Jak nainstalovat soukromý přístup k internetu na Firestick


Amazon Fire Stick je kus hardwaru pro streamování, který si získává na popularitě mezi milovníky streamování po celém světě. Fire Stick umožňuje uživatelům připojit se k široké škále kanálů a streamovat je na jejich televizi, aniž by museli používat kabel nebo satelit. Fire Stick umožňuje uživatelům přístup ke službám, jako jsou Netflix, YouTube, HBO, Pandora, Hulu, Hotstar a další.

Vzhledem k tomu, že je Fire Stick snadno použitelný a umožňuje uživatelům přístup k široké škále obsahu, získává v odvětví streamovacích služeb rychle na popularitě. Vzhledem k tomu, že se tolik uživatelů obrací k Fire Stick pro potřeby streamování’Při přeměně na Fire Stick je důležité mít na paměti rizika a nevýhody.

Jak bezpečně používat Fire Stick

Jak bezpečně používat Fire Stick

Protože se Fire Stick připojuje prostřednictvím wifi, existuje několik zranitelných míst, která by hackeři nebo špatní herci mohli použít ke krádeži vašich dat. I když to není’Pokud je kontrola vašeho bankovního účtu přes WiFi stejně nebezpečná, stále existuje několik citlivých údajů o účtu a platbách, které se přenášejí mezi vaším internetovým připojením a vaší Fire Fire. Za účelem ochrany těchto informací a ujistěte se, že nejste’Není-li cíleno útoky typu člověk-uprostřed, je dobrý nápad nainstalovat efektivní VPN pro váš Fire Stick.

Virtuální privátní sítě (VPN) pomáhají chránit vaše připojení odesíláním dat prostřednictvím šifrovaného kanálu s dalšími bezpečnostními funkcemi. To službě umožňuje zabránit tomu, aby vaše data byla viděna zvědavými očima, a umožní vám obejít věci, jako je uzamčení regionu, pro služby jako Netflix.

Přestože existuje mnoho sítí VPN, nejsou všechny vytvořeny rovnocenné. Některé sítě VPN nelze nainstalovat ani na zařízení, jako je Fire Stick, takže je tomu tak’Je důležité provést nezbytný výzkum, než najdete VPN, která je pro vás ta pravá. Klíčové body, které je třeba mít na paměti, jsou jejich bezpečnostní standardy, zásady ochrany osobních údajů a právní jurisdikce, pod nimiž služby VPN fungují.

Jednou’Identifikovali jste dobrou VPN pro vaše potřeby. Zjistit, jak nainstalovat a používat službu, je první věc, kterou jste’Budu chtít dostat kliku. Tento proces je obvykle poměrně jednoduchý a většina společností VPN poskytuje dostatek literatury a návodů, jak začít uživatele.

Jak nainstalovat aplikaci Private Internet Access Fire Stick

Jak nainstalovat aplikaci Private Internet Access Fire StickVětšina seriózních služeb VPN má pro aplikaci Fire Stick specifické aplikace a lze je vyhledávat a instalovat na samotnou Fire Stick bez jakýchkoli potíží. Jiné služby VPN vyžadují několik dalších kroků, ale obvykle jsou dostatečně výkonné, aby si vyžádaly zvláštní úsilí, které je vyžaduje.

Soukromý přístup k internetu je populární VPN, která spadá do druhé kategorie. Přestože PIA nenabízí konkrétní aplikaci VPN pro použití s ​​Amazon Fire Stick, jejich APK pro Android lze snadno použít k instalaci a používání služby VPN na Fire Stick. PIA zde má vlastně podrobného průvodce, ale my’Podívám se na základní kroky, které vám podají představu o tom, jak nainstalovat soukromý přístup k internetu na Fire Stick.

Nejprve budete potřebovat pár věcí, než začnete:

 • Počítač
 • Mobilní zařízení Android nebo iOS
 • Váš Fire Stick, propojený s wifi
 • Placené předplatné soukromého přístupu k internetu
 • Aplikace ES File Manager Fire Stick (k dispozici na Amazon Store pro Fire TV)
 • Mouse Toggle App pro Fire TV (k dispozici v obchodě Play nebo iOS App Store)

Jakmile budete mít všechny tyto věci, můžete začít pomocí následujících kroků:

 1. Stáhněte si soubor APK pro soukromý přístup k internetu do svého počítače. Jakmile je tento soubor APK ve vašem počítači, můžete jej přenést na Fire Stick pomocí připojení USB.
 2. Po přenesení souboru do interního úložiště Fire Stick můžete zařízení odpojit od počítače a připojit jej k televizoru. Když zapnete Fire Stick, můžete pomocí aplikace ES File Manager nainstalovat přenesený soubor APK.
 3. Upozorňujeme, že Správce souborů může vyžadovat povolení Ladění ABD a Aplikace z neznámých zdrojů v rámci možností pro vývojáře. Tentokrát můžete také aktivovat aplikaci Mouse Toggle, která vám umožní simulovat pohyb myši pomocí dálkového ovladače Fire TV. Chcete-li to provést, otevřete aplikaci Mouse Toggle na svém mobilním zařízení, které jste stáhli dříve.
 4. Klepnutím na ikonu v levém horním rohu uživatelského rozhraní se dostanete na obrazovku nastavení. Klepněte na Vyberte Fire TV vyberte zařízení, se kterým chcete aplikaci používat. Jakmile je vybrána vaše Fire Stick, můžete klepnout na Nainstalujte aplikaci Fire TV spusťte instalaci. Po dokončení procesu budete moci na aplikaci Fire Stick otevřít aplikaci Mouse Toggle.
 5. Nyní, když se o to postaráme, můžete pomocí Správce souborů ES získat přístup k souboru APK instalačního programu PIA, který jsme dříve přenesli na Fire Stick. Při spuštění souboru APK budete před instalací vyzváni k nastavení oprávnění aplikace. Po dokončení instalace budete moci používat nové funkce Mouse Toggle s ovladačem Fire Stick pro navigaci v rozhraní PIA.
 6. Budete požádáni o povolení přístupu PIA k připojení na vašem zařízení, do kterého byste měli zasáhnout OK. Tím se dostanete na přihlašovací obrazovku, kde můžete zadat přihlašovací údaje pro přístup ke službě. Po přihlášení můžete pomocí myši kliknout na posuvník a začít se připojovat.

Teď, když’Po připojení můžete bezpečně používat Amazon Fire Stick!

Doporučené čtení

Nejlepší VPN pro Amazon Fire Stick

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =