Youku engellemeyi kaldır

Bir VPN yardımıyla Youku'nun engellemesini kaldırabilirsiniz. Anakara Çin dışında Youku'nun engellemesini kaldırmak için hangi VPN'nin en iyi seçenek olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.


Senin olsun’Çin filmlerinin büyük bir hayranı ya da dünyanın diğer bölgelerinde çalışan bir Çinli göçmen olan Youku, tüm kedi videolarınızı tek seferde alabileceğiniz bir video içerik sitesidir. Ancak, Youku Çin ile sınırlıdır, bu yüzden’Yapmazsanız servise erişemeyeceksiniz’orada yaşamıyorum.

Youku kilidini açmanın en iyi yolu, coğrafi engelleme kısıtlamalarını atlayabilen bir VPN kullanmaktır. Aşağıdaki makalede, bu hizmet için kullanabileceğiniz en iyi VPN'lerden bazılarını anlatacağız. Youku için mükemmel VPN'i bulmanıza yardımcı olmak için hızlarını, performanslarını, sunucularını, fiyatlandırmasını, uzantılarını, güvenlik protokollerini ve çok daha fazlasını kapsayacağız..

Youku'nun VPN ile engelini kaldırma: en iyi VPN'ler

1. EarthVPN

EarthVPN hizmet logosu

Bu VPN Kuzey Kıbrıs'ta bulunmaktadır. Kısıtlamaları atlamanızı ve içeriğinizi yayınlamanızı sağlayan gelişmiş teknoloji kullanır.

En çok sevdiğimiz özelliklerden biri, kullanıcı adı, şifreler, çevrimiçi bankacılık bilgileri ve diğer hassas bilgiler gibi çevrimiçi trafik ayrıntılarınızın güvenli olmasını sağlayan güçlü şifrelemedir..

Aylık 3,99 $ veya yıllık 39,99 $ için, neden rakipsiz kaldıklarını görebilirsiniz. 54 ülkede sunucuları ve en az 190 fiziksel yeri var.

EarthVPN kullanıcı etkinliğini ve kullanımını günlüğe kaydetmez. Bu, ne EarthVPN'in ne de IP adresinin bir hesabı belirli bir IP adresiyle eşleştiremeyeceği anlamına gelir. VPN yapmıyor’t Üçüncü kişilere özel veya kişisel bilgi vermek.

Hizmetin sınırsız giden ve gelen bant genişliği vardır, yani verilerinize rastgele veya yapay kotalar konulmaz. EarthVPN ayrıca Pekin'de bir konum da dahil olmak üzere her kıtada torrent trafiği için özel olarak optimize edilmiş sunuculara sahiptir. Çoğu İSS ile çalışır, bu da hizmetlerinin her kıtada mevcut olduğu anlamına gelir.

2. Astrill VPN

Astrill VPN hizmet logosu Astrill VPN'i ziyaret edin

Astrill VPN 2009'dan beri piyasada ve yüksek güvenlik ve gizlilik seviyesi nedeniyle birçok kişi tarafından tercih ediliyor..

Astrill’Asya sunucularındaki yüksek hızları, çevrimiçi oyun ve akış için iyi bir seçimdir. Özel IP'ler gibi ek özellikleri destekler ve 60 ülkede sunucuları vardır.

Hizmet IP adresinizi gizli tutar, böylece anonim olarak gezinebilirsiniz. Astrill VPN ayrıca SSL şifreleme özelliği sayesinde internet trafiğinizi casuslardan ve bilgisayar korsanlarından korur.

3. StrongVPN

StrongVPN servis logosu StrongVPN'i ziyaret edin

StrongVPN'i önermemizin nedenlerinden biri, güvenilir bağlantıları ve iyi hızlarıdır. Statik IP adresleri sunan birçok sunucu var.

5 günlük para iade garantisi ile 12 ay boyunca tek seferde 12 ay ödeme yapmayı seçerseniz, StrongVPN 10 $ / ay ve 5,83 $ karşılığında kullanılabilir. StrongVPN aynı anda 2 cihaza kadar bağlantı yapmanızı sağlar.

