Recenzia prehliadača puffinov

Čo je Puffin?

Puffin, vyvinutý americkou spoločnosťou zaoberajúcou sa mobilnými technológiami CloudMosa, je webový prehliadač, ktorý sa stal dostupným v službe Google Play Store v roku 2010 ako platená aplikácia. Odvtedy si získal značný počet používateľov - okolo 100 miliónov. (v systémoch iOS a Android).


Vďaka použitiu technológie cloud computingu a motora JavaScriptu Puffin tvrdí, že časy načítania sú podstatne rýchlejšie ako v mnohých iných prehľadávačoch vrátane Firefoxu a Chrome, zatiaľ čo v tomto procese je možné uložiť až 85% šírky pásma. Pre maximálnu rýchlosť, súkromie a bezpečnosť vám odporúčame používať prehliadač Puffin s vysoko hodnotenou sieťou VPN, napríklad ExpressVPN..

ExpressVPN ExpressVPN 9,5 / 10Neprístupné zabezpečenie, spoľahlivé geografické odblokovanie a nadpriemerné rýchlosti robia z ExpressVPN celkovo jednu z našich obľúbených sietí VPN. Prémiový nástroj v každom ohľade vrátane ceny.

  • Vodotesná bezpečnosť
  • Obrovský zoznam serverov
  • Skvelé na streamovanie
  • Veľmi dobré na torrentovanie
  • Veľmi rýchlo
  • 24/7 zákaznícka podpora

Ak sa chcete dozvedieť všetko, čo potrebujete vedieť o Puffine, vrátane jeho dostupných aplikácií, bezpečnostných prvkov a jeho porovnania s konkurenciou, jednoducho si prečítajte celú našu recenziu prehliadača Puffin nižšie..

Ako používať puffin

Puffin je možné ľahko stiahnuť a nainštalovať z oficiálnych webových stránok alebo prostredníctvom online trhovísk, ako sú Apple App Store alebo Google Play Store. Má jednoducho použiteľný dizajn a je podobný iným prehliadačom, ako je Google Chrome. Nižšie je uvedený prehľad každej verzie Puffin, ktorá je k dispozícii na stiahnutie.

Prehliadač puffin pre iOS

Recenzia prehliadača puffinovPrehliadač Puffin bol predstavený pre platformu iOS v novembri 2010. Odvtedy nazhromaždil značný počet používateľov - približne 50 miliónov v čase písania. Medzi používateľmi iOS to bolo veľmi populárne, kým sa spoločnosť Apple nerozhodla zamietnuť aplikáciu z App Store. Je stále k dispozícii na stiahnutie, ale je k dispozícii’s odporúča, aby ste sa vyhli otázkam, pretože už boli k dispozícii viac ako rok od poskytnutia akýchkoľvek aktualizácií.

Prehliadač puffin pre Mac

gumákVydané v máji 2019, Puffin for macOS je druhou verziou tohto prehliadača pre stolné počítače po vydaní Puffin Secure Browser pre Windows späť v roku 2018. Aby ste získali prístup k Puffin Secure Browser pre Mac, budete musieť investovať do predplatného cloudová služba, ktorá stojí 2 doláre za zariadenie na jeden mesiac’s prístupom, zatiaľ čo ročné predplatné vás vráti späť 15 dolárov. Spočiatku však môžete využiť 1-mesačnú bezplatnú skúšobnú verziu.

Puffin Secure Browser pre Mac zaisťuje šifrovanie vašich údajov tak, ako sa spracúvajú prostredníctvom bezpečných cloudových serverov na rozdiel od vášho zariadenia. To je ideálne pre kohokoľvek, kto je pripojený k otvoreným sieťam Wi-Fi, pretože umožňuje ďalšiu ochranu pri prehliadaní webu.

Prehliadač puffin pre Android

Recenzia prehliadača puffinovPrehliadač Puffin, ktorý bol uvedený na trh v obchode Google Play v roku 2010 ako platená aplikácia, je stále silný, a to aj dnes, pričom bezplatná verzia je k dispozícii aj od roku 2011. Avšak’je možné povedať, že bezplatná verzia pochopiteľne nahromadila oveľa viac stiahnutí ako jej prémiový ekvivalent (50 miliónov + oproti 100 000+)

Verzia aplikácie Pro a Free vám umožňuje využívať mimoriadne rýchly výkon. Výsledkom je efektívna doba načítania a až 85% úspora údajov v porovnaní s alternatívnymi mobilnými prehliadačmi. Najnovšia verzia prehrávača Flash a rýchly modul JavaScript je súčasťou verzie systému Puffin pre Android.

Prehliadač puffin pre Windows

Recenzia prehliadača puffinovRovnako ako verzia prehliadača Puffin v systéme MacOS, budete musieť investovať do predplatného Puffin Secure Browser. To vám umožní využívať výhody zabezpečenia a výkonu vrátane šifrovaného pripojenia, ktoré poskytuje ochranu pred počítačovými zneužitiami.

Ak by ste chceli investovať do predplatného, ​​môžete plne využiť vyššie uvedenú 1-mesačnú skúšobnú verziu, po ktorej budete musieť zaplatiť mesačné alebo ročné predplatné, ako sme už uviedli.

Je prehliadač Puffin bezpečný?

Cieľom prehliadača Puffin je zabrániť šifrovaniu údajov pomocou šifrovaného systému ochrany cloud. Tvrdia, že vám to umožní bezpečne používať otvorené verejné siete Wi-Fi, pretože budete chránení pred hackermi v okolí. Napriek tomu vám odporúčame, aby ste vždy používali sieť VPN na zvýšenie súkromia a zabezpečenia bez ohľadu na to, ku ktorej sieti ste pripojení.

VPN (Virtual Private Networks) môžu ponúknuť úžasnú bezpečnosť a ochranu, pretože šifrujú celé vaše internetové pripojenie, nielen keď ste vy’prehliadač. Tiež vás anonymizuje, zatiaľ čo vy’znova online, aby ste mohli bezpečne a bezpečne prehliadať.

Potenciálnou príčinou obáv spoločnosti Puffin je skutočnosť, že jej zásady ochrany osobných údajov sa zdajú dosť protirečivé. Je to preto, že hovoria, že prehliadač nemá’t sledovať, ako idete o online prezeranie. Ich zásady ochrany osobných údajov však v skutočnosti naznačujú pravý opak, pretože o vašej činnosti na internete sa vedú rôzne záznamy, aby sa generovali správy. To znamená, že úrady by si mohli potenciálne prezerať webové stránky, ktoré ste navštívili.

Najčastejšie otázky a otázky týkajúce sa prehliadača Puffin

Ako vymazať cookies a cache v prehliadači Puffin

Mohlo to’to nebude jednoduchšie urobiť v prípade aplikácie Puffin. Stačí kliknúť na pravú stranu aplikácie (tri zvislé bodky), prejdite nadol na Vymazať údaje prehliadania, potom skontrolujte Všetky súbory cookie a údaje stránok a Obrázky a súbory vo vyrovnávacej pamäti pred kliknutím na jasný tlačidlo - všetko hotovo!

Vymazanie histórie prehliadania v prehliadači Puffin

Jednoducho postupujte podľa vyššie uvedených krokov a prejdite do časti s prehľadnými údajmi o prehliadaní, po ktorej môžete jednoducho skontrolovať všetko možnosť odstrániť celú históriu prehliadania.

Ako nastaviť Puffin ako predvolený prehliadač

Aj keď to nie je’Ak je vydanie Puffin pre iOS možné, budete mať možnosť nastaviť Puffina ako predvoleného prehliadača buď počas inštalačného procesu alebo pri prvom otvorení aplikácie na počítačovej edícii. V systéme Android budete musieť ísť do nastavenie > aplikácie > Predvolené aplikácie > prejdite nadol na možnosť prehľadávača a potom by ste mali mať možnosť vybrať Puffina v ďalšej ponuke.

Ako používať režim súkromného prehliadania

Inak známe ako “režim inkognito,” režim súkromného prehliadania je ľahko prístupný kliknutím v pravej hornej časti aplikácie a potom na ikonu “nová karta inkognito” - to’je to také jednoduché!

Vyhral prehliadač Puffin’t pripojenie

Nanešťastie je Puffin blokovaný v niekoľkých krajinách vrátane Číny, Spojených arabských emirátov a Saudskej Arábie - vo všetkých krajinách, ktoré majú prísnu internetovú cenzúru. Takže, ak nie ste’Ak nebudete môcť aplikáciu používať na určitom mieste, je to pravdepodobne dôvod.

Puffin verzus Google Chrome

Prehliadač Google Chrome je zďaleka najpoužívanejší webový prehliadač na svete a je už dosť dlho. To je sotva prekvapujúce vzhľadom na jeho vynikajúci výkon, spoľahlivosť a množstvo funkcií, ako sú rozšírenia tretích strán a prispôsobenie. Ale ako sa porovnáva Puffin? No, tu’je tabuľka zobrazujúca rozdiely medzi týmito dvoma prehliadačmi.

Puffin chróm
Vlastnená spoločnosť CloudMosa abeceda
Dátum spustenia November 2010 September 2008
Bezpečnostné funkcie Šifrovanie údajov prostredníctvom služby cloudovej ochrany 2 USD mesačne Pieskovisko na zvládnutie infekcie malvérom, blokovanie reklám k dispozícii, režim inkognito, kontroly zabezpečenia webových stránok
K dispozícii je súkromné ​​prehliadanie Áno Áno
Dostupné vlastné rozšírenia žiadny Áno, prostredníctvom Internetového obchodu Chrome
Podporované platformy Windows, iOS, macOS, Android, Android TV, Linux Windows, iOS, macOS, Android, Linux, Chrome OS
OpenSource žiadny Používa technológiu Chromium s otvoreným zdrojom, ale nie samotný zdroj s otvoreným zdrojom
CloudSync žiadny 15 GB bezplatného cloudového úložiska s možnosťou rozšírenia, synchronizuje heslá, históriu, záložky a karty s počítačom
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 34 = 40