve bu IP adresleri aracılığıyla uygulanır. IP adresiniz konumunuzu, ISS'nizi, ülkenizi vb. Gösteren bilgileri içerir.. Spotify'ın engellemesini kaldırmak için IP adresinizi değiştirmeniz ve Bunu yapmanın en güvenilir yollarından biri VPN ile.

Bir VPN, trafiğinizi seçtiğiniz uzak bir VPN sunucusu üzerinden güvenli bir şekilde tüneller ve bu sunucu gerçek IP adresinizi taklit eder ve size yeni bir adres verir. Aldığınız IP adresi, seçtiğiniz sunucunun konumuna aittir ve böylece kısıtlanmamış bir bölgeye bağlanarak Spotify'ın engellemesini kolayca kaldırabilirsiniz..

Genel olarak, Spotify'ın engellemesini kaldırmak için atmanız gereken adımlar şunlardır:

  1. Spotify için iyi bir VPN'e kaydolun (aşağıdaki önerilerimize bakın)
  2. VPN'yi indirin’cihazınız için uygulama
  3. Giriş yapın ve istediğiniz konumdaki bir sunucuya, örneğin ABD'ye bağlanın
  4. Spotify'ı aç ve müziğin keyfini çıkar!

Müziklere erişmeniz gerektiğinde’bağlı olduğunuz bölgede kullanılamıyorsa, sunucu konumunuzu değiştirmeniz yeterlidir.’erişim kazanacağım.

Spotify için en iyi VPN'ler

VPN'inizi dikkatlice seçmek, bir tanesine ihtiyacınız olduğunu bilmek kadar iyidir. İşte dikkate almanız gereken birkaç faktör:

  • Birçok sunucu konumu
  • Yüksek VPN hızları
  • Sağlam gizlilik ve güvenlik
  • Spotify ve Netflix gibi diğer akış hizmetlerinin engelini kaldırma yeteneği
  • Güvenilir ve kullanımı kolay VPN uygulamaları

İşte bu faktörlere uyan en iyi VPN'ler:

1. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

ExpressVPN, akış için en iyi VPN'dir ve dolayısıyla Spotify için en iyi VPN'dir. Bu VPN, mükemmel hızları, mükemmel uygulamaları ve neredeyse tüm akış hizmetleriyle çalışabilmesi ile bilinir.

ExpressVPN, etkileyici bir sunucu ağına sahiptir. 90+ ülkede 160+ konumda 3.000+ sunucu. Böyle bir ağ, istediğiniz hemen her bölgeye bağlanabileceğiniz ve Spotify'ı kolayca kaldırabileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN ile ilgili en iyi şey,’çok yönlü bir VPN’t Herhangi bir alanda kaliteden ödün vermek. Gizliliği de, gizlilik dostu bölgede yer alıyor İngiliz Virgin Adaları. Güvenliğe gelince, ExpressVPN AES 256 bit şifreleme birinci sınıf protokollerin ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra.

ExpressVPN için diğerlerinden daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir, ancak aldığınız hizmet buna değer.

2. IPVanish

IPVanish hizmet logosu IPVanish'i ziyaret edin

IPVanish, Spotify için bir VPN için başka bir harika seçenek sunuyor ve çok daha iyi bir fiyata. Bu VPN, sınıfının en yüksek hızları ve hafif uygulamaları nedeniyle akışlı hayranlar arasında oldukça popüler. IPVanish, engelleme özelliklerini geliştirdi ve şimdi Spotify'ın yanı sıra Netflix, Hulu, BBC iPlayer ve diğer pek çok cihazla da çalışıyor.

VPN'nin öne çıkan bir özelliği, sahip olduğu ve tüm sunucu ağını işletir, pek çok VPN'in övünemeyeceği bir şey. Bu, güvenilirliğin yanı sıra gizliliğin yanı sıra ABD merkezli, IPVanish doesn’t herhangi bir kütük tutma. Güvenlik de sağlamdır, AES 256 bit şifreleme çeşitli protokoller ve güvenlik özellikleriyle birleştirilmiştir..

IPVanish'i hemen hemen her cihaza yükleyebilirsiniz ve’çok cömert eşzamanlı bağlantı ödeneği alacak 10 cihaza kadar.