Hizmetin, Hong Kong dahil 26 ülkeye yayılmış 682 sunucusu var. Sunucu ağı en büyük olmasa da ve Çin anakarasında hiçbir sunucu olmasa da, bu size bol seçenek sunmak için yeterli olmalıdır.

StrongVPN hizmetleri, Windows, iOS, macOS, Google Chrome ve Android gibi çok çeşitli cihazlarla uyumludur. Ayrıca, müşterilerin ev yönlendiricilerinde StrongVPN'in nasıl kurulacağına ilişkin ayrıntılı talimatlara erişebilecekleri kapsamlı yardım merkezlerine de sahiptirler..

StrongVPN ile PPTP, L2TP, OpenVPN, SSTP ve IKEv2 gibi tüm önemli protokolleri kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca, VPN sunucusuyla bağlantınızın kesilmesi durumunda güvende olmanızı sağlayan bir kill-switch ile birlikte gelir. StrongVPN'in tek dezavantajı, canlı desteğinin olmamasıdır.

4. VyprVPN

VyprVPN servis logosu VyprVPN'i ziyaret edin

VyprVPN daha hızlı ve daha güvenilir VPN'lerden biridir. Çin'deki kısıtlamaları atlamak için Chameleon teknolojisini kullanıyor.

O’s da ayda 2,5 $ adil bir fiyata mevcuttur. Üstün hizmetlerinin bir işareti olarak, VyprVPN 30 günlük para iade garantisi sunar. Plan seçiminize bağlı olarak, 3 ila 5 eşzamanlı bağlantı alabilirsiniz.

VyprVPN'in 7/24 desteği de vardır ve bu kesinlikle kullanıcıları için bir artıdır. Hong Kong'da, Çin'deki Youku'ya erişmek için kullanabileceğiniz sunucular var.

5. ExpressVPN

ExpressVPN servis logosu ExpressVPN'i ziyaret edin

ExpressVPN, dünyanın önde gelen VPN servis sağlayıcısı ve iyi bir sebep olarak kabul edilir. Birincisi, Express size sınırsız bant genişliği sağladığı için istediğiniz tüm Youku Premiere filmlerini aktarabilirsiniz. Bu, yönlendiriciler de dahil olmak üzere her bir cihazınız için size özel bir uygulama sunmanın tepesinde.

ExpressVPN olmasa da’Çin'de sunucuları var, Macau ve Hong Kong gibi diğer yakın bölgelerde birçok var. Bu sunucular, PRC'nin kendisinde bulunan sunuculara kıyasla hızlarda yalnızca ihmal edilebilir bir düşüş sağlar.

ExpressVPN, yüksek teknoloji şifreleme sistemi ile birlikte savaşta test edilmiş bir dizi protokol sunduğu için sanal koruma almanızı sağlar. Dakikalar içinde bir cihazda çalıştırabilir ve çalıştırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ExpressVPN'i indirmek, kurmak ve bunlara bağlanmaktır.

6. HideMyAss

HideMyAss servis logosu HideMyAss'ı ziyaret edin

Bu, sektördeki en tanınmış oyuncular arasında. HideMyAss (HMA), çok tutarlı sunucu hızları ve iyi şifreleme sunması nedeniyle popülerdir, ancak kullanıcı adı ve IP adresi gibi belirli ayrıntılar için günlük dosyaları da toplar.

HMA, 190 ülkede 1000'den fazla sunucudan oluşan geniş bir ağa sahiptir; Macau'da bir sunucu konumu, Çin anakarasında 3, Hong Kong'da 6 sunucu.

Windows, iOS, Mac ve Android cihazlarda mükemmel çalışan çapraz platformlu, kullanımı kolay bir uygulamaya sahiptir. Biz ne’Bununla birlikte, her HMA hesabında yalnızca iki cihazı kullanabileceğinizden memnun değilsiniz. Daha fazla cihazınız varsa, işletme VPN planlarına geçmeniz gerekir. Bu elbette daha yüksek ücretler anlamına gelecektir.

