Jak nainstalovat Turbo VPN na Fire Stick


Amazon Fire Stick byl obrovským hitem po celém světě. Toto malé zařízení otevírá rozsáhlou knihovnu obsahu, včetně Netflix, YouTube, Twitch a kanálů jako TED TV, BBC News a Al Jazeera..

A pokud útočíte na Amazon Fire Stick, možnosti se rozšiřují ještě dále. S nainstalovaným Kodi vám umožní vychutnat si téměř jakýkoli film, který máte’d) kromě živých sportů bych rád zmínil obrovské archivy televizních pořadů a mnohem více.

Proč potřebujete používat Firewall s VPN

Existuje mnoho dobrých důvodů pro přidání VPN do nastavení Fire Stick.

Pro jednu věc, pokud ne’• Pokud používáte Fire TV Stick s VPN, všechny kanály sledované prostřednictvím Kodi nebo jiných streamovacích služeb lze snadno sledovat. jestli ty’poté porušujete autorská práva’d raději zůstaňte mimo dohled.

Některé streamovací služby navíc využívají geoblokování k omezení obsahu, který mohou uživatelé Fire Stick vidět na základě jejich polohy. Netflix je v tomto ohledu notoricky známý a používání spolehlivé virtuální privátní sítě je jedním z nejlepších řešení.

Použití VPN může také pomoci vypořádat se s omezením ISP. K tomu může dojít, když začnete zvyšovat množství spotřebovaných dat, což způsobí, že váš poskytovatel internetových služeb jemně omezí rychlost připojení. VPN vám to pomůže obejít.

Takže na dobré VPN záleží. Ale který z nich byste si měli vybrat?

V tomto článku jsme’Podívám se na jednu oblíbenou možnost: Turbo VPN. Turbo VPN může být zdarma a snadno použitelný’hledal jsem. Tak ať’Zjistěte, jak jednoduché je nainstalovat a zda je’je nejlepší aplikace vybrat.

Funguje Turbo VPN s Amazon Fire Stick?

Než se nadchnete a začnete plánovat, jak zapojit svou oblíbenou bezplatnou virtuální privátní síť se zařízením Amazon Fire Stick, jsme’Mám špatnou zprávu: Turbo VPN nemá’Nemám aplikaci Fire TV Stick.

Uživatelé Fire Fire však mohou mít dobré zprávy. Turbo VPN lze skutečně nainstalovat pomocí APK (Android Application Package) na streamovací tyč. Pokud ne’Pokud budete chtít několik kroků provést, mohlo by to být slušné řešení VPN zdarma.

Jak Turbo VPN pracovat na Amazon Fire Stick: základy

Než budeme moci načíst Turbo VPN na Fire Stick, my’Aby bylo možné přizpůsobit vlastní VPN, musíte změnit nastavení systému Fire Stick OS.

 • Vložte svou Fire Stick a přejděte na Nastavení, následován přístroj.
 • V tomto okamžiku přejděte dolů, dokud neuvidíte Vývojářské možnosti.
 • Měli byste vidět možnost s názvem Aplikace z neznámých zdrojů. Tuto možnost přepněte na Na.
 • Měli byste také vidět možnost s názvem Ladění ADB. Zapněte to také.
 • Nyní se vraťte na Systémové menu jste přešli na dříve.
 • Vyber O možnost následovaná Síť.
 • To by mělo vyvolat řadu užitečných informací o vaší Amazon Fire Stick. Pro naše účely, potřebujeme pouze IP adresu, takže si ji poznamenejte na kousek papíru.

Vaše Fire Stick je nyní připravena přijímat VPN třetí strany, která není’• k dispozici prostřednictvím obchodu Amazon Fire Stick Store.

Poté musíme přidat Turbo’s soubor APK. Nechat’Podívejte se, jak to udělat.

Přidání aplikace Turbo VPN APK do zařízení Amazon Fire Stick

Tato fáze je složitější, ale neměli byste’Nemám příliš mnoho problémů.