3. NordVPN

NordVPN servis logosu NordVPN'i ziyaret edin

NordVPN son birkaç yılda hizmetlerini katlanarak geliştirdi ve’şimdi piyasadaki en iyi arasında. Mükemmel gizliliği ve birçok güvenlik özelliği ile tanınan Nord, aynı zamanda sektördeki en çok sunucuya sahiptir..

5500 ağ ile+ 58 ülkedeki sunucular, NordVPN ile her zaman güvenilir ve hızlı bir bağlantı elde edebilirsiniz. Sunucular Spotify da dahil olmak üzere çoğu akış platformuyla çalışacak şekilde optimize edilmiştir ve hatta yakınınızdaki hemen hemen tüm sunucuları kullanarak Netflix ABD'yi bile aktarabilirsiniz.

Gizliliğe gelince, NordVPN mükemmel. VPN Panama merkezli, ve öyle değil’t Kullanım veya bağlantı günlüklerini saklayın;’birçok VPN için söylenemez. Güvenlik açısından, AES 256 bit şifreleme kullanır ve çeşitli protokolleri ve çok sayıda gizlilik ve güvenlik özelliği ve seçeneği sunar.

VPN, hemen hemen her cihaz için mükemmel istemcilere sahiptir ve siz’kalkacağım 6 eşzamanlı bağlantı, 7/24 canlı sohbet desteği ve 30 günlük para iade garantisi.

4. CyberGhost

CyberGhost hizmet logosu CyberGhost'u ziyaret edin

CyberGhost, en popüler VPN hizmetlerinden biri haline getirmek için geçen yıl birçok değişiklik yapmış en iyi VPN'dir. VPN'de sunucularını üç katından fazla bu süre içinde yeni istemci uygulamaları yayınladı ve genel altyapısını geliştirdi.

CyberGhost artık Spotify için en iyi VPN'lerden ve diğer birçok akış hizmetinden biridir. VPN, 6200 sunucu ağına sahiptir+ 9.1+ ülkede sunucular, ve bu sunucular tüm dünyada çok iyi dağıtılıyor.

O’s gizlilik ve güvenlik hem de iyi. O’s Romanya merkezli, Bu nedenle, bu VPN, sıfır günlük sözünü tutmayı başarıyor ve ayrıca güvenlik için AES 256 bit şifreleme kullanıyor.

Dublajlı CyberGhost 7, VPN’s yeni istemciler mükemmel ve hemen hemen her cihaza kurulabilir. Sen’kadar izin alacak 7 eşzamanlı cihaz ve çok cömert 45 günlük para iade garantisi.

5. Surfshark VPN

Surfshark VPN hizmet logosu SurfShark'ı ziyaret edin

Surfshark VPN, VPN endüstrisinde nispeten yeni bir katılımcıdır, ancak’zaten büyük isimlerle yarışıyor. O’süper hızlıdır ve Spotify, Netflix ve diğer birçok akış hizmetiyle çalışır.

Bu VPN İngiliz Virgin Adaları merkezli bu nedenle yasayla herhangi bir kayıt tutulması zorunlu değildir. Bu, kullanıcılarına bir söz verebilmesinin nedenlerinden biridir. sıfır günlükleri hizmet.

SurfShark'ın çok sayıda çekici özelliği var. Bunlar arasında otomatik öldürme anahtarı, çoklu atlama, bölünmüş tünelleme, sıfır bilgili DNS ve temiz web özellikleri (reklamları, izleyicileri engeller) bulunur & kötü amaçlı yazılımlar).

En büyük dezavantaj Surfshark'ın’s aylık planı bu listede daha pahalı arasında yer alıyor. ancak, yıllık planı da listede en ucuz! Son fakat en az değil 30-gün para iade garantisi tüm planları kapsar.

Son düşünceler

Doğru VPN'iniz varsa Spotify'ın engellemesini kaldırmak oldukça kolaydır. Yukarıda listelenen VPN'lerin tümü test edilmiştir ve sadece Spotify ile değil, diğer tüm büyük akış servisleriyle de çalışırlar. Bunlardan biriyle kazandın’Bölgenizde Spotify yoksa veya yayınlamak istediğiniz müziğin bir kısmının coğrafi kısıtlaması varsa endişelenmenize gerek yok.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 5 =