7. TorGuard

TorGuard servis logosu TorGuard'ı ziyaret edin

Bu, çok çeşitli özelliklerle gelen bir VPN'dir. TorGuard'ın 50'den fazla ilçede 3000 sunucusu var ve coğrafi kısıtlamaları atlamak için fazlasıyla seçenek sunuyor.

Güçlü şifreleme ve çeşitli güvenli protokollere sahiptir. TorGuard VPN de makul fiyatlı ve iyi müşteri hizmetlerinin üstünde oldukça yüksek hızlara sahip. Tek eksilerini 7/24 canlı sohbet eksikliği ve en kullanıcı dostu müşteri değil.

8. VPNArea

VPNArea hizmet logosu VPNArea'yı ziyaret edin

Bu, Çin dahil 60'tan fazla ülkedeki sunucularla birlikte gelen başka bir VPN servis sağlayıcısıdır. Sunucu ağlarına yeni seçenekler eklemeye devam ediyorlar, yani’Kısıtlamaları aşmada çok yönlülüğün tadını çıkarabilecektir.

Bu, VPNArea'nın kill anahtarı, WebRTC karşıtı, DNS karşıtı sızıntıları ve IPv6 sızıntılarına karşı koruma gibi gelişmiş özelliklerle güçlü güvenlik sunduğu gerçeğinin üstündedir.

Günümüzde, çoğu VPN sağlayıcısı iki tür fiyatlandırma paketi sunmaktadır: aylık ve yıllık. Bu VPNArea için doğru olsa da, yıllık maliyetleri 50 $ gibi düşük bir fiyatla rekabetçi bir fiyat sunuyorlar. Aylık paketi seçerseniz, ayda 4,92 $ gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz, bu da oldukça pazarlık olabilir.

VPNArea’s hızı nispeten yüksektir ve müşteri hizmetleri her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, Netflix ve BBC iPlayer'da coğrafi olarak engellenen filmleri ve TV şovlarını izleyebilirsiniz..

Youku'daki engellemeyi kaldırmak için en iyi VPN - NordVPN

Youku'ya erişmek için NordVPN'i seçmemizin nedenlerinden biri, günlüksiz bir politika sunmasıdır. NordVPN ayrıca çok çeşitli protokol desteği, çift şifreleme ve mükemmel müşteri hizmetlerine sahiptir. Bu özellikler onu bugün pazardaki lider VPN'lerden biri haline getiriyor.

NordVPN aboneleri 6 eşzamanlı bağlantı, çok çeşitli platformlar arası destek, otomatik öldürme anahtarı özelliği ve ek güvenlik katmanları sağlayan çift şifrelemenin keyfini çıkarabilir. Servis ayrıca mükemmel 7/24 müşteri desteği ile geliyor. Üstün hizmetlerinin kanıtı olarak NordVPN 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Youku için bir VPN seçerken dikkate alınması gereken faktörler

Bir VPN sağlayıcı ararken, bir numaralı özellik gizlilik korumasıdır. VPN'ler, kullanıcıların kimliklerini korumayı yönetirken web'de arama yapmasını ve hatta farklı web sitelerine anonim olarak erişmesini mümkün kılar.

O’bir VPN aramak için en iyisi:

  • Çin anakarasında ve / veya Hong Kong'da sunucuları var
  • İyi bir gizlilik politikasına sahiptir ve çevrimiçi etkinliklerinizin kaydını tutmaz
  • Cömert miktarda veri kullanımına izin verir ve’t bant genişliğinizi sınırlama
  • Hızlı ve güçlü
  • İyi müşteri desteği var
  • Ve tabii ki, Youku'nun engelini kaldırabilir

Önerilen okuma:

Çin için en iyi VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 2 = 4