Než se dostaneme do kroků Fire TV Stick, potřebujeme jednu velmi důležitou informaci: přímý odkaz ke stažení pro Turbo VPN APK. Najdete to prostřednictvím Vyhledávání Google (pro “Turbo VPN APK” nebo podobné výrazy). Případně můžete jít na web, jako je APKMonk, který vám umožní kliknout pravým tlačítkem myši na tlačítko stáhnout a získat adresu pro stažení APK.

Teď, když’Mám odkaz na stažení APK podle potřeby, můžeme dokončit proces instalace Turbo VPN.

 1. Vydejte se na přední konec Amazon Fire Stick.
 2. Přejděte do vyhledávacího pole a zadejte Downloader. To by mělo vyvolat Amazon’s Aplikace pro stahování. Pravděpodobně můžete hádat, co my’Budu to potřebovat.
 3. Že’má pravdu. Aplikace Downloader obsahuje pole, ve kterém můžete zadat adresu Turbo VPN APK ke stažení, kterou jsme našli dříve. Zadejte pečlivě (nebo adresu URL stránky s odkazem na) a poté stiskněte Stáhnout.
 4. Soubory Turbo VPN budou staženy na vaši Fire Stick. Většinu času se APK v tomto okamžiku automaticky nainstaluje.
 5. Pokud z nějakého důvodu instalace ne’To se nestane automaticky, zamířte Downloader. Nyní přistupujte ke svým souborům a vyberte stažený soubor APK.
 6. Jakmile je APK nainstalován na Fire Fire, bude přidán do vašeho seznamu aplikací a je připraven k otevření. Vyhledejte Turbo VPN a aktivujte jej, přidejte přihlašovací údaje pro přístup k VPN’s servery, a měli byste se těšit z ochrany, kterou Turbo poskytuje.

Je to nejlepší řešení ochrany osobních údajů pro uživatele Amazon Fire Stick?

Rozhodně doporučujeme nainstalovat virtuální soukromou síť na zařízení Amazon Fire Stick. Tímto způsobem si můžete vzít svůj streamovací klíč kdekoli na světě a získat přístup k libovolnému obsahu, který si přejete. To’Je to jen nelichotek pro fanoušky Netflixu nebo YouTube, kteří nenávidí “obsah není k dispozici ve vaší oblasti” zprávy.

To však není’To znamená, že Turbo VPN je nutně nejlepší způsob, jak jít.

Jednak Turbo není’t navrženo pro použití s ​​Amazon Fire Sticks. Tohle ne’Pokud je instalace neohrabaná, může to také znamenat, že ochrana DNS / IP, šifrování a obecné rychlosti jsou nižší než specializované VPN.

Ještě důležitější je, Turbo není’opravdu ve špičkové světové síti VPN. Ačkoli to’Jedná se o populární bezplatnou možnost, díky které je pro uživatele vstupní úrovně velmi atraktivní, Turbo to ne’t mít silnou pověst pro rychlosti (ironicky), není’Nejbezpečnější poskytovatel v okolí a sídlí v Číně. Čína není’t jurisdikci šetrnou k soukromí jakýmkoli způsobem, takže tam’Je vždy šance, že váš stream bude špehován nebo blokován. Ve skutečnosti jste vyhráli’t mít přístup k Netflixu pomocí bezplatné verze.

Amazonka’s Obchod Fire Fire je dobrým místem k hledání spolehlivých alternativ. Mezi naše oblíbené patří NordVPN, ExpressVPN a IPVanish. Všechny vyžadují předplatné, ale všechny jsou relativně cenově dostupné a každý z nich je velmi spolehlivý. Pokud ne’Pokud použijete bezplatného poskytovatele, vyzkoušejte je před instalací Turbo VPN na Fire Stick.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Bezchybné postupy v oblasti ochrany osobních údajů, pokročilé bezpečnostní funkce a spolehlivé funkce geodblokování dělají z NordVPN nesporného lídra v oboru. Ať už potřebujete cokoli, tato VPN vás pokryla - vše již od 3,49 $ / měsíc.

 • Vynikající zabezpečení
 • Skvělý seznam serverů
 • Úžasné pro Netflix
 • Dobré pro torrenting
 • Velmi snadné použití
 • Dostupné ceny

Doporučené čtení

Nejlepší VPN pro Amazon Fire Stick

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 + = 80